Jump to content

[Tablet] LG G Pad 8.3 (V500)


SSTAYROS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την είχα πάρει από play 247 στην ίδια τιμή.29.90. Ήταν ο μόνος που είχε φέρει λίγες και μάλιστα πήρα την προτελευταία. ..μια ροζ του είχε μείνει και μιλάμε για την 1η μέρα που τιςεφερε. Ακριβή όντως αλλά πολύ κομψή σε σχέση με άλλες. Έχεις επενδύσει σε τούμπανο ταμπλέτα που όμως είναι και κόσμημα και δεν πρέπει η θήκη να ακυρώσει την φόρμα του.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα public θα φέρουν θήκες άραγε; Είχα δει ένα σχόλιο που έλεγε για θήκη από Public αλλά δεν υπάρχει κάτι στο site.
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς διαφορετικές? Θα σου έλεγα να πάρεις το ταμπλετ μασχάλη και να πας να δοκιμάσεις την voia επιτόπου μηπως και σε ικανοποιει.πριν έρθουν που έψαχνα σε όλους και δοκίμαζα universal λύσεις ήταν απλά απαράδεκτες και όχι συχνά φθηνότερες. Edited by agiosg
Link to comment
Share on other sites

Τα public θα φέρουν θήκες άραγε; Είχα δει ένα σχόλιο που έλεγε για θήκη από Public αλλά δεν υπάρχει κάτι στο site.

 

Εγώ ήμουν :) Αγόρασα από πάμπλικ τη Voia, παραμονή πρωτοχρονιάς. Άλλη μια είχε μείνει, δεν ξέρω αν ξαναέφερε

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τώρα που μιλάμε δεν έχει φέρει θήκες το public. Μάλιστα δεν έχει ούτε LG G pad να δώσει. Υπάρχουν μόνο σε συγκεκριμένα καταστήματα, ότι περίσσεψε από τη λαίλαπα των γιορτών. Εγώ την παρήγγειλα τελικά από το site για παραλαβή στο Σύνταγμα και θα κάνουν εσωτερική μετακίνηση για να μου τη φέρουν. Γενικά πρέπει να έπεσε γερό ξεπούλημα για το 8,3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω μα μου φέρει ο κωτσοβολος το 3ο..

Ελπίζω αυτή τη φορά να φέρουν αρκετά γιατί θα τα δοκιμάζω επιτόπου μέχρι να βρω ενα να φαίνεται καλό :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ περιμένω μα μου φέρει ο κωτσοβολος το 3ο..

Ελπίζω αυτή τη φορά να φέρουν αρκετά γιατί θα τα δοκιμάζω επιτόπου μέχρι να βρω ενα να φαίνεται καλό :p

τι εννοεις? οτι υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να το ανοιξουμε και να εχει καμμενο πιξελ ή να ειναι χαλασμενο?

Link to comment
Share on other sites

Για τον εαυτό μου μιλάω. Δύο πήρα και επέστρεψα ως τώρα.

Και στα δύο εκτός από μπλε γραμμή και bleed, είχα και καμμένο πιξελ

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ο ξάδελφος το πήρε...και βγήκε ελαττωματικό... Έχει μια κίτρινη γραμμή κατα πλάτος της οθόνης σαν κόψιμο. Και μάλιστα όχι απο τη μια άκρη στην αλλη. Σαν burned in εικόνα πανω στο πάνελ. Στο πλαίσιο απο όπου και το πήρε, το κράτησαν μέχρι τη Δευτερα για να πάρουν το ΟΚ απο την lg, παρόλο που είναι μέσα σε περίοδο DOA.
Link to comment
Share on other sites

Για αυτόν ακριβώς λόγο το πήρα από το media που είχε doa 15 μέρες και όχι 7 και στο αλλάζουν και αμέσως. (Το συγκεκριμένο πάντως δεν το άλλαξα).
Το πρώτο μου τηλέφωνο: ΝΟΚΙΑ 3110 (αυτό το τούβλο με το φιδάκι ντε...!) :lol:
Link to comment
Share on other sites

αυριο λεω να παω να το παρω. τη μπλε γραμμη αποτι εχω καταλβει δεν την γλυτωνω. το bleed τι ειναι και πως φαινεται γιατι ειμαι λιγο ασχετος.

και κατι αλλο πρεπει να ζητησω το doa και πληρωνω παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα! Κι εγω ειμαι κατοχος του συγκεκριμενου ταμπλετ απο τα τελη του νοεμβρη.... θας σας πω οτι ημουν σ αυτους που ειχαν ολα τα προβληματα, που εχουν αναφερθει εδω, μαζι.... απο χθες ομως κρατω στα χερια μου το καινουριο μετα απο αντικατασταση κ ολα ειναι τελεια ευτυχως!!!!! Ειναι φανταστικη η εμπειρια να δουλευεις αυτο το ταμπλετ...... θα πω λοιπον σε οποιον δισταζει να το παρει, οτι ολα τα θεματακια του πιστευω οτι ανηκουν πια στο παρελθον. Οι καινουριες παρτιδες ειναι οκ.... κ μια ερωτηση κ απο μενα..... υπαρχει καποιο αξιολογο προγραμμα που να κανει καποια οικονομια στην μπαταρια η οτι κ να βαλει κανεις δεν θα δει διαφορα..... ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φιλε μου θελω να παω να το αγοράσω το συντομότερο. Θελω όμως να μου πεις εάν γνωρίζεις αν υπάρχει τρόπος να δω ότι ειναι νέα παρτίδα για να μην εχω προβλημα. Μπορω να το αγοράσω απο πλαισιο,media markt,κοτσοβολο και διάφορα αλλα μαγαζιά ηλεκτρονικών. Περιμένω απάντηση σου.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Λοιπον εγω οταν πηγα στο καταστημα (ΠΛΑΙΣΙΟ) το ανοιξα επι τοπου κ εβαλα να παιζει βιντεο... youtube η τα δικα του που εχει μεσα... ( εχει δυο βιντεο hd) για ν αρχισει να ζεστενεται....αν ειναι να εμφανιστει η μπλε γραμμη θα την δεις στο πρωτο τεταρτο οπως κρατας το το ταμπλετ καθετα, σ ολη την δεξια ακρη της οθονης.... αν οχι ,πιστευο οτι ολα καλα τοτε...σ εμενα ετσι κ εγινε ευτυχως ολα καλα.... αντε με το καλο!! Το ταμπλετ ειναι θαυμασιο κ ειδικα για τα χρηματα του!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να ρωτησω κ κατι ακομα.... πως μπορω να δημιουργησω φακελους στην αρχικη οθονη ??

Link to comment
Share on other sites

Ωραία κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πολυ κ για το αν αξίζει δεν χρειάζεται συζήτηση ειναι πραγματικά απίστευτο μηχάνημα!
Link to comment
Share on other sites

Για τον lordelesar απο το #1034 :εχει γουστο να ειναι αυτο που επεστρεψα εγω....λετε να μας κοροιδευουν..στο Πλασιο επεστρεψα 2 μεχρι να καταληξω σε ενα:mad:

Για τον Manolakis00 απο το #1038: σου συνιστω Media Markt και να τους το επιστρεφεις χωρις πολλα πολλα ..:cool:

Edited by Alexandros2666
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κ κατι ακομα.... πως μπορω να δημιουργησω φακελους στην αρχικη οθονη ??

 

Τοποθετείς ένα εικονίδιο πάνω στο άλλο και δημιουργείται ένας φάκελος.

Link to comment
Share on other sites

Τοποθετείς ένα εικονίδιο πάνω στο άλλο και δημιουργείται ένας φάκελος.

 

Σ ευχαριστω πολυ!!!! Κι εγω εψαχνα απ ευθειας την δημιουργια φακελου!

Link to comment
Share on other sites

Μια βοηθεια ρε παιδια. Επειδη την δευτερα παω για αγορα android κινητου. Το qpair δουλευει με οποιοδηποτε android κινητο; Και να το κανω πιο συγκεκριμενο με το samsung s4 λειτουργει;η πρεπει να ειναι lg το τηλ;
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Alexandros2666 από το #1042 πιστευεις media markt θα το βρω με την πρωτη ? :wacko:

ελπιζω όμως να είναι ενημερωμένοι και στην περιπτωση που συμβει κατι τετοιο να δεχονται τις αμέτρητες αλλαγες μεχρι να βρω κανονικο.

κατι άλλο .. θα δεχτουν να το ανοιξω εκει για να δουμε αν είναι οκ?

Edited by Manolakis00
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πιστευεις media markt θα το βρω με την πρωτη ? :wacko:

ελπιζω όμως να είναι ενημερωμένοι και στην περιπτωση που συμβει κατι τετοιο να δεχονται τις αμέτρητες αλλαγες μεχρι να βρω κανονικο.

κατι άλλο .. θα δεχτουν να το ανοιξω εκει για να δουμε αν είναι οκ?

 

Μην αγχωνεσαι κι εγω πριν το παρω το ανοιξα μπροστα τους.... μην σε φοβιζει ομως το θεμα τοσο πολυ γιατι ολα τα μεγαλα μαγαζια εχουν κανει καινουριες παραλαβες χωρις προβληματαη τουλαχιστον με ενα πια πολυ μικρο ποσοστο ελλατωματικων....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Alexandros2666 από το #1042 πιστευεις media markt θα το βρω με την πρωτη ? :wacko:

ελπιζω όμως να είναι ενημερωμένοι και στην περιπτωση που συμβει κατι τετοιο να δεχονται τις αμέτρητες αλλαγες μεχρι να βρω κανονικο.

κατι άλλο .. θα δεχτουν να το ανοιξω εκει για να δουμε αν είναι οκ?

 

φιλε μου Μανολακι00 οχι μια αλλα εκατο φορες , τι μπροστα τους τι πισω τους.:eek: Ελπιζω καπιος απο το Μιντια Μαρκτ να με ακουει και να μου στειλει κανενα δωρακι;) Περημενω νεα σου:beer:

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχωνεσαι κι εγω πριν το παρω το ανοιξα μπροστα τους.... μην σε φοβιζει ομως το θεμα τοσο πολυ γιατι ολα τα μεγαλα μαγαζια εχουν κανει καινουριες παραλαβες χωρις προβληματαη τουλαχιστον με ενα πια πολυ μικρο ποσοστο ελλατωματικων....

 

ελπιζω να μην εχει τιποτα. πραγματικα είναι απιστευτο μηχανημα!! :)

 

φιλε μου Μανολακι00 οχι μια αλλα εκατο φορες , τι μπροστα τους τι πισω τους.:eek: Ελπιζω καπιος απο το Μιντια Μαρκτ να με ακουει και να μου στειλει κανενα δωρακι;) Περημενω νεα σου:beer:

 

αυριο αν μπορεσω με το καλο να παω θα προσπαθήσω να κανονισω εγω για το δωρο σου. θα τους πιεσω!!

παντως καπου που μπορει να φαινεται η ημερομηνια παραλαβης δυσκολο ε? too much πιστευω. ουτε το ΣΔΟΕ δεν θα το εκανε...χαχα

:p

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να περιμενω δυο βδομαδουλες για να φερουν κ αλλες καινουργιες παρτιδες και να παω να το παρω.

 

και να ρωτησω και κατι αλλο, αν βαλω την εφαρμγη viber και whatsapp και περασω στις επαφες μου τα κινητα των φιλων μου. θα δουλευει κανονικα?

Edited by Zspanos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...