Jump to content

[Προς κυκλοφορία] LG Nexus 5


dragonmaster
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Versandstatus Anzahl Artikel Preis

Wird in 4–5 Wochen versandt 1 Nexus 5 (16 GB, Weiß) 349,00 €

Versandkosten (1–3 Werktage): 9,99 €

Gesamt: 358,99 €

 

Μπήκε η παραγγελία από την ξαδέρφη... μόνο που θα το έχω σε 5-6 εβδομάδες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 453
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως θα μπορούσε κάποιο από τα παιδιά που το έχει ήδη στα χέρια του να μας πει πως είναι η μπαταρία μετά απο κάποιες φορτίσεις? Και ειδικότερα σε σχέση με την μπαταρία του Ν4,

 

Να υπολογίζεις πάνω κάτω στα ίδια σαν ώρα οθόνης

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα πότε και πόσο θα έρθει Ελλάδα. Αν έρθει όπως το 4 στα 470 (μαζί με ασύρματο φορτιστή απο την wind) τότε δύσκολα, ακόμα και αν έρθει αύριο... Αν έρθει όμως στα 400 σύντομα τότε φυσικά και μπορεί να το βρεις 350 μέχρι τα Χριστούγεννα.

 

349 ευρώ το 16αρι Ελλάδα. Χρόνος λανσαρισματος δε γνωρίζω ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

349 ευρώ το 16αρι Ελλάδα. Χρόνος λανσαρισματος δε γνωρίζω ακόμα...

 

Φίλε Βαγγέλη αν όντως είναι έτσι όπως τα λες τότε μου έφτιαξες την μέρα και βρήκα το Χριστουγενιατικο δωρο μου.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο απο Ευρώπη όχι.

Γιατί οχι; 350 βγαίνει απο play store Αγγλία; Λες να μην έχει μέχρι τα χριστούγεννα απόθεμα;

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μην ελπίζετε για τίποτα κάτω από 400€. Δεν έχω κανένα λόγο να μην πιστέψω τον Βαγγέλη, άλλοι τα μεταφέρουν σκοπίμως λάθος. Τα ίδια περιμέναμε και πέρυσι. Η LG δεν θα βγάλει κέρδος; Τα καταστήματα εδώ; Απλή λογική είναι σκεφτείτε το ;)
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμη που το play store το έχει 350 η το φερνευε μέσω φίλου η το παραγγελνετε όπως έχει αναφερθεί με κάποια μικρα επιπλέον έξοδα. Μεχρι να ερθει Ελλάδα θα έχει πάει στην ίδια τιμή και το g2 που με τη μπαταρία που έχει καμαρωνει

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

349 ευρώ το 16αρι Ελλάδα. Χρόνος λανσαρισματος δε γνωρίζω ακόμα...

προφανώς γνωρίζεις κάτι και το λες φίλε Βαγγέλη. Μακάρι να γίνει αυτό απλά δε μπορώ να φανταστώ ποιος θα το φέρει σε αυτή την τιμή μιας και Play store συσκευών δεν έχουμε την χαρά να διαθέτουμε ακόμα εδώ, οπότε κάποια εταιρία θα πρέπει να κάνει την κίνηση. Το 4άρι παρουσιάστηκε Φεβρουάριο απο την wind αν θυμάμαι καλά...

Edited by pantnick
to kako me to na mi kaneis tipota einai oti den boreis na stamatiseis gia na ksekourasteis
Link to comment
Share on other sites

Καινούργιο απο Ευρώπη όχι.

Γιατί οχι; 350 βγαίνει απο play store Αγγλία; Λες να μην έχει μέχρι τα χριστούγεννα απόθεμα;

Προφανώς ο vader θέλει να πει ότι δεν θα το βρίσκεις εδώ (ελλάδα) σκρουτζομάγα κ φόρουμ στα 350 ;)

 

 

Παίδες μην ελπίζετε για τίποτα κάτω από 400€. Δεν έχω κανένα λόγο να μην πιστέψω τον Βαγγέλη, άλλοι τα μεταφέρουν σκοπίμως λάθος. Τα ίδια περιμέναμε και πέρυσι. Η LG δεν θα βγάλει κέρδος; Τα καταστήματα εδώ; Απλή λογική είναι σκεφτείτε το ;)

Συμφωνώ απόλυτα!

 

Στα ίδια -αν όχι περισσότερα- από ότι κόστιζε πέρυσι το 4άρι θα έχει :ninja:

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

προφανώς γνωρίζεις κάτι και το λες φίλε Βαγγέλη. Μακάρι να γίνει αυτό απλά δε μπορώ να φανταστώ ποιος θα το φέρει σε αυτή την τιμή μιας και Play store συσκευών δεν έχουμε την χαρά να διαθέτουμε ακόμα εδώ, οπότε κάποια εταιρία θα πρέπει να κάνει την κίνηση. Το 4άρι παρουσιάστηκε Φεβρουάριο απο την wind αν θυμάμαι καλά...

 

Την τιμή και τα specs τα έχω δώσει εδώ και 3 μήνες, πολύ πριν παρουσιαστεί. Στα specs επαληθευτηκα, πάμε για την τιμή τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παλικάρια. Θυμάται κανείς ποσο είχε βγει το 4αρι 16gb οταν ξεκίνησε να πωλείται στο play store? Εδω πάντως ξεκίνησε στα 469 € απο την wind. Εύχομαι ο Βαγγέλης να εχει δίκιο για την τιμη του 5 αλλα η λογική δεν λέει οτι οπως εγινε με το 4αρι κατι ανάλογο θα γίνει κσι με το 5αρι?

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παλικάρια. Θυμάται κανείς ποσο είχε βγει το 4αρι 16gb οταν ξεκίνησε να πωλείται στο play store? Εδω πάντως ξεκίνησε στα 469 € απο την wind. Εύχομαι ο Βαγγέλης να εχει δίκιο για την τιμη του 5 αλλα η λογική δεν λέει οτι οπως εγινε με το 4αρι κατι ανάλογο θα γίνει κσι με το 5αρι?

Αν θυμάμε καλά πρέπει να ήταν στα 349 στην Aγγλια

 

edit ...βρήκα το δικό μου

 

Delivery Status

Quantity

Item

Price

 

 

 

 

Shipped

 

TNT #7054778644

1

Nexus 4 (16GB)

£279.00

 

 

 

 

Delivery:

£9.99

 

Total:

£288.99

 

 

(Includes VAT of £48.16)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια

 

Θεωρωντας οτι μαλλον οταν ερθει το κινητο Ελλλαδα θα εχει min 400€ συμφερει να αγορασω το κινητο απο αγγελιες στα 440€-460€ ;

 

Αν δεν συμφερει οσοι το εχετε παραγγειλει μπορειτε να μου στειλετε ενα link απο που το αγορασατε; Επισης η παραδοση απο το store πχ Αγγλιας γινετε Ελλαδα αν εχω καταλαβει ή εισαστε φοιτητες κ αναφερεστε αε παραδοση σε διευθυνση Αγγλιας;

Link to comment
Share on other sites

Ωραία άρα με βάση αυτο και την λογική πάντα οπως είπα και πριν το 4αρι 16gb κόστιζε 279 £ δηλαδη 335 € και ηρθε στην Ελλάδα με 469 € δηλαδη 134 € ακριβότερο. Αρα το 5αρι 16gb κοστίζει 299 £ δηλαδή 358 € και αν προσθέσουμε και το καπελακι των 134 ευρωπουλων μας κανει 492 ευρωπουλα. Αρε Βαγγέλη μακαρι να εχεις δικιλ γιατι με βλεπω να ξεπουλιεμαι και φετος χαχα.

ΠΡΙΝ. SE XPERIA X1 SILVER

 

ΥΣΤΕΡΑ. SAMSUNG GALAXY NEXUS

 

ΤΩΡΑ XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO

Link to comment
Share on other sites

η μετάβαση από το g nexus στο n5 μάλλον αξίζει τα λεφτά . Από το n4 όμως δεν νομίζω ότι αξίζει, κατά 99% λοιπόν θα παραμείνω σε αυτό και αν με πιάσει καμιά τρέλα :lol: σε κανά 2μηνο-3μηνο το πολύ - πολύ να πάρω το G2 :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

η μετάβαση από το g nexus στο n5 μάλλον αξίζει τα λεφτά . Από το n4 όμως δεν νομίζω ότι αξίζει, κατά 99% λοιπόν θα παραμείνω σε αυτό και αν με πιάσει καμιά τρέλα :lol: σε κανά 2μηνο-3μηνο το πολύ - πολύ να πάρω το G2 :)

 

Αυτό ακριβως σκέφτομαι και εγώ..

Link to comment
Share on other sites

η μετάβαση από το g nexus στο n5 μάλλον αξίζει τα λεφτά . Από το n4 όμως δεν νομίζω ότι αξίζει, κατά 99% λοιπόν θα παραμείνω σε αυτό και αν με πιάσει καμιά τρέλα :lol: σε κανά 2μηνο-3μηνο το πολύ - πολύ να πάρω το G2 :)

 

Αυτό το σκεπτικό έχω κ γω lol

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

και μόλις τώρα είδα στις αγγελίες έναν ΄΄γατο΄΄ των πωλήσεων και πατρίωτη του prioxx να πουλάει 2 16αρια n5 στην φοβερή τιμή των 580 €, χα χα χα , τρέξτε να προλάβετε :lol::lol::lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

και μόλις τώρα είδα στις αγγελίες έναν ΄΄γατο΄΄ των πωλήσεων και πατρίωτη του prioxx να πουλάει 2 16αρια n5 στην φοβερή τιμή των 580 €, χα χα χα , τρέξτε να προλάβετε :lol::lol::lol::lol:

 

Ποιος;;θα μπω μετα να δω χαχα

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Ποιος;;θα μπω μετα να δω χαχα

 

τον βλέπω να του μένουν και να τα ρίχνει σε καμιά τραγουδιάρα στο volcano αντί για λέλουδα :lol::lol::lol:

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αν και οι απόψεις διίστανται για το συγκεκριμένο μαγαζί...

δείτε εδω..

http://www.vnp.gr/kinita-tilefona/lg/lg-d821-nexus-5-16gb.html

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

τον βλέπω να του μένουν και να τα ρίχνει σε καμιά τραγουδιάρα στο volcano αντί για λέλουδα :lol::lol::lol:

 

Αχαχα τώρα μονο για ρομέο που είναι κ χειμωνιάτικο :p

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Επειδη είμαι ένα βήμα πριν την αγορα του, θα μπορούσε κάποιος ,πρώην κάτοχος nexus4,να μου πει, πως είναι η μπαταρία του σε σχεση με το 4αρι;
Link to comment
Share on other sites

και μόλις τώρα είδα στις αγγελίες έναν ΄΄γατο΄΄ των πωλήσεων και πατρίωτη του prioxx να πουλάει 2 16αρια n5 στην φοβερή τιμή των 580 €, χα χα χα , τρέξτε να προλάβετε :lol::lol::lol::lol:

 

Άλλες εποχές θα "εφευγαν" γρηγορα. Σημερα, μονο μηλα και καινούριοι γαλαξιες πιανουν αυτά τα χρηματα.

Τωρα, για το γεγονος ότι το buy&sell section εχει γεμισει εμπορους και ελαχιστους -πλεον- χομπιστες, είναι μια άλλη πονεμενη ιστορια...

Link to comment
Share on other sites

αν και οι απόψεις διίστανται για το συγκεκριμένο μαγαζί...

δείτε εδω..

http://www.vnp.gr/kinita-tilefona/lg/lg-d821-nexus-5-16gb.html

 

ειναι το αμερικανικο μοντελο:cry::!:

:)
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...