Jump to content

American Horror Story Series (FX Networks)


unagi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

The American και the followin οι σειρές που βλέπω τώρα και ένα αναμονή του 3ου κύκλου από το εξαιρετικό homeland

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 348
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις ολοκλήρωσα την δεύτερη σεζόν.

Δεν ξερω τι να γράψω,ειμαι απλα συνεπαρμενος,ενθουσιασμένος.

Πολυ καλυτερη απο την πρώτη σεζόν.

Επικρατεί πιο σκοτεινό ύφος στην δεύτερη σεζόν κατι που φαινεται και απο την εικόνα άλλωστε καθώς το γκρίζο κυριαρχεί.

Οι επιλογές των ηθοποιών εξαιρετες,οπως επισης και η απόδοση στους ρόλους τους,υπαρχουν και γνωστές φυσιογνωμίες απο την πρωτη σεζόν.

Επισης το σενάριο περιέχει και καποια πραγματικα γεγονότα,οπως καποιες συνήθειες ενός γνωστού δολοφόνου,αλλα και αλλα στοιχεία που υπαρχουν σε γνωστούς φόνους που έχουν γινει,ειμαι γνωστης καθώς μου αρέσουν αυτα και τα ψάχνω.

Για να μην Πω οτι περιέχει και λιγο στοιχεία απο Stephen king....

Η jesica Lange βέβαια,δεν εχω λογια να την περιγράψω,η γυναίκα ζει την καθε σκηνη.ΑΨΟΓΗ...πιστεύω οτι κλέβει την όλη παράσταση στην σειρά.

Ενα μεγαλο μπράβο στους δημιουργούς της ζοφερης αυτής σειρά με τα περίπλοκα γεγονότα και την goth ατμόσφαιρα που λάτρευω σαν σκοτεινός άνθρωπος που ειμαι :)

Πάμε για τη Τρίτη σεζόν....εν αναμονή.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

fake είναι το βίντεο.. και φαίνεται από τρία μέρη.. πρώτον έχει απενεργοποιήσει τα comment.. δεύτερον δεν έχει ανάλυση μεγαλύτερη του 360p και τρίτον το τρέιλερ δεν δείχνει τίποτα..

Link to comment
Share on other sites

Και την θεά Τζέσικα!!:):D

 

fake είναι το βίντεο.. και φαίνεται από τρία μέρη.. πρώτον έχει απενεργοποιήσει τα comment.. δεύτερον δεν έχει ανάλυση μεγαλύτερη του 360p και τρίτον το τρέιλερ δεν δείχνει τίποτα..

Φίλε μου μπορεί να έχεις δίκιο αλλά κάποια πράγματα δεν τα έχουμε ξαναδεί στην σειρά. Το μαχαίρι, τις φωτογραφίες, τους τάφους ..

Edited by slash7

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου μπορεί να έχεις δίκιο αλλά κάποια πράγματα δεν τα έχουμε ξαναδεί στην σειρά. Το μαχαίρι, τις φωτογραφίες, τους τάφους ..

 

...τα οποία είναι όλα γυρισμένα με handycam (για να μην πω κινητό), με πολύ μέτριες λήψεις και άνευ ίχνους εφέ (εκτός από το b&w και τα transitions).

 

Με δεδομένο ότι το American Horror Story δεν είναι το Blair Witch Project, δύό πιθανότητες βλέπω: ή είναι ένα (κακοφτιαγμένο) fake ή η τρίτη σεζόν θα είναι πολύ, πάρα πολύ κατώτερη των δύο που προηγήθηκαν.

 

Αν και είμαι κατά 99,999% σίγουρος ότι είναι απλά το πρώτο και λόγω των παραπάνω αλλά και λόγω της πολύ χαμηλής ανάλυσης και των απενεργοποιημένων σχολίων.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
bump message

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ήδη ανοιγμένο θέμα εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=347180

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχει γίνει ένα τεράστιο μπέρδεμα. χαχα. Το πρώτο θέμα ήταν αυτό που είχα ανοίξει(λίγα ποστ πιο κάτω από το λινκ που έδωσες φαίνεται). Δεν ξέρω πως έχει γίνει και έσπασαν έτσι ποστ από το Ξένες σειρές. lol. :p:lol:

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος! Ήθελα να το βάλω στο θέμα που είχα ανοίξει και τα λέγαμε για τις δύο πρώτες αλλά δεν μπορώ να κάνω edit αφού μπλέχτηκαν διάφορα άλλα μαζί. Άντε με το καλό να ξεκινήσει.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι στο καλο οι ιδιοι ηθοποιοι θα παιζουν σε καθε κυκλο με διαφορετικους ρολους; δηλ ο τυπος ηταν το κακο πνευμα στο 1 μετα ο καλος ασθενης στο 2 και στο 3 τι; ο δαιμονας;;:lol:

αλλα καλο προβλεπεται και αυτο

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Είχα δει τον πιλότο του 1 και δεν με έπεισε πότε.. Φέτος άκουσα ότι το 2 είναι πολύ καλύτερο και αξίζει, το γεγονός ότι δεν έχει σχέση με τον 1ο με παρακίνησε να αρχίσω τη σειρά, προσπερνωντας τον πρώτο!

Ο 2ος με κέρδισε από το 1ο επεισόδιο, λίγα επεισόδια μου έχουν μείνει! Λογικά θα αρχίσω και τον 3ο όταν βγει

Link to comment
Share on other sites

Όντως έπρεπε φίλε μου. Εάν βρεις τον χρόνο και την όρεξη δες και τον πρώτο κύκλο. Σίγουρα ο 2ος είναι καλύτερος και περιμένω με αγωνία τον 3ο.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα ο πρώτος δεν ήταν στα επίπεδα του δεύτερου, αλλά δεν αξίζει να το κάνεις και skip. Δες και τον πρώτο όταν ευκαιρίσεις..
me > you
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν

Ένας φίλος προσλήφθηκε σαν background extra και μου έδειξε το ακόλουθο

 

http://img856.imageshack.us/img856/8555/ei8f.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...