Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα...

Είμαι ευτυχής κάτοχος του note εδώ και δύο μέρες αλλά έχω ένα μικρό προβληματάκι. Όταν ανοίγω το YouTube σε μικρό παράθυρο μετά από λίγο κολλάει η εφαρμογή (σας να μην λειτουργεί το touch πάνω από το σημείο του παραθύρου) και αναγκάζομαι να την κλείνω από το task manager! Έχει συμβεί και σε κάποιον άλλο τίποτα παρόμοιο?

 

Να προσθέσω ότι είμαι με 4.4.2 και ότι έκανα hard reset και τίποτα. ..συνεχίζει κάθε φορά που ανοίγω το YouTube σε pop up παράθυρο να κολλάει.

Link to comment
Share on other sites

kitkat πήραν όλα τα note 3 από όπου και να είναι? επειδή δεν έχει έρθει στο δικό μου και δεν ξέρω (αν και πατάω για updates) εάν είναι επειδή είναι καινούργιο αλλά λόγω της χώρας αγοράς

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα είναι να δώσουν αναβάθμιση αλλά φοβάμαι ότι δε θα γίνει. Τώρα που βγήκε το S5 θα ασχολούνται με αυτό για να βελτιώσουν τα οποια κουσούρια που θα αναφερθούν μόλις δωθεί σε κυκλοφορία. Όσο αφορά το ΝΟΤΕ 3 το πολύ πολύ να δοθεί καμιά από αυτές τις μικροαναβαθμίσεις που πρακτικά έχουν να κάνουν μόνο με τη διαχείρηση της συσκευής εσωτερικά και δε δίνουν τίποτε στην εμπειρία χρήσης. Έχεις δει ποτέ να αλλάζουν το interface της camera στο NOTE 1, 2, S2, S3, S4?

Από την άλλη, ειλικρινά εύχομαι να έχεις δίκαιο και γώ άδικο και να μας ξαφνίασει ευχάριστα η Sammy.

 

Δε με καίει τόσο το interface της camera γενικά, μόνο να μπορεί να κρατήσει τις ρυθμίσεις

που έχει για τη κάμερα και στο βίντεο κ Όχι μόλις πατάω το rec να σκοτεινιάζουν τα πάντα άσχετα αν έχω βάλει την έκθεση στο +2 για παράδειγμα.

Το S5 έχει και hdr on στο video και βεβαίως απ τα βιντεάκια που έχω δει τα πάει πολύ καλύτερα, πέρα απ το αστραπιαίο focus.

Ας ελπίσουμε να δώσει κάτι και εδώ έστω σε θέμα φωτεινότητας γιατί για το focus τεχνικά είναι άλλοι αισθητήρες και δε πρόκειται το note 3 να φτάσει ποτέ το S5.

 

 

 

 

Παιδιά δεν ξέρω αλλά μερικές φορές νομίζω ότι έχουμε διαφορετικά κινητά. Έχω τραβήξει επανηλλειμένως βίντεο σε ημίφως και τα αποτελέσματα είναι εξαιρετικά. Έχω πάθει πλάκα με την καθαρότητα και τη διαύγεια στο βίντεο

 

Δυστυχώς έχω αλλάξει 3 note 3 και 1 έχει φίλος δικός μου.

Σε όλα είναι σχεδόν κορυφή αυτή η συσκευή εκτός απ το βίντεο σε εσωτερικά ΧΩΡΙΣ πολύ φωτισμό και χωρίς φλας ή γενικα5 όπου έχει περιορισμένο φωτισμό.

Κάνε 1 δοκιμή να τραβήξεις κάτι σε αυτές τις συνθήκες και ενώ θα δεις μια άψογα φωτεινή οθόνη ξαφνικά μόλις πατάς το rec σκοτεινιάζει και εκτός αυτού φέρνει και πιο κοντά το θέμα πράγμα μη βολικό αν είσαι με 2-3 φίλους σου σε μαγαζί καθώς μόνο με τα κεφάλια τους γεμίζει η οθόνη αν είναι κοντά σου.

Καμιά σχέση δηλαδή με τις κάμερες των 925 ή 1020(για να φέρω 1 παράδειγμα) που έχουν βάθος πεδίου, άσε που είναι και πολύ πιο φωτεινός ο αισθητήρας τους σε αντίστοιχες συνθήκες.

Το ίδιο χάνει στις ίδιες συνθήκες (βίντεο σε χαμηλό φωτισμό χωρίς φλας) και απ τα nexus 5 (και όμως! ),one που είχα και αυτά ενώ είναι σαφώς καλύτερο απ το LG G2 που έχει το χειρότερο βίντεο σε ανάλογες συνθήκες (με τη 4.2 τα είχα, δε ξέρω στη κιτ κατ αν έχει αλλάξει τίποτα για το G2)

Το note για μένα είναι δεξί χέρι (πάντα σε συνδυασμό με ένα άλλο πιο μικρό για δύσκολες ώρες με ίδιο νούμερο στις sim τους) και δεν έχω πολλά παράπονα.

Απλά στο βίντεο θα μπορούσε καλύτερα (μέρα είναι άψογο ή με καλό φωτισμό).

Το κακό είναι ότι αυτά τα είδα με τα μάτια μου έχοντας δίπλα δίπλα τα παραπάνω κινητά καθώς ήταν οι συσκευές μου.

Έχω και βίντεο συγκριτικά για του λόγου το αληθές αλλά δε θέλω να το ανεβάσω εδώ γιατί υπάρχουν πρόσωπα μέσα.

Ίσως ψάξω αν έχω χρόνο ένα που είχα κάνει στο πατρικό όταν είχα πάει και δεν ήξερα τι να κάνω και έκανα δοκιμές να περάσει η ώρα! :)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά δεν θα χαθεί τίποτα. Πάντως καλό είναι να πάρεις ένα backup για σιγουριά.

 

backup σε saves παιχνιδιών και γενικά σε ότι έχω εγκαταστήσει και σε ότι έχω ρυθμίσει πως μπορώ να κάνω χωρίς root;

 

root δε θέλω να του κάνω γιατί φοβάμαι με την εγγύηση

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω βρε παιδιά και με το δικό μου note το βίντεο σε χαμηλό φωτισμό είναι εξαιρετικό!!!Αφού το έστειλα σε 2-3 φίλους κ έπαθαν πλάκα με την καθαρότητα στη εικόνα κ στον ήχο :cool:
IPhone pro max /note 10 plus ,ipad pro 11 & MacBook pro :love:
Link to comment
Share on other sites

Ακουω για το βιντεο και λεω ας το δοκιμασω. Απορώ με αυτά που ακουω, με τελείως σκοτεινό το δωματιο φλας ενεργό και απλά πολύ καθαρό βιντεο
Link to comment
Share on other sites

Τι Εννοείς? Όταν είναι απενεργοποιημενο και φορτιζει πάντα ανάβει το κόκκινο Led. Όταν φορτίσει γίνεται πράσινο μέχρι να το αποσυνδέσεις από την μπριζα

 

Απλα νομιζα πως η ρυθμιση που χει το κινητο για τη φορτιση στην ενδειξη του led ειχε να κανει με αυτο.:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Δε με καίει τόσο το interface της camera γενικά, μόνο να μπορεί να κρατήσει τις ρυθμίσεις

που έχει για τη κάμερα και στο βίντεο κ Όχι μόλις πατάω το rec να σκοτεινιάζουν τα πάντα άσχετα αν έχω βάλει την έκθεση στο +2 για παράδειγμα.

Το S5 έχει και hdr on στο video και βεβαίως απ τα βιντεάκια που έχω δει τα πάει πολύ καλύτερα, πέρα απ το αστραπιαίο focus.

Ας ελπίσουμε να δώσει κάτι και εδώ έστω σε θέμα φωτεινότητας γιατί για το focus τεχνικά είναι άλλοι αισθητήρες και δε πρόκειται το note 3 να φτάσει ποτέ το S5.

 

 

 

 

 

 

Δυστυχώς έχω αλλάξει 3 note 3 και 1 έχει φίλος δικός μου.

Σε όλα είναι σχεδόν κορυφή αυτή η συσκευή εκτός απ το βίντεο σε εσωτερικά ΧΩΡΙΣ πολύ φωτισμό και χωρίς φλας ή γενικα5 όπου έχει περιορισμένο φωτισμό.

Κάνε 1 δοκιμή να τραβήξεις κάτι σε αυτές τις συνθήκες και ενώ θα δεις μια άψογα φωτεινή οθόνη ξαφνικά μόλις πατάς το rec σκοτεινιάζει και εκτός αυτού φέρνει και πιο κοντά το θέμα πράγμα μη βολικό αν είσαι με 2-3 φίλους σου σε μαγαζί καθώς μόνο με τα κεφάλια τους γεμίζει η οθόνη αν είναι κοντά σου.

Καμιά σχέση δηλαδή με τις κάμερες των 925 ή 1020(για να φέρω 1 παράδειγμα) που έχουν βάθος πεδίου, άσε που είναι και πολύ πιο φωτεινός ο αισθητήρας τους σε αντίστοιχες συνθήκες.

Το ίδιο χάνει στις ίδιες συνθήκες (βίντεο σε χαμηλό φωτισμό χωρίς φλας) και απ τα nexus 5 (και όμως! ),one που είχα και αυτά ενώ είναι σαφώς καλύτερο απ το LG G2 που έχει το χειρότερο βίντεο σε ανάλογες συνθήκες (με τη 4.2 τα είχα, δε ξέρω στη κιτ κατ αν έχει αλλάξει τίποτα για το G2)

Το note για μένα είναι δεξί χέρι (πάντα σε συνδυασμό με ένα άλλο πιο μικρό για δύσκολες ώρες με ίδιο νούμερο στις sim τους) και δεν έχω πολλά παράπονα.

Απλά στο βίντεο θα μπορούσε καλύτερα (μέρα είναι άψογο ή με καλό φωτισμό).

Το κακό είναι ότι αυτά τα είδα με τα μάτια μου έχοντας δίπλα δίπλα τα παραπάνω κινητά καθώς ήταν οι συσκευές μου.

Έχω και βίντεο συγκριτικά για του λόγου το αληθές αλλά δε θέλω να το ανεβάσω εδώ γιατί υπάρχουν πρόσωπα μέσα.

Ίσως ψάξω αν έχω χρόνο ένα που είχα κάνει στο πατρικό όταν είχα πάει και δεν ήξερα τι να κάνω και έκανα δοκιμές να περάσει η ώρα! :)

 

Βάθος πεδίου είναι άλλο πράγμα, εννοείς μάλλον ευρυγώνιο φακό. Ο φακός είναι (αν δεν θυμάμαι λάθος) 31mm (σε αντιστοιχία 35άρη), που δεν είναι πολύ άσχημο.

 

Γιατί αν εννοείς βάθος πεδίου, αυτό είναι μεγάλο εξορισμού σε όλες τις φωτογραφικές μηχανές με τόσο μικρό αισθητήρα και αυτό που προσπαθεί η HTC να μικρύνει με την διπλή κάμερα (και διάφορα software τρικ)

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Βάθος πεδίου είναι άλλο πράγμα, εννοείς μάλλον ευρυγώνιο φακό. Ο φακός είναι (αν δεν θυμάμαι λάθος) 31mm (σε αντιστοιχία 35άρη), που δεν είναι πολύ άσχημο.

 

Γιατί αν εννοείς βάθος πεδίου, αυτό είναι μεγάλο εξορισμού σε όλες τις φωτογραφικές μηχανές με τόσο μικρό αισθητήρα και αυτό που προσπαθεί η HTC να μικρύνει με την διπλή κάμερα (και διάφορα software τρικ)

 

Ναι δεν έχει αρκετά ευρυγώνιο ήθελα να πω!

Και το χειρότερο είναι ότι μόλις πατάς το rec να γράψεις ένα βίντεο στις συνθήκες που μιλάμε πιο πάνω τότε αυτομάτως φέρνει το θέμα ακόμα πιο κοντά και παράλληλα δυστυχώς το σκουρένει.

Κάνε μια δοκιμή το βράδυ σε χώρο χωρίς πολύ φως με το NOTE σου και θα το δεις και μόνος σου αυτό που λέω.

(Δε μιλάω να έχει όλα τα φώτα αναμμένα ο χώρος).

Και όποιος έχει παράλληλα κάποιο έκ των παραπάνω μοντέλων που ανέφερα ας το κάνει σύγκριση, εγώ δυστυχώς τα έδωσα και έχω κρατήσει μόνο το νοτε 3 κ το S4 mini αυτό το καιρό.

Ειδικά σε σχέση με τα Nokia 925 k 1020 έχει πολύ χειρότερες επιδόσεις καθώς αυτά έχουν πιο φωτεινό φακό(και πιο ευρυγώνιο βέβαια).

Τώρα σε σχέση με LG G2 όπως είπα είναι σαφώς καλύτερο.

Ολα είναι με τι είχες εμπειρία πριν για να έχεις ένα μέτρο σύγκρισης.

Αν είχες S3 ακόμα και S4 όλα μέλι γάλα, και αν είχες και κάποιο παλαιότερο ή φθηνό μοντέλο το νοτε 3 θα σου φανεί πολύ δυνατό και σε αυτό το τομέα, το θέμα είναι όμως ότι προσωπικά στο βίντεο δε με ικανοποίησε έχοντας δίπλα του και τα παραπάνω κινητά που ανέφερα.

Το S5 (όπως κ το note 4)όμως είμαι σίγουρος θα δίνει ρέστα ΚΑΙ σε αυτό το τομέα το ΜΌΝΟ ξαναλέω μείον της κάμερας του (συγκριτικά με άλλα κορυφαία)

Edited by manan69t

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έχω αγοράσει το κινητό μου από μαγαζιά skroutz και είναι η συσκευή μου orange France. Όταν θα μου έρθει η αναβάθμιση σε kit kat την κάνω άφοβα ή πρέπει να προσέξω κάτι ιδιαίτερο.

Καλό ειναι να γίνει factory reset πριν ή μετά την εγκατασταση .

kitkat πήραν όλα τα note 3 από όπου και να είναι? επειδή δεν έχει έρθει στο δικό μου και δεν ξέρω (αν και πατάω για updates) εάν είναι επειδή είναι καινούργιο αλλά λόγω της χώρας αγοράς

Λόγο της χώρας προέλευσης της συσκευής .

backup σε saves παιχνιδιών και γενικά σε ότι έχω εγκαταστήσει και σε ότι έχω ρυθμίσει πως μπορώ να κάνω χωρίς root;

 

root δε θέλω να του κάνω γιατί φοβάμαι με την εγγύηση

Helium - App Sync and Backup απο το play ,δεν θέλει root .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω βρε φίλε truckman. Προχθές τραβούσε βίντεο η κόρη μου σε ένα δωμάτιο με χαμηλό φωτισμό και βγήκε εξαιρετικό. Το ίδιο βίντεο το τράβηξε φίλος με κανονική καλή βιντεοκάμερα και οι διαφορές στην εικόνα ήταν ελάχιστες.

Από την άλλη οι γκρίνιες είναι από έμπειρα μέλη. Δεν μπορεί κάποιο δίκιο θα έχουν

 

Αυτό νομίζω και εγώ. Διαφορετικές παρτίδες κινητών και όποιος είναι τυχερος. Κορεάτικη ρουλέτα. Και αυτό βέβαια είναι το χειρότερο. Πέρνεις μιά συσκευή γιατί έχει συγκεκριμένα χαρακτηριστικά. Είτε ηθελημένα είτε από λάθος φαίνεται ότι αυτά τα χαρακτηριστικά έχουν διαφορετική απόδοση. Αν η εταιρία δεν έιναι ικανή να ελέγξει τη ποιότητα από παρτίδα σε παρτίδα τι να πώ. Και αν το θέμα είναι βαθύτερο π.χ. αν έχουν βάλει διαφορετικούς αισθητήρες σε διάφορες παρίδες ή διαφορετικές οθόνες (γιατί έχω διαπιστώσει και διαφορά φωτεινότητας σε σύγκριση με συσκευή φίλου) ή αν οι πρώτες χρονολογικά συσκευές που παρήχθησαν έχουν κάποια κουσούρια σε σχέση με μεταγενέστερες είναι σίγουρο ότι το γνωρίζουν. Απλά κάνουν τη πάπια.

 

Βέβαια δεν είναι σωστό να κάνουμε υποθέσεις αλλά δε βλέπω και καμία επισημη τοποθέτηση στο θέμα. Δε μπορεί θα το έχουν πάρει χαμπάρι δε θα τόχουν?

Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή έχει υπέρυθρες; Μπορούμε να την χρησιμοποιήσουμε ως τηλεκοντρόλ; Με ποιά εφαρμογή;
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή έχει υπέρυθρες; Μπορούμε να την χρησιμοποιήσουμε ως τηλεκοντρόλ; Με ποιά εφαρμογή;

 

Watch on,υπάρχει μέσα προεγκατεστημένη στη συσκευή..

Link to comment
Share on other sites

Watch on,υπάρχει μέσα προεγκατεστημένη στη συσκευή..

 

Ευχαριστώ πολύ. Δουλεύει άψογα :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθές αντιλήφθηκα οτι όταν η συσκευή μου βρίσκεται για κάποιο λόγο (airplane mode, κλειστός χώρος) εκτός σήματος δικτύου και δεχθώ κάποια κλήση, δεν μου έρχεται ειδοποιήση της χαμένης κλήσης όταν ξαναβρώ δίκτυο...χρησιμοποιώ 4.4.2 Πολωνική σε Ελληνική unbranded συσκευή στο δίκτυο της Vodafone. Καμία ιδέα μπας και γλιτώσω το recovery?
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χθές αντιλήφθηκα οτι όταν η συσκευή μου βρίσκεται για κάποιο λόγο (airplane mode, κλειστός χώρος) εκτός σήματος δικτύου και δεχθώ κάποια κλήση, δεν μου έρχεται ειδοποιήση της χαμένης κλήσης όταν ξαναβρώ δίκτυο...χρησιμοποιώ 4.4.2 Πολωνική σε Ελληνική unbranded συσκευή στο δίκτυο της Vodafone. Καμία ιδέα μπας και γλιτώσω το recovery?

 

Για αυτο ευθυνεται ο παροχος σου και οχι το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο ευθυνεται ο παροχος σου και οχι το κινητό.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο...μόλις έκανα δοκιμή και με άλλη συσκευή και είχα την ίδια συμπεριφορά

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια ειμαι και εγω πλεον κάτοχος του note 3:)ερχομαι απο το g2 32αρι!!αυτο που πρεπει να συνηθίσω ειναι το μέγεθός του !!!αυτο που με ξενέρωσε λιγω ειναι οτι δεν εχει παρει ακομα την κιτ κατ (το τηλ ειναι απο πλαισιο)εδω το g2 την εχει παρει!!!

στην καμερα δεν ειδα καμια τρελη διαφορα το σίγουρο ειναι οτι στο g2 το βιντεο ηταν πιο smooth και λιγο πιο φωτεινό!!

να πω οτι ειχα περασμενη ported rom στο g2 απο το g pro2 και η καμερα του ηταν σαφώς καλυτρη απο την μαμα ρομ σε ολα του!!με αυτην την καμερα κάνω σύγκριση!!

κατι που δεν μου αρεσει ειναι οτι μολις παω να το γυρίσω στο βίντεο αυτο ξεκιναει και γραφει κατευθείαν:blink: χωρις να πατησω εγω το record button γινεται να το αλλάξω?

στην ταχυτητα δεν υπαρχει καμια διαφορα!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι...εχθες μου ηρθε η αναβαθμηση κιτ κατ και την εκανα....μετα απο αυτο στην οθονη κλειδωματος μου εμφανιζε και την καμερα...ολα καλα μεχρι εδω. Αργοτερα μου ηρθε και αλλη μια αναβαθμηση και την εκανα και αυτη αλλα μετα η καμερα δεν φενοτανε στην οθονη κλειδωματος.Πως μπορω να την κανω να φενεται στην οθονη κλειδωματος?

 

Ρυθμίσεις ---> Συσκευή---> Κλείδωμα οθόνης----> Συντομεύσεις----> Κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Ας ελπίσουμε πως θα φτιαχτεί γρήγορα γιατί είναι αρκετά εκνευριστικό... Μου το έχει κάνει και εμένα 2-3 φόρες! :wacko:

 

εγω παιδια πηρα τηλεφωνο στην σαμσθνγ και με εβαλα να βαλω το τηλεφωνο σε safe mode για μια εβδομαδα σχεδον...δεν ηξερα οτι υπηρχε το προβλημα και υπεθεσα οτι φταει καποιο προγραμμα...η σαμσουνγκ εδειξε αγνοια για το μπαγκ το οποιο λετε ....εχει βρει κανεις λυση?

Link to comment
Share on other sites

το ότι το note 3 μου δεν έχει πάρει ακόμα 4.4.2 και δεν ξέρω / δεν βλέπω πότε θα πάρει είναι κακό? μιας και ουσιαστικά από ότι διαβάζουν όλοι πήραν εκτός από το δικό μου που είναι στην T-mobile της σλοβακίας. μήπως να έβαζα καμία άλλη έκδοση? μπορώ χωρίς restore να το γυρίσω σε ελληνική ή άλλη έκδοση περνώντας την 4.4.2 ή πρέπει να πάρει μόνο την δικιά του έκδοση? ευχαριστώ εκ των προτέρων

KILL THE BEST AND F_U_C_K THE REST

 

http://www.bmwworld.com/images/cars/3er/compact/6677_200.jpg

 

BMW COMPACT M/// PACK

AC SCHNITZER

D&W

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, αν μπει σωστα η ρομ (εννοειται official) δεν υπαρχει θεμα να γραψει το knox.Στο δικο μου, Αυστριακο, περασα την γερμανικη σχεδον αμεσως και το θεμα των updates (τωρινων και μελλοντικών) θεωρειται πλεον λήξαν :)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . σε όλους

Πριν λίγες μέρες αγοράσαμε 2 samsung note 3 και στο ένα έχουμε το έξεις τρελό .. ενώ το κινητό πείρε κατευθείαν την rom 4.4.2 kit kat ανακαλύπτω το εξής πρόβλημα που έχει ..

πάω ρυθμίσεις - συσκευή – εμφάνιση - διάρκεια φωτισμού πλήκτρου αφής , το βάζω 1,5 δευτερόλεπτα και στα 6 δευτερόλεπτα και βλέπω ότι μερικές φόρες αναβοσβήνουν μόνα τους .....

όταν το βάζω πάντα απενεργ/μένο είναι μόνιμα ο φωτισμός off

όταν το βάζω πάντα ενεργό είναι σταθερά ανάμενα ..

Το είδα τυχαία βάζοντας μια ταινία να δω .. Το κινητό είναι με μαμά rom

Στο άλλο note 3 δεν υπάρχει το αντιστοιχώ πρόβλημα ..

Κατά τα αλλά το κινητό εργάζεται κανονικά ..

Υπάρχει κάποια εφαρμογή να δοκιμάσω που να αφορά τη διάρκεια φωτισμού πλήκτρου αφής

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχής κάτοχος και εγώ πλέον του Note 3 ... !!

φορούσε 4.3 και με το που άνοιξε έκανα 4-5 Updates και έπειτα κατέβασε και εγκατέστησε την 4.4.2

από ότι βλέπω από το phone info app το CSC είναι Γερμανία.

βγαίνουν γρήγορα εκεί τα updates ???

Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

Ποτέ μην λογομαχείς με έναν βλάκα ... θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε νικήσει λόγο εμπειρίας.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...