Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο προηγούμενο S2 που είχα η κάμερα δεν άνοιγε καθόλου. Έβλεπα μόνο μαύρο. Μετά από δυο επισκέψεις στο service και αντικατάσταση της κάμερας την πρώτη φορά και αντ/ση της πλακέτας την δεύτερη φορά, η κάμερα έστρωσε.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 βδομάδες και οχι σε καθημερινή βάση η κάμερα δεν ανταποκρίνεται.

Εχω 4.4.2.

Οταν κάνω restart μετα στρώνει.Γνωρίζει κάποις φίλος τι μπορεί να συνμβαίνε?

Ευχαριστώ.

 

Δοκίμασε να περάσεις ξανά το firmware με odin κάνοντας αν μπορείς full wipe .Αν δεν φτιάξει το πας στο service .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή δεν τα καταφέρνω καλα με το να περάσω firmware με odin υπαρχει m7ixalis κάποιο αρχείο (video η κάτι άλλο) που βημα βημα να δειχνει πως το κανουμε αυτό?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 βδομάδες και οχι σε καθημερινή βάση η κάμερα δεν ανταποκρίνεται.

Εχω 4.4.2.

Οταν κάνω restart μετα στρώνει.Γνωρίζει κάποις φίλος τι μπορεί να συνμβαίνε?

Ευχαριστώ.

 

Μήπως έχεις το viber? ??

Ήταν bug της εν λόγω εφαρμογής λόγω της βιντεοκλησης που πρόσθεσαν! Τουλάχιστον σε μένα αυτό έφταιγε :)

IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις πως θα δώ εάν εχει γράψει ο Knox?

Εάν μπορει κανεις να βοηθήσει γιατι σε λόγο παω να το αγοράσω.

Thnx

 

Εκκινησε τη συσκευή σε download/odin mode και δες τι γράφει δίπλα στο knox warranty void. Αν λέει 0x0 είναι εντάξει. Αν λέει 0x1 έχει γράψει.

Άγγελος

Samsung Galaxy Note 3

Lollipop custom rom

Nexus 7

Stock Rom rooted

Link to comment
Share on other sites

Eπειδή δεν τα καταφέρνω καλα με το να περάσω firmware με odin υπαρχει m7ixalis κάποιο αρχείο (video η κάτι άλλο) που βημα βημα να δειχνει πως το κανουμε αυτό?

Ευχαριστώ

Υπάρχει οδηγός εδω ,όπως και πολλά βίντεο στο youtube .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Εκκινησε τη συσκευή σε download/odin mode και δες τι γράφει δίπλα στο knox warranty void. Αν λέει 0x0 είναι εντάξει. Αν λέει 0x1 έχει γράψει.

 

Σε Ευχαριστω!!!

Έφυγα!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 βδομάδες και οχι σε καθημερινή βάση η κάμερα δεν ανταποκρίνεται.

Εχω 4.4.2.

Οταν κάνω restart μετα στρώνει.Γνωρίζει κάποις φίλος τι μπορεί να συνμβαίνε?

Ευχαριστώ.

Δεν κσνει τπτ η βγάζει μηνυμα οτι κρασαρε? Εμενα έβγαζε μήνυμα και έφταιγε το video call του hangouts σε συνδυασμο μαλλον με καποιο κολπο του wanam xposed. Έβγαλα μπαταρία δεν ξαναεβαλα βίντεοκληση και απο τους ολα οκ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Σε μένα ήταν το Skype το είχα γράψει και παραπάνω . Για βγάλε μια φορά και ξαναβάλε το Skype να δούμε αν θα στρώσει η κάμερα;

Πάντως εφαρμογή είναι αυτή που στη κάνει τη δουλειά να ξέρεις .100 τοις 100 αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Σε εμενα όταν κάνω ζουμ ανοιγοκλείνοντας τα δυο δάχτυλα στην οθόνη δουλευει η κάμερα, αλλα μερικές φορες το ζουμ δεν δουλεύει έτσι παρα μονο αν σύρο το ένα δάχτυλο στην οθόνη πάνω κάτω, αλλα όταν κάνω έτσι ζουμ δεν δουλεύει η κάμερα, πατάω το κουμπί για φωτό αλλα δεν κάνει τίποτα είναι κάποια ρύθμιση η έχει πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω για την δουλεια μου ενα καλο σημειωματαριο κ αν γινεται να αναγνωριζει την γραφη υπαρχει κατι αλλο εκτος απο τα δικα του ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια θελω για την δουλεια μου ενα καλο σημειωματαριο κ αν γινεται να αναγνωριζει την γραφη υπαρχει κατι αλλο εκτος απο τα δικα του ?

 

Για δες τις εφαρμογές αυτής της εταιρείας

Link to comment
Share on other sites

Εχετε κατα νου κανενα καλο app για επεξεργασια φωτογραφιας που να εκμεταλευεται κ το πενακι??

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

Μου εξαφανιστηκε η μπαρα αυτοματης διορθωσης στο πληκτρολογιο..αλλο παλι αυτο..

Δεν είναι βλάβη. Είναι αν θες περισσότερο χώρο να βλέπεις.

Για δοκίμασε να πατήσεις πάνω στο πάνω όριο του πληκτρολογίου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο εμένα ..

Μετά το s4 & s5 ήρθα στο club του note κι. Εγώ ......

Η απο ψη μου μέχρι τώρα ειναι οτι ¨ ειναι αλλο τηλεφωνο ¨ η μάλλον ειναι κατι ενδιάμεσο σε τηλεφωνο ταμπλετ υπολογιστή ....

Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σε εσάς που πιθανών γνωρίζετε καλύτερα !

Τώρα εχει Poland rom και ειναι στο 4.4.2 να του περάσω την ελληνική eur 4.3 με Odin η όχι ;

Τι κερδίζω και τι χάνω ;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας !

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο εμένα ..

Μετά το s4 & s5 ήρθα στο club του note κι. Εγώ ......

Η απο ψη μου μέχρι τώρα ειναι οτι ¨ ειναι αλλο τηλεφωνο ¨ η μάλλον ειναι κατι ενδιάμεσο σε τηλεφωνο ταμπλετ υπολογιστή ....

Θα ήθελα να κανω μια ερώτηση σε εσάς που πιθανών γνωρίζετε καλύτερα !

Τώρα εχει Poland rom και ειναι στο 4.4.2 να του περάσω την ελληνική eur 4.3 με Odin η όχι ;

Τι κερδίζω και τι χάνω ;

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας !

Μην πειράξεις τίποτα επιστροφή στα 4.3 δεν υπάρχει.
Link to comment
Share on other sites

Οκ αν ήταν ίδια έκδοση τι θα ήταν καλύτερο Poland η ελληνικό ;
Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

μην πειραξεις τιποτα!!

πολονικο ειναι και το δικο μου!

απλα εχω παγωσει καποιες εφαρμογες και ολα εινια κομπλε!!!

Samsung Note 9/Samsung Note 3

Samsung Tab pro 8.4/Samsung Tab 3 7"  

Samsung Tab A 2019 10.1''

 

Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω ένα γεια στην παρέα του Note. Εδώ και λίγη ώρα είμαι είμαι κάτοχος ενός ολοκαίνουργιου Note 3 προερχόμενος απο G2 :) Edited by FJ_12
Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω ένα γεια στην παρέα του Note. Εδώ και λίγη είμαι είμαι κάτοχος ενός ολοκαίνουργιου Note 3 προερχόμενος απο G2 :)

 

Απο οτι βλέπεις ..... Έχουμε πολύ διαβάσμα .....

Θελω να σηκωθώ ένα πρωί και να δω τον κόσμο με τα μάτια που είχα οταν ήμουν παιδί !!!!
Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω ένα γεια στην παρέα του Note. Εδώ και λίγη είμαι είμαι κάτοχος ενός ολοκαίνουργιου Note 3 προερχόμενος απο G2 :)

 

 

εχεις το καλυτερο κινητο της αγορας για μενα ...:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζει κάποιος, είμαι τώρα στην rom 4.4.2 Ελληνικό αλλά cosmote branded Θέλω να πάω στο unbranded Ελληνικό και απο ότι είδα γίνεται μέσω Odin.είμαι root με towelroot για να μην πειραχτεί ο κύριος knox.Αν κάνω την μετάβαση χάνω ότι έχω μέσα στο κινητό?ροοτ μετά γίνεται πάλι με τον ίδιο τρόπο? Το σημαντικότερο ο knox γράφει? Δεν έχω πάρει μια αναβάθμιση λόγο cosmote για τα wifi για αυτό θέλω να κάνω αλλαγή firmware.θα έχω κάποιο πρόβλημα γενικά? Πρέπει να προσέξω κάτι?

Χίλια ευχαριστώ εκ των προτέρων! ;-)

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

Απλά να πω ένα γεια στην παρέα του Note. Εδώ και λίγη είμαι είμαι κάτοχος ενός ολοκαίνουργιου Note 3 προερχόμενος απο G2 :)

 

Χα χα, καλώς το παιδί. Πάλι σαμσουνγκ Τζόνι;

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι βλέπεις ..... Έχουμε πολύ διαβάσμα .....

Εγώ θα αρχίσω το διάβασμα απο εδώ και κάτω! :p

 

εχεις το καλυτερο κινητο της αγορας για μενα ...:)

Όσο και αν έψαξα, σε αυτό το συμπέρασμα κατέληξα και εγώ!

 

Χα χα, καλώς το παιδί. Πάλι σαμσουνγκ Τζόνι;

Πάλι, πάλι, το Note πάντα για μένα ήταν η top πρόταση απλά ''κόλλαγα'' στο ότι το κινητό το βάζω μόνιμα στην μπροστινή τσέπη του τζην(εκτός και αν φοράω μπουφάν). Ήθελα όμως απελπισμένα μεγαλύτερη οθόνη και πήρα την μεγάλη απόφαση να πάρω την συσκευή που πάντα ήθελα αλλα δίσταζα...:)

 

Βασικά τώρα που το έχω λίγες ώρες μου φαίνεται μικρό! :D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...