Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω αγορασει τη συσκευη περιπου δεκα μερες και βλεπω μεγαλο memory lag.μεσα σε μια μερα κατεβαινει η ελευθερη ram στα 300mb.υπαρχουν εφαρμογες της samsung που το προκαλουν?

και ενα αλλο να ρωτησω,πως αλλαζει η ταπετσαρια της οθονης κλειδωματος?(αν αλλαζει).

 

Τι σε απασχολεί η μνήμη είναι αρκετή....

ΥΓ μετά από τηλ επικοινωνία με samsung Ελλάδος μου είπαν ότι αναμένεται να κυκλοφορήσει σύντομα η 4.4 γιατί δεν τους πιστεύω οεο......

Edited by aris_volos
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

εχω αγορασει τη συσκευη περιπου δεκα μερες και βλεπω μεγαλο memory lag.μεσα σε μια μερα κατεβαινει η ελευθερη ram στα 300mb.υπαρχουν εφαρμογες της samsung που το προκαλουν?

και ενα αλλο να ρωτησω,πως αλλαζει η ταπετσαρια της οθονης κλειδωματος?(αν αλλαζει).

 

Πας στο settings/Device/Wallpaper/Home and lock screens και το επιλεγεις απο εκει.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζει κανείς γιατί μου εξαφάνισε την επιλογή Στην έξυπνη οθόνη Εκεί που λέει έξυπνη περιστροφή? Συμβαίνει και σε άλλους αυτό? Δεν μου βγάζει το πράσινο βελάκι όσες φορές και να το πατήσω περίεργο
Link to comment
Share on other sites

Πας στο settings/Device/Wallpaper/Home and lock screens και το επιλεγεις απο εκει.

 

ή στην συλλογή διαλέγεις φώτο πας ρυθμίσεις και πατάς ορισμός ως και διαλέγεις που θες να την βάλει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια με γνησια sview cover υπαρχει κανα προγραμμα που να δινει επιπλεον λειτουργιες στην οθονη?
Link to comment
Share on other sites

παιδια με γνησια sview cover υπαρχει κανα προγραμμα που να δινει επιπλεον λειτουργιες στην οθονη?

 

Εχω εντοπίσει ενα xposed module αλλα προϋποθέτει root...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εχω εντοπίσει ενα xposed module αλλα προϋποθέτει root...

 

ειμαι χωρις root φιλε μου....κατι αλλο υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

εχω 2 ερωτησουλες.....1)ελλαδα κιτ κατ ποτε θα δουμε?????δευτερον εχω παρατηρισει κατι πολυ περιεργο στο κινητο....ενω εχω ηχο κανονικα...οταν με περνουν τηλ μου εμφανιζει την ενταση τερμα κατω για 2-3 δευτερα ενω εχω ενταση......και οταν βλεπω βιντεο ενω αμα το εχω ρυθμισει πριν να ειναι τερμα η ενταση πολυμεσων μετα παει τερμα χαμηλα......και ας το δυναμωσω...τι παιζει???τι μπορει να φταιει?
Link to comment
Share on other sites

2.7 και εγώ μετά την αναβάθμιση! !
1. Nokia 6600, 2. Nokia N96, 3. Nokia E72, 4. iPhone 3GS, 5. iPhone 4, 6. iPhone 4S, 7. galaxy s2, 8. galaxy s3, 9. galaxy s4, Samsung Note 3, Sony Xperia Z5, Xiaomi mi5s
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια,Nickfilop περιμενεις απλα οπως ολοι μας με Ελληνικα-Αυστριακα.Θα ερθει μονη της,θα σου βγαλει ειδοποιηση.
Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης προβλημα εδω και καιρο αλλα το παραβλεπω αλλα πρεπει να το λυσω,οταν μπαινω στς εφαρμογες και παταω επεξεργασια για να μετακινησω καποιεσ εφαρμογες μεσα σε φακελους μου βγαζει μηνυμα "αρχικη touchwiz διακοπηκε"..τι μπορει να φταιει?ή τι κανω λαθος?

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Arxontas κατι εχεις σβησει ή εχεις παγωσει που κανει αυτη τη δουλεια..Εισαι root ;

 

Οχι δεν ειμαι root..τι ειναι αυτο το κατι ομως;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

εχω το εξης προβλημα εδω και καιρο αλλα το παραβλεπω αλλα πρεπει να το λυσω,οταν μπαινω στς εφαρμογες και παταω επεξεργασια για να μετακινησω καποιεσ εφαρμογες μεσα σε φακελους μου βγαζει μηνυμα "αρχικη touchwiz διακοπηκε"..τι μπορει να φταιει?ή τι κανω λαθος?

 

Κάνε εκκαθάριση δεδομενων στον touch wiz.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Κάνε εκκαθάριση δεδομενων στον touch wiz.

 

Αμα κανω εκκαθαριση δεδομενων νηπως μ τ βγαλει ολα απο τσ φακελους κ πρπ ν τ μαζευω μετα ξανα;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Αμα κανω εκκαθαριση δεδομενων νηπως μ τ βγαλει ολα απο τσ φακελους κ πρπ ν τ μαζευω μετα ξανα;

 

Me υπομονή.:)

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Me υπομονή.:)

 

Ειχα κανει παλιοτερα εκκαθαριση δεδομενων κ διαγραφη μνημης cache και δεν ειχε διορθωθει..

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Ειχα κανει παλιοτερα εκκαθαριση δεδομενων κ διαγραφη μνημης cache και δεν ειχε διορθωθει..

 

Τοτε αν δεν βαριεσαι ξαναπέρνα ξανα το firmware και λογικα θα στρωσει.

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

Τοτε αν δεν βαριεσαι ξαναπέρνα ξανα το firmware και λογικα θα στρωσει.

 

Δυσκολο αυτο και δεν ξερω πως να το κανω..περιμενω ν βγει κ η 4.4.2

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα υπάρχει κανένας που να του έχει έρθει η 4.4.2 παρακαλώ να μου απαντήσετε για ελληνικά όχι τα άλλα, και κατά προτίμηση από πλαίσιο!
Have a nice day ! ! !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα υπάρχει κανένας που να του έχει έρθει η 4.4.2 παρακαλώ να μου απαντήσετε για ελληνικά όχι τα άλλα, και κατά προτίμηση από πλαίσιο!

 

Οχι φιλε μου δεν εχει βγει ακομα αν θες μπορεις να το βλεπεις απο το sammobile.com

Samsung Galaxy Note 3 N9005 32 GB + 32 Gb class 10 SD

X-Note 13.0 Rooted + leanKernel 2.2 with S5 Look

Arctic Black

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...