Jump to content

Lenovo A760


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αααα συγνώμη δεν κατάλαβα σωστά την πρώτη φορά. Αν είναι για την έκδοση του android είσαι οκ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 948
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχω λιγο πελαγωσει...ενω διχνει απλο δεν ειναι ..για μενα τουλαχιστον..:P

 

Καταρχας ο οδηγος που εχεις ανεβασει ειναι οκ ,και μπραβο για τον κοπο σου ,αλλα σκαλωνω στο θεμα του stock image.Δηλάδη το πως το βρισκω κ.λ.π.Επισης μεσα απο το mobileuncle δοκιμασα να περασω την recovery απο το s820 (mtk και το S820) αλλα κανει οτι και με την recovery του Α706.restart και μπουταρει στην μαμα recovery..

Με κουρασε η μαλ@κια :P

Link to comment
Share on other sites

κάνε μόνο ότι λέει στο πρώτο ποστ... με τα droid tools. Το άλλο άφησε το μην κουράζεσαι βραδιάτικα
Link to comment
Share on other sites

κάνε μόνο ότι λέει στο πρώτο ποστ... με τα droid tools. Το άλλο άφησε το μην κουράζεσαι βραδιάτικα

 

ειμαι στη δουλεια βραδυνος οποτε εχω χρονο:p απλα δε ξερω απο που να τραβηξω το stock image

Link to comment
Share on other sites

άνοιξε τα droid tools και πάνε στην καρτέλα root, backup, recovery

εκεί επιλέγεις το "to choose the boot.img file" και πατα στο κουμπί recovery and boot

θα σου ζητήσει να υποδείξεις το αρχείο boot.img από την rom σου (η ρομ που έχεις για φλασαρισμα)

τα υπόλοιπα θα τα κάνει μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

άνοιξε τα droid tools και πάνε στην καρτέλα root, backup, recovery

εκεί επιλέγεις το "to choose the boot.img file" και πατα στο κουμπί recovery and boot

θα σου ζητήσει να υποδείξεις το αρχείο boot.img από την rom σου (η ρομ που έχεις για φλασαρισμα)

τα υπόλοιπα θα τα κάνει μόνο του.

 

μα δεν εχω καποια ρομ...recovery Θελω μονο να περασω

Link to comment
Share on other sites

δεν έχεις την stock rom ?

 

για να "φτιάξει" το recovery πρέπει από κάπου να πάρει στοιχεία για τα partitions και τα mounts του τηλεφώνου σου. Γι αυτό και χρειάζεται το boot.img από την stock rom. Εάν δεν την έχεις τότε δεν πρόκειται να φτιάξει τίποτα. Θα πρέπει να βρεις κάποιο έτοιμο cwm

Link to comment
Share on other sites

δεν έχεις την stock rom ?

 

για να "φτιάξει" το recovery πρέπει από κάπου να πάρει στοιχεία για τα partitions και τα mounts του τηλεφώνου σου. Γι αυτό και χρειάζεται το boot.img από την stock rom. Εάν δεν την έχεις τότε δεν πρόκειται να φτιάξει τίποτα. Θα πρέπει να βρεις κάποιο έτοιμο cwm

 

νομιζα οτι το κανω export με καποιο τροπο.Τεσπα..σε ευχαριστω για την βοηθεια :happy:..θα ψαχτω μηπως βρω πουθενα την stock

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε, αν έχει κανείς εμπειρία από παραγγελίες από minideal με singpost.

Η κατάστασή μου στο tracking του singpost είναι "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) " από τις 11 Οκτωβρίου.

 

Στο 4px.com τα έχει λίγο πιο αναλυτικά. Έχει μια κενή γραμμή στις 10/10. Στις 11/10 γράφει 2 γραμμές όπου στο Local places of transhipment έχει "Lan Guang,Shenzhen,China" , και μία γραμμή στο transhipment records "Shipment transit from origin" . Από εκεί και έπειτα έγραψε την επόμενη μέρα, 5 γραμμές σε διαφορετικές ώρες Hong Kong και έπειτα Singapore στο Local places of transhipment. Aπό εκεί και πέρα δεν υπήρχε καμία αλλαγή, αλλά στις 18/10 προστέθηκε μία γραμμή, με περίεργο ωστόσο τρόπο. Έχει μπει δεύτερη από το τέλος, ανάμεσα δηλαδή στο 10/10 και 11/10. Έχει ημερομηνία 18/10 και γράφει στο transhipment records "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) ". Ό,τι και στο site του singpost δηλαδή. Έκτοτε δεν υπάρχει καμία ενημέρωση. Λέτε να πηγαίνει κάτι στραβά;

 

edit: Παρέλειψα να πω πως η παραγγελία/πληρωμή έγινε στις 9/10. Την επόμενη μέρα μου στείλανε mail από το paypal με το tracking number, και από τη μεθεπόμενη φαινόταν στο tracking του singpost όπως σήμερα.

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε, αν έχει κανείς εμπειρία από παραγγελίες από minideal με singpost.

Η κατάστασή μου στο tracking του singpost είναι "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) " από τις 11 Οκτωβρίου.

 

Στο 4px.com τα έχει λίγο πιο αναλυτικά. Έχει μια κενή γραμμή στις 10/10. Στις 11/10 γράφει 2 γραμμές όπου στο Local places of transhipment έχει "Lan Guang,Shenzhen,China" , και μία γραμμή στο transhipment records "Shipment transit from origin" . Από εκεί και έπειτα έγραψε την επόμενη μέρα, 5 γραμμές σε διαφορετικές ώρες Hong Kong και έπειτα Singapore στο Local places of transhipment. Aπό εκεί και πέρα δεν υπήρχε καμία αλλαγή, αλλά στις 18/10 προστέθηκε μία γραμμή, με περίεργο ωστόσο τρόπο. Έχει μπει δεύτερη από το τέλος, ανάμεσα δηλαδή στο 10/10 και 11/10. Έχει ημερομηνία 18/10 και γράφει στο transhipment records "Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article) ". Ό,τι και στο site του singpost δηλαδή. Έκτοτε δεν υπάρχει καμία ενημέρωση. Λέτε να πηγαίνει κάτι στραβά;

 

edit: Παρέλειψα να πω πως η παραγγελία/πληρωμή έγινε στις 9/10. Την επόμενη μέρα μου στείλανε mail από το paypal με το tracking number, και από τη μεθεπόμενη φαινόταν στο tracking του singpost όπως σήμερα.

 

Μην αγχώνεσαι, έτσι αργάααααα πάει το πράγμα...εγώ έχω παραγγείλει/πληρώσει από τις 29/9 και μόλις προχθές έφτασε Ελ.Βενιζέλος :blink: Σήμερα είναι στο ΚΔΑ, και λογικά από αύριο θα το περιμένω στην Αγία Παρασκευή....εσύ έχεις ακόμα μέρες....

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Με καθησυχάζει αυτό που μου λες. Αλήθεια όμως, στη δικιά σου περίπτωση άργησε τόσο να γίνει το status dispatched to overseas(εμένα δεν έχει γίνει ακόμη...) ;
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ. Με καθησυχάζει αυτό που μου λες. Αλήθεια όμως, στη δικιά σου περίπτωση άργησε τόσο να γίνει το status dispatched to overseas(εμένα δεν έχει γίνει ακόμη...) ;

 

Ναι...αφού στην αρχή -για καμιά βδομάδα- δεν έβλεπα τίποτα στο SG Post, οπότε ρωτάω τον κινέζο, και μου λέει να κοιτάξω το άλλο site, το 4px κάτι...και εκεί μόνο είδα ότι έχει φύγει από Shenzen και προχωράει προς Singapore...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια θελω να το αγορασω και εγω το κινητακι και εχο καποια ερωτηματα τα οποια θα ειθελα να με βοιθησετε..

 

1.Που ειναι προτειμοτερο να κανω την αγορα απο το minideal.net Η APO TO ebay ???(θα εχουν μεσα ελληνικα η θα πρεπει να τους το πω εγω??) κΑΙ γτ το minideal me to ebay εχουν καποια διαφορα χρηματος???

 

2. επειδη ειμαι καινουργιος σε αγορες βασικα η πρωτη μου θα ειναι :p πως οταν θα κανω την αγορα θα ξερω καθε λιγο και λιγακι που βρισκεται το πακετο??? μεσω το (email ??) η απο την σελιδα οπου εκανα την αγορα?? και οταν με το καλο ερθει ελλαδα και θα μου ερθει στα ΕΛΤΑ πως θα ξερω οτι ηρθε και τη θα τους δωσω στα ελτα για να μου το δωσουν θα εχο κανα κωδικο η κατι τετοιο??(ειμαι σκραπας σε αυτα :lol: :p

 

3. και ενα τελευταιο υπαρχει το ιδιο ακριβως κινητο LENOVO A760 με τα ιδια λεφτα αλλα οχι με 2 καρτες με μια??? εγω βασικα δεν θελω να εχω 2 sim μια βαζω.... ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια θελω να το αγορασω και εγω το κινητακι και εχο καποια ερωτηματα τα οποια θα ειθελα να με βοιθησετε..

 

1.Που ειναι προτειμοτερο να κανω την αγορα απο το minideal.net Η APO TO ebay ???(θα εχουν μεσα ελληνικα η θα πρεπει να τους το πω εγω??) κΑΙ γτ το minideal me to ebay εχουν καποια διαφορα χρηματος???

 

2. επειδη ειμαι καινουργιος σε αγορες βασικα η πρωτη μου θα ειναι :p πως οταν θα κανω την αγορα θα ξερω καθε λιγο και λιγακι που βρισκεται το πακετο??? μεσω το (email ??) η απο την σελιδα οπου εκανα την αγορα?? και οταν με το καλο ερθει ελλαδα και θα μου ερθει στα ΕΛΤΑ πως θα ξερω οτι ηρθε και τη θα τους δωσω στα ελτα για να μου το δωσουν θα εχο κανα κωδικο η κατι τετοιο??(ειμαι σκραπας σε αυτα :lol: :p

 

3. και ενα τελευταιο υπαρχει το ιδιο ακριβως κινητο LENOVO A760 με τα ιδια λεφτα αλλα οχι με 2 καρτες με μια??? εγω βασικα δεν θελω να εχω 2 sim μια βαζω.... ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!1

 

 

  1. Απο Minideal ειμαστε ευχαριστημενοι απο σω εχω καταλαβει
  2. θα κανει κοντα στις 20 μερες να σου ρθει και θα σου ερθει συστημενο χαρτακι απο τα ΕΛΤΑ με το οποιο θα πας στο ταχυδρομιο και θα το παρεις.Το παρακολουθεις απο δω http://www.singpost.com/
  3. Μονο 2καρτο

 

Ευτυχως περασα το firmware του minideal ξανα και η ταλαιπωρία τελιωσε :P.Ειναι παααααρα πολυ απλο.To firmware ειναι φυσικα multilanguage και rooted

 

Οδηγιες εδω http://bbs.antelife.com/thread-407-1-1.html

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

To σκέφτομαι σα συσκευή για το φανταρικό μου ( μετά το κέντρο ). Από προβλήματα τι παίζει ; Μπαταρία ;

Να προτιμήσω το to2c ή άλλο ; Και το κόλπο με το paypal ώστε να μη χρεωθώ έξτρα για την ισοτιμία ποιο είναι ;

 

Ευχαριστώ πολύ.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου .. και ενα τελευταιο με την paypal αξιζει να κανω την αγορα ?? θα υπαρχουν παραπανω χρεωσεις ?? ( μεταφορικα εξοδα?) 121.85 = 88.61 ευρω. η 8α ειναι π.χ 90 ευρω ??

 

Παιδια θελω help αμα μπορειται να μου πειτε ακριβως.... εχω βγαλει μια Pre-paid card. μπορω με αυτην να κανω αγορα απο το site minideal.net. μεσω paypalc που εχει αφτο το site???

 

 

Σας ευχαριστω!!!!

 

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε μου .. και ενα τελευταιο με την paypal αξιζει να κανω την αγορα ?? θα υπαρχουν παραπανω χρεωσεις ?? ( μεταφορικα εξοδα?) 121.85 = 88.61 ευρω. η 8α ειναι π.χ 90 ευρω ??

 

Παιδια θελω help αμα μπορειται να μου πειτε ακριβως.... εχω βγαλει μια Pre-paid card. μπορω με αυτην να κανω αγορα απο το site minideal.net. μεσω paypalc που εχει αφτο το site???

 

 

Σας ευχαριστω!!!!

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Μην κάνετε συνεχόμενα posts. Χρησιμοποιήστε την τροποποίηση αν θέλετε να διορθώσετε κάτι ή την πολλαπλή παράθεση αν θέλετε να απαντήσετε σε περισσότερα από ένα άτομα.

 

Δεν υπαρχει πιο secure απο το paypal πιστευω.Απαξ και το Paypal δεχτει την καρτα σου εισαι κομπλε.Το paypal ειναι θεμα να το δεχτει και οχι το Minideal

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα -επιτέλους- και εγώ σήμερα το πρωί, και τώρα το βράδυ κατάφερα να το ανοίξω και να δω τα πως, τι και γιατί του Α760.

 

Πρώτη εντύπωση, το πολύ "φθηνό" packaging (όχι του κινέζου, της Lenovo). Βέβαια να μου πεις τι περιμένεις με 90€ ? Και όμως 90€ δεν είναι μικρό ποσό, σε σημείο δηλαδή που να δικαιολογεί το ευτελές πλαστικό που χρησιμοποιεί η Lenovo για το εσωτερικό του κουτιού. Ακόμα και σε Lego των 8€ βρίσκεις καλύτερο πλαστικό.

 

Πάμε στα περιεχόμενα: κινητό (μπαταρία μέσα γιατί το είχαν πειράξει κατά τα γνωστά ζητηθέντα οι κινέζοι), καλώδιο USB, φορτιστής με UK plug, μετατροπέας σε ελληνικό βύσμα, manual, hands-free. Επίσης στο πακέτο -ξεχωριστά- η μέτρια θήκη σιλικόνης (που κουμπώνει ωραία όμως), και το screen protector.

 

Σαν συσκευή το Α760 είναι αρκετά καλό, μην περιμένετε αλουμίνια και γυαλιά, αλλά έχει καλά υλικά, πολύ καλή συναρμογή, ενώ γενικά δεν φαίνεται με τίποτα ότι είναι sub-100€ συσκευή. Εμένα τουλάχιστον μου αρέσει το γυαλιστερό πλαστικό, νομίζω και της γυναίκας μου, σε άλλους μπορεί όχι....

 

Αφού έβαλα SIM και κάρτα, μπουτάρω για να δω το κινητό στο 20% μπαταρίας, πολυγλωσσικό και rootαρισμένο. Αρκετά καθαρό από εφαρμογές, αλλά και πολλά από τα Google Apps να λείπουν. Το Play Store εκεί ήδη όμως. Αφού λοιπόν έκανα κανά μισάωρο για να περάσω accounts, Google Apps, και να κάνω 3-4 updates που μου ζήτησε (όχι όμως του android, αυτό αργότερα), έκανα και το restore από το προηγούμενο κινητό της γυναίκας μου για να είμαστε κομπλέ.

 

Μερικά νούμερα για να τα ξέρουμε: Antutu 10800 (+/-), Quadrant 4300 (+/-). Αργό για τετραπύρηνο, ίσως και τα νούμερά μου να είναι από τα χειρότερα που έχω δει για το Α760. Από το GNex μου είναι πιο αργό. Πάντως στο UI (φοράει Apex Launcher) και γενικώς στην πλοήγηση κανένα πρόβλημα, τα πάντα πάνε σφαίρα, ακόμα και με πολλά widgets στις οθόνες του Apex.

 

Με το GPS δεν είχα κανένα θέμα, αν και μου έκανε/κάνει κόλπα ένα Weather/Clock widget που έβαλα, το οποίο δεν θέλει με τίποτα να βρει location. Πάντως το Goolge Maps/Earth με βρήκαν στο τσακ μπαμ (με ενεργοποιημένα όλα τα a-GPS, x-GPS κλπ). Επίσης κάτι που δεν ξέρω γιατί συμβαίνει, το Καιρός+Ειδήσεις κρασάρει με το που πάω να το ανοίξω (σαν widget δουλεύει μια χαρά).

 

Ομοίως το WiFi του συνδέθηκε σφαίρα στο router και στα access points που έχω στο σπίτι, δεν έκανε κιχ, έπιασε καλές ταχύτητες, ενώ δεν αποσυνδέθηκε παρά μόνο όταν άλλαζα όροφο. WPA πρωτόκολλο για να ξέρετε, αν υπάρχει πρόβλημα με άλλα θέλει ψάξιμο.

 

Δεν πρόλαβα να τεστάρω κλήσεις και ήχο/μικρόφωνο, αλλά δεν περιμένω πολύ χειρότερα ή καλύτερα πράγματα από τα άλλα κινητά που έχω.

 

Η κάμερα θέλει οπωσδήποτε SD για να δουλέψει ή εγώ δεν μπορούσα να βρω την κατάλληλη ρύθμιση. Επίσης έχει μείνει στο burst mode, δεν μπορεί, κάποια ρύθμιση χρειάζεται. Ηχείο αρκετά δυνατό, ομοίως και οθόνη/φωτεινότητα (βέβαια τα τσέκαρα βράδυ στο γραφείο στο σπίτι μου, δεν ξέρω πως θα συμπεριφερθεί σε outdoors καταστάσεις).

 

Μερικές photos για να δείτε κουτί, περιεχόμενα και κινητό. Αν έχετε κάποια ερώτηση μου λέτε.

Edited by The Ace

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Για εμάς που το περιμένουμε, κάτι τέτοια posts είναι πολύ ωραία... :lol:

Όταν μπορέσεις για δοκίμασε και το wi-fi να δούμε αν έχει κάποιο θέμα.

 

edit: εννοώ να το δοκιμάσεις μακροπρόθεσμα και σε άλλους χώρους....

άσχετο, τον αντάπτορα για τον φορτιστή τον είχες ζητήσει στην παραγγελία;

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Για εμάς που το περιμένουμε, κάτι τέτοια posts είναι πολύ ωραία... :lol:

Όταν μπορέσεις για δοκίμασε και το wi-fi να δούμε αν έχει κάποιο θέμα.

 

edit: εννοώ να το δοκιμάσεις μακροπρόθεσμα και σε άλλους χώρους....

άσχετο, τον αντάπτορα για τον φορτιστή τον είχες ζητήσει στην παραγγελία;

 

Χθες βράδυ το σέταρα για τη γυναίκα μου, δεν ασχολήθηκα παραπάνω από μία ώρα συνολικά (μαζί με updates και restores), οπότε δεν είδα και πολλά πράγματα, περισσότερο το έκανα για να ποστάρω εδώ τις πρώτες εντυπώσεις μου. Θα το γαργαλήσω περισσότερο το ΣΚ, οπότε θα έχω πιο εμπεριστατωμένη άποψη.

 

Το πολυγλωσσικό, το root και τον αντάπτορα τα ζήτησα στην αρχική επικοινωνία με το minideal, μπορείς να το βάλεις σαν comment και στην πληρωμή του Paypal ή στο chat-box που έχουν στο site. Αν και για τον αντάπτορα βάζουν μόνοι τους ότι πρέπει, βλέπουν από που είναι η παραγγελία και πράττουν αναλόγως.

 

Κάτι περίεργο που παρατήρησα (αν και τώρα που το θυμάμαι μου το έκανε και το 2Χ που ήταν γερμανικό) είναι ότι, μετά από κάθε reset, οι ονομασίες σε stock εφαρμογές και εικονίδια ξαναγυρνάνε στα κινέζικα (χαρακτηριστικότερο το Play Store και το Settings που γίνoνται κάτι σαν Play #$@ και #%#^# <- κινέζικα). Κρατάει τα ελληνικά σαν πρώτη γλώσσα μεν, αλλά κάνει κάτι τέτοια μικροκουλά.

 

Α και κάτι που πρόλαβα όντως να δω και να σχηματίσω γνώμη: μην περιμένετε καλές νυχτερινές φωτογραφίες (οποία έκπληξις :lol:). Δεν είναι καλύτερο ή χειρότερο από τις photos που τραβάει το GNex μου, αλλά και αυτό μάπα φωτογραφική έχει :p

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Κάτι περίεργο που παρατήρησα (αν και τώρα που το θυμάμαι μου το έκανε και το 2Χ που ήταν γερμανικό) είναι ότι, μετά από κάθε reset, οι ονομασίες σε stock εφαρμογές και εικονίδια ξαναγυρνάνε στα κινέζικα (χαρακτηριστικότερο το Play Store και το Settings που γίνoνται κάτι σαν Play #$@ και #%#^# <- κινέζικα). Κρατάει τα ελληνικά σαν πρώτη γλώσσα μεν, αλλά κάνει κάτι τέτοια μικροκουλά.

Δηλαδή είναι στα Αγγλικά και μετά το reset γίνονται ''Κινέζικα΄΄ και δεν ξαναγυρνάνε στα Αγγλικά?

Ή μετά από λίγη ώρα επανέρχονται στα Αγγλικά?

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή είναι στα Αγγλικά και μετά το reset γίνονται ''Κινέζικα΄΄ και δεν ξαναγυρνάνε στα Αγγλικά?

Ή μετά από λίγη ώρα επανέρχονται στα Αγγλικά?

 

Με το που άνοιξα το κινητό, βλέπω Play #$%@ (κινέζικα). To πατάω για να δω ότι όντως είναι το Store, μου ζητάει να κάνει update, OK, βγαίνω ξανά στο UI, το βλέπω κανονικά ως Play Store (προφανώς είχε αλλάξει ονομασία λόγω update). Κάνω 2-3 updates άλλων εφαρμογών, μου ζητάει reboot, OK, ξαναμπαίνω UI και το βλέπω πάλι ως Play #$%^ (κινέζικα), όντας updated όμως πλέον. Δεν είναι κάτι σοβαρό, αλλάζεις ονομασίες σε ότι δεν σε βολεύει, απλώς με παραξένεψε που το έκανε αυτό.

 

Από την άλλη το Settings αρχικά ήταν #$%@#$, κάνω αλλαγή σε Ελληνικά, το κάνει Ρυθμίσεις (ωραία λέω), μετά το reboot πάλι το βλέπω #$%@#$. To περίεργο είναι ότι αυτό είναι στο UI, αν μπω στο συρτάρι εφαρμογών το βλέπω ως Settings :blink:

 

Κάτι που είναι στα κινέζικα και δεν αλλάζει είναι οι ονομασίες σε ringtones, ταπετσαρίες κλπ. Θα πρέπει να σβηστούν χεράτα και να μπουν τα αντίστοιχα αγγλικά αρχεία.

 

Α και launcher έχει τον Apex, όχι τον Nova, μπερδεύτηκα με το δικό μου. Μικρή διαφορά, πάλι πάει σφαίρα το lenovάκι :cool:

Edited by The Ace

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Αν παραγγειλετε απο minideal δε χρειαζεται να ζητησετε απολυτως τιποτα. Τα ελληνικα, το root και τον ανταπτορα τον βαζουν απο μονοι τους.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...