Jump to content

Huawei G700


smyrali
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να το παρουσιασει εδω , εγω λεω σιγουρα

 

απορω ομως πως στο καλο το ειχε καταστημα εδω και 25 μερες πριν την παρουσιασει του:confused:

 

Από ότι έχω καταλάβει, πολλά κινητά βγαίνουν πρώτα στην αγορά της Κίνας και μετά κανα μήνα ανακοινονωνται επίσημα από τις εταιρείες, αυτό γίνεται κυρίως για την αγορά της Ευρώπης.

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 342
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

http://techblog.gr/mobile/huawei-ascend-g700-officially-announced-5658/ υπάρχει η πιθανότητα να έρθει και Ευρώπη, λέτε να έρθει και Ελλάδα;

 

Θα έρθει Ελλάδα και μάλιστα από όσο γνωρίζω κάποια στιγμή μέχρι τα τέλη Οκτώβρη ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ σοβαρή πρόταση... άντε να έρθει με το καλό , θα ΄ναι γύρω στα 250E αυτό το τούμπανο;;; δεν νομίζω..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

maroulisk ποσες μερες εκανε να παρει πληροφοριες το tracking number σου? Εγω παρηγγειλα τελικα το honor 3, πηρα tracking number την παρασκευη απο singpost αλλα ακομα δεν εχει γινει καμμια εισαγωγη πληροφοριων, κοινως item not found. Edited by tiger30
Link to comment
Share on other sites

σε 2 μερες περιπου. Απο εκει το πηρες και εσυ? Ποιο καλο το 3 αλλα ποιο ακριβο Edited by maroulisk
Link to comment
Share on other sites

σε 2 μερες περιπου. Απο εκει το πηρες και εσυ? Ποιο καλο το 3 αλλα ποιο ακριβο

 

Οχι, απο aliexpress. Καλο μαγαζι με καλο feedback απλως δεν το ειχε βαλει το minideal ακομα και τελικα την εκανα απο αλλου την παραγγελια. Παντα εντος 2 ημερων ενημερωνεται το singpost για τα tracking? Εσυ με τι μεταφορικη το επελεξες?

Link to comment
Share on other sites

απλη , μην φαω κανα τελωνιο...

 

 

http://www.track-trace.com/post βαλτω εδω , και πες λιγο την σελιδα που το βαζεις εσυ

Link to comment
Share on other sites

απλη , μην φαω κανα τελωνιο...

 

 

http://www.track-trace.com/post βαλτω εδω , και πες λιγο την σελιδα που το βαζεις εσυ

 

Οταν λες απλη εννοεις china post? το china post αργει πολυ (μπορει να φτασεις στο διμηνο). Εγω μπαινω Singpost γιατι εχω επιλεξει αυτην την μεταφορικη (κιαυτη απλη ειναι και ειναι υποτιθεται πιο γρηγορη:shifty:) αν και εχω δοκιμασει και την σελιδα που ανεφερες αλλα ουτε και εκει μου βγαζει κατι. :mad:

Edited by tiger30
Link to comment
Share on other sites

Singpost και εγω . :)

 

σημερα ηρθαν οι θηκες και τα προστατευτικα οθονης .... σε καλο δρομο ειμαι

Edited by maroulisk
Link to comment
Share on other sites

Εσυ πας σφαιρα :lol:. Εγω επικοινωνησα πριν λιγο με τον κινεζο και μου ειπε οτι το εστειλε σημερα γιατι περασε την τελευταια αναβαθμιση που βγηκε χθες ;) οποτε tracking number σε δυο μερες παλι :mad: Στο κινεζικο site της huawei βγηκε αναβαθμιση για το g700:)

 

Date:

2013-9-5

Version:

V100R001CHNC00B134

File Size:

720.99 MB

 

Υ.Γ Βαλε φυσικα μεταφραστη.

Edited by tiger30
Link to comment
Share on other sites

ναι , αλλα αν το βαλω δεν θα χασω το ρουτ και τα ελληνικα που μου εβαλαν???

 

Ναι αυτο ειναι σιγουρο, το θεμα ειναι ποσο γρηγορα θα βγαλουν τα τσακαλια του xda ρουτ με αυτην την εκδοση και μετα περνας απο πανω αν θελεις την εφαρμογη με τις γλωσσες;)

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=dqoC4j5IcGk

 

ένα unboxing.. δεν βρήκα καλύτερο..!

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τι λεει το κινητο ρε παιδια το εχεις κανεις?

Καλη τιμη ¨και specs με ψιλομικρη μπαταρια ομως αλλα αξιζει πιστευω.

Δεν το βλεπω πολυ "δημοφιλες" ομως,πως κ ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Νικόλα και καλή εβδομάδα. Το Huawei Ascend G700 αναμένεται στις χώρα μας κάποια στιγμή τον επόμενο μήνα. Μείνε συντονισμένος στη σελίδα μας για να μάθεις πρώτα από εδώ όλα τα τελευταία νέα. Σε ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον :) ήταν η απάντηση του huawei device στο Facebook
AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το τηλέφωνο ειναι στα χερια μου

 

πρωτες εντυπώσεις πολυ καλες

 

γρηγορο και με πολυ καλη διαχείριση τις μνήμης

 

εχει πανω 4.2.1 και ελληνικα , googleplay και πολλες εφαρμογες τις εταιριας

 

ακουστική καλη και η καμερα μεσα στο σπιτι να πω την αλήθεια μου φανηκε πολυ καλη , ποιο πανω και απο το Ν8 τις γυναικας μου .

 

ερωτηση τωρα...

 

αν βγει για το τηλ η 4..2.2 να την περασω η θα χασω οτι μου εβαλαν?

Link to comment
Share on other sites

Βγαλε φωτο το κινητο την συσκευασια..... τα παντα! :lol::lol::lol: Εγω το λιγουρι ειμαι στην αναμονη και θελω να χαρω με τις αφιξεις των κινητων αλλων συμφορουμιτων :w00t::w00t::w00t:

Μην βιαζεσαι ακομα με αναβαθμισεις μαθε πρωτα τι παιζει και πως παιζει και μετα εχεις ολο τον χρονο μπροστα σου.

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις την αναβάθμιση σε 4.2.2 θα χάσεις τα ελληνικά στο μενού και ότι ρύθμιση σου έκαναν από το κατάστημα. Σε πόσες μέρες σου ήρθε;
AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

απο 28-8 παραγγελία το εστειλαν 30-8 στο ταχυδρομείο [sigpost]

 

15 -9 ηταν ελλαδα και 17 Ιωαννινα

ειχε και μια θηκη δωρο , μπλε το χρομα τις , σιλικόνης

Link to comment
Share on other sites

απο 28-8 παραγγελία το εστειλαν 30-8 στο ταχυδρομείο [sigpost]

 

15 -9 ηταν ελλαδα και 17 Ιωαννινα

ειχε και μια θηκη δωρο , μπλε το χρομα τις , σιλικόνης

 

Καλορίζικο! Προσωπικά θα περιμένω να το πάρω από Ελλάδα για να έχω και την κάλυψη της ελληνικής αντιπροσωπείας ;)

 

Όπως και να έχει, πιστεύω για τα λεφτά του είναι εξαιρετική συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Tο θεμα ειναι ποσο θα το κοστολογήσουν εδω ..... μην δουμε τιποτα τρελα νουμερα :wacko:

 

Τους ρώτησα αλλά δε γνωρίζουν ακόμη την τιμολόγηση. Αν κάνει 250 καλά θα είναι, αλλά φοβάμαι ότι θα φτάσει τα 300 ευρώ.

Και γω πάντως θα περιμένω να έρθει Ελλάδα για να το αγοράσω.

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις το χτυπησα και εγω...τωρα περιμενουμε!!εχει κοιταξει κανεις για root/roms? Edited by ulvergr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...