Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 920 Μέρος ΙΙ


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφού έκανα την ενημέρωση,μου εμφανίζει ''Εγινε λήψη της ενημέρωσης αλλά δεν ήταν δυνατό το άνοιγμά της. (80188309)''

Τρίτη φορά κατεβάζω ενημέρωση. Ετσι είναι ή κάτι πάει λάθος? Ακόμα πάντως έχει την amber.

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αφού έκανα την ενημέρωση,μου εμφανίζει ''Εγινε λήψη της ενημέρωσης αλλά δεν ήταν δυνατό το άνοιγμά της. (80188309)''

Τρίτη φορά κατεβάζω ενημέρωση. Ετσι είναι ή κάτι πάει λάθος? Ακόμα πάντως έχει την amber.

 

Και στο Ιταλικό της κοπέλας μου το ίδιο μήνυμα βγάζει.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα κι εγώ τη black. Εκτός από τις ειδοποιήσεις, πλέον η glance screen συμπεριφέρεται λες και το κινητό έχει amoled. Ενώ με την amber αναβε ολόκληρη η οθόνη, τώρα φαίνεται σαν να ανάβουν μόνο τα pixels που δείχνουν την ώρα! :happy:

 

Το ίδιο συμπεριφέρεται. Αυτό είναι hardware θέμα, όχι software

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

λοιπον...σε οσους βγαζει error κατα την εγκατασταση η black...καντε το εξης

κατεβαστε την εφαρμογη "preview for developers" και μετα καντε software update

Link to comment
Share on other sites

Αφού έκανα την ενημέρωση,μου εμφανίζει ''Εγινε λήψη της ενημέρωσης αλλά δεν ήταν δυνατό το άνοιγμά της. (80188309)''

Τρίτη φορά κατεβάζω ενημέρωση. Ετσι είναι ή κάτι πάει λάθος? Ακόμα πάντως έχει την amber.

 

Αφού του έκανα επανεκίνηση,ξαναέκανα ενημέρωση κ τώρα φοράει τη black. Ολα οκ!

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

Αφού του έκανα επανεκίνηση,ξαναέκανα ενημέρωση κ τώρα φοράει τη black. Ολα οκ!

 

Αυτό δούλεψε και σε μένα. Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το nokia beamer είναι διαθέσιμο σε εσάς? Εμένα όχι..

 

Kαλημέρα! Δεν το βλέπω στο store ούτε γω.

Samsung S8
Link to comment
Share on other sites

System tiles app !!!και επιλογή LOCK PHONE από TILE επιτέλους με κόστος 0.99€ μπορείς να βαλεις όσες ρύθμισης θες η ακομα να της βαλεις σε φάκελο και να τον καρφιτσώσω στην αρχική οθόνη ,τώρα με το double tap και το lock phone tile δεν χρειάζεται να πατάω κανένα κουμπί

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο συμπεριφέρεται. Αυτό είναι hardware θέμα, όχι software

 

Το ξέρω ότι είναι hardware, γι'αυτό και είπα ότι συμπεριφέρεται ΣΑΝ amoled. Μάλλον έχουν πειράξει τη φωτεινότητα και (σε μένα τουλάχιστο) δε φαίνεται πλέον ότι ανάβει όλη η οθόνη, παρά μόνο σε απόλυτο σκοτάδι.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, σήμερα το πρωί κατάφερα να κατεβάσω το storyteller, ειναι πολύ καλη εφαρμογή, αν και beta. Το beamer τίποτα, ακόμα.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση οτι χειροτερεψε η καμερα με τη Black...η ειναι ιδεα μου?

Αντί να βελτιωθεί χειροτέρεψε;

Link to comment
Share on other sites

και το δικό μου το Κροατακι με την gdr3 περασμένη εγινε μαυρουλι τωρα το πρωι πριν λίγο.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Ναι..παρατήρησα ότι ενώ έχω την black, δεν μπορώ να κατεβάσω το beamer και storyteller. Πάντως η glance screen 2 δουλέυει άψογα :D

 

 

 

 

 

 

εγώ δεν μπορώ να κατεβάσω και την έκδοση 3 απο το Play to

 

Είχα preview και εγω

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι είναι hardware, γι'αυτό και είπα ότι συμπεριφέρεται ΣΑΝ amoled. Μάλλον έχουν πειράξει τη φωτεινότητα και (σε μένα τουλάχιστο) δε φαίνεται πλέον ότι ανάβει όλη η οθόνη, παρά μόνο σε απόλυτο σκοτάδι.

 

 

 

 

 

 

παιδια αυτο με το double tab πως το κανουμε;

nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ μια επανεκίνηση και μου πέρασε την Black επιτέλους!!!Ευπρόσδεκτα τα πράγματα που έδωσε η Nokia/Microsoft!!!Βελτιώνεται σταδιακά το λειτουργικό!!!
Link to comment
Share on other sites

Το site της NOKIA πάντως έχει "coming soon" για το 920...

Edit: ειναι οκ τωρα.

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα την πέρασα και εγώ άολα μια χαρά αλλα δεν μπορώ να περάσω το play το και το nokia beamer πρέπει να κάνω κάτι??

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν μπορώ να κατεβάσω και την έκδοση 3 απο το Play to

 

Είχα preview και εγω

 

Κι εγώ από preview αναβάθμηση. Το Play to μου το βγάζει σαν να έχω την τελευταία έκδοση.

Το Story teller το πηρε κανονικά, το beamer τίποτα ακόμα.

 

παιδια αυτο με το double tab πως το κανουμε;

 

Ρυθμίσεις -> Αφή

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που δεν είχε developers preview.. Μπορεί να δοκιμάσει να δει αν μπορεί να κατεβάσει την έκδοση 3 του Play to? Αν έχετε την 2,κάτι και την τρέξετε σας πάει στην αναβάθμιση έκδοση 3

 

 

 

Play to ver. 3

 

http://www.windowsphone.com/s?appId=4d202158-2dba-4530-b5f0-47bc4d80fe7a

 

 

 

 

 

Beamer link για δοκιμή

 

http://www.windowsphone.com/s?appId=b5511af6-cbd0-4945-9bf6-30cf0582043f&signin=true

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που δεν είχε developers preview.. Μπορεί να δοκιμάσει να δει αν μπορεί να κατεβάσει την έκδοση 3 του Play to? Αν έχετε την 2,κάτι και την τρέξετε σας πάει στην αναβάθμιση έκδοση 3

 

 

 

Play to ver. 3

 

http://www.windowsphone.com/s?appId=4d202158-2dba-4530-b5f0-47bc4d80fe7a

 

 

 

 

 

Beamer link για δοκιμή

 

http://www.windowsphone.com/s?appId=b5511af6-cbd0-4945-9bf6-30cf0582043f&signin=true

ανοιγω τα λινκ και μου βγαζει οτι δεν ειναι διαθεσιμα για την συσκευη μου.... αλλαξα και περιοχη, δοκιμασα Αγγλια και ΗΠΑ, τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...