Jump to content

American Horror Story Series (FX Networks)


unagi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν θεωρώ ότι στηρίζονται υποκριτικά στη γκαγκα. Έχουν και την kathy bates και την francys conroi αν θέλουν να αντικαταστήσουν την lange ..Νωρίς για να Κρινώ πάντως
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 348
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν θεωρώ ότι στηρίζονται υποκριτικά στη γκαγκα. Έχουν και την kathy bates και την francys conroi αν θέλουν να αντικαταστήσουν την lange ..Νωρίς για να Κρινώ πάντως

 

Και να ήθελαν να στηριχθούν υποκριτικά στη Gaga, δε μπορούν.

Η Bates ηθοποιάρα αλλά είναι άλλη η δυναμική της από αυτή της Lange. Η Lange π.χ. ανάβει τσιγάρο και το κάνει με τέτοιο τρόπο που σε κάνει να περιμένεις την ατάκα της. Απλά δε συγκρίνονται.

Επίσης, η Conroy δε θα είναι στο Hotel.

 

Γενικά, οι ηθοποιοί φέτος δεν είναι το φόρτε της σειράς. Πέρα από τους παλιούς που ξέρουμε ότι είναι καλοί ηθοποιοί οι καινούργιοι (ή σχετικά καινούργιοι) όπως ο Bomer, ο Jackson και ο Bentley νομίζω ότι είναι από μέτριοι ως ΟΚ, τίποτα σπουδαίο. Περισσότερο ωραίοι είναι παρά καλοί ηθοποιοί.

 

Τουλάχιστον, θα επιστρέψει και η Lily Rabe.

 

Πάντως οι κριτικές που διάβασα ήταν πολύ κακές.

Σε κάποιες ζητάνε από τον Murphy να σταματήσει γιατί κάπου "το έχασε", άλλες προτείνουν να μετονομαστεί σε Lady Gaga Show και η χειρότερη νομίζω είναι αυτή του Vanity Fair που λέει: "As demonstrated in the first episode of the show’s fifth installment, Hotel, American Horror Story is garbage. Not trash. Trash can be fun. Garbage. Something we need to bag up and throw away, or flush and forget."

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.. Υπερβολές. Ακόμα δεν τον είδαμε Γίαννη τον βαφτίσαμε..

 

Κρίμα που δεν θα είναι η Conroy.. Για μένα ήταν ισάξιο στολίδι στο AHS με την Lange..

 

Αυτό που περιγράφεις πάντως για την (lange) είναι παράδειγμα χαρακτήρα.. Μπορεί η Bates να μην έχει το αρχοντικό της πρώτης αλλά έχει άλλα στοιχεία που μπορούν να βγάλουν εξίσου ενδιαφέροντα! Επίσης και ο Denis OHare είναι ηθοποιός χαρακτήρας... Σε αυτούς τους δύο τώρα στηρίζεται και μέτά έρχονται οι Paulson, Evans, Rabe (στο Αsylum έδωσε ρέστα) κοκ..

 

Μέχρι τώρα η Jessica Lange είχε έναν ρόλο καλής-κακής-καλής-κακής που αγαπούσες να μισούσες και το στόλιζε με τον χαρακτήρα της. Εδώ φαίνεται η Bates να έχει αυτόν τον ρόλο. Αυτό που με χάλασε είναι ότι ήταν χαοτικό σενάριο με χαοτικά πλάνα, πολύ μουσική και χωρίς horror.. H Gaga παίζει την κρυόκωλη με τουπέ. Δηλαδή τον ευατό της οπότε το παίζει άριστα χωρίς απαιτήσεις..

 

Διαβάζοντας άρθρα κλπ παλιότερα όλοι το περίμεναν με το δάχτυλο στην σκανδάλη γιατί αποχώρησε η Lange και έβαλαν για κράχτη την Gaga.. Τους δόθηκε και η αφορμή να βγάλουν την χολή τους.. Εντάξει είπαμε << ουδεις αναντικατάστατος>> όμως.. Αρκεί να έκαναν καλή δουλειά στην συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει.. Υπερβολές. Ακόμα δεν τον είδαμε Γίαννη τον βαφτίσαμε..

 

Κρίμα που δεν θα είναι η Conroy.. Για μένα ήταν ισάξιο στολίδι στο AHS με την Lange..

 

Αυτό που περιγράφεις πάντως για την (lange) είναι παράδειγμα χαρακτήρα.. Μπορεί η Bates να μην έχει το αρχοντικό της πρώτης αλλά έχει άλλα στοιχεία που μπορούν να βγάλουν εξίσου ενδιαφέροντα! Επίσης και ο Denis OHare είναι ηθοποιός χαρακτήρας... Σε αυτούς τους δύο τώρα στηρίζεται και μέτά έρχονται οι Paulson, Evans, Rabe (στο Αsylum έδωσε ρέστα) κοκ..

 

Μέχρι τώρα η Jessica Lange είχε έναν ρόλο καλής-κακής-καλής-κακής που αγαπούσες να μισούσες και το στόλιζε με τον χαρακτήρα της. Εδώ φαίνεται η Bates να έχει αυτόν τον ρόλο. Αυτό που με χάλασε είναι ότι ήταν χαοτικό σενάριο με χαοτικά πλάνα, πολύ μουσική και χωρίς horror.. H Gaga παίζει την κρυόκωλη με τουπέ. Δηλαδή τον ευατό της οπότε το παίζει άριστα χωρίς απαιτήσεις..

 

Διαβάζοντας άρθρα κλπ παλιότερα όλοι το περίμεναν με το δάχτυλο στην σκανδάλη γιατί αποχώρησε η Lange και έβαλαν για κράχτη την Gaga.. Τους δόθηκε και η αφορμή να βγάλουν την χολή τους.. Εντάξει είπαμε << ουδεις αναντικατάστατος>> όμως.. Αρκεί να έκαναν καλή δουλειά στην συνέχεια!

 

H Conroy είναι όντως στολίδι όχι μόνο για το AHS, όπου γενικότερα μιλώντας δεν είχε τεράστιους ρόλους, αλλά για οποιαδήποτε σειρά παίζει. Κάποια στιγμή είχε παίξει και στο Desperate Housewives ως recurring guest και μπορούσες πραγματικά να νιώσεις πόσο καλύτερη ήταν από τους υπόλοιπους ηθοποιούς του cast. Βέβαια μπορεί να είμαι και προκατειλημμένος γιατί το Six Feet Under που πρωταγωνιστούσε είναι, κατά την προσωπική μου άποψη, το καλύτερο δράμα όλων των εποχών.

 

Δεν αμφισβητώ την αξία του O'Hare ή της Bates. Είναι και οι δύο εκπληκτικοί ηθοποιοί και ιδιαίτερα η Bates που έχει τύχει να παρακολουθήσω λίγο περισσότερο την καριέρα της, είναι απίθανη. Όμως οι ρόλοι τους ήταν ανέκαθεν βοηθητικοί και όχι κύριοι. Το να βάλουν φέτος τη Bates στο επίκεντρο (όπως δηλαδή βρισκόταν η Lange παλιότερα), πολύ αμφιβάλλω ότι θα το τολμούσαν ή ότι θα πετύχαινε ακόμα και να το έκαναν. Εξ άλλου ακόμα και τα trailer τη Gaga προμόταραν ως κεντρικό πρόσωπο της σεζόν.

 

Τουλάχιστον για εμένα, η όλη αισθητική του American Horror Story θα μπορούσε να προσωποποιηθεί μόνο σε ένα άτομο και αυτό είναι η Lange. Δεν ξέρω πώς να το εξηγήσω αλλιώς πέρα από το ότι μερικοί ηθοποιοί - Έλληνες και ξένοι - εκτός από το ότι είναι πολύ καλοί στη δουλειά τους (που αυτό ισχύει με πάρα πολλούς) έχουν και το έξτρα χάρισμα να κλέβουν την παράσταση. Όταν μάλιστα πλαισιώνονται από επίσης καλούς ηθοποιούς όπως η Rabe, η Paulson ή o Ο'Hare και η Bates, το αποτέλεσμα είναι αριστούργημα (όπως ήταν το Asylum, παρά τα "τρελά" του σεναρίου).

 

Προφανώς και οι κριτικές είναι πολύ άσχημες χωρίς λόγο.

Επίσης, προφανώς κάποιοι κριτικοί όπως αυτός του Vanity Fair, δεν υπήρξαν ποτέ fan του AHS ή έστω αντικειμενικοί, γιατί δεν μπορείς να λες μια τέτοια σειρά σκουπίδι.

 

Σε αυτό όμως φταίει και ο Ryan Murphy, ο οποίος και στο παρελθόν αλλά και στο AHS έχει δημιουργησει τη φήμη ενός ανθρώπου που ενώ ξεκινάει με μια πολύ καλή ιδέα στη συνέχεια απλά πετάει διάφορες ιστορίες προσπαθώντας να κρατήσει το ενδιαφέρον του κοινού, χωρίς αυτές πάντα να βγάζουν νόημα, να έχουν λόγο ύπαρξης ή έστω να βρίσκουν τελικά μια λύση. Χαρακτηριστικό παράδειγμα το "Nip/Tuck".

Edited by DesertSMisSRaiN

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια μπορεί να είμαι και προκατειλημμένος γιατί το Six Feet Under που πρωταγωνιστούσε είναι, κατά την προσωπική μου άποψη, το καλύτερο δράμα όλων των εποχών.

 

 

Σε αυτό δεν μπορώ να διαφωνήσω... Για μένα το 6feet under είναι γένικα από τις καλυτερες σειρές..

 

Το niπtuck το εγκατέλειψα νωρίς γιατί από ένα σημείο και μετά με είχε κουράσει, οπότε στο φινάλε θυμάμαι κάτι με serial killer που ποτέ δεν παρακολούθησα ως το τέλος..

 

Τέλος πάντων θα φανεί που θα πάει το όλο θέμα... Η ιδέα του AHS είναι που με πόρωσε και περιμένω το American Crime Story για τον ίδιο λόγο

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό δεν μπορώ να διαφωνήσω... Για μένα το 6feet under είναι γένικα από τις καλυτερες σειρές..

 

Το niπtuck το εγκατέλειψα νωρίς γιατί από ένα σημείο και μετά με είχε κουράσει, οπότε στο φινάλε θυμάμαι κάτι με serial killer που ποτέ δεν παρακολούθησα ως το τέλος..

 

Τέλος πάντων θα φανεί που θα πάει το όλο θέμα... Η ιδέα του AHS είναι που με πόρωσε και περιμένω το American Crime Story για τον ίδιο λόγο

 

Νομίζω ότι δεν είμαστε και οι μόνοι που το πιστεύουμε αυτό :p

Πάντα σε λίστες με τις καλύτερες σειρές είναι και το Six Feet Under.

 

To Nip/Tuck μετά από κάποια φάση απλά δε βλεπόταν. Ο μόνος λόγος που το συνέχιζα ήταν ότι δεν είχα κάτι καλύτερο να δω. Καμία σχέση με το AHS, το οποίο μπορεί κανείς να πει ότι έχει πέσει από την 1η-2η σεζόν, αλλά σε καμία περίπτωση τόσο χαμηλά όσο το Nip/Tuck.

 

Το American Crime Story θα το δω μόνο και μόνο γιατί πιστεύω πως θα έχει ωραίο στυλ. Όλες οι σειρές του Murphy έχουν. Κατά τα άλλα, δε με τραβάει όσο το AHS για δύο λόγους: γιατί το "Horror" κομμάτι που με τράβηξε στο AHS δε θα υπάρχει στο ACS αλλά κυρίως γιατί αφού θα είναι ουσιαστικά τηλεοπτική διασκευή αληθινων αμερικανικών εγκλημάτων δε θα έχει το στοιχείο της έκπληξης γιατί θα ξέρουμε εξ αρχής πώς ακριβώς έγιναν τα πράγματα.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Ωραία πρεμιέρα και κάθε κύκλος γίνεται όλο και πιο σκοτεινός από τον προηγούμενο. Η Γκαγκα αρκετά καλή στο ρόλο της. Αν και δημιουργήθηκαν πολλές απορίες πιστεύω σιγά σιγά θα ξεδιπλωθεί η σειρά και θα μας δώσει απαντήσεις όπως μας εχει συνηθίσει. Επίσης είμαι ο μόνος που δεν μπορούσα να ξεχωρίσω τον Matt Bomer απο τον Cheyenne Jackson ;;
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξεκίνησε κανείς την 5η σεζόν;

Το συζητάμε εδώ και καιρό στο θέμα των νέων σειρών.

Ειδικά η Γκαγκα μονοπωλεί το ενδιαφέρον. :-P

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το penny dreadful κλάσης ανώτερό.

 

Η σειρά δεν με τρελαίνει προς το παρόν.

Η gaga ok,από φάτσα δε λέει,από σώμα όμως καλή,δεν εχει απαιτήσεις ο ρόλος της,απλά παίζει τον εαυτό της,στο πρώτο επεισόδιο,δίνει ρέστα η πίσω της όψη,στην σκηνή πού λογικά θα καταλάβατε,οσοι το έχετε δει.

Ο αστυνομικός συμπαθητικός.

Η Bates,κλασσικά καλή,έναν τέτοιο ρόλο τον εχει για breakfast.

Τα παιδιά,ακρως εκνευριστικά σαν μορφές,να δω και τι κατάληξη θα έχουν στην συνέχεια της σειράς.

Οι υπόλοιποι τώρα,ok,απλά παίζουν καλά.

Προς το παρόν πάντως,για horror δεν μου φαίνεται αν και είναι αρχή ακόμα,μόλις 4 επεισόδιά.

Πιστεύω οτι θα εχει ενδιαφέρον στην πορεία,αν κι οπως είπα και πριν,δεν με ενθουσιάζει προς το παρόν.περιμένω ανατροπές και σκοτεινή υπόθεσή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το penny dreadful κλάσης ανώτερό.

 

.

 

Το ξεκίνησα από περιέργεια μετά το σχόλιο σου γιατι μου αρέσουν οι horror, Mystery κλπ..

 

ΚΑΜΙΑ σχέση.... Δεν μπορουν να συγκριθούν οι δύο σειρές. Το Penny dreadful πιάνει ένα γνωστό θέμα και το εξελίσσει και το AHS έχει μια σειρά από προσωπικότητες που εξελίσσονται..

 

Όχι ότι είναι κακό το penny αλλά αν συγκρίνω από τις δύο σειρές τον πρώτο κύκλο, το AHS κάνει περίπατο για τα γούστα μου!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

7 επεισόδια Hotel και ακόμα όλα όσα γίνονται ή δεν έχουν νόημα, ή είναι τρικ για να περάσει το επεισόδιο χωρίς ουσιαστικά να γίνει τίποτα ή είναι απλά ηλίθια.

 

Κάκιστη σεζόν.

To μοναδικό πράγμα που συμβαίνει ξανά και ξανά είναι το μοτίβο:

1) φόνος χωρίς ιδιαίτερο λόγο

2) γυμνός (τουλάχιστον από τη μέση και επάνω) άντρας που κάτι κάνει για να δείξει το sixpack του

3) κάτι λέει η Gaga

4) άκυρο guest γνωστού celebrity

και πάλι από την αρχή

 

Είπαμε να είμαστε gay friendly, αλλά έλεος. Να γίνεται και τίποτα ενδιάμεσα στις σκηνές με γυμνούς άντρες. Αυτό είναι σα να παρακολουθώ πάλι τις τελευταίες σεζόν του True Blood!

 

Με την αντιπάθεια που έχω στα Carnivals και τους κλόουν δεν περίμενα ποτέ ότι το Freakshow θα ήταν πιο συμπαθητικό από το Hotel.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν την πάλεψα άλλο, δεν θέλω να αφήνω σειρές στην μέση αφού τις ξεκινήσω και σπάνια το έχω κάνει, αλλά δεν τραβούσε άλλο με το AHS. Κάπου εκεί με την ό,τι να 'ναι σκηνή που είναι μαζεμένοι όλοι οι νεκροί δολοφόνοι για δείπνο την βραδιά του Halloween συνειδητοποίησα ότι κάνω αγγαρεία και πως έχει καταντήσει γελοίο το πράγμα.

 

Το AHS είναι σαν να βλέπεις ένα βίντεο κλιπ. Έχει φοβερά κουστούμια, σκηνικά, φοβερό στυλ, μουσική κτλ., αλλά πάσχει τρομερά στο σενάριο. Νιώθεις ότι απλά δεν υπάρχει καν σενάριο και γίνονται...τυχαία πράγματα απλά για να ΄χουμε κάτι να βλέπουμε. Κυριολεκτικά, άσχετα και τυχαία πράγματα με βιντεοκλιπική αισθητική που σε μαγνητίζει. Οι διάλογοι, η εξέλιξη των χαρακτήρων (αν προλάβουν να μείνουν ζωντανοί για πάνω από 1-2 σκηνές) είναι για γέλια και για κλάμματα, μιλάμε για επίπεδο Φώσκολου και Λάμψης.

 

Πάμε για άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το gay friendly ?

 

Η σειρά χάνει φέτος σε σενάριο.. Επικρατεί το χάος και νομίζω το φινάλε θα είναι πολυ προφανές...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν την πάλεψα άλλο, δεν θέλω να αφήνω σειρές στην μέση αφού τις ξεκινήσω και σπάνια το έχω κάνει, αλλά δεν τραβούσε άλλο με το AHS. Κάπου εκεί με την ό,τι να 'ναι σκηνή που είναι μαζεμένοι όλοι οι νεκροί δολοφόνοι για δείπνο την βραδιά του Halloween συνειδητοποίησα ότι κάνω αγγαρεία και πως έχει καταντήσει γελοίο το πράγμα.

 

Το AHS είναι σαν να βλέπεις ένα βίντεο κλιπ. Έχει φοβερά κουστούμια, σκηνικά, φοβερό στυλ, μουσική κτλ., αλλά πάσχει τρομερά στο σενάριο. Νιώθεις ότι απλά δεν υπάρχει καν σενάριο και γίνονται...τυχαία πράγματα απλά για να ΄χουμε κάτι να βλέπουμε. Κυριολεκτικά, άσχετα και τυχαία πράγματα με βιντεοκλιπική αισθητική που σε μαγνητίζει. Οι διάλογοι, η εξέλιξη των χαρακτήρων (αν προλάβουν να μείνουν ζωντανοί για πάνω από 1-2 σκηνές) είναι για γέλια και για κλάμματα, μιλάμε για επίπεδο Φώσκολου και Λάμψης.

 

Πάμε για άλλα.

 

Ακριβώς αυτό.

Παραμένει εξαιρετικό στο θέμα του στυλ, αλλά μπάζει από παντού στα υπόλοιπα θέματα.

Και εγώ περισσότερο επειδή δεν έχω κάτι άλλο να δω το βλέπω πια.

 

Τι σχέση έχει το gay friendly ?

 

Η σειρά χάνει φέτος σε σενάριο.. Επικρατεί το χάος και νομίζω το φινάλε θα είναι πολυ προφανές...

 

Λέγοντας gay frienly εννοώ πως είναι μία σειρά που περιλαμβάνει gay χαρακτήρες ως φυσιολογικούς ανθρώπους και όχι ως καρικατούρες όπως γινόταν παλιότερα και ασχολείται με τα θέματά τους.

Ως εκ τούτου, το λέω με θετική χροιά. Είναι καλό να είναι μια σειρά gay friendly εν έτει 2015.

 

Αυτό που ΔΕΝ είναι για εμένα καλό είναι όταν μία σειρά θυμίζει softcore τσόντα (ασχέτως σεξουαλικότητας) απλά και μόνο επειδή το σενάριο είναι τόσο ανύπαρκτο που απλά πρέπει να γεμίσει κάπως την ώρα.

 

Ή για να το πω πιο απλά, μια σειρά που απλά βασίζεται στο να τραβήξει λιγούρηδες άντρες με γυμνές γυναίκες ή αντίστοιχα γυναίκες/gay με γυμνούς άντρες, χωρίς να χρειάζεται να είναι έτσι από το σενάριο, απλά είναι marketing trick σε συγκεκριμένο target group και όχι τίποτα αξιόλογο.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις αλλά θεωρώ ότι ήταν ατυχής ή χρήση αυτής της φράσης. Και γκέι έχει, και στρ8 έχει, αλληλοπαιρνονται κιολας. Ή εικόνα αποτελεί μπανιστηρι και για τα δύο κοινά ούτως ή άλλως. Βέβαια μπορεί αυτός ο σεξισμός να ενοχλεί από μόνος του.

 

Μακάρι ή επόμενη σεζόν να επιστρέψει με πιο δεμένο σενάριο

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και εγω τωρα τα Χριστουγεννα που βρηκα χρονο ξεκινησα την 5η σεζον. Δεν με ενθουσιαζει τοσο η πλοκη φετος, ισως γιατι δεν με τραβανε τα "βρυκολακιαρικα".

 

Αν μπορω να ξεχωρισω κατι στα πρωτα 4 επεισοδια που εχω δει, ειναι η ερμηνεια της

(:lol: :p) αλλα και η πολυ καλη σκηνοθεσια και φωτογραφια που εχουν οι σκηνες.

 

Κατα τ' αλλα το βλεπω μονο απο συνηθεια πλεον.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
πέρασε και δεν ακούμπησε η σεζόν.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο από όλα , καλή η Lady αλλά μου έλλειψε η Jessica Lange

 

Κάπου άκουσα ότι έδωσαν και Χρυσή Σφαίρα στη Lady Gaga.

Προσωπικά δε με ενδιαφέρει από ποιό χώρο προέρχεται ο κάθε συμμετέχοντας σε σειρά ή ταινία. Έχω δει και "επαγγελματιές" ηθοποιούς να παίζουν χειρότερα από το 10χρονο ξαδερφάκι μου.

 

Αλλά το να δίνουν Χρυσή Σφαίρα στη Lady Gaga απλά και μόνο γιατί τα είπε μέτρια και δεν τα ******** όσο θα μπορούσε να τα ********, αντί να το δώσουν για παράδειγμα στην Felicity Hoffman που είχε μια εξαιρετική ερμηνεία στο American Crime είναι απλά κατάντια.

Edited by impreza_sti
Οφείλουμε να εκφραζόματε κόσμια

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια Ε? Λόγω Gaga ή σεναρίου?

Είμαι φαν της σειρας αλλά με προβληματισαν τα σχόλια σας

Όσον αφορά τη Gaga είναι φανερό πως τη σπρώχνουν άγρια

Oscar , θα κάνει και tribute στον Bowie ,οτιναναι!

Link to comment
Share on other sites

Τόσο χάλια Ε? Λόγω Gaga ή σεναρίου?

Είμαι φαν της σειρας αλλά με προβληματισαν τα σχόλια σας

Όσον αφορά τη Gaga είναι φανερό πως τη σπρώχνουν άγρια

Oscar , θα κάνει και tribute στον Bowie ,οτιναναι!

 

Το παράτησα καπου στα μέσα Δεκέμβρη και τώρα βαριέμαι και να το συνεχίσω. Το βασικό πρόβλημα ήταν το σενάριο και πιο συγκεκριμένα, ότι δεν υπήρχε. Η Gaga ήταν μέτρια. Ούτε τόσο κακή που να φταίει για το χάλι της σεζόν, ούτε τόσο καλή για να πάρει βραβείο.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...