Jump to content

[Tablet] LG G Pad 8.3 (V500)


SSTAYROS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα παιδία,

υποψήφιος αγοραστής, :) είμαι ανάμεσα σε GPAD και nexus7.

μια ερώτηση, έχει κάποιος το nova go,παίζει κανονικά?

κανονικοτατα

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια το δικο μου g pad κανει περιστροφη μονο 180 μοιρες στο novago και σε παιχνιδια του μπιτσιρικα μου. δεν κανει 360 μοιρες το τερατακι αυτο? αγορασα μια γνησια θηκη και εβαλα να δω novago και η θηκη καθετε καλα αλλα η εικονα ειναι αναποδα.προσπαθησα να την γυρισω αλλα τιποτα. τι κανουμε τωρα? υπαρχει τροπος να γυρισει ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδία,

υποψήφιος αγοραστής, :) είμαι ανάμεσα σε GPAD και nexus7.

μια ερώτηση, έχει κάποιος το nova go,παίζει κανονικά?

Μετά το τελευταίο update παίζει επιτέλους.

 

βρε παιδια το δικο μου g pad κανει περιστροφη μονο 180 μοιρες στο novago και σε παιχνιδια του μπιτσιρικα μου. δεν κανει 360 μοιρες το τερατακι αυτο? αγορασα μια γνησια θηκη και εβαλα να δω novago και η θηκη καθετε καλα αλλα η εικονα ειναι αναποδα.προσπαθησα να την γυρισω αλλα τιποτα. τι κανουμε τωρα? υπαρχει τροπος να γυρισει ?

Είναι ένα θέμα αυτό. Να έχεις θήκη που μπορεί να σταθεί και να μην μπορείς να το εκμεταλλευτείς.

Link to comment
Share on other sites

Μετά το τελευταίο update παίζει επιτέλους.

 

 

Είναι ένα θέμα αυτό. Να έχεις θήκη που μπορεί να σταθεί και να μην μπορείς να το εκμεταλλευτείς.

τελικα δεν γινετε τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε αυτό:

https://play.google.com/store/apps/details?id=nl.fameit.rotate

Δεν το έχω δοκιμάσει σε gpad αλλά σε μια κινεζική που το είχα δουλεύει κανονικά.

φιλε μου εισαι super .σε ευχαριστω .ΓΙΝΕΤΕ. ουφ σωθηκε η τσεπη μου.

Link to comment
Share on other sites

Μια απορία... Τι αρίθμηση φέρουν οι νέες παρτίδες LG G Pad;

Μου είπαν ότι το S/N των νέων συσκευών ξεκινά από τον αριθμό 4, αλλά είπα να ρωτήσω κ εδώ.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψωνισα από Κίνα, 10€, πολύ καλό, το Μονό μειονέκτημα στο κάθετα δουλευη Μονό η πρώτη σκαλα:)

 

Μπορείς να δώσεις link? Είναι δερμάτινη?

Επίσης η πρώτη φόρτιση πόση ώρα πρέπει να είναι?

Link to comment
Share on other sites

Φοριζουμε τις συσκευες μεχρι να φορτισουν η οσο θελουμε.

Δεν αφηνουμε την μπαταρια να πεφτει σε χαμηλα επιπεδα χωρις λογο. Τιποτε αλλο.

Ουτε 8ωρα ουτε ενσημα ουτε βαλε-βγαλε-βαλε-βγαλε το φορτιστη 5 φορες για να ανοιξει :p

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δώσεις link? Είναι δερμάτινη?

Επίσης η πρώτη φόρτιση πόση ώρα πρέπει να είναι?

 

http://www.caseswill.com/cowboy-pattern-360-degree-rotating-luxury-leather-case-for-lg-gpad-8-3-cover-black_p9818.html

Εδω εισαι, ναι ειναι δερματινη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τις τελευταιες 2 μερες μου πεταει μηνυμα για virus .... τι να κανω? Υπαρχει καποι αναλογο κ αξιολογο προγραμμα antivirus??

 

Μήπως είναι διαφημίσεις και όχι μηνύματα του λειτουργικου? Μην τσιμπας! Μέχρι στιγμής και εφόσον δεν έχεις ρουτάρει, απλά δεν κινδυνευεις. Μην ανησυχείς!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

 

Γνήσιο δέρμα ή δερματίνη? Πολύ καλή τιμή αν είναι δέρμα.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω αυτό το "μηχανάκι" αλλά έχοντας διαβάσει αρκετά στο φόρουμ αυτό και σε άλλα όλοι μιλάνε για ένα πρόβλημα με τη μπλε γραμμή που εμφανίζεται κυρίως μετά από υπερθέρμανση και στο bleeding στις άκρες.

Η ερώτηση είναι:

Έχει κυκλοφορήσει νέα παρτίδα που διορθώνει τα προβλήματα ή άμα σου κάτσει σου κατσε?

Επίσης σκέφτομαι να το αγοράσω από το MediaMarkt που το δίνουν μαζί με θήκη. Αξίζει η θήκη τους ή είναι μαρκετίστικη μούφα? Αν είναι η VOIA, είναι οκ?

 

Λίγο καιρό πριν είχα το Nexus 10 αλλά μου το κλέψανε και δεν υπάρχει πλέον στην τιμή προσφορά που το είχα αγοράσει στο Πλαίσιο με 32Gb :( Ήταν κορυφή!!

 

Ευχαριστώ

Edited by dimoss
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το ταμπλετ ειναι τελειο για τα λεφτα του και ακομα περισσοτερο. Μην ασχολησε αν θα σου τυχει προβλημα η οχι. Αγορασε το απο καπου με doa και τελειωσε η φασαρια.
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το ταμπλετ ειναι τελειο για τα λεφτα του και ακομα περισσοτερο. Μην ασχολησε αν θα σου τυχει προβλημα η οχι. Αγορασε το απο καπου με doa και τελειωσε η φασαρια.

 

Ευχαριστώ.

Είχα κάποιες αγορασμένες εφαρμογές στο Nexus 10 από google play. Θα εμφανιστούν αυτόματα στο G pad όταν δημιουργήσω το προφίλ με το email μου? Μπορεί η ερώτηση να είναι άσχετη αλλά και γω δεν είμαι πολύ σχετικός..:rolleyes:

Μια από αυτές τις εφαρμογές ήταν η https://play.google.com/store/apps/details?id=com.homeysoft.nexususb.importer με τη οποία μπορούσα και έπαιζα ταινίες από το stick με τη χρήση OTG. Μπορεί να γίνει αυτό στο G Pad ή πρέπει να αγοράσω σώνει και καλά μια κάρτα mSD για να φορτώνω τις ταινίες εκεί?

 

Sorry που ρωτάω πολλά αλλά είχα βολευτεί με το Nexus 10 και τώρα νιώθω ότι θα έχω πρόβλημα και δεν θέλω να πάω στο Nexus 7 γιατί η οθόνη είναι μικτή και δεν με καλύπτει.

Edited by dimoss
Link to comment
Share on other sites

το otg θα παίζει σίγουρα :)

 

edit: υπάρχει κάποια λύση να μπορέσουμε να το συνδέσουμε με tv mouse πληκτρολόγιο και να φορτίζει παράλληλα, ή ζητάω υπερβολικά πολλά ; :D

Edited by astraldor
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να περάσω ταινία .Avi και μου λέει πως δεν είναι συμβατό. Τι μπορώ να κάνω για να μην μπω στη διαδικασία να μετατρεπω την ταινία?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...