Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στην περίπτωση που θες να βλέπεις το sketchbook app του note σε οθονη τοτε πολυ απλα με ενα miracast της οθονης νομιζω γινεται.Απο την αλλη αν απλα θες καποια εφαρμογη σχεδιασης στο pc να αναγνωριζει το note σαν σχεδιαστικο εργαλειο και μονο το βλεπω πολυ χλωμο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 31 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εισαι με stock firmware?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Φίλε μου και εγω αυστριακο είχα αλλα πηγα sammobile και εβαλα αγγλικο BTU για να παρω kitkat το κοβω να αργουν πολυ εκει στην αυστρια και ήθελα πολυ το kit kat αν ξέρεις πως να το κανεις δώστου μια προσπάθεια. :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είμαι πρώην κάτοχος s4 και πλέον note 3.Σε γενικές γραμμές δεν έχουν τεράστιες διαφορές ίσως το note 3 να είναι καλύτερο σε νυχτερινές λήψεις από ότι έχω καταλάβει.Το μόνο + στα χαρτιά βέβαια είναι το 4k video αλλα ποιος εχει 4κ τηλεοραση.Tέλος να σου πω ότι το s4 έχει μόνο Digital image stabilization ενώ το note 3 έχει Digital image stabilization, Continuous autofocus, Video light.Αν ψάξεις στο internet θα βρείς πολλές συγκρίσεις μεταξύ τους για να το δείς και μόνος σου.

Φιλε μου πως εβαλες κιτ κατ?εγραψε ο knox η ολα οκ?αν ναι ποια αγγλικη να κατευασω?

Link to comment
Share on other sites

Σαν καοινουριος δεν βρηκα κατι με την αναζητηση..Μπορειτε να μου πειτε πως περναω τα contacts απο το pc στο κινητο? Στο kies3 δεν βρισκω κατι και εχω πελαγωσει..

Ayrton Senna

Fernando Alonso

Max Verstappen

Link to comment
Share on other sites

τις ρυθμισεις του κινητου η του bsplayer??

 

του bs player!!εχει μενου υποτιτλων

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Για εγκατεστησε τον Dolfin με jetpack και πες μας αν συνεχιζεται το μαρτυριο.

 

 

Τον έχω αλλά τον χρησιμοποιώ μόνο για σελίδες που θελουν flash player.

 

Με έχει βολέψει ο stock αλλά από τι κατάλαβα δεν υπάρχει ελπίδα

Link to comment
Share on other sites

O exdialer το κάνει αυτό

ο exDialer μπορεί να γίνει stock για τις κλήσεις;; οταν διαβάζω τα sms πχ μπορώ να κανω slide και να παίρνω τηλ με αυτόν;

η πχ οταν με παίρνει κάποιος τηλ να βγαίνει αυτός για στοκ;

Link to comment
Share on other sites

ο exDialer μπορεί να γίνει stock για τις κλήσεις;; οταν διαβάζω τα sms πχ μπορώ να κανω slide και να παίρνω τηλ με αυτόν;

η πχ οταν με παίρνει κάποιος τηλ να βγαίνει αυτός για στοκ;

 

Of course. Όταν θα έχεις κλήση θα απαντάς με τον στοκ. Βάλτο και θα δεις

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Καλισπέρα κύριοι....απο οταν πήρα την έκδοση 4.4.2 δεν μου επιτρέπει να λειτουργήσω το ενεργό σημείομα με το S Pen.. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον? Και τι μπορώ να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Καλισπέρα κύριοι....απο οταν πήρα την έκδοση 4.4.2 δεν μου επιτρέπει να λειτουργήσω το ενεργό σημείομα με το S Pen.. Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλον? Και τι μπορώ να κάνω;

 

το ειχα και εγω factory reset και εφτιαξε

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι έχετε περίεργα προβλήματα με την κιτ κατ μην το συζητάτε. Factory reset χρειάζεστε

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά τι θα γίνει σε έμας στο ελαδισταν θα πάρουμε καμιά 4.4;
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου την εχει σπασει που δε μ εχει ερθει η αναβαθμιση.. στο κουτι πανω εγραφε orange france.. ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ πρεπει να με παρουν δοκιμαστη κινητων μπορω να κανω οποιοδηποτε κινητο να τρωει σκαλωματα κ κομπλες χα χα

 

Και εμένα είναι γαλλικό, αλλά πήρα την κιτ κατ.

 

Ξέρει κανείς να μου πει κάποιος πως μπορώ να απαλλαγώ από τα ενοχλητικά αναδυόμενα παράθυρα που βγάζει στο Internet έχεις 10 ιούς κλπ...;

 

έχει καταντήσει σπαστικό

 

Είχα και εγώ πρόβλημα και το έλυσα με αυτό.:

play.google.com/store/apps/details?id=com.antivirus.

Edited by enterhere
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν το βρισκω, υπαρχει καπου τοποθετημενο, υπομενου για την χρηση της λειτουργιας gps epo; Edited by stoum
"Ταν ή επί τας"
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα είναι γαλλικό, αλλά πήρα την κιτ κατ.

 

 

 

Είχα και εγώ πρόβλημα και το έλυσα με αυτό.:

play.google.com/store/apps/details?id=com.antivirus.

Το οποιο δεν υπαρχει We're sorry, the requested URL was not found on this server.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα είναι γαλλικό, αλλά πήρα την κιτ κατ.

 

 

 

Εμενα δεν ειναι μονο γαλλικο εχει και το orange μαζι.. μπορω να σας δωσω καποιο στοιχειο και να μου πειτε ποτε θα ρθει?γιατι ειδα οτι υπαρχει μια σελιδα που δειχνει ποτε θα ερθει! Θεωρω λαθος της καθε εταιριας να υπαρχει τοσο καθυστερηση στις ιδιες συσκευες!

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Το οποιο δεν υπαρχει We're sorry, the requested URL was not found on this server.

 

χωρις την τελεια στο τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα το κινητο ξαφνικα στις φωτο μου δημιουργησε εναν φακελο auto backup που δεν σβηνει πως θα το σβησω και πως θα γινει να μην ξαναβγει
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα είναι γαλλικό, αλλά πήρα την κιτ κατ.

 

 

 

Εμενα δεν ειναι μονο γαλλικο εχει και το orange μαζι.. μπορω να σας δωσω καποιο στοιχειο και να μου πειτε ποτε θα ρθει?γιατι ειδα οτι υπαρχει μια σελιδα που δειχνει ποτε θα ερθει! Θεωρω λαθος της καθε εταιριας να υπαρχει τοσο καθυστερηση στις ιδιες συσκευες!

 

Δεν υπάρχει τέτοια σελίδα. Αυτή σου λέει μόνο πότε βγήκε, όχι πότε θα βγει

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν το παρατήρησε κάποιος άλλος, αλλά χθες κι εμένα έχασε όλους τους κωδικούς των wifi δικτύων.

NEC DB2000 (1999), Nokia 3210 (2000), EricssonR320s (2001), Ericsson T65 (2002), Nokia 6600 (2003), Palm Treo650 (2005), iPhone (2007), HTC Hero (2009), Samsung Galaxy Mini (2010), iPad (2010), Samsung Omnia W (2011), Samsung Galaxy Note (2012), iPad Air (2014), Samsung Galaxy Note 3 (2014), OnePlus 2 (2015), Meizu M5 Note (2017), Samsung Note 8 (2017), iPad 6 (2018)...

http://www.everythingaboutebooks.com

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν το παρατήρησε κάποιος άλλος, αλλά χθες κι εμένα έχασε όλους τους κωδικούς των wifi δικτύων.

Δυστυχώς, σε έκανε σε αρκετούς εξ ημών που περάσαμε σε 4.4.2 :( Έχω αρχίσει πάλι να αποθηκεύω εκ νέου τα passes όλων των σπιτιών φίλων, συγγενών, καφετεριών κ.ο.κ. Κρίμα...

 

Να θέσω και εγώ ένα ερώτημα: από την εποχή του Ν2 και του S4, χρησιμοποιώ το Textra για αποστολή/λήψη SMS. Παρατηρώ ότι με αυτό το app στέλνω emojis κανονικά, χωρίς να γυρνάει τα SMS σε MMS (δεν τα θεωρεί "εικόνα") και αναγνωρίζονται κανονικά, τόσο από andoid κινητά, όσο και απο iPhones. Αναρωτιέμαι: η stock εφαρμογή μηνυμάτων της Samsung, μπορεί να το κάνει αυτό, χωρίς να τα γυρνάει σε MMS???

Ευχαριστώ και καλή μας μέρα παιδιά.

CostasP | Proud AlfaHolic | Alfas: Giulietta, Alfetta, 75, 146, 156, 147, (Abarth 500 time-out) πάλι 156, πάλι 147 και πλέον... Jeep Renegade :yawn: !

Current Toys: Apple MacBook Air 11 ('15), Asus Transformer Book T100, Samsung Galaxy Tab3 7.0", Apple TV2, iPad2 32GB WiFi, iPad Mini Retina 16GB WiFi, iPhone 6S 64GB, iPhone 7 Plus 128GB, iPhone XS 256 GB

Link to comment
Share on other sites

Το οποιο δεν υπαρχει We're sorry, the requested URL was not found on this server.

 

χωρις την τελεια στο τελος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Δείνω πάλι το σωστό link γιατι από λάθος έβαλε στο τέλος την τελεία:

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.antivirus

Link to comment
Share on other sites

Λετε να υπαρχει κανα θεμα εαν φορτιζω νε το μικρο Νοτε1 με τον φορτιστη του Νοτε3 πογ ειναι 2αμπερος? Περα απο την συντομοτερη φορτιση μηπως "στρεσαρω" την μπαταρια του??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...