Jump to content

Περί... Nova γενικά


ng78
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 13χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mono ton tilefoniti

Λαθος, ολες τις προωθησεις, ασχετως εαν ειναι προς τον τηλεφωνητη, σταθερο η οτιδηποτε αλλο....προσοχη!!:O

Link to comment
Share on other sites

To ξαναζωντανεύω γιατί έχω μια σχετική ερώτηση...

 

Μόλις ήρθα με φορητότητα από voda και η μόνη λεπτομέρεια που μου έμεινε να σετάρω είναι η παρακάτω..

 

Ενεργοποίησα την ειδοποίηση κλήσεων. Μέχρι εδώ όλα καλά.

Ενεργοποιώ και τον τηλεφωνητή και παίζει μια χαρά αλλά δεν μου έρχεται μύνημα από την ειδοποίηση κλήσεων αν π.χ. με πάρει κάποιος και δεν αφήσει μύνημα..

 

Ξανα-ενεργοποίησα την ειδοποίηση μήπως την έφαγε ο τηλεφωνητής... τίποτα.

Με τον τηλεφωνητή ON δεν έχω ειδοποίηση ενώ όταν είναι OFF έχω κανονικά...

 

Υπάρχει καμιά λύση που μου διαφεύγει ή απλά δεν συνδιάζονται αυτά τα 2?

thanks..

Link to comment
Share on other sites

Επέλεξα το πρώτο βίντεο,το κατέβασε και το έπαιξε. Όποιο άλλο και να επιλέγω πάει να κάνει stream και μετά μου λέει: "The url does not appear to be valid.Do you want to try again?"...Sony Ericsson P1i

 

nomizw kapou mesa sto My SHow exei epikoinwnia me thn WIND.

isws na mporouses na anafereis to provlhma ekei wste na to koitaksoun.

Link to comment
Share on other sites

To ξαναζωντανεύω γιατί έχω μια σχετική ερώτηση...

 

Μόλις ήρθα με φορητότητα από voda και η μόνη λεπτομέρεια που μου έμεινε να σετάρω είναι η παρακάτω..

 

Ενεργοποίησα την ειδοποίηση κλήσεων. Μέχρι εδώ όλα καλά.

Ενεργοποιώ και τον τηλεφωνητή και παίζει μια χαρά αλλά δεν μου έρχεται μύνημα από την ειδοποίηση κλήσεων αν π.χ. με πάρει κάποιος και δεν αφήσει μύνημα..

 

Ξανα-ενεργοποίησα την ειδοποίηση μήπως την έφαγε ο τηλεφωνητής... τίποτα.

Με τον τηλεφωνητή ON δεν έχω ειδοποίηση ενώ όταν είναι OFF έχω κανονικά...

 

Υπάρχει καμιά λύση που μου διαφεύγει ή απλά δεν συνδιάζονται αυτά τα 2?

thanks..

Aν θυμαμαι καλα δεν συνδυαζονται και τα δυο.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Και σε λιγότερο από 24 ώρες θα σου απαντήσουν;).

@Εγώ πάλι έχω το εξής πρόβλημα: Όταν πάω να ανεβάσω βίντεο μου λέει ότι δεν υποστιρίζει αυτήν την δυνατότητα η συσκευή μου. Πάντως σε άλλες σελίδες μπορώ να ανεβάσω αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

Oles ths prowthiseis ths akhrvnei h entolh ##002#(dhladh dyo mhdenika.)
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Για το ίδιο μιλάτε, απλά είχε ξεφύγει ένα μηδενικό !!! Όλα ΟΚ πλέον. :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ενθουσιαστηκα κιολας σιγα την υπηρεσια λες και εξυπηρετει πρακτικα κατι αλλα συμφωνα με τις επιταγες του marketing έπρεπε να γίνει και αυτό το βήμα.
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

egw exw ena SE k510i kai anevazei kanonika. poio kinhto exeis esi? isws 8a prepei na to anafereis sto Contact.

 

w300i. Έχω επικοινωνήσει ήδη και μου είπαν πως θα κοιτάξουν...

Link to comment
Share on other sites

14/12/2007

17:43

 

 

Το πράσινο φως της Εθνικής Επιτροπής Τηλεπικοινωνιών και Ταχυδρομείων (ΕΕΤΤ) έλαβε, σύμφωνα με πληροφορίες, η μεταβίβαση των μετοχών της Tellas που κατείχε η ΔΕΗ στην Wind.

 

 

 

Υπενθυμίζεται ότι στις 17 Οκτωβρίου 2007 υπεγράφη η οριστική συμφωνία μεταξύ της Wind Ελλάς Τηλεπικοινωνίες, θυγατρική της Weather Investments S.p.A. και της ΔΕΗ για τη μεταβίβαση της συμμετοχής της Επιχείρησης στην Tellas Α.Ε., εναλλακτικό φορέα παροχής υπηρεσιών σταθερής τηλεφωνίας και Internet.

 

Με βάση τη σχετική συμφωνία η ΔΕΗ Α.Ε. θα μεταβιβάσει στην εξαγοράζουσα εταιρία το 50% μείον μία μετοχή των μετοχών της Tellas Α.Ε. έναντι συνολικού τιμήματος ευρώ 175.000.000.

 

Επιπλέον, η Wind Ελλάς θα προχωρήσει στην εξαγορά δύο μετοχών από τη Wind Ιταλίας, συγκεντρώνοντας έτσι την ελέγχουσα πλειοψηφία, 50% συν μία μετοχή, στην Tellas. Η συνολική εξαγορά θα χρηματοδοτηθεί με συνδυασμό ρευστών διαθεσίμων της Wind Ελλάς καθώς και κεφαλαίων από επέκταση υπάρχοντος δανεισμού.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

(Wireless post)

 

Me tis eortastikes prosfores tis Wind exw xasei ti mpala. Polles diafimiseis, to Wind cc den kserei kai polla, apo Wind shop se Wind shop akous diafora, as ta valoume se mia seira...

 

================================================

 

- Mio C220 GPS (199eur): Parexetai me 2 sumvolaia WindFlexy 20-100 kai entaksi tous se oikogeneiako, me tautoxroni agora (me epidotisi) 2 Sony Ericsson suskeuwn (apo tis SE K810i, K800i, K770i, T650i, W880i)

 

Den exw prosdiorisei an afora mono se nea sumvolaia i' ananewsi. To Wind cc den gnwrizei kati enw paizei h diafimisi.

 

================================================

 

- Stereo Bluetooth Motorola S9 (99eur) kai MicroSD card me sullogi tou Compact Disc Club): Me sundesi WindFlexy kai Motorola suskeui.

 

Den exw prosdiorisei an oi Motorola suskeues einai orismenes (sto fulladio exei mia eikona me ta Motorola A1200, Z3, Z6 kai Z8 gia ta opoia profanws isxuei i prosfora), kai an afora mono se nea sumvolaia i' ananewsi. Episis den gnwrizw to mege8os tis MicroSD card

 

================================================

 

- 512 MB MicroSD me to neo album tis Despoinas Vandi "10 xronia mazi": Me sundesi WindFlexy kai Samsung.

 

Den exw prosdiorisei an oi Samsung suskeues einai orismenes (sto fulladio exei mia eikona me ta Samsung F210, E250, E840, D900i, U600 kai U700 gia ta opoia profanws isxuei i prosfora), kai an afora mono se nea sumvolaia i' ananewsi.

 

================================================

 

Mexri 31/12/2007 sunexizei na isxuei i prosfora gia metavasi sto epomeno WindFlexy, enw plirwneis to proigoumeno stin klimaka.

 

plhrwneis~~~~exeis~~~~upoloipo (me F.P.A.)

WindFlexy 20~~WindFlexy 25~~32,49eur

WindFlexy 25~~WindFlexy 30~~42,48eur

WindFlexy 30~~WindFlexy 35~~54,98eur

WindFlexy 35~~WindFlexy 40~~63,62eur

WindFlexy 40~~WindFlexy 55~~89,54eur

WindFlexy 55~~WindFlexy 75~~127,23eur

WindFlexy 75~~WindFlexy 100~~169,65eur

 

================================================

 

Kati akousa gia tis parakatw prosfores alla den exw kati sigouro:

 

- ekptwsi 100eur me epilegmenes suskeues SE kai Motorola (SE W910i, K530i, K810i, W610i kai kapoies alles kai to Motorola L6) mazi me MicroSD me album twn GoinThru. Auti tin prosfora tin eida se katastima Wind tis eparxias, tupwmeni se ena aplo xarti. Isws einai prosfora kse-stokarismatos (se auto sunigorei to palio Moto L6, alla oxi to neo W910i) kai afora mono to sugkekrimeno katastima.

 

- iPod mazi me Motorola suskeui. Tpt parapanw den gnwrizw.

 

 

Paides plz oti parei to auti sas i' to mati sas, i' kuriws eseis stin praksi to petuxate grapste to edw... Paizoun polles prosfores kai exei xa8ei to topi...

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

το mio c220 δεν ειναι προσφορά. πχ.κοιτα εδώ: http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.926009

 

To Mio C220 είναι κανονικότατα σε προσφορά και παρέχεται χωρίς καμία επιπλέον επιβάρυνση,εαν γίνει οικογενειακό πακέτο με 2 νέες συνδέσεις και ως συσκευή επιλέξει ο συνδρομητής κάποιο απο τα K810i, K800i, K770i, T650i, W880i.Το e-shop πουλάει επίσης τη συσκευή,δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοείς με το link.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Με το iPod ξέρετε τι παίζει;;;

Samsung S500 -> Siemens S65 -> Nokia E51 -> HTC Diamond2 -> Samsung Omnia7 -> Huawei P1 LTE -> ZTE Blade S6 -> Huawei P8 -> Apple iPhone SE -> LeEco Le Max2 -> Honor View20 -> Xiaomi Mi MIX3 5G -> Motorola Edge20

Link to comment
Share on other sites

Με το iPod ξέρετε τι παίζει;;;

Το παίρνεις δώρο με μια σύνδεση σε πρόγραμμα Flexy και ένα από τρία συγκεκριμένα motorola (αν θυμάμαι καλά είναι τα Κ3, Ζ6, L9).

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Το παίρνεις δώρο με μια σύνδεση σε πρόγραμμα Flexy και ένα από τρία συγκεκριμένα motorola (αν θυμάμαι καλά είναι τα Κ3, Ζ6, L9).

Οντως με αυτές τις συσκευές ισχύει η προσφορά,και αφορά το i-pod shuffle 1G.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Ένας φίλος μου αγόρασε ένα κινητό από κατάστημα wind και του έδωσαν μια κάρτα αξίας 100 ευρω για υπηρεσίες 3g. Αυτός όμως έχει cosmote και μου την έδωσε εμένα την κάρτα. Εγώ έχω wind 1 μπορώ να την χρησιμοποιήσω?
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια μπορείς....ακολούθησε τις οδηγίες που έχει πισω η κάρτα και θα απολαμβάνεις υπηρεσίες για 3 μήνες....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βέβαια μπορείς....ακολούθησε τις οδηγίες που έχει πισω η κάρτα και θα απολαμβάνεις υπηρεσίες για 3 μήνες....
ευχαριστώ πολλή.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά. Ένας φίλος μου αγόρασε ένα κινητό από κατάστημα wind και του έδωσαν μια κάρτα αξίας 100 ευρω για υπηρεσίες 3g. Αυτός όμως έχει cosmote και μου την έδωσε εμένα την κάρτα. Εγώ έχω wind 1 μπορώ να την χρησιμοποιήσω?

Εκτός βέβαια κι αν έχεις ενεργοποιήσει ξανά τέτοια κάρτα στη γραμμή σου, οπότε δεύτερη φορά δεν θα μπορέσεις.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

:!:Mπορεις να χρησιμοποιησεις καρτα των 100 ευρω, στην ιδια γραμμη, ΟΣΕΣ φορες θελεις. Το κανω καθε 3 μηνες στην ιδια γραμμη μου! :!:

Δεν το έχω δοκιμάσει, απλά ανέφερα τους όρους χρήσης, αν έχει τρύπα το σύστημα και δεν λειτουργεί ο περιορισμός δεν το ξέρω.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Wind γενικά
  • The title was changed to 2 κεραιες εκκχο της nova σε αποσταση ενος τετραγωνου μεταξυτ τους ειναι φυσιολογικο; εκπεμπουνε πολυ; .
  • The topic was pinned
  • The topic was locked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...