Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και το παραθυρακι??Υπαρχει καποιο προγραμμα να το αξιοποιήσουμε??Να βλεπουμε δλδ καποιες πληροφοριες??

Edited by kostast1

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και το παραθυρακι??Υπαρχει καποιο προγραμμα να το αξιοποιήσουμε??Να βλρπουμε δλδ καποιες πληροφοριες??

 

Βρήκα αυτό.. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hatroid.sview

Όταν παραλάβω θα σου πω αν δουλεύει..

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως μπορουμε να ορισουμε default dialer αλλον dialer εκτος απο τον μανισιο;

εγω π.χ. θελω να ορισω τον rocket dualer αλλα εκτος απο τις κλησεις που κανω εγω θελω και οι καλουντες να γινονται μεσω αυτου και να μην εχω καμια σχεση με τον μαμισιο

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο κι από μένα Χρυσόστομε!!!!!!

Άντε να πάρει φωτιά το νήμα.

 

Ευχαριστω Γιωργη. Μιλαμε το εχω σκισει απο εχθες!!!!αντε να δουμε τι νεο θα βγει για το κινητο μας...ανυπομονω....!!!!ευχομαι να βγει κατι σε τελειως στοκ android...!!!!

 

Sent from my Lenovo A850.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως μπορουμε να ορισουμε default dialer αλλον dialer εκτος απο τον μανισιο;

εγω π.χ. θελω να ορισω τον rocket dualer αλλα εκτος απο τις κλησεις που κανω εγω θελω και οι καλουντες να γινονται μεσω αυτου και να μην εχω καμια σχεση με τον μαμισιο

 

επειδή είναι λίγο περίεργες οι εφαρμογές της Lenovo,δοκίμασε με δική σου ευθύνη.

Σβήσε τελείως το contact manager(αν το λέω σωστά) και πέρνα αυτό που θέλεις.το είχα κάνει στο πρώτο που είχα,αλλά δυστυχώς δεν θυμάμαι αν είχε καλά αποτελέσματα ή όχι,καθώς είχα άλλα προβλήματα που με απασχολούσαν!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

επειδή είναι λίγο περίεργες οι εφαρμογές της Lenovo,δοκίμασε με δική σου ευθύνη.

Σβήσε τελείως το contact manager(αν το λέω σωστά) και πέρνα αυτό που θέλεις.το είχα κάνει στο πρώτο που είχα,αλλά δυστυχώς δεν θυμάμαι αν είχε καλά αποτελέσματα ή όχι,καθώς είχα άλλα προβλήματα που με απασχολούσαν!

 

μαλλον αυτο θα κανω καποια στιγμη και αν κατι παει στραβα το πολυ πολυ ξαναπερναω την ρομ απο την αρχη

αλλα θα περιμενω λιγο καιρο μπας και βρεθει καμια λυση και γλυτωσω απο αυτη την φασαρια

επι τη ευκαιρια καλοριζικο και το κινητο σου :)

Link to comment
Share on other sites

μαλλον αυτο θα κανω καποια στιγμη και αν κατι παει στραβα το πολυ πολυ ξαναπερναω την ρομ απο την αρχη

αλλα θα περιμενω λιγο καιρο μπας και βρεθει καμια λυση και γλυτωσω απο αυτη την φασαρια

επι τη ευκαιρια καλοριζικο και το κινητο σου :)

 

Μερσί αγορίνα!:Dάντε να βγει τίποτα καλό να πάρουμε φωτιά τώρα που είμαι και εγώ 100% ενεργός!

 

 

 

Γιώργο a.k.a anna2,τι έχεις να πεις για την Feipusi?

Δεν την έχω δοκιμάσει ακόμα βασικά,απλά έχω μια απορία.

Στο cwm δεν έχει επιλογή για να κάνεις wipe τα battery stats.Πως λοιπόν κάνεις calibration μιας και είναι άλλης χωρητικότητας η μπαταρία;

Έκανα την δευτερη φόρτιση σήμερα στην "μαμά"μπαταρία και ακόμα δεν έχω καταφέρει να το φτάσω στο 100%

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη ημέρα ψιλό εντατικής χρήσης.Παρατηρώ ότι η μπαταρία φεύγει νεράκι...

Θα βάλω το wakelock detector να δω μπας και μου τρώει τίποτα την μπαταρία.

Ενδεικτικά μέσα στη νύχτα από 94%το πρωί που ξύπνησα είχε πέσει στο 83%χωρίς να τρέχω τίποτα μέσα στη στη νύχτα.

Τώρα έβαλα την Feipusi να φορτίζει στην συσκευή και θα κάνω calibrate με το easy battery calibration.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

2014-01-23 00:00, Despatched to overseas (Country code: GR).........:)

Ερχονται..............

 

Ποια θηκη εχεται παρεο παιδια,τυπου βιβλιου,ωστε να μπαινει ολο το κντ μεσα θελω,και απο που??

http://www.ebay.com/itm/Mofi-Flip-Stand-PU-Thin-Leather-Cover-Case-For-Lenovo-A760-Free-Shipping-/331102885269?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=&hash=item4d17451595

 

http://www.ebay.com/itm/Mofi-Stand-PU-Leather-Side-Flip-Case-Cover-Pouch-Guard-For-Lenovo-A830-/281131014467?pt=UK_MobilePhones_MobilePhonesCasesPouches&var=&hash=item4174b6d943

Oneplus 5t - Get 20€ off on accessories https://oneplus.net/gr/invite#5P9ZANSXM3IINRY :D
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Και εγώ για αυτή λέω να πάρω , αλλά μήπως ροζίζει η χάνει το κόκκινο λόγω φωτογραφίας :) σκέφτομαι κ τη μαύρη αλλά πολύ κλασσική...

 

Καλοδούλευτο Χρυσόστομε !!!

 

Το δικό μου είναι Item in conta IPS, IPS απο τις 23 και φάνηκε στα ΕΛΤΑ... αδημονώ.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ για αυτή λέω να πάρω , αλλά μήπως ροζίζει η χάνει το κόκκινο λόγω φωτογραφίας :) σκέφτομαι κ τη μαύρη αλλά πολύ κλασσική...

 

Καλοδούλευτο Χρυσόστομε !!!

 

Το δικό μου είναι Item in conta IPS, IPS απο τις 23 και φάνηκε στα ΕΛΤΑ... αδημονώ.

 

θα τραβήξω σε λίγο μια φωτό να δείτε πως είναι στην πραγματικότητα.άντε με το καλό να παραλάβεις και εσύ!

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/707/zd67.jpg

το χαλάει λίγο το χρώμα η φωτό.είναι ελαφρώς πιο έντονο.

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να του περάσω την S123 και έχω κολλήσει στην εγκατάσταση των drivers.

Προλαβαίνω να πατήσω δεξί κλικ στο device manager συνδέοντας το κινητό στο pc και μετά μου βγάζει ότι ψάχνει τους drivers προς εγκατάσταση αλλά τελικά στο τέλος δεν τους βρίσκει.

Κανονικά πρέπει το pc να τους βρει αυτόματα από μόνο του οταν κανω την διαδικασία του update ή πρέπει να τους κατεβάσω πρώτα από κάπου και να του υποδείξω το μέρος? Την διαδικασία την κάνω με XP.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα περνάς τους drivers στον υπολογιστή και μετά προσπαθείς να περάσεις την ρομ.Αυτή είναι σειρά.Έτσι όπως το έχεις γράψει τα κάνεις ανάποδα....

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και τους drivers απο που τους κατεβαζουμε Χρυσοστομε;

 

τους έκανα εγκατάσταση μόλις σύνδεσα το κινητό στον υπολογιστή.Έχει 3 επιλογές σύνδεσης.Κάνε και τις 3 με την σειρά.Σε κάποια από τις 3 σου βγάζει και ένα εικονικό cd.τρέξε το και αυτό.

 

να ρωτήσω και γω κάτι.όταν έχετε μια ειδοποίηση απο το facebook π.χ. το λεντάκι σας ανάβει;;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Τους κατεβασες απο καπου; Το τηλεφωνο το συνεδεσες με την μπαταρια; Ανοιχτο; Κλειστο;

 

Ανοιχτό ρε φίλε.Τι σου λέω;τίποτα δεν κατέβασα.εσύ δεν το έχει συνδέσει ποτέ στο pc το κινητό σου;έτσι αέρα πατέρα πας να περάσεις μια ρομ χωρίς να έχεις διαβάσει τον οδηγό;;ή χωρίς να είσαι σίγουρος ότι έχεις περάσει του drivers πρώτα;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έειδη διαβασα τους οδηγους προσπαθω να περασω τους drivers πρωτα, πραγματικα συγγνωμη που σου τα σπαω Σαββατιακα :) εχω μπλεξει 3 ωρες τωρα
Link to comment
Share on other sites

Απο όσα ξέρω στα xp δεν έχει πρόβλημα άρα κάνεις κάτι λάθος μάλλον.Ανοιχτό το κινητό σύνδεσε το στο pc.Στις ρυθμίσεις συνδεσημότητας έχει κάποιες επιλογές.Σύνδεσε το με όλους τους τρόπους.Αν δε περάσουν και πάλι οι drivers κάνε μια αναζήτηση στο google για MT6589 drivers(μας κάνουν μια χαρά).

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Έειδη διαβασα τους οδηγους προσπαθω να περασω τους drivers πρωτα, πραγματικα συγγνωμη που σου τα σπαω Σαββατιακα :) εχω μπλεξει 3 ωρες τωρα

 

κατεβασε απο εδω https://drive.google.com/folderview?id=0B-jnfJDmuKlCXzcxZURHNlltUTA&usp=sharing

Link to comment
Share on other sites

 

Σωστός...

Δε μου λες ρε συ admen.όταν σου έρχεται ειδοποίηση απο fb κτλ το led σου ανάβει εσένα;

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Απο όσα ξέρω στα xp δεν έχει πρόβλημα άρα κάνεις κάτι λάθος μάλλον.Ανοιχτό το κινητό σύνδεσε το στο pc.Στις ρυθμίσεις συνδεσημότητας έχει κάποιες επιλογές.Σύνδεσε το με όλους τους τρόπους.Αν δε περάσουν και πάλι οι drivers κάνε μια αναζήτηση στο google για MT6589 drivers(μας κάνουν μια χαρά).

 

 

Σας ευχαριστώ πολύ! Το παλεύω ακόμα :blink:

Link to comment
Share on other sites

Σωστός...

Δε μου λες ρε συ admen.όταν σου έρχεται ειδοποίηση απο fb κτλ το led σου ανάβει εσένα;

 

οχι δεν αναβει τωρα το προσεξα

 

----- προσθήκη μηνύματος 108 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σας ευχαριστώ πολύ! Το παλεύω ακόμα :blink:

 

τι παλευεις;

εκανες εγκατασταση τους drivers και παλι δεν δουλευει;

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν αναβει τωρα το προσεξα

 

Παράξενο....μέχρι και κάτι μπακατέλες που έχω άναβε...Δε βαριέσαι!!!!:lol::p

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...