Jump to content

AMOI A862W


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
ξέρει μήπως κανείς αν μπορούμε να του κάνουμε αναβάθμιση της έκδοσης του android??

 

Θα πρέπει να βγει rom για τη συσκευή σου με αναβαθμισμένη έκδοση του λειτουργικού. Από εδώ όμως δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι τέτοιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 303
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα στο forum. Παιδιά είναι η πρώτη μου κοινοποίηση, συγχωρέστε με για τα λάθη.

Απέκτησα χθες ένα amoi a862w και μπορώ να πω πως είμαι μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος. Εντυπωσιάστηκα από την κατασκευή και το φινίρισμα. Τώρα μου δουλεύει πολύ καλά (φτου να μην το ματιάσω),έχει ελληνικά, κλειδώνει δορυφόρους γρήγορα, το wifi πιάνει ικανοποιητικά και τώρα που το σκέφτομαι μόνο το bluetooth δεν δοκίμασα. Η μπαταρία φόρτισε για 10 ώρες και πλήρης φορτισμένη από τις 6 το απόγευμα χθες, τώρα είναι στο 73%. Δουλεύουν και οι 2 κάρτες ταυτόχρονα, χωρίς κανένα πρόβλημα.

Μέχρι στιγμής όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Καλησπέρα κ απο μενα. Εχω το κινητο αυτο περίπου 1 χρονο τωρα...Σε γενικες γραμμες καλο, κυριως για τα λεφτα του.. παρολα αυτα τον τελευταιο καιρο παρουσιαζει διαφορα μικροπροβληματακια, τα σημαντικοτερα ομως ειναι το σφαλμα καμερας και το οτι δν αναγνωριζει την sd. Μια απλη επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων δν βοηθησε και σκεφτομουν να το rootαρω. Γενικα δν εχω καθολου εμπειρια σ αυτο το θεμα και θα εκτιμουσα τη βοηθεια σας :shifty: :shifty:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The title was changed to AMOI A862W

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...