Jump to content

Sony Xperia Z1


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και η μπαταρία δεν κρατάει όσο περίμενα...Τι στο κάλο!!!Μου έστειλαν τελείως μούφα κινητό είναι που είναι χτυπημένο δεν κρατάει και η μπαταριά παλιό μακακες...:!:

Σήμερα του έκανα την τριτη φόρτιση ελπίζω να στρώση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αποφάσισα να βγάλω τη μπροστινή αηδία και να πιάνω γυαλί (το ξεκίνησα με βελονίτσα πάνω δεξιά)

μου αρέσει που δεν έχει κανένα λογότυπο πλέον εμπρός, μου θυμίζει το παλιό μου nexus

 

http://i1098.photobucket.com/albums/g375/qsisvts/IMG_20140825_014018_zpsuw7pmx8o.jpg

 

http://i1098.photobucket.com/albums/g375/qsisvts/IMG_20140825_015105_zps29oxvujr.jpg

 

ωραίος πόση ωρα σ πήρε για να τη βγαλεις;

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Και η μπαταρία δεν κρατάει όσο περίμενα...Τι στο κάλο!!!Μου έστειλαν τελείως μούφα κινητό είναι που είναι χτυπημένο δεν κρατάει και η μπαταριά παλιό μακακες...:!:

Σήμερα του έκανα την τριτη φόρτιση ελπίζω να στρώση

 

σου εστειλαν χτυπημενο και το κρατησες? οταν παραλαμβανουμε συσκευη την ελεγχουμε και εαν εχει το οποιοδηποτε θεμα παμε για DOA..για μενα μην το κρατας..τρεξε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

ωραίος πόση ωρα σ πήρε για να τη βγαλεις;

 

μέχρι να βρω πώς θα το κάνω μαζί με το να καθαρίζω ότι άφησε η προηγούμενη οθόνη κάνα 10-15 λεπτο

 

βασικά αν ξέρεις τι κάνεις θες ούτε 5' , απλά έβλεπα στο youtube μαχαίρια , κοπίδια :blink: , διάβαζα για νύχια (που θα σου πάρει καμιά ώρα ), τελικά σκέφτηκα να χώσω τη βελονίτσα, την έκανα πέρα δώθε και μόλις ξεκόλησα αρκετή ώστε να τη πιάνω με το δάχτυλο η υπόλοιπη βγήκε πανεύκολα

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ!

 

κράτησα το κινητό κάνα δυό μέρες με σκέτο το γυαλί.. το γυαλί πραγματικά δε καταλαβαίνει τίποτα, δε γδέρνεται και πιστεύω πώς ούτε θα σπάει εύκολα όμως έχει ένα τεράστιο αρνητικό

 

σε αντίθεση με άλλα κινητά που πιάνεις απευθείας το γυαλί τους, αυτό δεν έχει oleophobic coating

το coating υπήρχε πάνω στη ζελατίνα που αφαίρεσα

 

μετά το κινητό γίνεται εφιαλτικό θα έλεγα.. δε καθαρίζει καθόλου εύκολα , μόνο με καθαριστικό οθόνης κάτι γινόταν, αλλά και πάλι μόλις βρώμιζε ήταν χάλι

επίσης το καθαρισμά του ήθελε μπράτσα, λες και καθαρίζεις κανονική τζαμαρία

 

ένα ακόμα αρνητικό είναι ότι το touch τρελαινόταν κάποιες φορές που έμενε μπίχλα στην οθόνη , πχ κατέβαζα τα notification και πατούσα τα quick settings, επειδή όμως υπήρχε λίπος στο κουμπί "notifacations" ξαναγύριζε εκεί από μόνο του συνέχεια μέχρι να το καθαρίσω σε αυτό το σημείο

 

η λύση λοιπόν ΔΥΣΤΥΧΩΣ είναι να γυρίσει κανείς σε screen protector :(

 

διάβαζα βέβαια ότι μπορείς να απλώσεις μόνος σου coating, αλλά δε βρήκα ελληνικό μαγαζί που να πουλάει

 

τώρα σε ότι αφορά τα screen protector, είναι βλακεία να βγάλεις το ένα πλαστικό (που είναι και εργοστασιακά τοποθετημένο) για να βάλεις ξανά πλαστικό

 

η καλύτερη λύση είναι να μπει screen protector από tempered glass, με κόστος όχι υπερβολικό γύρω στα 10-20€

 

σε αυτή τη περίπτωση πιάνεις τουλάχιστον γυαλί και έχεις τα θετικά ότι αυτά έχουν έτσι κι αλλιώς oleophobic coating οπότε δεν είναι δύσχρηστα, προστατεύεις το γυαλί από κάτω , είναι πιο εύκολα στη τοποθέτηση (δε γίνεται να κάνουν φουσκάλες) και από ότι διαπίστωσα το touch είναι τελείως απροβλημάτιστο και σίγουρα καλύτερο από ότι στο σκέτο γυαλί που παραήταν ευαίσθητο και έκανε τα δικά του όταν βρώμιζε

 

το αρνητικό είναι ότι είναι πιο χοντρές από τις πλαστικές και λόγω του κενού που υποχρεωτικά θα μείνει στον proximity sensor θα φαίνεται ότι έχεις βάλει κάτι επάνω στην οθόνη

 

Η συμβουλή που θα έδινα σε κάποιον είναι να κρατήσει όσο μπορεί και αντέχει τη στοκ ζελατίνα, αλλά αν πρόκειται να τη βγάλει να έχει μαζί του ένα γυάλινο screen protector για να βάλει άμεσα πάνω

( προειδοποίηση : το να καθαρίστεί τέλεια το γυαλί από κάτω πρίν μπει το όποιο screen protector είναι πολύ δύσκολο στο συγκεκριμένο κινητό,εμένα μου έμεινε μία τριχίτσα)

 

θεωρώ βλακεία να βάλει κανείς ζελατίνα πάνω από τη ζελατίνα και πραγματικό πέταμα χρημάτων να μπει γυαλί πάνω από τη ζελατίνα

 

οπότε ας κρατηθεί η στοκ μέχρι να γίνει χάλια και μετά να αντικατασταθεί από γυαλί ή να μπει απευθείας γυαλί

 

αυτές είναι πάνω κάτω οι εμπειρίες μου, θεωρώ μεγάλο λάθος της sony τη πολιτική αυτή, την οποία ευτυχώς στο z2 σταμάτησε και ελπίζω να μη συνεχίζει γιατί είναι κρίμα

 

ειλικρινά δεν είχα ποτέ καμία διάθεση να μπλέκω με μεμβράνες και screen protectors και ποτέ έως τώρα δε το είχα κάνει αλλά αναγκάστηκα και γιατί δε μπορούσα να βλέπω καινούρια συσκευή να αραχνιάζει και γιατί δε μπορεί να είναι ιδιαίτερα εύχρηστο με το σκέτο του γυαλί

 

ΥΓ επίσης επειδή ακούγονται και λέγονται πολλά για την εγγύηση που χάνεις ή δε χάνεις αν την αφαιρέσεις να πούμε ότι ο καθένας κάνει ότι πιστεύει.

Εγώ ελπίζω ότι δε θα τη χρειαστώ, ποτέ δε μου χει χαλάσει συσκευή, αλλά και να μου χάλαγε δε θα δεχόμουν ως επιχείρημα μη κάλυψης την αφαίρεση της ζελατίνας.

Είναι ντροπή να έχει αραχνιάσματα από τη πρώτη μέρα απλά και μόνο επειδή το έβαλες στη τσέπη σου, έτσι κι αλλιώς αυτά θα συνεχίσουν να υπάρχουν στη πίσω πρόσοψη, της οποίας τη ζελατίνα μετά τις πρόσφατες εμπειρίες μου θα κρατήσω

 

αλλά την οθόνη που βλέπω συνέχεια μες στη μουτσούνα μου δεν την άντεχα, ούτε ήθελα να πιάνω πλαστικό σε μια κατά τα άλλα premium συσκευή που καμαρώνει για τα γυαλιά και μεταλλά της

 

Η τελική συμβουλή που θα έδινα σήμερα σε κάποιον είναι να πάρει το z2 που δεν έχει τέτοια θέματα, ή να περιμένει να πέσει η τιμή αυτού αν υπάρχει οικονομικός περιορισμός

το z1 αν και με έχει αφήσει πολύ ικανοποιημένο, βγήκε μπελαλίδικο

 

edit τώρα το χω έτσι με τη "θήκη εργασίας" του

είναι αδιάβροχο, σε θήκη που αντέχει πτώσεις, έχει tempered glass screen protector , πιστεύω ότι το έχω κάνει όσο πιο αθάνατο γίνεται :p:p:p:p

 

http://i1098.photobucket.com/albums/g375/qsisvts/20140827_224439_zpsuqerulod.jpg

Edited by qsis

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Στο Ζ2 δεν υπάρχει ζελατίνα επίστρωσης που να περιλαμβάνει το λογότυπο ε;

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω όχι, έχεις απευθείας επαφή με το γυαλί σε αυτό

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά, παλιού τύπου βιντεοκλήση μέσω 3G/4G μπορούμε να κάνουμε σε άλλο κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση μόνο έχω να κάνω στο θέμα του tempered glass σε σχέση με όσα πολύ σωστά έγραψε ο qsis.

Το tempered glass της Ultimate Shield που έχω περάσει επάνω, δεν έχει άνοιγμα στο σημείο του proximity sensor, είναι ενιαίο. Δεν έχω κανένα πρόβλημα στη λειτουργία του sensor και δείχνει πολύ καλύτερο, καθώς πραγματικά δεν φαίνεται ότι υπάρχει protector.

Επίσης έχει ολεοφοβική επίστρωση και δεν χαράζεται με τίποτα, το συνιστώ!

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μια παρατήρηση μόνο έχω να κάνω στο θέμα του tempered glass σε σχέση με όσα πολύ σωστά έγραψε ο qsis.

Το tempered glass της Ultimate Shield που έχω περάσει επάνω, δεν έχει άνοιγμα στο σημείο του proximity sensor, είναι ενιαίο. Δεν έχω κανένα πρόβλημα στη λειτουργία του sensor και δείχνει πολύ καλύτερο, καθώς πραγματικά δεν φαίνεται ότι υπάρχει protector.

Επίσης έχει ολεοφοβική επίστρωση και δεν χαράζεται με τίποτα, το συνιστώ!

Γιαυτό δεν θέλω να μπαίνω στο φόρουμ γιατί με βάζετε σε έξοδα. Αν και έχω περάσει το tampered glass της nillkin και είμαι πλήρως ευχαριστημενος το μόνο που με ενοχλούσε ήταν η τρύπα για το proximity sensor που μαζεύει σκόνη και κατάλοιπα.

Μόλις παρήγγειλα το ultimate, ελπίζω σε αφή και σε διάρκεια να είναι εφάμιλλο του nillkin!!

Link to comment
Share on other sites

Για δώσε κάνα λινκ βρε alkis να έχω για καβάτζα

 

Εγω το πήρα από Amazon, ορίστε και το link!

 

http://www.amazon.co.uk/Ultimate-Shield-Premium-Tempered-Protector/dp/B00JNE5Q3U/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1409215196&sr=8-2&keywords=ultimate+shield+tempered+glass+xperia+z1

My devices: Mi 10T Pro, Sony Xperia Z Ultra

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά, παλιού τύπου βιντεοκλήση μέσω 3G/4G μπορούμε να κάνουμε σε άλλο κινητό?

Οχι δεν γινεται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σου εστειλαν χτυπημενο και το κρατησες? οταν παραλαμβανουμε συσκευη την ελεγχουμε και εαν εχει το οποιοδηποτε θεμα παμε για DOA..για μενα μην το κρατας..τρεξε

 

Τους πείρα τηλέφωνο με το που το παρέλαβα και τους είπα ότι ήταν χτυπημενο στης 4 γωνίες πίσω και μου έκαναν και τσαμπουκά (Εμείς έχουμε στείλει 50 κινητά και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα και όλο κατι παραλογίες μου έλεγαν και τους είπα ότι βλέπω σας λέω...και με ρώτησαν άμα ήταν σφραγισμένο Ε και μετά από λίγο μου λένε να τους το στείλω να το δούνε ε ντο μεταξύ αυτοί οι ανθρωποι δεν ξερούν ούτε γεια να λένε του λέω γεια πριν κλείσω κ μου λέει ναι καλαααα!!ειρωνικά)...Τι να πεις έλεος μαλ@κες δεν ξέρω φοβαμαι να το στειλω ξανά μην και μου το κρατήσουνε και δεν μου δώσουν ούτε τα λεφτα μου πίσω και είμαι και σε επαρχεία άσε καλύτερα τους έχω ικανούς να μου τα φάνε μια φορα ειπα και εγω να εμπιστευτω αλλο μαγαζί εκτός του e-shop και την έπαθα αυτοί στο easy είναι μόνο για ανταλλακτικά και μη σου και ούτε για αυτά γιατί είχα κάνει μια παραγγελία 6 μήνες την περίμενα εεε και στο τι να κάνω τέλος την ακύρωσα....

Edited by Tragila
Link to comment
Share on other sites

Τους πείρα τηλέφωνο με το που το παρέλαβα και τους είπα ότι ήταν χτυπημενο στης 4 γωνίες πίσω και μου έκαναν και τσαμπουκά (Εμείς έχουμε στείλει 50 κινητά και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα και όλο κατι παραλογίες μου έλεγαν και τους είπα ότι βλέπω σας λέω...και με ρώτησαν άμα ήταν σφραγισμένο Ε και μετά από λίγο μου λένε να τους το στείλω να το δούνε ε ντο μεταξύ αυτοί οι ανθρωποι δεν ξερούν ούτε γεια να λένε του λέω γεια πριν κλείσω κ μου λέει ναι καλαααα!!ειρωνικά)...Τι να πεις έλεος μαλ@κες δεν ξέρω φοβαμαι να το στειλω ξανά μην και μου το κρατήσουνε και δεν μου δώσουν ούτε τα λεφτα μου πίσω και είμαι και σε επαρχεία άσε καλύτερα τους έχω ικανούς να μου τα φάνε μια φορα ειπα και εγω να εμπιστευτω αλλο μαγαζί εκτός του e-shop και την έπαθα αυτοί στο easy είναι μόνο για ανταλλακτικά και μη σου και ούτε για αυτά γιατί είχα κάνει μια παραγγελία 6 μήνες την περίμενα εεε και στο τι να κάνω τέλος την ακύρωσα....

 

Πάρε τηλ sony και ανέφερε το και μετά πάρε αρβατο και πες τους το. Πες τους ότι θέλεις να σε καλύψουν μέσω εγγύησης γιατί το κινητό ήταν χτυπημένο και στο μαγαζί σου κάνουν τσαμπουκά.. Και μην το στείλεις σε αυτούς..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Τους πείρα τηλέφωνο με το που το παρέλαβα και τους είπα ότι ήταν χτυπημενο στης 4 γωνίες πίσω και μου έκαναν και τσαμπουκά (Εμείς έχουμε στείλει 50 κινητά και δεν είχαμε κανένα πρόβλημα και όλο κατι παραλογίες μου έλεγαν και τους είπα ότι βλέπω σας λέω...και με ρώτησαν άμα ήταν σφραγισμένο Ε και μετά από λίγο μου λένε να τους το στείλω να το δούνε ε ντο μεταξύ αυτοί οι ανθρωποι δεν ξερούν ούτε γεια να λένε του λέω γεια πριν κλείσω κ μου λέει ναι καλαααα!!ειρωνικά)...Τι να πεις έλεος μαλ@κες δεν ξέρω φοβαμαι να το στειλω ξανά μην και μου το κρατήσουνε και δεν μου δώσουν ούτε τα λεφτα μου πίσω και είμαι και σε επαρχεία άσε καλύτερα τους έχω ικανούς να μου τα φάνε μια φορα ειπα και εγω να εμπιστευτω αλλο μαγαζί εκτός του e-shop και την έπαθα αυτοί στο easy είναι μόνο για ανταλλακτικά και μη σου και ούτε για αυτά γιατί είχα κάνει μια παραγγελία 6 μήνες την περίμενα εεε και στο τι να κάνω τέλος την ακύρωσα....

 

στειλτο πισω κ αν δε σου επιστρεψουν τα χρηματα πηγαινε στην διωξη ηλεκρονικου εγκληματος. εγω αν καταλαβα καλα ποιο καταστημα εννοεις (αλλα στειλε π.μ το ονομα γ 100%) μετα την αγορα απο αυτους, οντως πολυ μ@.......κες, πλεον τραβαω unboxing video για να χω αποδειξεις

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση παιδιά, παλιού τύπου βιντεοκλήση μέσω 3G/4G μπορούμε να κάνουμε σε άλλο κινητό?

Οχι δεν γινεται.

Δεν γίνεται στα Sony να κάνουμε βιντεοκλήσεις μέσω του δικτύου (όχι μέσω internet) χωρίς να χρειαζόμαστε skype, κτλ. Μόνο τα Samsung κάνουν βιντεοκλήσεις. Κανένα άλλο Android smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Απο Δευτερα περιμενω κι εγω το δικο μου. Πρωτη φορα στη sony. Χρονια σε motorola&nokia. Η τιμη του ειναι αυτη που τραβηξε πρωτον με αυτα τα απιστευτα specs και δευτερον το μωβ χρωμα. Το περιμενω απο το phonegallery. Καπου διαβασα οτι καποιος που το πηρε απο αυτο το καταστημα δεν ειχε ακουστικα. Την παλευουν;;;;;; Πως γινεται;;;; Πειραζουν τις συσκευασιες;;;; Δεν νομιζω να χρειαζεται ελεγχος κατα την παραδοση ε;;; :ninja:
MotoLover
Link to comment
Share on other sites

Απο Δευτερα περιμενω κι εγω το δικο μου. Πρωτη φορα στη sony. Χρονια σε motorola&nokia. Η τιμη του ειναι αυτη που τραβηξε πρωτον με αυτα τα απιστευτα specs και δευτερον το μωβ χρωμα. Το περιμενω απο το phonegallery. Καπου διαβασα οτι καποιος που το πηρε απο αυτο το καταστημα δεν ειχε ακουστικα. Την παλευουν;;;;;; Πως γινεται;;;; Πειραζουν τις συσκευασιες;;;; Δεν νομιζω να χρειαζεται ελεγχος κατα την παραδοση ε;;; :ninja:

 

Ναι το είχα πάρει για έναν φίλο μου και δεν είχαν μέσα ακουστικά.. τι να πω... όταν σου έρθει και εσένα επιβεβαίωσε, παρ'ολα αυτά μια χάρα εξυπηρέτηση!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είχα πάρει για έναν φίλο μου και δεν είχαν μέσα ακουστικά.. τι να πω... όταν σου έρθει και εσένα επιβεβαίωσε, παρ'ολα αυτά μια χάρα εξυπηρέτηση!

 

Απαραδεκτο! Πραγματικα!

MotoLover
Link to comment
Share on other sites

Απο Δευτερα περιμενω κι εγω το δικο μου. Πρωτη φορα στη sony. Χρονια σε motorola&nokia. Η τιμη του ειναι αυτη που τραβηξε πρωτον με αυτα τα απιστευτα specs και δευτερον το μωβ χρωμα. Το περιμενω απο το phonegallery. Καπου διαβασα οτι καποιος που το πηρε απο αυτο το καταστημα δεν ειχε ακουστικα. Την παλευουν;;;;;; Πως γινεται;;;; Πειραζουν τις συσκευασιες;;;; Δεν νομιζω να χρειαζεται ελεγχος κατα την παραδοση ε;;; :ninja:

 

οχι δεν τα πειραζουν απλα ειναι παραεισαγωγης κ σε καποιες χωρες εισαγονται χωρις ακουστικα

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν τα πειραζουν απλα ειναι παραεισαγωγης κ σε καποιες χωρες εισαγονται χωρις ακουστικα

 

Ισχύει γενικά αυτό. Άλλες χώρες έχουν dock station, άλλες όχι. Άλλες ακουστικά και άλλες όχι. Άλλες nfc tags και άλλες όχι. Και σε μερικές χώρες είναι πλήρες το πακέτο με όλα αυτά μέσα!

Τώρα γιατί δεν βάζουν ακουστικά, ένας θεός ξέρει..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται στα Sony να κάνουμε βιντεοκλήσεις μέσω του δικτύου (όχι μέσω internet) χωρίς να χρειαζόμαστε skype, κτλ. Μόνο τα Samsung κάνουν βιντεοκλήσεις. Κανένα άλλο Android smartphone.

 

Βιντεοκλησεις κάνουν και το 99% τηλεφώνων με επεξεργαστή mtk.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει γενικά αυτό. Άλλες χώρες έχουν dock station, άλλες όχι. Άλλες ακουστικά και άλλες όχι. Άλλες nfc tags και άλλες όχι. Και σε μερικές χώρες είναι πλήρες το πακέτο με όλα αυτά μέσα!

Τώρα γιατί δεν βάζουν ακουστικά, ένας θεός ξέρει..

Πάντως τα ακουστικά είναι πολύ καλά

 

Το dock station το σκέφτομαι να το πάρω αλλά λόγω θήκης που το έχω συνήθως μάλλον θα με κουράσει

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα ακουστικά είναι πολύ καλά

 

Το dock station το σκέφτομαι να το πάρω αλλά λόγω θήκης που το έχω συνήθως μάλλον θα με κουράσει

Σιγουρα θα σε κουρασει.. Ειδικα αν φορτιζεις καθε μερα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...