Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα

Να ρωτήσω επειδή έχω βρει ένα ένα μεταχείρισμενο Note 3 τι θα πρέπει να δω?να μπω download Mode για Knox warranty??

Επίσης η απόδειξη Είναι απαραίτητη ? Έχει πάει κάποιος από Z ultra σε Note 3?

Ευχαριστώ

 

Να κοιτάξεις και την κάμερα με ανοιχτό το wifi σε χαμηλό φωτισμό να μην βγάζει γραμμές, και να κοιτάξεις και για υγρασία γενικά, όπως επίσης να δείς οτι είναι το αυθεντικό note 3 και όχι κανένας κλώνος.

Edited by unemployed_ghost
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Να ρωτήσω επειδή έχω βρει ένα ένα μεταχείρισμενο Note 3 τι θα πρέπει να δω?να μπω download Mode για Knox warranty??

Επίσης η απόδειξη Είναι απαραίτητη ? Έχει πάει κάποιος από Z ultra σε Note 3?

Ευχαριστώ

Να δεις και το knox αν έχει γράψει .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!!

Οπότε σε πρώτη φάση χωρίς απόδειξη δεν τίθεται καν θέμα αγοράς. Από εκεί και πέρα θά το δω διεξοδικά από κοντά.

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα κατι για πρωτη φορα,καθ'ο,τι λογω ηλικιας ,δεν εχω και την οραση που ειχα καποτε.

Στην πανω μερια του τηλεφωνου.απο την απεναντι μερια της τρυπας των ακουστικων,και διπλα στο δευτερο μικροφωνο,υπαρχει ενα πολυ μικρο αυτοκολλητο που εχει και κατι γραμματακια πανω του.Εχει κανεις υπ'οψιν του τι ειναι,και αν πρεπει να το βγαλω;

Μη γελατε,αλλα λογω αγνοιας,δεν πειραζω τιποτα που δεν ξερω.:lol:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω απλα ενα αυτοκολλητο ειναι.. εγω το εβγαλα με την πρωτη. Γραφει αν θυμαμαι καλα 4g qualcomm.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Μια ερώτηση... ενώ έχω ενεργοποιημένο το air-gesture δεν μου βγάζει το αντίστοιχο εικονίδιο στην κατάσταση ειδοποιήσεων. Είναι κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει;
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειδα κατι για πρωτη φορα,καθ'ο,τι λογω ηλικιας ,δεν εχω και την οραση που ειχα καποτε.

Στην πανω μερια του τηλεφωνου.απο την απεναντι μερια της τρυπας των ακουστικων,και διπλα στο δευτερο μικροφωνο,υπαρχει ενα πολυ μικρο αυτοκολλητο που εχει και κατι γραμματακια πανω του.Εχει κανεις υπ'οψιν του τι ειναι,και αν πρεπει να το βγαλω;

Μη γελατε,αλλα λογω αγνοιας,δεν πειραζω τιποτα που δεν ξερω.:lol:

Aπλο αυτοκολλητο ειναι ολα το χουν ..Μην νομιζεις κι εγω μετα την 2η μερα το δα και το βγαλα

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορείς να το περάσεις. Η google δε το δίνει μαζί σε όλους γιαυτό μπορεί για παράδειγμα ένα nexus να το πάρει γρήγορα και μία συσκευή sony πιο αργά.

Χτες βγήκε και η 4.2.40 από ότι είδα μόλις τώρα. Κατέβασε την απο εδώ http://www.tusfiles.net/yc9rxh4seh11 και κάνε εγκατάσταση το apk.

Ξαναγραφω για να παρακαλεσω να μου πεις,ποια απο τις επιλογες που δινει πρεπει να πατησω;Γιατι δινει τρεις επιλογες,μια Premium,μια απλη,και μια free.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ελα φιλε συγνωμη δεν ειδα το προηγουμενο μηνυμα σου. Στο free πατα. Αν δε βγαλεις ακρη , πατα στο google "google play services 4.2.40 apk" και θα το βρεις σε αρκετα site. Ηδη η συμμετοχη των services στην καταναλωση επεσε αρκετα
Link to comment
Share on other sites

Ξαναγραφω για να παρακαλεσω να μου πεις,ποια απο τις επιλογες που δινει πρεπει να πατησω;Γιατι δινει τρεις επιλογες,μια Premium,μια απλη,και μια free.
εδω εισαι http://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fapk-up.blogspot.com%2F2014%2F02%2Fgoogle-play-services-4240-1004787-030.html&ei=CmX3UoKhKoGXtQayxIHgCw&usg=AFQjCNH3M2hwlLC7PwA0L83rYfwgnBxsoA&bvm=bv.60983673,d.Yms&cad=rja Αλλά εγώ δεν είδα κάποια διαφορα ίσως δεις εσύ που δεν είσαι root.
Link to comment
Share on other sites

Το βρηκα,αλλα πως προχωράω;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την εγκατέστησα ήδη. Δε νομίζω να έχει κανένα conflict με την 4.3 ή την επερχόμενη 4.4;;;;; Είμαι official 4.3 τώρα. Θα δω και τη μπαταρία και θα ενημερώσω. ..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την εγκατέστησα ήδη. Δε νομίζω να έχει κανένα conflict με την 4.3 ή την επερχόμενη 4.4;;;;; Είμαι official 4.3 τώρα. Θα δω και τη μπαταρία και θα ενημερώσω. ..

 

Δε θα έχεις πρόβλημα.

Και όταν βγει update για το services θα το πάρεις κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα έχεις πρόβλημα.

Και όταν βγει update για το services θα το πάρεις κανονικά.

 

Μολις το περασα και εγω το apk είχα την προ-προηγουμενη εκδοση και απο το αρχικο που ειχε μαμα το τηλεφωνο ειχα δει μια ελαχιστη διαφορα στη κατανάλωση! τώρα με το 4.2.40 βλέπουμε...

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

να το βάλεις στο τηλέφωνο και να το τρέξεις.

 

Mολις κατεβηκε και πηγα να το εγκαταστησω,μου πεταξε ενα μηνυμα,οτi ακυρωνεται η ληψη,διοτι δεν το πηρα απο τη Google.:confused:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Mολις κατεβηκε και πηγα να το εγκαταστησω,μου πεταξε ενα μηνυμα,οτi ακυρωνεται η ληψη,διοτι δεν το πηρα απο τη Google.:confused:

 

Στις ρυθμισεις γενικα -> ασφαλεια-> εχεις τικαρισμενο να επιτρεπεται απο αγνωστες πηγες η εγκατασταση;[ATTACH]41115[/ATTACH]

Samsung Galaxy Nexus,Note II,Note 3
Link to comment
Share on other sites

Πλεον χρηστης note 3 :)

Ειναι σε 4.3 με λογισμικο Ν9005XXUDMJ7.

η 4.4.2 εχει ερθει παντου ή ακομα ρολλαρει σε διαφορες χωρες?

Eυχαριστω

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στη μαγεία του note 3. Έχει αρχίσει το roll out σε διάφορες χώρες. Αναμένουμε και στην Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στη μαγεία του note 3. Έχει αρχίσει το roll out σε διάφορες χώρες. Αναμένουμε και στην Ελλάδα.

 

Εδώ πάλι στην Γερμανία τίποτα ακόμα για κιτ κατ. γνωρίζεις αν και πότε περίπου θα έρθει;

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις γενικα -> ασφαλεια-> εχεις τικαρισμενο να επιτρεπεται απο αγνωστες πηγες η εγκατασταση;[ATTACH]41115[/ATTACH]

Την εγκατεστησα.Ευχαριστω πολυ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ελα φιλε συγνωμη δεν ειδα το προηγουμενο μηνυμα σου. Στο free πατα. Αν δε βγαλεις ακρη , πατα στο google "google play services 4.2.40 apk" και θα το βρεις σε αρκετα site. Ηδη η συμμετοχη των services στην καταναλωση επεσε αρκετα

 

Εγω,κατεβασα μολις την 4.2.40 ,και παιρνω τα εξης.

λειτουργικο 23

Angroid 12

οθονη 18

google serv. 12

se αναμονη 10

αδρανεια 7

ιντερνετ 6

αναζητηση google 2

google play store 2

 

15ω 43λ 24δ

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Την εγκατεστησα.Ευχαριστω πολυ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγω,κατεβασα μολις την 4.2.40 ,και παιρνω τα εξης.

λειτουργικο 23

Angroid 12

οθονη 18

google serv. 12

se αναμονη 10

αδρανεια 7

ιντερνετ 6

αναζητηση google 2

google play store 2

 

15ω 43λ 24δ

 

Εμενα ενα 2% μου καταναλώνει το google servises

Κι' οι πέτρες δεν την έχουνε τη τόση αμοναξιά μου,

γιατ΄είδα μια κι 'χε αγκαλιά τη ρίζα του ασφενδάμου!

 

Ψαραντώνης.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...