Jump to content

[Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτησω για αυτα τα tempered glass μιας κ σκεφτομαι να του βαλω και εγω ενα. Καταρχην ειναι αντιστοιχης σκληροτητας-αντοχης με το μανισιο κρυσταλλο μας?

Θα προτιμισω μαλλον την nilkin αλλα στο ebay ειναι ολα τα nilkin ιδιας ποιοτητας? Και πως μπορει καποιος να ειναι σιγουρος οτι ειναι αυτο που πρεπει γιατι με το ματι φανταζομαι πως δεν βγαινει ακρη...

Θελω να παρω ενα για το Νote 3 μου και ενα για φιλο με Lg G3...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ποιο μάτι λες ρε φιλέ!? Αυτό πού θα παραγγείλεις αυτό θα σού ρθει... Κανε μία ερεύνα στο eBay και θα καταλάβεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρετε που μπορώ να βρω την επίσημη μπαταρία του Note 3?

Βρήκα αυτό εδώ: http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Note-Standard-Battery/dp/B00F3583S8 , αξίζει?

Μήπως υπάρχει κάτι άλλο?

Link to comment
Share on other sites

Θελω να πω, πως μπορει να πουλανε 10 ατομα nilkin αλλα πως μπορει καποιος να ξερει εαν αυτο που θα παρει ειναι οντως το αυθεντικο σκληρο κρυσταλο της nilkin και οχι ενα κοινο τζαμακι μαιμουδοnilkin? Γιατι προφανως με το ματι δεν θα το καταλαβουμε...εκει κολλαει το ματι... ;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρετε που μπορώ να βρω την επίσημη μπαταρία του Note 3?

Βρήκα αυτό εδώ: http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Note-Standard-Battery/dp/B00F3583S8 , αξίζει?

Μήπως υπάρχει κάτι άλλο?

 

Υπάρχουν πάρα πολλοί στο ebay.

Εγώ βρήκα αυτό από Γερμανία.ebay.com

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρετε που μπορώ να βρω την επίσημη μπαταρία του Note 3?

Βρήκα αυτό εδώ: http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-Note-Standard-Battery/dp/B00F3583S8 , αξίζει?

Μήπως υπάρχει κάτι άλλο?

 

Δες και εδώ με 13,26 τελική χωρίς έξτρα μεταφορικά που ερχεται και πιο γρήγορα (912 Ιανουαρίου) και είναι Amazon.

Link to comment
Share on other sites

Δες και εδώ με 13,26 τελική χωρίς έξτρα μεταφορικά που ερχεται και πιο γρήγορα (912 Ιανουαρίου) και είναι Amazon.

Δεν διαβάζω όμως και τόσο καλά σχόλια από κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Οποίος μένει Αθήνα πάει στη σμαρτεκ και αγοράζει την γνήσια με 20 ευρω (και με 6 μήνες εγγύηση βάση της απόδειξης).
Link to comment
Share on other sites

Οποίος μένει Αθήνα πάει στη σμαρτεκ και αγοράζει την γνήσια με 20 ευρω (και με 6 μήνες εγγύηση βάση της απόδειξης).

Που είναι ακριβώς η εταιρία;

Link to comment
Share on other sites

Που είναι ακριβώς η εταιρία;

Διεύθυνση: Φειδιππίδου 7, Χαϊδάρι T.K. 12461

Τηλέφωνο: 210 58 20 000

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχει κάποιος aluminium sticker home button μαύρο ή ασημί το αγοράζω,έκανα μια βλακεια και δημιουργηθηκε σημάδι στο home button και δεν μου κάθεται καλά.
Link to comment
Share on other sites

Παδιά μπορεί να καταλάβει κανείς πως μπαίνει αυτο το bumper ;; http://www.ebay.com/itm/360838429294
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Προφανως στην κατω μερια στην γωνια εχει 2 μικρες βιδουλες, τις βγαζεις, τοποθετεις το κινητο και μετα τις ξαναβαζεις….

 

το tip σε ολη την υποθεση ειναι μην χασεις τις βιδουλες ή το κατσαβιδακι που σου δινει μαζι με το bumper. :D

Link to comment
Share on other sites

Προφανως στην κατω μερια στην γωνια εχει 2 μικρες βιδουλες, τις βγαζεις, τοποθετεις το κινητο και μετα τις ξαναβαζεις….

 

το tip σε ολη την υποθεση ειναι μην χασεις τις βιδουλες ή το κατσαβιδακι που σου δινει μαζι με το bumper. :D

Μάλιστα.. Δε με βολεύει καθόλου δηλαδή γιατί έχω 2η μπαταρία που σημαίνει βγάζω το καπάκι συνεχώς!!

 

Λίγο απίθανο μου φαίνεται να μπορεί να βγει το πίσω καπάκι ενώ είναι φορεμενο το bumper έτσι;;

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.. Δε με βολεύει καθόλου δηλαδή γιατί έχω 2η μπαταρία που σημαίνει βγάζω το καπάκι συνεχώς!!

 

Λίγο απίθανο μου φαίνεται να μπορεί να βγει το πίσω καπάκι ενώ είναι φορεμενο το bumper έτσι;;

 

Εχω ενα παρόμοιο bumper για το galaxy s2, οντως βγαζεις απο κατω 4 βιδουλες (2 απ' τη μια και 2 απ' την αλλη) Πολυ ντιζα'ι'νατο bumper, αλλα πολυ αβολο στο κράτημα και εννοείται οτι δε βγαίνει και το καπάκι για να αλλαξεις μπαταρία ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ισπανική θήκη το μεγαλώνει το τηλέφωνο; Σκέφτομαι να χτυπήσω μία.

Ότι καλύτερο υπάρχει σε θήκη είναι ιδικά σε μαύρη συσκευή και η μοναδική που μου αρέσει σε λευκή συσκευή,δεν το μεγαλώνει εφάπτεται τέλεια :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να με βοηθησει με τη θηκη s view. Μωλις την εβαλα στη συσκευη και ολα λειτουργουν τελεια εκτος απο την επιλογη ενεργη σημειωση. Βγαζω τη πενα ενεργοποιειται να γραψω αλλα αυτο το μπλε μηνυμα "το σημειωμα σας θα αποθηκευτει στην ενεργη εφαρμογη........σημειωμα" παρολο που τσεκαρω το κουτακι να μην εμφανιστει ξανα δεν γινεται τιποτα. Βγαινω ξαναμπαινω δεν λεει να φυγει. Μου εχει σπασει τα νευρα γιατι γεμιζει την οθονη και δεν μπορω να γραψω.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να με βοηθησει με τη θηκη s view. Μωλις την εβαλα στη συσκευη και ολα λειτουργουν τελεια εκτος απο την επιλογη ενεργη σημειωση. Βγαζω τη πενα ενεργοποιειται να γραψω αλλα αυτο το μπλε μηνυμα "το σημειωμα σας θα αποθηκευτει στην ενεργη εφαρμογη........σημειωμα" παρολο που τσεκαρω το κουτακι να μην εμφανιστει ξανα δεν γινεται τιποτα. Βγαινω ξαναμπαινω δεν λεει να φυγει. Μου εχει σπασει τα νευρα γιατι γεμιζει την οθονη και δεν μπορω να γραψω.

 

Καποιο παιδι απο εδω ειχε πει οτι σε αυτη την περιπτωση γυρνα την γλωσσα σε αγγλικά ωστε να εμφανιστει και το ´OK´ οταν τσεκαρεις το κουτακι, γιατι στα ελληνικα δεν το εμφανιζει λογω χωρου/βλακειας της σάμμυ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ

 

Ευχαριστώ vag74.

Δίνει αρκετό πάχος;

 

Επίσης βγαίνει εύκολα, γιατί αλλάζω καθημερινά τη μπαταρία..

 

Ευχαριστώ

Edited by dimitrissa
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...