Jump to content

Sony Ericsson Xperia Νeo V


zxr
 Κοινοποίηση

ποια ρομ προτιμάτε neo v?  

50 members have voted

  1. 1. ποια ρομ προτιμάτε neo v?



Recommended Posts

Μα εκει υπάρχει εδω και καιρό. Σε μεγάλα καταστήματα γιατι δε το έχουν? Εγω θέλω να το δω απο κοντά και να ειμαι σίγουρος οτι δεν ειναι παραεισαγωγης.:(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω φίλε μου, πάντως σκέψου πως και το neo (το οποίο έχει καταργηθεί τώρα) δεν το έφεραν ποτέ, και βγήκε τον Ιούλιο! Εγώ το πήρα το V πάντως, κι όλα είναι κομπλέ!! :)
Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρά θέμα χρόνου να το δούμε και από κοντά. Λογικά την άλλη βδομάδα θα μπορείς να το πιάσεις στα χέρια σου.

 

Το Neo δεν έχει καταργηθεί. Απλά δεν έγινε ποτέ επίσημα η εισαγωγή του στην Ελλάδα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το Neo δεν έχει καταργηθεί. Απλά δεν έγινε ποτέ επίσημα η εισαγωγή του στην Ελλάδα.

 

Και όμως πρέπει να έχει καταργηθεί, για να προωθήσουν το V. Άλλωστε, δεν υπάρχει πλέον στην επίσημη ελληνική σελίδα της Sony (ericsson) στην λίστα προιόντων.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς σου λεω κι εγώ. Καταργώ σημαίνει δεν το παράγω πια, το έχω αποσύρει από την κυκλοφορία. Για το Neo δεν ισχύει αυτό. Κυκλοφορεί κανονικά απλά όχι στην Ελλάδα. Στην Ελλάδα επίσημα από την SE Hellas εισάγεται μόνο το V.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

παντως εχει περασει πολυς καιρος,δηλαδη ελεος τοσο καιρος και να μην εχει η sonyericsson μοντελο στην ελλαδα στην πιο δημοφιλη κατηγορια (3,7')...
Link to comment
Share on other sites

Το εχει κανει παραεισαγωγη το mediamarkt, το ειδα στο περιστερι.

Δες το στο φυλλάδιο

http://prosfores-fylladia.gr/2011/10/media-markt-20-10-2011/

Edited by kokorets
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

κανοντας ενα ψαξιμο σημερα ειδα οτι το έχει βγαλει η vodafone με 199 ευρω.

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/detailsWithCharacteristics-42568.action

 

γιατι δεν μου κολλαει κατι?

:blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Ελα πλακα μας κανει....

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα βγαζεις με ρουτ.

φοβερη τιμη!αυτοματως γινεται best value for money!

 

 

Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το έχει κανείς για να μας πει εντυπώσεις?

Σκεφτομαι για την γυναίκα μου (και ίσως και για μένα αν φτάνει η επιδότηση) να πάρω η το μινι ή το νεο V και θα ήθελα τα φώτα καποιου "γκουρου" εδώ στο σέκτιον.

:rolleyes:

----------------------------------------------

Samsung Galaxy S3 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Για μια γυναίκα θα προτιμούσα το mini εκτός κι αν όντως είναι γκουρού επί των κινητών οπότε θα της ήταν χρήσιμη η μεγαλύτερη οθόνη του Neo V.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αν ειδα καλα η μονη διαφορά ειναι οτι εχει Χειρότερη κάμερα απο το NEO?

Μήπως δεν καταλαβαίνω κατι?

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ουσιατικά ναι, αυτή είναι η μόνη χοντρή διαφορά.

 

Στα 200ευρω καλα δεν ειναι? Εχω αλλες επιλογες στα ιδια χρήματα? Ευχαριστώ για την συμβουλή

Member since : Σεπ. 2003 :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Για εμενα χωρις να το εχω δει απο κοντα ειναι η καλυτερη προταση στο οριο τον 200 ευρω.

Τον αυγουστο βρεθηκα με το neo(σκετο) στο χερι σε μαγαζι σχεδον ετοιμος αλλα οχι σιγουρος να το αγορασω(320 ευρω νομιζω ειχε), τελικα για καλη μου τυχη δεν το αγορασα.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Για εμενα χωρις να το εχω δει απο κοντα ειναι η καλυτερη προταση στο οριο τον 200 ευρω.

Τον αυγουστο βρεθηκα με το neo(σκετο) στο χερι σε μαγαζι σχεδον ετοιμος αλλα οχι σιγουρος να το αγορασω(320 ευρω νομιζω ειχε), τελικα για καλη μου τυχη δεν το αγορασα.

 

Σίγουρα για τα 200 είναι όνειρο αλλά έχωντας καποιες προτάσεις γύρω στα 250 είναι σαφέστατα καλύτερη επένδυση με λίγο παραπάνω κόστος. Ειδικά αν παίζει και επιδότηση.

----------------------------------------------

Samsung Galaxy S3 :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Στα 200ευρω καλα δεν ειναι? Εχω αλλες επιλογες στα ιδια χρήματα? Ευχαριστώ για την συμβουλή

Δεν ξέρω ποιες άλλες επιλογές έχει στο μυαλό του ο φίλος artsol αλλά στα 200 Ευρώ είναι μια από τις καλύτερες επιλογές.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πλακα μας κανουν? αυτο ειναι καλυτερο και απο το huawei στα 200€. Πρεπει να εχει γινει καποιο λαθος δεν εξηγηται αλλιως.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Έχω δύο απορίες:

 

1) Επειδή έχω μπερδευτεί με τις διαφορές με το Neo, απ' ότι κατάλαβα η μόνη διαφορά στο Hardware είναι η κάμερα (το Neo έχει 8MP ενώ το Neo V έχει 5MP) και ότι το Neo V έχει κάποιες επιπλέον λειτουργίες στο Software (πχ. 3D Sweep panorama και κάποιες άλλες αλλαγές που μπορεί να βγουν σαν update και για το Neo). (Επίσης το Neo V βγαίνει σε λευκό, αντί για μπορντώ). Υπάρχουν και άλλες διαφορές?

 

2) Έχει αγοράσει κανείς το κινήτο από Vodafone να μας πει ακριβώς τί διαφορές έχει και τί έχει προσθέσει η Vodafone στο Software? Με τί έκδοση Android έρχεται? Επίσης τί άλλο περιλαμβάνει στη συσκευασία? (μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά των 200 € που το δίνει η Vodafone, από τα υπόλοιπα skroutzo-μάγαζα)...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

 

Έχω δύο απορίες:

 

1) Επειδή έχω μπερδευτεί με τις διαφορές με το Neo, απ' ότι κατάλαβα η μόνη διαφορά στο Hardware είναι η κάμερα (το Neo έχει 8MP ενώ το Neo V έχει 5MP) και ότι το Neo V έχει κάποιες επιπλέον λειτουργίες στο Software (πχ. 3D Sweep panorama και κάποιες άλλες αλλαγές που μπορεί να βγουν σαν update και για το Neo). (Επίσης το Neo V βγαίνει σε λευκό, αντί για μπορντώ). Υπάρχουν και άλλες διαφορές?

 

2) Έχει αγοράσει κανείς το κινήτο από Vodafone να μας πει ακριβώς τί διαφορές έχει και τί έχει προσθέσει η Vodafone στο Software? Με τί έκδοση Android έρχεται? Επίσης τί άλλο περιλαμβάνει στη συσκευασία? (μου φαίνεται μεγάλη η διαφορά των 200 € που το δίνει η Vodafone, από τα υπόλοιπα skroutzo-μάγαζα)...

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Βγαινει και σε μπλε ''διαθεσιμα χρωματα'' ;)

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia Νeo V

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...