Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα. Μετά από hard reset και ενώ επιλέγω δύο γλώσσες στο πληκτρολόγιο της Samsung δεν έχει επιλογή να τις αλλάζω. Πριν αυτή η επιλογή ήταν στο space button. Τώρα νιεντε... Καμία ιδέα?
Βαλε άλλο πληκτρολόγιο είναι γνωστό το θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά από hard reset και ενώ επιλέγω δύο γλώσσες στο πληκτρολόγιο της Samsung δεν έχει επιλογή να τις αλλάζω. Πριν αυτή η επιλογή ήταν στο space button. Τώρα νιεντε... Καμία ιδέα?

 

Για τσέκαρε αν υπάρχει το πλήκτρο με την υδρογειο δίπλα από το space button

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά από hard reset και ενώ επιλέγω δύο γλώσσες στο πληκτρολόγιο της Samsung δεν έχει επιλογή να τις αλλάζω. Πριν αυτή η επιλογή ήταν στο space button. Τώρα νιεντε... Καμία ιδέα?

 

Μια χαρά δουλεύει σε μένα και πριν με 4.3 και τώρα με 4.4.2

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα ειμε αναμεσα στο νοτε και το xperia z1 δινο μεγαλη βαση στην καμερα τι με συμβουλευεται πιο εχη καλυτερη καμερα περιμενο για να παρω ενα απο τα δυο τι γνομισας

Καλύτερα να ρωτήσεις στο κατάλληλο θέμα .

Επιλογή συσκευής

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στις ρυθμισεις-εφαρμογες εχετε επιλογη για απενεργοποιηση εφαρμογων;;

Πχ μπορειτε να απενεργοποιησετε το google+ τελειως; Νομιζω δεν μπορουσα να το κανω στο s4 με 4.1.2 παλαιοτερα και σημερα ειδα ενα με 4.3 που ειχε επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έσβησε όλους τους κωδικούς από τα ασύρματα δίκτυα και λειτουργεί κανονικά ,όταν μπαίνω μέσω wifi.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Εχω 4.4.2 , Με εκδοση βασικου φασματος Ν9005XXUENA2 , υπαρχει τροπος για ροοτ χωρις να γραψει 1 ο Knox? Ευχαριστω!:happy:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να συνδεσω χειρηστηριο ps3 και xbox 360 τι usb otg για το note 3 πρεπει να παρω???????

 

 

ΔΙΑΒΑΣΕ λιγες σελιδες παραπισω και θα το βρεις για τη γλωσσα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ! Εχω 4.4.2 , Με εκδοση βασικου φασματος Ν9005XXUENA2 , υπαρχει τροπος για ροοτ χωρις να γραψει 1 ο Knox? Ευχαριστω!:happy:

 

όχι μόνο με το να γράψει το κνοξ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στις ρυθμισεις-εφαρμογες εχετε επιλογη για απενεργοποιηση εφαρμογων;;

Πχ μπορειτε να απενεργοποιησετε το google+ τελειως; Νομιζω δεν μπορουσα να το κανω στο s4 με 4.1.2 παλαιοτερα και σημερα ειδα ενα με 4.3 που ειχε επιλογη.

Nαι γίνεται μέσα από την διαχείριση εφαρμογών (ρυθμίσεις).

Link to comment
Share on other sites

:!:Ενημέρωση

Τα μηνύματα που αφορουσαν την διαθεσιμότητα της συσκευής μεταφερθήκαν στο σωστο θεμα .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Βαλε άλλο πληκτρολόγιο είναι γνωστό το θέμα.

 

γιατι να βαλει αλλο πληκτρολογιο?στο δικο μου τα βγαζει ολα κανονικα και με τζελι και με κιτ κατ και μετα τα χαρτ ρεσετ που τα εκανα παλι τα βγαζει

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα ειμε αναμεσα στο νοτε και το xperia z1 δινο μεγαλη βαση στην καμερα τι με συμβουλευεται πιο εχη καλυτερη καμερα περιμενο για να παρω ενα απο τα δυο τι γνομισας

 

Φιλε νοτε...ειχα το ζ1 ενα απλο καλο κινητακι με καμερα μονο δισφιμηση(και θεμα τυχεις αν σου κατση η καλη οθονη η η μουφα)πηγα στο νοτε και ησυχασα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στις ρυθμισεις-εφαρμογες εχετε επιλογη για απενεργοποιηση εφαρμογων;;

Πχ μπορειτε να απενεργοποιησετε το google+ τελειως; Νομιζω δεν μπορουσα να το κανω στο s4 με 4.1.2 παλαιοτερα και σημερα ειδα ενα με 4.3 που ειχε επιλογη.

 

Ναι με τις νέες εκδόσεις απενεργοποιείται μια εφαρμογή τελείως

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Μου εβγαλε μια ειδοποιηση για καποια ενημερωση ασφαλειας,αλλα δεν ειχα wifi,(το κλεινω για να μην τρωω συνεχεια ακτινοβολια,αμα δεν εχω καποια δουλεια),και οταν το ανοιξα,χαθηκε η ειδοποιηση.

Τι να κανω;

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρησα οτι οταν ειμαι στην καμερα κατω δεξια υπαρχει ενα απαλο μωβ χρωμα (σε χαμηλο φωτισμο μόνο) ...συμβαινει και σε εσας; Edited by telis62
Link to comment
Share on other sites

Ναι με τις νέες εκδόσεις απενεργοποιείται μια εφαρμογή τελείως

 

Ευχαριστω Νικ..Πολυ σημαντικο οσο δεν μπορεις να ρουταρεις..

Link to comment
Share on other sites

όχι μόνο με το να γράψει το κνοξ

 

ρε παλιοσειρα αραδιτσα για να σε ρωτησω κατι ρε θηρίο!:lol:(σε θυμαμαι απο τον καιρο του φλασαραμε τα πρωτα μας θηρια απο το πρωι μεχρι το βραδυ :lol: )

θελω να παρω το Note3 (βασικα μπορω να το παρω λογο μεγαλης επιδοτησης αλλα κρατιεμαι με το ολο θεμα του κνοξ!)

για μενα δεν νοείται android χωιρς ροοτ η custom rom! αλλα και να χασω την εγγύηση σε ενα τοσο ακριβο κινητο δεν λεει!

πραγματικα ειμαι σε μεγαλο δίλημμα μονο και μονο για αυτο!

εσυ εισαι οκ με το ολο θεμα κνοξ και εγγύηση ?

γενικα ρωταω και ολα τα παιδια που "εχασαν" την εγγύηση τους για αυτο το λογο...

Link to comment
Share on other sites

πριν λιγο καιρό πείραμε την 4.4.2 , προχθές ήρθε άλλο ένα update των 28.28Mb και σήμερα ενώ περίμενα τον πιτσιρικά να σχολάσει μου έγραψε πως υπάρχει και άλλο update:!:

Το έχω ρυθμίσει να κάνει μόνο μέσω Wi Fi κι έτσι πάτησα ακύρωση...

Ήρθα λοιπόν σπίτι ψάχνω και OTA και μέσω KIES 3 , αλλά τίποτα...

μου λέει πως έχω την τελευταία ... τί λέτε να παίζει?

 

(έχω Ελβετικό χωρίς root N9005XXUENB1)

 

Χαιρετω.

Μου εβγαλε μια ειδοποιηση για καποια ενημερωση ασφαλειας,αλλα δεν ειχα wifi,(το κλεινω για να μην τρωω συνεχεια ακτινοβολια,αμα δεν εχω καποια δουλεια),και οταν το ανοιξα,χαθηκε η ειδοποιηση.

Τι να κανω;

 

Όπως βλέπεις κι εγώ το ίδιο ρώτησα , αλλά απάντηση..... not yet:p

Link to comment
Share on other sites

παιδες το εχω ξαναρωτησει αλλα δεν απαντησε κανεις..μετα την αναβαθμιση σε κιτ κατ εχω N9005XXUEB4 εχω μειωμενη ταχυτητα στο wi-fi.το εχει κανενας άλλος η μονο σε μενα ετυχε? η ταχυτητα μου δεν ξεπερναει τα 3mbps (στην καλυτερη) εχω ψαξει στο διαδυκτιο και βρηκα καποιους κωδικούς που απενεργοποιείς το Wifi Power Save Mode (πατωντας *#0011#) αλλα δεν βοηθησε στο δικο μου ΝΟΤΕ.Αντιθετως στο αδερφου μου που δεν εχει παρει αναβαθμιση ακομη απενεργοποιοντας την παραπανω λειτουργεια εχει σαφως καλυτερο wifi.. Αναρωτιέμαι λοιπον αν γωριζει κανεις κατι παραπανω..ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

εμένα μετά την εν λόγω αναβάθμιση, ενώ έχω αποθηκεύσει ορισμένα wi-fi, όταν συνδέομαι σε κάποιο απο αυτά,δεν μπαίνει σε ορισμένες υπηρεσίες, όπως το play store, gmail, ενώ στο internet μπαίνει κανονικά..αν το σβήσω και ξαναπεράσω τον κωδικό ξανά του δικτύου, λειτουργεί κανονικά..
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα ειμε αναμεσα στο νοτε και το xperia z1 δινο μεγαλη βαση στην καμερα τι με συμβουλευεται πιο εχη καλυτερη καμερα περιμενο για να παρω ενα απο τα δυο τι γνομισας

 

Kαλημερα Νote 3 με Ζ1 launcher/feel και ξεμπερδεψες :p:p:p:p

 

https://www.dropbox.com/s/jfny5cdq59rrrl5/Screenshot_2014-03-08-09-13-28.png

 

https://www.dropbox.com/s/nqsh4s1iz3g3nf3/Screenshot_2014-03-08-09-16-49.png

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

Δείτε λίγο και την εικόνα για να καταλάβετε καλύτερα http://imageshack.com/a/img545/2518/2bqj.jpg :cry:

Αν ανοίξω το φλας ολα είναι μια χαρά.

Αφορά την οθόνη ή την φωτογραφία; Για light bleed μου φαίνεται.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...