Jump to content

Huawei G700


smyrali
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις το χτυπησα και εγω...τωρα περιμενουμε!!εχει κοιταξει κανεις για root/roms?

 

Εδω θα πας needrom θα βρεις οτι υπαρχει διαθεσιμο και οτι βγει στην πορεια.

 

Υ.Γ και προσοχη στις οδηγιες.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 342
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις το χτυπησα και εγω...τωρα περιμενουμε!!εχει κοιταξει κανεις για root/roms?

 

rout ειναι είδη φιλε μου ....:)

Link to comment
Share on other sites

rout ειναι είδη φιλε μου ....:)

 

Απο οτι διαβασα και εσυ απο minideal το πηρες,root ειναι αλλα το recovery ειναι κινεζικο η αγγλικο;

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι διαβασα και εσυ απο minideal το πηρες,root ειναι αλλα το recovery ειναι κινεζικο η αγγλικο;

για πες πως το βλεπω αυτο να το δω :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο! Τελικά ποσά ευρώ σου βγήκε; Πόλυ ενδιαφέρουσα θα ηταν μια σύγκριση με το zte v987...
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο! Τελικά ποσά ευρώ σου βγήκε; Πόλυ ενδιαφέρουσα θα ηταν μια σύγκριση με το zte v987...

ευχαριστω,268$ οταν ερθει θα σου πω μιας και το ειχα το v987

για πες πως το βλεπω αυτο να το δω :wacko:

συνηθως ειναι συνδιασμος πληκτρων volume+ και power off (τα πατας με διαρκεια εχοντας κλειστο το κιν. μεχρι να ανοιξει)

αν οχι δοκιμασε αυτο

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobileuncle.toolbox&hl=el

λογικα θα σου χρειαστει αν ειναι και το recovery κινεζικο(για να το κανεις αγγλικο)

 

link χρησιμα ...

http://www.miui.gr/forums/downloads/index.php?page=Entry&entryID=1655

 

http://translate.google.com/translate?hl=el&sl=auto&tl=en&u=http%3A%2F%2F4pda.ru%2Fforum%2Findex.php%3Fshowtopic%3D494027%26st%3D0

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2412017

 

http://hexamob.com/devices/devices-devices/android-rooting-methods-for-huawei-ascendg700-with-android-version-4-x-jelly-bean/

 

 

update:χτες παραγγελια,σημερα tracking!

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο σε όσους το παρέλαβαν!!! Άντε ανεβάστε και καμιά φωτό να το δούμε και μεις οι "πεινασμένοι"!!!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tο θεμα ειναι ποσο θα το κοστολογήσουν εδω ..... μην δουμε τιποτα τρελα νουμερα :wacko:

 

Κάτω από 300 ευρώ. Τουλάχιστον αυτό μου ανέφερε υπάλληλος που αγαπάει Huawei και το περιμένει σαν τρελός.

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρια πως παει;

Πάρα πολύ καλά λογικά, όταν ίδια κινητά με 2000mAh έχουν μεγάλη αυτονομία. Μιλάμε για μια μέρα πολλής χρήσης χωρίς να πέφτει στο 10% το βράδυ

Link to comment
Share on other sites

πχ με 1 ωρα κλησεων , μιση ωρα σερφαρισμα(ανα 24h) κ ανοιχτο wifi περιπου ποσο σας διαρκει;

Αν μπορειτε περιγραψτε τι χρηση κανετε κ ποσο σας διαρκει. Παντως εαν ερθει Ελλαδα με τιμη στα 250Ε πιστευω θα κανει θραυση. Ειδικα τα 2gb RAM ειναι μεγαλο δελεαρ. Σε συνδυασμο με τη μεγαλη οθονη ουσιαστικα "καταργει" τα tablet ιδιως εκεινα των 7" ... Αυτα με την προυποθεση οτι η αυτονομια θα ειναι απο πολυ καλη εως καλη. Για αυτο για λεγετε για λεγετε:D!!!!!!

Xiaomi mi5 high
Link to comment
Share on other sites

πχ με 1 ωρα κλησεων , μιση ωρα σερφαρισμα(ανα 24h) κ ανοιχτο wifi περιπου ποσο σας διαρκει;

Αν μπορειτε περιγραψτε τι χρηση κανετε κ ποσο σας διαρκει. Παντως εαν ερθει Ελλαδα με τιμη στα 250Ε πιστευω θα κανει θραυση. Ειδικα τα 2gb RAM ειναι μεγαλο δελεαρ. Σε συνδυασμο με τη μεγαλη οθονη ουσιαστικα "καταργει" τα tablet ιδιως εκεινα των 7" ... Αυτα με την προυποθεση οτι η αυτονομια θα ειναι απο πολυ καλη εως καλη. Για αυτο για λεγετε για λεγετε:D!!!!!!

έχω ίδια συσκευή με 2000mAh μπαταρία και με τη χρήση που λες, θα φτάνει άνετα 2 μέρες, μην πω παραπάνω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λοιπον εφτασε!!

αφου ειχε ερθει απο 7 του μηνος και στο ταχυδρομειο το ειχαν χασει!τελικα μετα απο ψαξιμο 45 λεπτων στις αποθηκες τους το πηρα χτες!

ειναι αψογο!πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης,πολυ καλη οθονη....γενικα ειμαι ευχαριστημενος 100%

οσο αφορα μπαταρια μεχρι τωρα δεν το εχω φορτισει και πιστευω οτι θα με βγαλει με χρι το βραδυ (με wifi)...αυτο που με εχει εντυπωσιασει ειναι το ποσο καλα τρεχει!δεν ξερω αν εινναι τα 2 gb ram αλλα παει τελεια(ολο λεω να βαλω antutu και το ξεχναω

πριν λιγο το δοκιμασα και skype...μια χαρα!

τι αλλο?....Αγορασμενο απο Minideal με ελληνικα και αγγλικο recovery!

δυστηχως δεν εχω πολυ χρονο να ασχοληθω μαζι του τωρα(roms κλτ)αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα αρχισω να ποσταρω

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εφτασε!!

αφου ειχε ερθει απο 7 του μηνος και στο ταχυδρομειο το ειχαν χασει!τελικα μετα απο ψαξιμο 45 λεπτων στις αποθηκες τους το πηρα χτες!

ειναι αψογο!πολυ καλη ποιοτητα κατασκευης,πολυ καλη οθονη....γενικα ειμαι ευχαριστημενος 100%

οσο αφορα μπαταρια μεχρι τωρα δεν το εχω φορτισει και πιστευω οτι θα με βγαλει με χρι το βραδυ (με wifi)...αυτο που με εχει εντυπωσιασει ειναι το ποσο καλα τρεχει!δεν ξερω αν εινναι τα 2 gb ram αλλα παει τελεια(ολο λεω να βαλω antutu και το ξεχναω

πριν λιγο το δοκιμασα και skype...μια χαρα!

τι αλλο?....Αγορασμενο απο Minideal με ελληνικα και αγγλικο recovery!

δυστηχως δεν εχω πολυ χρονο να ασχοληθω μαζι του τωρα(roms κλτ)αλλα με την πρωτη ευκαιρια θα αρχισω να ποσταρω

 

 

Αντε επιτέλους! Καλορίζικο και καλοδούλευτο να είναι ;-). Καλύτερο από το zte v987;Επίσης όποιος ενδιαφέρεται να δει ενα βίντεο review :P Πέθανα στο γέλιο :P Βάλτε το στο 4.54 :P

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτέλους! Καλορίζικο και καλοδούλευτο να είναι ;-). Καλύτερο από το zte v987;Επίσης όποιος ενδιαφέρεται να δει ενα βίντεο review :P Πέθανα στο γέλιο :P Βάλτε το στο 4.54 :P

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΥΓ. Γι αυτο δεν απαντανε στα email αυτοί, δεν καταλαβαινουν τ αγγλικα:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

ΥΓ. Γι αυτο δεν απαντανε στα email αυτοί, δεν καταλαβαινουν τ αγγλικα:lol:

 

Χαχαχα αστα να πάνε :p Και του αρέσουνε και πολύ τα κορίτσια για αυτό :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αντε επιτέλους! Καλορίζικο και καλοδούλευτο να είναι ;-). Καλύτερο από το zte? [/url]

 

Ναι! Έχει παρα πολύ καλή απόκριση στα πλήκτρα και μεγαλύτερη μνήμη, σαν κατασκευή θα έλεγα ποιο στιβαρή και ποιο γρήγορο

Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα αστα να πάνε :p Και του αρέσουνε και πολύ τα κορίτσια για αυτό :lol:

στα περισσότερα review και φωτογραφίες κινητών από κινέζους, ημιγυμνα μοντέλα βλέπεις:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Έχει παρα πολύ καλή απόκριση στα πλήκτρα και μεγαλύτερη μνήμη, σαν κατασκευή θα έλεγα ποιο στιβαρή και ποιο γρήγορο

 

Ωραία αντε να αρχίσεις το σκάλισμα και σε αυτό :p

 

στα περισσότερα review και φωτογραφίες κινητών από κινέζους, ημιγυμνα μοντέλα βλέπεις:p

 

Πρεπει να βάλεις και εσύ στα δικά σου reviews φωτογραφίες απο ημίγυμνα μοντέλα ελληνίδες :p:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...