Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια, η αλλαγη ηχου κλησεων και μηνυματων εχει γινει περιεργη εως αδυνατη στην λολιποπ η ειναι η ιδεα μου?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, η αλλαγη ηχου κλησεων και μηνυματων εχει γινει περιεργη εως αδυνατη στην λολιποπ η ειναι η ιδεα μου?

Μια χαρά αλλάζουν οι ήχοι, που έχεις πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.Χρεισημοποιεί κανείς σας τις φωνητικές εντολές όπως answer,reject η στην κάμερα smile,shoot κτλ;Ενώ είναι αρκετά χρήσιμες δεν θέλουν να δουλέψουν με την φωνή μου!:cry:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες.Χρεισημοποιεί κανείς σας τις φωνητικές εντολές όπως answer,reject η στην κάμερα smile,shoot κτλ;Ενώ είναι αρκετά χρήσιμες δεν θέλουν να δουλέψουν με την φωνή μου!:cry:

 

Θέλουν ησυχία, καθαρά και αργά να τα λες.

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που έχω καταφέρει και πιάνει καμιά φορά είναι το shoot.Το answer που είναι και το πιο χρήσιμο ειδικά όταν οδηγείς δεν πιάνει με τίποτα.Φαίνεται να μην λειτουργούν σωστά.
Link to comment
Share on other sites

Camera>λειτουργια>εμπλουτισμενη

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα μου ήρθε η lollipop αλλά με τόσα που διαβάζω δεν την εχω βάλει ακομα, τι λετε να το τολμησω ή να περιμένω? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ που έκανα καθαρή εγκατάσταση δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα προς το παρόν όπως και οι περισσότεροι νομίζω.Δεν έχω μετανιώσει καθόλου που την έβαλα,αλλά και από την άλλη δεν νομίζω ότι έχει κάτι τρομερά διαφορετικό συγκριτικά με την 4.4.2.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μπαταρία και bluetooth που με ενδιαφέρουν δεν θα εχω πρόβλημα?
Με τα περισσότερα bt θα έχεις θέμα, υπάρχει πρόβλημα με την επανασύνδεση όταν σβήνει η οθόνη. Αν σου είναι απαραίτητα περίμενε καλύτερα το επόμενο update.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σήμερα μου ήρθε η lollipop αλλά με τόσα που διαβάζω δεν την εχω βάλει ακομα, τι λετε να το τολμησω ή να περιμένω? Ευχαριστώ.

 

Φίλε μου τι έκδοση έχεις (χώρα);;;

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Παιδιά,βρήκα αυτό το σάιτ,http://www.nextwap.net/androidfirmware/SM-N9005/samsung-galaxy-note-3-snapdragon-sm--n9005.html, που λέει ότι δίνει lollipop στα SM-N9005.Και επειδή τυχαίνει να έχω Γαλλικό,XEF,που περιλαμβάνεται,http://www.nextwap.net/down-firmware/18781/samsung-galaxy-note-3-snapdragon-sm--n9005.html, ρωτάω αν είναι καλό να το κάνω.:confused:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ.

Παιδιά,βρήκα αυτό το σάιτ,http://www.nextwap.net/androidfirmware/SM-N9005/samsung-galaxy-note-3-snapdragon-sm--n9005.html, που λέει ότι δίνει lollipop στα SM-N9005.Και επειδή τυχαίνει να έχω Γαλλικό,XEF,που περιλαμβάνεται,http://www.nextwap.net/down-firmware/18781/samsung-galaxy-note-3-snapdragon-sm--n9005.html, ρωτάω αν είναι καλό να το κάνω.:confused:

Στο πρώτο λινκ που δίνεις δεν βλέπω lp για την χώρα σου και στο δεύτερο είναι KK.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. ξερω οτι note γραφει και slow motion video αλλά αν το γραψω κανονικα μπορω να το κανω μετα slow motion ολοκληρο ή ενα κομματι του? θα πρεπει να βαλω καποιο app?
The quieter you become, the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

Στο πρώτο λινκ που δίνεις δεν βλέπω lp για την χώρα σου και στο δεύτερο είναι KK.

Kαλά,από μυαλό,σκίζω.Είδα ενιαίο τον πίνακα,και νόμισα ότι πάει μέχρι κάτω το lol.Καλά που ρώτησα και δεν έκατσα να κάνω βλακεία.

Ευχαριστώ πολύ.:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Υπάρχει κάποιος τρόπος το Note να λειτουργεί σαν BT Keyword για smart τηλεόραση Samsung?

Edited by tini78vj
Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Το κινητό μου ανά 2 μέρες στα ξαφνικά σκοτεινιαζει εντελώς η οθόνη του και ίσα που φαίνεται. Αν ανοίξω την κάμερα φωτίζει κανονικά δυνατά. Αλλιώς πρέπει να το κλείσω και να το ανοίξω. Έχω επίσημη 5αρα Lollipop και είμαι συνήθως σε εξοικονόμηση ενέργειας. Ξέρει κανείς κάτι; ευχαριστω.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

HP Notebook db1019nv

Samsung Galaxy Tab S6

Samsung Galaxy Gear S3 Frontier

Samsung Galaxy Buds +

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα!

Υπάρχει κάποιος τρόπος το Note να λειτουργεί σαν BT Keyword για smart τηλεόραση Samsung?

Δοκίμασε το πρόγραμμα Remote Mouse.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Ερώτηση : έχω φτιάξει ένα φάκελο μαζί με τις εφαρμογές, που τον έχω ονομάσει "Φωτογραφίες" και θέλω εκεί να αποθηκεύονται οι φωτογραφίες που βγάζω με τη κάμερα. Γίνεται ; Πως μπορώ να το κάνω ;:)
Link to comment
Share on other sites

Για άγνωστο λίγο, όταν βάζω τον κωδικό του σπιτιού για να συνδεθώ ασύρματα από το κινητό , η επιλογή "σύνδεση" γίνετε αχνη και δεν μπορώ να την επιλέξω. Ο κωδικός του router μου, έχει χαθεί από το κινητό χωρίς να κάνω κάτι εγώ. Είμαι με Android 5, NO root. Πως γίνετε να συνδεθώ τώρα? Έκανα επανεκκίνηση στο ρουτερ και στο κινητό αλλά τίποτα...

 

EDIT : Άκυρο παιδιά, δικό μου το λάθος.

Edited by jimmys
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Το κινητό μου ανά 2 μέρες στα ξαφνικά σκοτεινιαζει εντελώς η οθόνη του και ίσα που φαίνεται. Αν ανοίξω την κάμερα φωτίζει κανονικά δυνατά. Αλλιώς πρέπει να το κλείσω και να το ανοίξω. Έχω επίσημη 5αρα Lollipop και είμαι συνήθως σε εξοικονόμηση ενέργειας. Ξέρει κανείς κάτι; ευχαριστω.

Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει στο δικό μου. Ρουμανική λολιποπ χωρίς ρουτ με reset πριν και μετά το πέρασμα της. Σήμερα μου έκανε και ένα άλλο κουλό, κόλλησε το smart screen και το ματάκι ήταν συνέχεια ορατό στην μπάρα ειδοποιήσεων. 25% μπαταρία μου έφαγε σε 1 ώρα. Αυτά σε συνδυασμό με το γνωστό bug του Bluetooth μου δείχνουν την προχειροτητα της Samsung στις αναβαθμίσεις.

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...