Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις κανένα link γι' αυτό, διότι ακούγεται ενδιαφέρον αν έχει (ή έστω μπορούμε να βρούμε) και κάποιο software που να αποκωδικοποιεί το σήμα.

 

Έχω ένα ΜΑ-620 αλλά δεν έχω βρεί drivers για windows 7 ή 8 Που χρησιμοποιώ. Φαντάζομαι όλο και κάτι θα υπάρχει. Στο e-bay υπάρχουν χιλιάδες.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Αντε, αυτό με τις συντομεύσεις στην κάμερα να το καταπιούμε. Μόλις ανακάλυψα ότι η κάμερα δεν έχει macro. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Πήρα το νότε για να κάνω κάτι παραπάνω από το S3 αλλά αν προσθέσω και τα υπόλοιπα "θεματακια" που αναφέρονται, μου φαίνεται ότι η Samsung έχει αρχίσει να μας κοροϊδεύει.
gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Μην παιδεύεστε αδικα για τηλεχειρισμο γκαραζοπορτων, ηλεκτρικων ρολων, τεντων κλπ με το note.Επειδη γνωριζω καλα το αντικειμενο, ολα αυτα δουλευουν με πομποδεκτες rf και οχι με ir, γι'αυτο και δεν χρειαζεται και οπτικη επαφη για την λειτουργια τους.Το αν βρεθει καποιο με ir θα ειναι καθαρα για εξειδικευμενη περιπτωση και σπανιο.

 

 

Χωρίς να γνωρίζω επί του θέματος όπως ο φίλος, ανάφερα ir διότι πένας προηγούμενος ένοικος γκατζετάκιας καλή ώρα είχε χάσει το remote control του και το είχε καταφέρει με ένα harmony της Logitech το οποίο έχω την εντύπωση ότι είναι μόνο ir. Αν είμαι λάθος ας με διορθώσει κάποιος. Δυστυχώς όμως το παλικάρι έφυγε και μαζί με αυτόν και η κατοχή της γνώσης που είχε :)

Τώρα για τον μηχανισμό θα το κοιτάξω με την πρώτη ευκαιρία αλλά δε νομίζω να είναι και τίποτα επώνυμο να πω την αλήθεια.

Link to comment
Share on other sites

απο την πρωτη στιγμη εχω δοκιμασει την επανεκινηση. Το θεμα ειναι πως δεν εχω βάλει σχεδόν καθόλου προγραμματα στο κινητο, γιατι δεν εχω προλαβει.. περιμενω να δω μηπως ξέρει κανενας αλλος, αλλιως θα δοκιμασω και αντιπροσωπεια, να δω μηπως ξερουν.

 

Αν είναι άδειο το κινητό σου κάνε επαναφορά τότε, να δεις αν φτιάξει και μετά το στήνεις.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ.

ΚΛΕΙΔΩΝΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ Η ΚΑΙ ΜΟΤΙΒΟ. ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑ SMS ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΩΔΙΚΟ (ΑΝ ΡΥΘΜΙΣΩ ΤΟ ΤΗΛ ΝΑ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 SEC ΑΔΡΑΝΙΑΣ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΜΝΜ ΞΕΚΛΕΙΔΩΝΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30 ΞΑΝΑΚΛΕΙΔΩΝΕΙ). (ANDROID 4.4.2)

ΕΠΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ Σ ΠΕΝ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΤΟ ΚΟΥΜΠΙ ΤΟΥ ΠΑΝΩ ΣΤΗ ΟΘΟΝΗ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΦΑΙΡΕΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ. :wacko:

ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

:!::!: Από Ομάδα Διαχείρισης

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.

 

Edited by m7ixalis
Link to comment
Share on other sites

Και εχεις καποια παιδια να ζητουν να πανε πισω απο την 4,4,2 στην 4,3. Εχεις αλλα παιδια να εχουν λιγα προβληματακια, και εχεις και τους 'Αυστριακους' να ειναι ααπολυτα ευχαριστημενοι. Μιλαω παντα για στοκ καταστασεις..

Και γω στους ATO ανηκω..Με τρωει το χερι μου για 4,4,2 αλλα και κατι με κραταει..

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα, οπως θα διαβασεις και απο αλλα ατομα εδω, θεωρω οτι η καμερα του s3 ηταν (ειναι???) ανωτερη του note....δυστυχως.....

Και εγω πρωην κατοχος s3....

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Αντε, αυτό με τις συντομεύσεις στην κάμερα να το καταπιούμε. Μόλις ανακάλυψα ότι η κάμερα δεν έχει macro. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Πήρα το νότε για να κάνω κάτι παραπάνω από το S3 αλλά αν προσθέσω και τα υπόλοιπα "θεματακια" που αναφέρονται, μου φαίνεται ότι η Samsung έχει αρχίσει να μας κοροϊδεύει.

 

Φίλε μου εαν πήγες απ το S3 στο Note 3 και δεν είσαι ικανοποιημένος, μάλλον δεν θα σε ικανοποιήσει καμία συσκευή εκει εξω :)

 

p.s Παίδες επειδή τις τελευταίες μέρες το διαβάζω αυτό με το S3 και την καλύτερη(!) κάμερα και με σοκάρετε λιγάκι, εδω μπροστά μου το χω και το S3, αν θέλετε συγκριτικό απ τις κάμερες είναι εύκολο.

Edited by hic_et_nunc
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν ειναι το καταλληλότερο θέμα για να το ρωτήσω αυτο αλλα εχει παρατηρηθεί κάποιο drain με την μπαταρία δεδομένου οτι πάνω απο το 4.30 ωρες οθόνη ενεργή δεν μπορω να πιάσω . Και μη μου πείτε να μη το χρησιμοποιώ γιατι έσκασα τοσα χρήματα με την προοπτική οτι θα κράταγε η μπαταρία παραπάνω απο το s4 αλλα το ίδιο και το αυτο .

Η έκδοση ειναι 4.3 , απολύτως stock χωρις κάποιο σπάσιμο με ανοικτο το wifi είτε συνδεδεμένο είτε οχι .

Να προσθέσω πάντως οτι χθες ήμουν για επισκεψη συγγενικου προσώπου στο νοσοκομειο και κλασσικά υπήρχε τεράστια αναμονή , κατέβασα μέσω torrent το καινούργιο επεισόδιο του game of thrones και το απόλαυσα στην ΟΘΟΝΑΡΑ του .

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

απο την πρωτη στιγμη εχω δοκιμασει την επανεκινηση. Το θεμα ειναι πως δεν εχω βάλει σχεδόν καθόλου προγραμματα στο κινητο, γιατι δεν εχω προλαβει.. περιμενω να δω μηπως ξέρει κανενας αλλος, αλλιως θα δοκιμασω και αντιπροσωπεια, να δω μηπως ξερουν.

Με επαναφορα θα φιαξει ;)

 

 

 

 

 

 

Αντε, αυτό με τις συντομεύσεις στην κάμερα να το καταπιούμε. Μόλις ανακάλυψα ότι η κάμερα δεν έχει macro. Διορθώστε με αν κάνω λάθος. Πήρα το νότε για να κάνω κάτι παραπάνω από το S3 αλλά αν προσθέσω και τα υπόλοιπα "θεματακια" που αναφέρονται, μου φαίνεται ότι η Samsung έχει αρχίσει να μας κοροϊδεύει.

 

 

 

 

Eχει macro.Πλησιασε το αντικειμενο που θελεις και πατα στην οθονη να εστιασει

Τι θεματακια δηλαδη εχεις δει με το note???

 

 

Χωρίς να γνωρίζω επί του θέματος όπως ο φίλος, ανάφερα ir διότι πένας προηγούμενος ένοικος γκατζετάκιας καλή ώρα είχε χάσει το remote control του και το είχε καταφέρει με ένα harmony της Logitech το οποίο έχω την εντύπωση ότι είναι μόνο ir. Αν είμαι λάθος ας με διορθώσει κάποιος. Δυστυχώς όμως το παλικάρι έφυγε και μαζί με αυτόν και η κατοχή της γνώσης που είχε :)

Τώρα για τον μηχανισμό θα το κοιτάξω με την πρώτη ευκαιρία αλλά δε νομίζω να είναι και τίποτα επώνυμο να πω την αλήθεια.

100% ειναι με rf.Ο πομποδεκτης ειναι εσωτερικα στο κουτι του ρολου της γκαραζοπορτας και δεν εχει οπτικη επαφη για να δουλεψει με ir (εχει και εσωτερικη κεραια μαλιστα).

 

 

 

 

 

 

Προσωπικα, οπως θα διαβασεις και απο αλλα ατομα εδω, θεωρω οτι η καμερα του s3 ηταν (ειναι???) ανωτερη του note....δυστυχως.....

Και εγω πρωην κατοχος s3....

Ενας μυθος ειναι φιλε μου.Εχθες το απόγευμα ειχε ερθει ο ανηψιος μου με το s3 και εκανα επιτηδες δοκιμες.Μία δεν πιανει η καμερα του μπροστα στου note.(μιλαμε για την καμερα γιατι σαν συσκευες δεν ειναι δυνατόν να συγκριθουν)

Επισης μυθος ειναι οτι το note2 τραβα καλυτερες βραδυνες απο το 3.Τα εχω και τα δυο σπιτι και εχω κανει τις δοκιμες μου.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ειχα το σ3 για λιγο και δε μπορουσα να βγαλω μια σωστη φωτο της κορης μου που κουνιεται συνεχεια ( σε στατικο σταχο εινια μια χαρα αλλα οχι και σαν το νοτε 3) , ενω με το νοτε 3 βγαζω φοβερες φωτο και ειδικα στο sports mode ακομα και εν κινηση σε κουνια .... !!!!
Link to comment
Share on other sites

απο την πρωτη στιγμη εχω δοκιμασει την επανεκινηση. Το θεμα ειναι πως δεν εχω βάλει σχεδόν καθόλου προγραμματα στο κινητο, γιατι δεν εχω προλαβει.. περιμενω να δω μηπως ξέρει κανενας αλλος, αλλιως θα δοκιμασω και αντιπροσωπεια, να δω μηπως ξερουν.

 

Αν δεν στρώσει με την επαναφορά από το κλασσικό μενού δοκίμασε και να μπεις σε recovery. Πατάς και κρατάς πατημένα ταυτόχρονα home, volume up και power button. Στο επόμενο μενού κάνεις wipe cache και μετά factory reset. Μετά boot και βλέπεις αν λειτουργεί. Αν όλα αυτά αποτύχουν περνάς μια άλλη στοκ ρομ και το ελέγχεις ξανά. Αν και τότε τζίφος επέστρεψε το πίσω. ..Αυτά θα έκανα εγώ.

To Know the Cause Of Things!
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εαν πήγες απ το S3 στο Note 3 και δεν είσαι ικανοποιημένος, μάλλον δεν θα σε ικανοποιήσει καμία συσκευή εκει εξω :)

 

p.s Παίδες επειδή τις τελευταίες μέρες το διαβάζω αυτό με το S3 και την καλύτερη(!) κάμερα και με σοκάρετε λιγάκι, εδω μπροστά μου το χω και το S3, αν θέλετε συγκριτικό απ τις κάμερες είναι εύκολο.

 

--> truckman

Eχει macro.Πλησιασε το αντικειμενο που θελεις και πατα στην οθονη να εστιασει

Τι θεματακια δηλαδη εχεις δει με το note??

 

 

 

Δεν είπα ότι δεν είμαι ευχαριστημένος με το κινητό. Κάθε άλλο, αλλά κάποια πράγματα είναι δεδομένα και πρέπει να λέγονται και εξηγούμαι. Όταν έρχομαι από ένα κινητό 2ετίας σε ένα νεότερο και γενικότερα πληρέστερο της ίδιας εταιρείας, περιμένω αυτά που είχα στο παλιό να τα έχω και στο νεότερο έστω και χωρίς βελτιώσεις. Στο s3 είχα επιλογή για macro και εδώ δεν έχω. Να δοκιμάσω αν χωρίς αυτό το note εστιάζει τόσο κοντά, δεν έχω την δυνατότητα γιατί το S3 μου έσπασε, είχα βγάλει όμως πολύ καλές φώτο με το macro και από λίγο που δοκίμασα στο νότε δεν με ικανοποίησε. Τα θεματάκια που ανέφερα ειπώθηκαν σε προηγούμενα ποστ όπως τα δικαιώματα εγγραφής στην sd από τρίτες εφαρμογές, οι συντομεύσεις στην κάμερα και ο flash στον browser. Ξέρω ότι αυτά είναι επιλογές της Google, όμως η Samsung έφτασε εδώ που βρίσκεται για την ελευθερία και τις δυνατότητες που προσέφερε και αν θέλει μπορεί να βάλει το χεράκι της και να τα διορθώσει.

Για να τελειώνω ξαναλέω ότι το κινητό είναι πολύ καλό. Απλά κατά την μετάβαση σε κάτι καλύτερο δεν περίμενα κάποια πράγματα που θεωρούσα δεδομένα καθώς δεν άλλαξα ούτε εταιρία, να τα χάσω.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι πως και δεν έχουμε την επιλογή να γυρνάμε το τηλέφωνο σε λειτουργία art αφού έχουμε 4.4.2 δεν θα έπρεπε να έχουμε την επιλογή? ?

Είχα το LG g2 και είχε την επιλογή για αυτό ρωτάω!!!

Link to comment
Share on other sites

--> truckman

Eχει macro.Πλησιασε το αντικειμενο που θελεις και πατα στην οθονη να εστιασει

Τι θεματακια δηλαδη εχεις δει με το note??

 

 

 

Δεν είπα ότι δεν είμαι ευχαριστημένος με το κινητό. Κάθε άλλο, αλλά κάποια πράγματα είναι δεδομένα και πρέπει να λέγονται και εξηγούμαι. Όταν έρχομαι από ένα κινητό 2ετίας σε ένα νεότερο και γενικότερα πληρέστερο της ίδιας εταιρείας, περιμένω αυτά που είχα στο παλιό να τα έχω και στο νεότερο έστω και χωρίς βελτιώσεις. Στο s3 είχα επιλογή για macro και εδώ δεν έχω. Να δοκιμάσω αν χωρίς αυτό το note εστιάζει τόσο κοντά, δεν έχω την δυνατότητα γιατί το S3 μου έσπασε, είχα βγάλει όμως πολύ καλές φώτο με το macro και από λίγο που δοκίμασα στο νότε δεν με ικανοποίησε. Τα θεματάκια που ανέφερα ειπώθηκαν σε προηγούμενα ποστ όπως τα δικαιώματα εγγραφής στην sd από τρίτες εφαρμογές, οι συντομεύσεις στην κάμερα και ο flash στον browser. Ξέρω ότι αυτά είναι επιλογές της Google, όμως η Samsung έφτασε εδώ που βρίσκεται για την ελευθερία και τις δυνατότητες που προσέφερε και αν θέλει μπορεί να βάλει το χεράκι της και να τα διορθώσει.

Για να τελειώνω ξαναλέω ότι το κινητό είναι πολύ καλό. Απλά κατά την μετάβαση σε κάτι καλύτερο δεν περίμενα κάποια πράγματα που θεωρούσα δεδομένα καθώς δεν άλλαξα ούτε εταιρία, να τα χάσω.

 

Κοίτα,έχω ρίξει πολύ κράξιμο στη Samsung (και όχι μόνο) κατά καιρούς και συνεχίζω να το κάνω σε ότι με χαλάει. Ομως, δεν μπορούμε να της φορτώνουμε και το οτιδηποτε,οπως τον Flash player και την μη προσβαση τριτων εφαρμογων στην sd για τα οποία ευθυνεται η google.Η samsung απο την πλευρα της φρόντισε ωστε οι δικες της εφαρμογές να συνεργαζονται μια χαρα με την καρτα μνημης.Τα παραπονα εδω και το κραξιμο πρεπει να πανε στην google (για να είμαστε και αντικειμενικοι δηλαδη).Οσο για την καμερα, ξαναλεω οτι υπαρχουν τα πάντα και με το ΠΑΡΑΠΑΝΩ (κάνεις πραγματα που με το s3 δεν γινονταν ουτε στα πιο τρελα του ονειρα) απλα πιο αυτοματοποιημενα.Τελος για το μενου της καμερας εγραψα σε προηγούμενο ποστ μου οτι είναι αρκετα βλακωδες στο στησιμο του, χωρις αυτο βέβαια να σημαίνει οτι δημιουργει και καποιο προβλημα στην ολη λειτουργία.

Με την ευκαιρία να πω και κάτι, γενικά:τον τελευταίο καιρό διαβάζω ποστ από αρκετούς χρήστες που πέρασαν την κιτ κατ, που πραγματικά είναι να σου σηκώνεται η τρίχα!! Κάποιος που θα μπει να πάρει πληροφορίες για το note διαβάζοντας όλα αυτά θα νομίζει ότι αν βάλει την 4.4 θα δει τον χάρο με τα μάτια του.Ε, δεν είναι καθόλου έτσι τα πράγματα και προσωπικά συστήνω το update αυτό γιατί το κινητό δουλεύει σαφώς καλύτερα!! Οι περισσότεροι δεν θέλουν να κάνουν επαναφορά μετά την αναβάθμιση,οπότε ΝΑΙ και θα έχουν προβλήματα!!!Άλλοι πάλι περνάνε Εφαρμογές οι οποίες δεν είναι συμβατές με την.κιτ κατ και.ξαναδημιουργουνται προβλήματα.Δεν φταιει ούτε το note ούτε η κιτ κατ.Ξέρετε,δεν ήταν λίγες οι φορές που κατασκευάστριες εταιρείες δεν έδωσαν κάποιο σημαντικό update επειδή όπως έγραφαν θα έπρεπε να γίνει hard reset της συσκευής,χάνοντας έτσι τα δεδομένα τους οι απανταχού χρήστες και μπλέκοντας σε νομικές διαδικασίες οι κατασκευάστριες και φυσικά είχαν απόλυτο δίκιο.

Link to comment
Share on other sites

... Οσο για την καμερα, ξαναλεω οτι υπαρχουν τα πάντα και με το ΠΑΡΑΠΑΝΩ (κάνεις πραγματα που με το s3 δεν γινονταν ουτε στα πιο τρελα του ονειρα) απλα πιο αυτοματοποιημενα...

 

Δεν θα διαφωνήσω σε τίποτα από ότι έγραψες. Το μόνο που με χαλάει προσωπικά, είναι αυτό το αυτοματοποιημένο χωρίς άλλη επιλογή.

gf768 ->s25 -> sl45 ->T68i ->sx1 ->N72 ->N81 ->OMNIA2 ->SGS3 ->note3
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα διαφωνήσω σε τίποτα από ότι έγραψες. Το μόνο που με χαλάει προσωπικά, είναι αυτό το αυτοματοποιημένο χωρίς άλλη επιλογή.

 

Σε αυτο συμφωνω απολυτα μαζι σου και εμενα δε μου αρεσει αυτο.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα Γερμανικό unbranded και ήρθε με προ-εγκατεστημένη την 4.4.2.:)

Με το καλό να το χαρείς. Θηρίο το note. Μήπως το άνοιξε κάποιος και το έκανε αναβάθμιση? :p

Edited by achillesgk
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το χαρείς. Θηρίο το note. Μήπως το άνοιξε κάποιος και το έκανε αναβάθμιση? :p

 

Όχι ήταν σφραγισμένο, στις ζελατίνες και η μπαταρία χώρια.:)

Link to comment
Share on other sites

Όχι ήταν σφραγισμένο, στις ζελατίνες και η μπαταρία χώρια.:)

 

Συγγνώμη για το εκτος θέματος αλλα από ποιο μαγαζί το πηρες αν επιτρέπετε διότι με ενδιαφέρει κ μένα!

 

Αν μπορείς στείλε μου σε ΠΜ για να μην χαλάμε το θέμα εδώ.

 

Σας ευχαριστώ πολύ,

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και καλο Πασχα σε ολους!!!Λοιπον,ευτυχης κατοχος του θηριου no3 κι εγω!!!! :) Αφου εδωσα πρωτα ενα s4 που ειχα!!!Ωραιο το s4 δε λεω,αλλα σαν κατοχος(πρωην)και του νοτε 1&2,καμια σχεση!!!Η οθοναρα-γι αυτους που εμαθαν με το 1 και το 2 οπως εγω-δε παιζεται!!!Η ταχυτητα του επισης(γενικα,δε κανω συγκριση εδω)!!!Φωτο οκ.πανω κατω ιδιες...Δεν ειμαστε και φωτογραφοι!!!!Η λειτουργιες του στιλου(s pen κλπ.)ολα τα λεφτα!!!Η μπαταρια του,σε σχεση με το s4,αρκετα ικανοποιητικη!!Τελος,αυτο που χανει τα wifi passwords.δεν ειναι και τοσο τρομερο!!!Απλα,οταν εχεις ανοιχτα τα δεδομενα,πρεπει να χεις ανοιχτο και το wifi...!!!Οταν θελεις να στειλεις ενα mms πχ.ανοιγεις το wifi και μετα τα δεδομενα και στελνεις!!!ΠΟΤΕ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΧΩΡΙΣ ΑΝΟΙΧΤΟ WIFI!!!!MONO ETΣΙ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΑ PASSWORDS!!!Μετα τα κλεινεις παλι αν θελεις,για εξοικονομηση μπαταριας και ουτο καθεξης...!!!!!!! ;) Ειναι Ουγγρικο με 4.4.2 μαμα!!!Δε παιζουμε με την εγγυηση λογο ΚΝΟΧ κλπ....!!!! Edited by petran66

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Πρωην κατοχος htc one,ενος παρα πολυ καλου κινητου.Εχω απο το πρωι το νοτε 3 και απλα εχω χαζεψει.....και ακομα δεν εχω μαθει πολλα....
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και μεγειά n κινητάρα!

 

Thank you!!!! :D

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...