Jump to content

iPhone 5S


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με την εφαρμογή. Μόνο ενοχλητικό η τοποθέτηση της επιλογής most recent σε πιο "δύσκολο" σημείο από αυτό που είχα συνηθίσει.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Την ξανά εγκατέστησα την εφαρμογή , μετά απο μια μερα δεν με εχει πετάξει όλα κομπλέ προς το παρόν !
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο καλό προγραμμα σαν το seriesguide του android?

Δοκίμασα μερικά και έμεινα στο TV show trac που έχει σύνδεση με το trakt αλλά δεν με ενθουσίασε το ui

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο καλό προγραμμα σαν το seriesguide του android?

Δοκίμασα μερικά και έμεινα στο TV show trac που έχει σύνδεση με το trakt αλλά δεν με ενθουσίασε το ui

 

Τι θέλεις να κάνεις ακριβώς?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο καλό προγραμμα σαν το seriesguide του android?

Δοκίμασα μερικά και έμεινα στο TV show trac που έχει σύνδεση με το trakt αλλά δεν με ενθουσίασε το ui

Υποθέτω ότι θες εφαρμογή για να παρακολουθείς τις σείρες που βλέπεις. Δοκίμασε το TeeVee 3, iTV Shows 3, iShows. Εγώ αυτά έχω δοκιμάσει κατά καιρούς.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Τι θέλεις να κάνεις ακριβώς?

 

Υποθέτω ότι θες εφαρμογή για να παρακολουθείς τις σείρες που βλέπεις. Δοκίμασε το TeeVee 3, iTV Shows 3, iShows. Εγώ αυτά έχω δοκιμάσει κατά καιρούς.

 

Αυτό ακριβώς! θα τα δοκιμάσω και θα σας πω.

Τελικά αντί για το jawbone ή fitbit που έλεγα να δοκιμάσω ίσως τελικά στραφώ προς το pebble!

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιώ ταυτόχρονα 2-3 τηλέφωνα και μπορώ να δω τις διαφορές. Χρησιμοποίησε το χωρίς θήκη όπως περιγράφω και δώσε στον διπλανό σου χωρίς να του πεις κάτι. Από την αντίδραση του θα καταλάβεις τι εννοώ.

 

Και πέρυσι που το 4s έκανε τα ίδια πάλι για ελαττωματική συσκευή λέγατε.

Τέλος πάντων δεν ζεσταίνεται. Άλλωστε τελειώνει το καλοκαίρι. :)

 

 

Ετσι έχασα τον κολλητό μου, του έδωσα το iphone μου στο χέρι και κάηκε ζωντανός. Μόνο android απο εδώ κ στο εξής, δε θα μείνω χωρίς φίλους εξαιτίας της apple.

S. E. A.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε καμιά ιδέα για το πόσες μέρες κάνει να γίνει η αντικατάσταση? Μου είπαν 20-25 και μου φαίνονται πολλές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε καμιά ιδέα για το πόσες μέρες κάνει να γίνει η αντικατάσταση? Μου είπαν 20-25 και μου φαίνονται πολλές.

 

Σε ποια συσκευή αναφέρεσαι; Και για ποιο θέμα αντικατάστασης;

Link to comment
Share on other sites

Ετσι έχασα τον κολλητό μου, του έδωσα το iphone μου στο χέρι και κάηκε ζωντανός. Μόνο android απο εδώ κ στο εξής, δε θα μείνω χωρίς φίλους εξαιτίας της apple.

 

LOL!! :lol:

Μου θυμίζεις την περίπτωση με το S4 και τον κολλητό μου που παραπονιόταν για την ζέστη ενώ είχε 10 βαθμούς!

Μήπως δεν φταίνε οι συσκευές που μένεις χωρίς φίλους? Λέω εγώ τώρα :!:

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Δε συγχρονίζονται εδώ καιρό ios calendar-events facebook, διάβασα κάτι αλχημείες, έκανα logout-login...αλλά τπτ...μου εμφανίζει γενέθλια των επαφών μόνο...καμμιά λύση; Ή να αναμένω ios 8;
Link to comment
Share on other sites

Δε συγχρονίζονται εδώ καιρό ios calendar-events facebook, διάβασα κάτι αλχημείες, έκανα logout-login...αλλά τπτ...μου εμφανίζει γενέθλια των επαφών μόνο...καμμιά λύση; Ή να αναμένω ios 8;

 

Με τι λογαριασμό προσπαθείς να συγχρονίσεις calandar events?

Link to comment
Share on other sites

Να εμφανίζονται τα γενέθλια του Facebook στο ημερολόγιο...φαίνονται μονο των επαφών...πιο παλιά θυμάμαι είχε σήμα του Facebook δίπλα στο όνομα φίλου απο το FB...

 

[ATTACH]49467[/ATTACH]

Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν το έχω αποφασίσει να γυρίσω στην apple με iphone 5s μετά απο lumia 920 και samsung galaxy s3.

Υπάρχει κάποιο θέμα με την εγγύηση αν πάρουμε απο skroutzομάγαζα US έκδοση ;

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Σχεδόν το έχω αποφασίσει να γυρίσω στην apple με iphone 5s μετά απο lumia 920 και samsung galaxy s3.

Υπάρχει κάποιο θέμα με την εγγύηση αν πάρουμε απο skroutzομάγαζα US έκδοση ;

 

Έγω έκανα κανονικά activation το κινητό και σύμφωνα με το site έχω 1 χρόνο εγγύηση. Απο εκεί και πέρα μακριά απο εμάς να μην την χρειαστούμε :)

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Έγω έκανα κανονικά activation το κινητό και σύμφωνα με το site έχω 1 χρόνο εγγύηση. Απο εκεί και πέρα μακριά απο εμάς να μην την χρειαστούμε :)

 

Ένα χρόνο δίνει ο κατασκευαστής (Apple) κι έναν ακόμη χρόνο είναι υποχρεωμένος στην Ελλάδα να δώσει ο μεταπωλητής. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Η πρώτη ερώτησή σου να είναι εάν έχει DOA (Dead On Arival) η δεύτερη εάν έχει 4G, και η τρίτη εάν προορίζεται για ευρώπη ή για Αμερική!

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]49517[/ATTACH]

Είχα διαβάσει πιο πριν ότι θέλατε ένα προγραμμα που να δείχνει πιο app καταναλώνει και πόσο και μάλιστα αναλυτικά.

Βρήκα το battery doctor. Αν και δεν τα πολύ συμπαθώ αυτά τα προγράμματα.

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρόνο δίνει ο κατασκευαστής (Apple) κι έναν ακόμη χρόνο είναι υποχρεωμένος στην Ελλάδα να δώσει ο μεταπωλητής. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Η πρώτη ερώτησή σου να είναι εάν έχει DOA (Dead On Arival) η δεύτερη εάν έχει 4G, και η τρίτη εάν προορίζεται για ευρώπη ή για Αμερική!

 

 

Επειδή ρωτάει για αμερικανικό ο συμφορουμιτης καλό είναι να ρωτήσει το model αν είναι πχ A1533 και το part για να δει αν είναι κλειδωμένο.

Είδα και εγώ στο Σκρουτζ αγγελίες που λενε US 3SIM. Τι σημαίνει αυτό;

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Ένα χρόνο δίνει ο κατασκευαστής (Apple) κι έναν ακόμη χρόνο είναι υποχρεωμένος στην Ελλάδα να δώσει ο μεταπωλητής. ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Η πρώτη ερώτησή σου να είναι εάν έχει DOA (Dead On Arival) η δεύτερη εάν έχει 4G, και η τρίτη εάν προορίζεται για ευρώπη ή για Αμερική!

 

Αν λέει EU ή Αμερική τι διαφορά έχει ;

 

US 3pin καταλαβαίνω οτι σίγουρα εννοούν την πρίζα του φορτιστή.

 

Κατά τα άλλα αν έχει DOA και είναι 4g ξεκλείδωτο δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα έτσι δεν είναι ;

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Διαφορετικές μπάντες παίζουν τα αμερικάνικα 4g γι αυτό το λέει έτσι.

Ρώτησε ποιο μοντέλο είναι ας πούμε παράδειγμα το A1354.

Το κυριότερο να είναι ξεκλειδωτο και να είναι κάποιο μοντέλο που υποστηρίζει τις μπάντες στην Ελλάδα.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Η μόνη μπάντα που δεν υποστηρίζει το αμερικάνικο (το μόνο κανάλι για να το πούμε πιο σωστά) είναι το 7 που πρέπει να είναι τα 800MHz (που σήμερα ακόμα είναι διαθέσιμα για την τηλεόραση, άσχετα αν δεν έχει κανάλια εκεί).

Το δικό μου που είναι ΜΕ296LL/A είναι απο apple store ξεκλείδωτο.

Το 3pin που λένε τελικά τι είναι; Δεν είναι η πρίζα. Δύο επαφές έχει.

Edited by aliengoa

ΑΙΕΝ ΥΨΙΚΡΑΤΕΙΝ

Pocophone F1 // iPhone X // Nokia N9 64GB

Link to comment
Share on other sites

Το 3pin που λένε τελικά τι είναι;

Ο αγγλικού τύπου φορτιστής.

Χρειάζεται αντάπτορα για να μπεί στις εδώ πρίζες.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 5S
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...