Jump to content

Lenovo A850


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρακαλώ μείνετε στο θέμα με χρήσιμες πληροφορίες που αφορούν την συσκευή και όχι την αποστολή και παραλαβή της συσκευής.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μάλιστα.Τόσο καιρό που το λέμε δε τρέχει κάστανο.Τώρα μόλις είπαμε για τα δικά μας τσιμπίσαμε την παρατήρηση....

Να προστεθούν όμως οι νέοι οδηγοί στην αρχική σελίδα ούτε λόγος...ΟΚ.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Να στειλεις pm. Για σχόλια αλλων να κανεις αναφορά.

Υποτίθεται οτι εσύ συγκεκριμενα θα έπρεπε να τα γνωρίζεις καλυτερα σε σχέση με αλλά μέλη που δεν έχουν συχνη συμμετοχή. :down:

Link to comment
Share on other sites

με το gps και με τον τροπο κλειδωματος http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

τι γινεται;

δεν κατεβαζει κανονικα τα epo πριν κανω αυτη την διαδικασια κλειδωνε πιο ευκολα τωρα αργει παρα πολυ με αποτελεσμα να θελει και υποβοηθηση απο το ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

με το gps και με τον τροπο κλειδωματος http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372981

τι γινεται;

δεν κατεβαζει κανονικα τα epo πριν κανω αυτη την διαδικασια κλειδωνε πιο ευκολα τωρα αργει παρα πολυ με αποτελεσμα να θελει και υποβοηθηση απο το ιντερνετ

 

Με το συμπάθιο,αλλά αφού κλείδωνε κανονικά,γιατί έκανες αυτά που λέει αυτή η μέθοδος;

Κάνε μια αναζήτηση δορυφόρων με το δεδομένα ενεργά και μετά κλείστα.με το faster gps θα φτιάξεις μετά νέο gps config αρχείο.(το κάνει η εφαρμογή)

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε τπτ χωραφια να χωρισουμε παιδια...........:)

 

@admen

Εαν κλειδωνεις κανονικα και σχετικα γρηγορα,και κατα την διαρκεια της πλοηγησης δεν εχεις θεματα μην το πειραξεις φιλε μου.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

με αυτον τον τροπο κυριοι κλειδωνει το gps στο λεπτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2063255

παρολο που λεει για ΜΤΚ 6577 κανει και για το δικο μας τηλεφωνο απ οτι φαινεται

εννοειται οτι κλειδωνει χωρις υποβοηθηση data

ας το δοκιμασει και καποιος αλλος να μας πει εντυπωσεις

Edited by admen
Link to comment
Share on other sites

με αυτον τον τροπο κυριοι κλειδωνει το gps στο λεπτο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2063255

παρολο που λεει για ΜΤΚ 6577 κανει και για το δικο μας τηλεφωνο απ οτι φαινεται

εννοειται οτι κλειδωνει χωρις υποβοηθηση data

ας το δοκιμασει και καποιος αλλος να μας πει εντυπωσεις

 

Μπορεις να παρεις ενα scrrenshot με το gps test?

Πριν και μετα το fix εαν ειναι ευκολο.Εννοειται απο το ιδιο σημειο και τα 2 για να δουμε διαφορες.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να παρεις ενα scrrenshot με το gps test?

Πριν και μετα το fix εαν ειναι ευκολο.Εννοειται απο το ιδιο σημειο και τα 2 για να δουμε διαφορες.:)

 

εβαλα το τηλεφωνο να φορτωνει γιατι την λιγωσα την μπαταρια με τα τοσα πειραματα πηγε 5% :lol:

αυριο αν βρω χρονο θα ξαναασχοληθω και θα σου πω :)

θελω να δοκιμασω και στην πλοηγηση πως παει

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το τηλεφωνο να φορτωνει γιατι την λιγωσα την μπαταρια με τα τοσα πειραματα πηγε 5% :lol:

αυριο αν βρω χρονο θα ξαναασχοληθω και θα σου πω :)

θελω να δοκιμασω και στην πλοηγηση πως παει

 

Οκ φιλε μου.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες καλημερα...σημερα ενεργοποιησα το κινητο πατωντας το ξυπνητηρι να κλεισει...!

Αφου ανοιξε,μ εβγαλε στο ΜΤΚlogger οπου εκει κατι εγραφε για ωρες...!

δεν εχω ιδεα τι ειναι αυτο!

οταν παταω "play" που ενεργοποιειται η εγγραφη MobileLog,ModemLog,NetworkLog κι αποθηκευονται στην εξωτερικη στο φακελο mtklog/

Εχετε ιδεα τι ειναι αυτο?

Με το που ανοιξε το κινητο με εβγαλε εκει περα...!Για 1η φορα...!

Link to comment
Share on other sites

μολις μου έστειλαν tracking number,πως το χρησιμοποιώ? (παιδες σορρυ αν λεω ξεμπαρκιλες αλλα ειμαι νεος εδω περα κ θελω λιγη βοηθεια που και που :P )
Link to comment
Share on other sites

μολις μου έστειλαν tracking number,πως το χρησιμοποιώ? (παιδες σορρυ αν λεω ξεμπαρκιλες αλλα ειμαι νεος εδω περα κ θελω λιγη βοηθεια που και που :P )

 

Μερικές σελίδες πιο πίσω έχω γράψει.

Σήμερα το παρέλαβα τελικά εγώ το δικό μου!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μερικές σελίδες πιο πίσω έχω γράψει.

Σήμερα το παρέλαβα τελικά εγώ το δικό μου!

 

Άντε ωραία!!Καλορίζικο!!Πως είναι??Όλα καλά με το minideal??Με ποια ρομ στο έστειλαν??Ρωτάω γιατί και εγώ από minideal περιμένω..

Link to comment
Share on other sites

όλα μια χαρά.με την rowv18 το στέλνουν.Φυσικά την άλλαξα ήδη και έβαλα την s123 και cwm recovery! Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

όλα μια χαρά.με την rowv18 το στέλνουν.Φυσικά την άλλαξα ήδη και έβαλα την s123 και cwm recovery!

 

Eμένα αν είδα σωστά στην περιγραφή του τηλεφώνου λέει s121... τί θέλει να πει ο ποιητής στο νουμπά; by the way έγινε και Despatched to overseas (Country code: GR)

...

Link to comment
Share on other sites

Eμένα αν είδα σωστά στην περιγραφή του τηλεφώνου λέει s121... τί θέλει να πει ο ποιητής στο νουμπά; by the way έγινε και Despatched to overseas (Country code: GR)

...

 

Μην αγχώνεσαι αδερφέ.εσύ ίσως δεν χρειάζεται καν να αλλάξεις ρομ!!

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι αδερφέ.εσύ ίσως δεν χρειάζεται καν να αλλάξεις ρομ!!

 

Τέτοια να μου λες να χαίρομαι... :) Eσύ Χρυσόστομε φαντάζομαι μόλις το παρέλαβες θα πήγες στην εκκλησία να σου διαβάσουν ευχή... :D

 

 

Ακούω παιδιά προτάσεις για αξεσουάρ, για θήκες είδα προτάσεις ,αλλά θέλω τη γνώμη σας τώρα που τις έχετε στα χέρια σας και τις έχετε χρησιμοποιήσει. Επίσης τί προτείνετε για στήριξη στο αυτοκίνητο ...

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνω μια ερώτηση και εγώ μετά απο τόσο καιρό...Αναβοσβήνει το led ακόμα απο την αναπάντητη που είχα,ενώ την έχω δει...

πως σβήνει;;

το έκλεισα το ξαναάνοιξα και ακόμα αναβοσβήνει...ακούω ιδέες!!

Edited by Chryssostomos

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε μου.:)

 

το δοκιμασα σημερα και με πλοηγηση με sygic και igo αψογο

τρεχεις το gps status σε 5-10 δευτερα κλειδωνουν οι δορυφοροι ανοιγεις μετα το προγραμα πλοηγησης sygic igo navigon η οποιοδηποτε αλλο και κλειδωνει αστραπιαια και κανεις κανονικα πλοηγηση

ενα αρχειακι μονο θελει μεταφορα το gps.conf στο system/etc και τελος το δινει για download

πολυ ευκολος και απλος τροπος που σου λυνει τα χερια

Link to comment
Share on other sites

το δοκιμασα σημερα και με πλοηγηση με sygic και igo αψογο

τρεχεις το gps status σε 5-10 δευτερα κλειδωνουν οι δορυφοροι ανοιγεις μετα το προγραμα πλοηγησης sygic igo navigon η οποιοδηποτε αλλο και κλειδωνει αστραπιαια και κανεις κανονικα πλοηγηση

ενα αρχειακι μονο θελει μεταφορα το gps.conf στο system/etc και τελος το δινει για download

πολυ ευκολος και απλος τροπος που σου λυνει τα χερια

 

Ναι βρε οκ σε αυτο που λες,απλα ελεγα χωρις το fix αυτο πως τερχει.Εκει μπορουμε να δουμε ποσο καλο ειναι το τσιπακι που φορα απο το εργοστασιο.Εαν δεν βαριεσαι καντο καποια στιγμη.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνω μια ερώτηση και εγώ μετά απο τόσο καιρό...Αναβοσβήνει το led ακόμα απο την αναπάντητη που είχα,ενώ την έχω δει...

πως σβήνει;;

το έκλεισα το ξαναάνοιξα και ακόμα αναβοσβήνει...ακούω ιδέες!!

 

Καλοδουλευτο χρυσοστομε.

Πρεπει να πατησεις την κληση ωστε να την καλεσει στιγμιαια για να σβησει

:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο κι από μένα Χρυσόστομε!!!!!!

Άντε να πάρει φωτιά το νήμα.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

2014-01-23 00:00, Despatched to overseas (Country code: GR).........:)

Ερχονται..............

 

Ποια θηκη εχεται παρεο παιδια,τυπου βιβλιου,ωστε να μπαινει ολο το κντ μεσα θελω,και απο που??

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

2014-01-23 00:00, Despatched to overseas (Country code: GR).........:)

Ερχονται..............

 

Ποια θηκη εχεται παρεο παιδια,τυπου βιβλιου,ωστε να μπαινει ολο το κντ μεσα θελω,και απο που??

 

Εγώ παρήγγειλα αυτήν.. http://www.ebay.co.uk/itm/MOFI-PU-leahter-and-PC-Steel-Plate-Bracket-Book-Cover-Skin-Case-For-Lenovo-A850-/221328265550?ssPageName=ADME:L:OU:GB:3160

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...