Jump to content

Κινέζικα κινητά: Σχόλια, τιμές, συγκρίσεις, απορίες


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω εδώ και 10 ημέρες είναι τετράπυρινο Μτκ 6582 με 2και 8 κάμερες είναι πραγματικά όμοια με το γνήσιο σε εμφάνιση και πολύ ποιοτικό, αρκετά καλες κάμερες καλή μπαταρία στα 130 ευρώ περνει και την γνήσια μπαταρία και θήκη.

 

Το σωστo Είναι g3 clone hdc

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μην γράφεις με κεφαλαία γιατί μοιάζει σαν να φωνάζεις :) λογικά θα παίζει αφού λέει wcdma, αλλά βάλε και ένα λινκ να δούμε με σιγουριά.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Θα το εκτιμούσα πολύ εαν εριχνες μια ματια σε αυτο το site kαι μου προτεινες κατι καλο ,φθηνο,και συμβατο. http://www.lightinthebox.com.Εαν παλι ξερεις αναλογο site γ ια αγορα ,και μου την ελεγες επισης θα το εκτιμουσα.Οι γνωσεις μου ειναι περιορισμενες .Ευχαριστω υποχρεως.
Link to comment
Share on other sites

Θα το εκτιμούσα πολύ εαν εριχνες μια ματια σε αυτο το site kαι μου προτεινες κατι καλο ,φθηνο,και συμβατο. http://www.lightinthebox.com.Εαν παλι ξερεις αναλογο site γ ια αγορα ,και μου την ελεγες επισης θα το εκτιμουσα.Οι γνωσεις μου ειναι περιορισμενες .Ευχαριστω υποχρεως.

Υπάρχουν πολύ καλύτερα Site για κινητά από Κίνα. Θα σου πρότεινα το vickmall, οι άνθρωποι είναι κορυφαίοι πραγματικά.

 

Πέρνα από τον τομέα "επιλογή συσκευής" του φόρουμ, άνοιξε νέο θέμα με τις απαιτήσεις σου (χρήση κινητού, τιμή, μέγεθος οθόνης κλπ) για να σου προτείνουν πολλοί κάποια συσκευή που δεν θα σε απογοητεύσει :)

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ θα δω πως θα βγαλω ακρη απο το site χαθηκα...............

 

Μα μασάς. Βήμα βήμα θα τη βρούμε την άκρη. Και εγώ μαύρα μεσάνυχτα είχα από Κίνα κτλ και με τη βοήθεια των παιδιών στο forum όλα πήγαν καλά....

 

Και πίστεψε με, αξίζει το κόπο :)

:)
Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν μηνύματα. Μείνετε στο θέμα με ότι αναφέρει ο τίτλος. Για αποστολές και επιλογή μεθόδου αποστολής υπάρχει ξεχωριστό θέμα.
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος θελει να κανει μια αγορα απο vickmall και ειναι αναμεσα σε lenovo vibe x2 και zte nubia z7 mini καμια βοηθεια ποιο να διαλεξει?
Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος θελει να κανει μια αγορα απο vickmall και ειναι αναμεσα σε lenovo vibe x2 και zte nubia z7 mini καμια βοηθεια ποιο να διαλεξει?

 

Εχω το Z7 MAX Ειναι τελειο,απο οτι διαβαζω το ιδιο καλο ειναι καιτο μινι

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος θελει να κανει μια αγορα απο vickmall και ειναι αναμεσα σε lenovo vibe x2 και zte nubia z7 mini καμια βοηθεια ποιο να διαλεξει?

Εγω αυτο lenovo vibe x2 θα επαιρνα !!!

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος θελει να κανει μια αγορα απο vickmall και ειναι αναμεσα σε lenovo vibe x2 και zte nubia z7 mini καμια βοηθεια ποιο να διαλεξει?

 

Έχω το Vibe X2 εδώ και μιάμιση εβδομάδα και το έχω ερωτευτεί!

Απροβλημάτιστο και πανέμορφο!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Για όσο το δυνατόν πιο αξιόπιστο, χωρίς πολλές απαιτήσεις, ποιο από τα 2:

 

THL 4000

CUBOT S200

 

Το 200αρι είναι και 5", που προτιμώ.....

 

Άλλες υποψηφιότητες στα ίδια χρήματα 80-90€, κυρίως για 5" αλλά με μεγάλη σχετικά μπαταρία (υπάρχει και με 2GB μήπως σε αυτά τα χρήματα;)?

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ ανάμεσα σ'αυτά τα δύο ήμουν και κατέληξα σε CUBOT S200 γιατί μου άρεσε το σασί του περισσότερο. Άλλα: http://www.kimovil.com/en/compare-smartphone-prices Για 2GB μάλλον χλωμό. Επίσης το CUBOT δεν εχει notification led και η μπατάρία του είναι λίγο μικρότερη του ΤΗL. Edited by sarevag
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 7 κινητά:

 

1.Lenovo A806

2.XIAOMI Redmi Note 4G LTE

3.KOLINA K100+

4.Ulefone Be Pro

5.Coolpad F1

6.ZTE V5 Red Bull 2gb ram

7.GIONEE ELIFE E7 3gb ram

Η λίστα είναι λίγο μπερδεμένη.

Μου έχεις μέσα κινητά με 5 ίντσες οθόνη, άλλα με 5.5

Μετά άλλα κινητά με σκορ 20.000 Antutu και άλλα με 30+

Ξέρεις καθόλου τι ψάχνεις;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Η λίστα είναι λίγο μπερδεμένη.

Μου έχεις μέσα κινητά με 5 ίντσες οθόνη, άλλα με 5.5

Μετά άλλα κινητά με σκορ 20.000 Antutu και άλλα με 30+

Ξέρεις καθόλου τι ψάχνεις;

 

..κατι γυρο στις 5.0 -5.5 ιντσες ,με πολυ καλη αυτονομια πανω απο ολα και σχετικα εξισου γρηγορο.

με δεν ενδιαφερει με σκορ antutu.

Link to comment
Share on other sites

Διαγράφηκαν μηνύματα. Μείνετε στο θέμα με ότι αναφέρει ο τίτλος. Για αποστολές και επιλογή μεθόδου αποστολής υπάρχει ξεχωριστό θέμα.

 

Καλησπέρα. Θα μπορούσες να μου υποδείξεις ποιο είναι το σωστό thread; Απο ότι κατάλαβα τα μυνήματα διαγράφηκαν και δεν μεταφέρθηκαν στο σωστό και το μόνο που βλέπω σχετικό είναι το "Οδηγός αποστολών από αγορές από Κίνα {ΔΙΑΒΑΣΤΕ}" αλλά ειναι κλειδωμένο thread.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα μπορούσες να μου υποδείξεις ποιο είναι το σωστό thread; Απο ότι κατάλαβα τα μυνήματα διαγράφηκαν και δεν μεταφέρθηκαν στο σωστό και το μόνο που βλέπω σχετικό είναι το "Οδηγός αποστολών από αγορές από Κίνα {ΔΙΑΒΑΣΤΕ}" αλλά ειναι κλειδωμένο thread.

 

Ευχαριστώ.

κοίταξε εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα μπορούσες να μου υποδείξεις ποιο είναι το σωστό thread; Απο ότι κατάλαβα τα μυνήματα διαγράφηκαν και δεν μεταφέρθηκαν στο σωστό και το μόνο που βλέπω σχετικό είναι το "Οδηγός αποστολών από αγορές από Κίνα {ΔΙΑΒΑΣΤΕ}" αλλά ειναι κλειδωμένο thread.

 

Ευχαριστώ.

 

Διαγράφηκαν για να μάθετε να κάνετε καλύτερη αναζήτηση. Εναλλακτικά θα συνεχιστεί να γράφετε όπου να 'ναι περιμένοντας από τους Διαχειριστές να τα μεταφέρουν. Πέρα από αυτό μεγάλες συζητήσεις δεν μπορούν να μπλεχτούν με άλλες συζητήσεις από άλλο θέμα διότι γίνεται μπέρδεμα, άρα δεν γίνεται μεταφορά.

 

Στο κλειδωμένο θέμα που μπήκες και δεν διάβασες αναφέρει το εξής:

 

Να υποθέσω ότι εφόσον δεν διάβασες την πρώτη σειρά δεν διάβασες ούτε τον οδηγό, οπότε θα συνεχίσεις να κάνεις ερωτήσεις που ενδεχομένως οι απαντήσεις να βρίσκονται εκεί.

 

Επίσης η ερώτησή σου είναι πάλι εκτός θέματος. Για τέτοιου είδους ζητήματα στέλνεις ένα προσωπικό μήνυμα σε κάποιον αρμόδιο διαχειριστή. Στην συγκεκριμένη περίπτωση θα μπορούσες να στείλεις σε εμένα.

 

Τέλος με τα εκτός θέματος. Συνέχεια στο θέμα. Οποιοδήποτε άλλο σχετικό και εκτός θέματος σχόλιο θα διαγραφεί. Για οποιαδήποτε άλλη απορία με pm.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι ανάμεσα σε αυτά τα 7 κινητά:

 

1.Lenovo A806

2.XIAOMI Redmi Note 4G LTE

3.KOLINA K100+

4.Ulefone Be Pro

5.Coolpad F1

6.ZTE V5 Red Bull 2gb ram

7.GIONEE ELIFE E7 3gb ram

 

Εγώ θα έπαιρνα αυτά.

Στις 5.5 ίντσες xiaomi.

Στις 5 coolpad

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια άποψη για το κινητό αυτό υπάρχει;

 

http://www.aliexpress.com/item/Cheap-Mobile-Cell-Phone-MT6592-Octa-Core-5-0-inch-1920-1080P/32281686353.html?s=p#

 

Δεν είναι για μένα, απλά θέλει να το αγοράσει γνωστός μου.

Μου βρωμάει η χαμηλή τιμή του

Link to comment
Share on other sites

Κάποια άποψη για το κινητό αυτό υπάρχει;

 

http://www.aliexpress.com/item/Cheap-Mobile-Cell-Phone-MT6592-Octa-Core-5-0-inch-1920-1080P/32281686353.html?s=p#

 

Δεν είναι για μένα, απλά θέλει να το αγοράσει γνωστός μου.

Μου βρωμάει η χαμηλή τιμή του

Μακρυά ...... :X

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...