Jump to content

[Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To bs player λειτουργει σε σας;;οτι και αν προσπαθω να ανοιξω δεν το ανοιγει..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To bs player λειτουργει σε σας;;οτι και αν προσπαθω να ανοιξω δεν το ανοιγει..
παίζει τα πάντα και συνεργάζεται άψογα με το Greek TV

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161003/da3d77b170705222531b1d6170bf404a.jpg

Link to comment
Share on other sites

παίζει τα πάντα και συνεργάζεται άψογα με το Greek TV

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161003/da3d77b170705222531b1d6170bf404a.jpg

Την πληρωμενη εκδοση εχεις;;γιατι ολοι παραπονιουνται στο play store οτι δεν παιζει κανενα αρχειο οπως και εμενα

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

παίζει τα πάντα και συνεργάζεται άψογα με το Greek TV

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161003/da3d77b170705222531b1d6170bf404a.jpg

 

Μήπως γνωρίζεις Πως μπορώ να αλλάξω γραμματοσειρές στον bs player. Γιατί δεν θέλω τόσο χοντρά τα γράμματα στους υπότιτλους

Link to comment
Share on other sites

Εχω δει κατι περίεργα reboot στη συσκευή μια στο τοσο και βαραει 70+ θερμοκρασία οταν ανοιγει τι μπορεί να φταίει?
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει κατι περίεργα reboot στη συσκευή μια στο τοσο και βαραει 70+ θερμοκρασία οταν ανοιγει τι μπορεί να φταίει?

 

Τι Rom έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Camera ανοίγει και τραβάει σωστά φωτογραφίες με Phronesis MM Rom v2.0 σε εσάς ????

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η Camera ανοίγει και τραβάει σωστά φωτογραφίες με Phronesis MM Rom v2.0 σε εσάς ????

Ναι μια χαρα..του s7 edge εχω..μονο τον ηχο τ κλειστρου δεν εχω βρει πως να απενεργοποιησω

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια χαρα..του s7 edge εχω..μονο τον ηχο τ κλειστρου δεν εχω βρει πως να απενεργοποιησω

 

Εμένα γιατί όταν ανοίγω την εφαρμογή τις Cameras μου την εμφανίζει στα 3/4 τις οθόνης και δεν μπορώ να πατήσω όλα τα πλήκτρα σωστά ?

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί όταν ανοίγω την εφαρμογή τις Cameras μου την εμφανίζει στα 3/4 τις οθόνης και δεν μπορώ να πατήσω όλα τα πλήκτρα σωστά ?

Εχεις ενεργοποιησει την εξοικονομιση ενέργειας; αν ναι απενεργοποιησετην

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ενεργοποιησει την εξοικονομιση ενέργειας; αν ναι απενεργοποιησετην

 

Όχι αλλα δεν είμαι σίγουρος εαν έχω βάλει του s7 edge μπορώ κάπου να το τσεκάρω και εάν δεν είναι αυτή μπορώ να την εγκαταστήσω μόνο αυτή χωρίς να κάνω όλοι την εγκατάσταση απο την αρχή ??????

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Όχι αλλα δεν είμαι σίγουρος εαν έχω βάλει του s7 edge μπορώ κάπου να το τσεκάρω και εάν δεν είναι αυτή μπορώ να την εγκαταστήσω μόνο αυτή χωρίς να κάνω όλοι την εγκατάσταση απο την αρχή ??????

Ναι μπορεις αμα θες να κανεις εγκατασταση μονο την καμερα..αλλα συμηθως τα προβληματα με το zoom ειχαν να κανουν με την εξοικονομιση ενεργειας

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεις αμα θες να κανεις εγκατασταση μονο την καμερα..αλλα συμηθως τα προβληματα με το zoom ειχαν να κανουν με την εξοικονομιση ενεργειας

 

Όχι σε αυτή την καθαρή (Full Wipe) εγκατάσταση που έκανα δεν πείραξα καθόλου την εξοικονόμηση ενέργειας ....αλλα το τσέκαρα κιόλας,

πες μου σε παρακαλώ πως μπορώ να κάνω μόνο την κάμερα του S7 edge εγκατάσταση ??

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

την ιδια διαδικασια που εγκαθιστας την ρομ απλα πριν επιλλεξεις full wipe εχει σαν 3η επιλογη mod updates..αφηνεις τα αλλα οπως ειναι(leave current καπως ετσι) και αλλαζεις μονο την καμερα σε επιλογη s7 edge..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

την ιδια διαδικασια που εγκαθιστας την ρομ απλα πριν επιλλεξεις full wipe εχει σαν 3η επιλογη mod updates..αφηνεις τα αλλα οπως ειναι(leave current καπως ετσι) και αλλαζεις μονο την καμερα σε επιλογη s7 edge..

 

Ok σε ευχαριστώ για την βοήθεια το έκανα όπως μου είπες και είναι όλα εντάξει ....

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν έχω συνδεδεμένα τα bluetooth ακουστικά όταν με παίρνουν τηλέφωνο ακούγετε ο ήχος κλείσεις από τα ακουστικά και από το μεγάφωνο του τηλεφώνου τίποτα ????

Με την X-Note που είχα όταν ένωνα τα ακουστικά είχα κανονικό ήχο κλείσεις στο μεγάφωνο του τηλεφώνου και ένα μπιπ-μπιπ-μπιπ .......στα ακουστικά .

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όταν έχω συνδεδεμένα τα bluetooth ακουστικά όταν με παίρνουν τηλέφωνο ακούγετε ο ήχος κλείσεις από τα ακουστικά και από το μεγάφωνο του τηλεφώνου τίποτα ????

Με την X-Note που είχα όταν ένωνα τα ακουστικά είχα κανονικό ήχο κλείσεις στο μεγάφωνο του τηλεφώνου και ένα μπιπ-μπιπ-μπιπ .......στα ακουστικά .

Ειναι προβλημα αυτο γενικα στην note 7 port αν δεν κανω λαθος..εγω σημερα θα ξανα γυρισβ στην 6.5...

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προβλημα αυτο γενικα στην note 7 port αν δεν κανω λαθος..εγω σημερα θα ξανα γυρισβ στην 6.5...

 

ok Ευχαριστώ για την απάντηση ....

SV2BZQ

GEORGE FOLTOPOULOS

htpp://www.sv2bzq.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας εχω την Ν2ο.Ν7lite με τον κερνελ 3.4.0.Darklord-note7-V1.0 όλα καλα μόνο δεν μπορω να συνδέσω ακουστικο(plantronics) μεσω bluetooth.Είναι γενικό πρόβλημα αυτό?Μήπως θα πρέπει να βάλω τον κερνελ V2.0?
Link to comment
Share on other sites

Kάνεις ότι πρέπει για να συνδεθεί το plantronics?

 

Δηλαδή... tap on hold και σάρωση από Νote?

Link to comment
Share on other sites

Ναι...εχει να κανει ο κερνελ η καμια σχέση?εχει σημαντικές διαφορες η εδοση 1 με 2?

Εγω θυμαμαι οτι τονειχα συνδέσει κανονικα..εκανες επανεκκινηση το κινητο;γτ εμενα καμια φορα οταν δεν το βρισκει μετα απο εγκατασταση καινουριας ρομ θελει να κανω επανεκκινηση

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Εδώ ο dev κάνει πολύ καλή δουλειά με την note 5ux και ετοιμάζει και note 4 port mm για το τηλέφωνο μας που λογο hardware 32bit δεν θα εχει και θεματα http://forum.xda-developers.com/galaxy-note-3/development/rom-blackrose-note5-newux-t3470991
Link to comment
Share on other sites

Guyz, πέρασα την Phronesis 6.5 (νομίζω :rolleyes: ) μαζί με την κάμερα του S6. Υπάρχει τρόπος να επιλέξω άλλη κάμερα, χωρίς να χρειαστεί να ξαναπεράσω τη ROM (με τα wipes κλπ);

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 3] Τροποποιήσεις / Βελτιώσεις

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...