Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.myphone.gr/d/zte/geek.345/hands-on/

 

Έλα, για πες μας για την μπαταρία. Καλό είναι όταν δεν ξέρουμε κάτι να μασάμε, να μην μιλάμε. Όσο για τα bugs, δείξε μου τα γιατί εγω δεν έχω βρει ούτε ένα. Playstore κλπ επειδή είναι από την Κινα.

 

Αρχίσαμε και μας τελειώνουν τα επιχειρήματα και πιάνουμε ότι είναι δίκαρτο;; Έ αφού είναι δίκαρτο είναι καλύτερο, τέλος :lol:

Κάποιον μπορεί να τον ενδιαφέρει το δίκαρτο περισσότερο από το πόσο είναι χρονισμένος ο επεξεργαστής και τα μεγάλα νούμερα στο antutu.

 

Δηλαδή έχεις το τηλέφωνο και είσαι δυσαρεστημένος ή απλά μπήκες στο thread και τρολάρεις;

 

δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με χαρακτηρίζεις τρόλερ επειδή απάντησα σε κάποια ερώτηση με την άποψη μου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Κάποιον μπορεί να τον ενδιαφέρει το δίκαρτο περισσότερο από το πόσο είναι χρονισμένος ο επεξεργαστής και τα μεγάλα νούμερα στο antutu.

 

 

 

δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με χαρακτηρίζεις τρόλερ επειδή απάντησα σε κάποια ερώτηση με την άποψη μου.

στην δικη μου ερωτηση παντως δεν απαντησες.....

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. Μην ψαρώνετε με την νουμερολαγνεία. 2400 η μπαταρία και ο intel την ρουφάει με το καλαμάκι.

την διαχείριση του MTK ούτε στα όνειρα της. Τι να τον κάνω το γομάρι τον Intel όταν η ρομ είναι γεμάτη bugs και βγάζω τα ματάκια μου για να βάλω 1 playstore και να κάνω 1 root.

Αυτα μολις τα διαβασα μου ηρθε στο μυαλο το "λεφτα υπαρχουν". Εσυ παιδι μου αδικεισαι, πολιτικος επρεπε να γινεις. Απο λασπη πολυ καλα τα πας.. Πιασε ομως και κανενα 975 στα χερια σου, οχι τιποτε αλλο, αλλα να εισαι καπως πιο μεσα στα πραμματα και να μην αμολας οτι σου κατεβαινει..:D

Για πιο ευκολα, μπορεις να ριξεις μια ματια σε μερικες σελιδες του νηματος για το 975, για να διαπιστωσεις οτι εισαι μακρυα νυχτωμενος...

Υ.Γ. Η μπαταρια του ειναι 2300mAh και οχι 2400, ομως ειναι υπερ αρκετη.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Κάποιον μπορεί να τον ενδιαφέρει το δίκαρτο περισσότερο από το πόσο είναι χρονισμένος ο επεξεργαστής και τα μεγάλα νούμερα στο antutu.

 

 

 

δεν έχεις κανένα δικαίωμα να με χαρακτηρίζεις τρόλερ επειδή απάντησα σε κάποια ερώτηση με την άποψη μου.

 

 

Οταν κανεις δηλωσεις οπως οτι το geek υπολειπεται σε ποιοτητα, οτι η rom του geek ειναι γεματη bugs, οτι η διαχειριση της ram απο miui ειναι πολυ καλυτερη απο την διαχειριση ram του geek και οτι η 2300mah μπαταρια του geek δεν προσφερει κατι παραπανω απο την 2000mah μπαταρια του redmi με τοση σιγουρια χωρις να εξηγησεις πως εφτασες σε αυτα τα συμπερασματα και ενω η εμπειρια απο τα παιδια που εχουν το geek λεει το αντιθετο σε καποια απο αυτα που αναφερεις, ειναι δυσκολο να παρει κανεις στα σοβαρα την αποψη σου.

 

Εφοσον δεν εχουμε καποιο αναλυτικο συγκριτικο των δυο κινητων απο καποιο review ή αποψεις απο χρηστες που εχουν και τα δυο κινητα αυτη τη στιγμη βαση των specs το geek ειναι καλυτερο εκτος και αν θες δυκαρτο ή μικροτερο κινητο. Aν εχεις καποιο link η προσωπικη εμπειρια και με τα δυο κινητα, προσωπικα ευχαριστως να ακουσω που βασιζεις αυτα που εχεις αναφερει μεχρι τωρα.

Edited by Scr1
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα. θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει σας παρακαλώ πολύ:

1.από ποιο site προτείνετε να το αγοράσω;

2.και επίσης τι να πω στους Κινέζους ώστε να αποφύγω το τελωνείο;

3.προτείνετε ότι είναι καλύτερο να έρθει απο Σιγκαπούρη;

ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και από εμένα. θα μπορούσε κάποιος να μου απαντήσει σας παρακαλώ πολύ:

1.από ποιο site προτείνετε να το αγοράσω;

2.και επίσης τι να πω στους Κινέζους ώστε να αποφύγω το τελωνείο;

3.προτείνετε ότι είναι καλύτερο να έρθει απο Σιγκαπούρη;

ευχαριστώ πολύ!!

 

1. τα έχουμε πει παραπάνω minideal ή to2c

2. δεν πάει τελωνείο αν το πάρεις με κανονικό ταχυδρομείο

3. δεν έχεις επιλογές τα κινέζικα απαγορεύουν ότι περιέχει μπαταρία, οπότε Σιγκαπούρη ή Σουηδικό θα σου πουν εκείνοι και ανάλογα το tracking number το τσεκάρεις

 

Υ.Γ1 επειδή παρακολουθώ το θέμα μην ρωτάτε συνέχεια τα ίδια είναι κουραστικό, υπάρχει αναζήτηση πατήστε λέξεις κλειδιά και θα βρείτε ότι θέλετε.

Υ.Γ2 ο intel δεν πίνει την μπαταρία, μια χαρά φυσιολογικά δουλεύει. Όταν μέσα στο επόμενα χρόνια η intel θα είναι και στους επεξεργαστές κινητών πρώτη να δούμε τι θα λέτε. μιλάμε για την intel θυμίζω.

Link to comment
Share on other sites

Minideal και to2c το έχουν στοκ στα 130€ και αρχίζω να ξαναψήνομαι για το τηλέφωνο. Στη τιμή αυτή δεν ξέρω αν παίζει κάτι καλύτερο. Βέβαια με είχε ψήσει και το Newman N2 στα 75€ αλλά διαβάζω για αρκετά προβλήματα, είναι sold out και έχει 1gb ram οπότε δεν είναι τόσο future proof. Επίσης έχει όνομα από τον τύπο στο Seinfeld και θα γελάω κάθε φορά που το κοιτάω.

 

Το σημαντικό στο 975 είναι ότι παίζει να παίρνει και Tizen και αν ασχοληθεί κανένα αλάνι hacker ίσως, κάπως, κάποτε και Windows 8 λόγω x86 αρχιτεκτονικής. Δεν ξέρω τι να κάνω αλλά το μόνο που ξέρω είναι ότι δε θέλω να πάω σε Mediatek επεξεργαστή...

Link to comment
Share on other sites

Τα ράσα δεν κάνουν τον παπά. Μην ψαρώνετε με την νουμερολαγνεία. 2400 η μπαταρία και ο intel την ρουφάει με το καλαμάκι.

την διαχείριση του MTK ούτε στα όνειρα της. Τι να τον κάνω το γομάρι τον Intel όταν η ρομ είναι γεμάτη bugs και βγάζω τα ματάκια μου για να βάλω 1 playstore και να κάνω 1 root. Όσο για την RAM η διαχείριση που κάνει το MIUI είναι πολύ αποτελεσματική και δεν καταλαβαίνεις διαφορά από 1 σε 2, ποτέ δεν μένεις αλλά ούτε και κολλάει.

Αλήθεια έχει Γορίλα το ZTE? Είναι δίκαρτο?

 

Ασε μας ρε φιλε που εγινες και ντοκτορ των κινητων, πανε αγορασε κανενα s3 με τα διπλα λεφτα(τα οποια προφανως κλαις γιατι σιγουρα θα το εχεις αγορασει, και τωρα πας να υπονομευσεις το zte geek λεγοντας οτι ειναι καλυτερο το redrice) και ασε μας εμας να κανουμε money value αγορες.

 

Nα ελεγες το mi2s kai to mi3 να πω οκ alla oxi to rice re si, eleos

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπορεί κάποιος να συγκρινει τη καμερα του με του redrice? Επιασα στα χέρια μου για 5 λεπτα ενα redrice χθες και εντυπωσιαστηκα. Ευχαριστώ

 

φιλε και τα δυο κινητα ειναι παρα πολυ καλα για τα λεφτα τους, στο youtube μπορεις να βρεις βιντεακια αλλα και αν ψαξεις στο thread των δυο κινητων θα βρεις εικονες να τις συγκρινεις.:)

 

Αποψη μου ειναι οτι το geek ειναι πιο ολοκληρωμενο κινητο παντως

Link to comment
Share on other sites

Βαρέθηκα να το σκέφτομαι, θα το παραγγείλω και στη χειρότερη αν δεν μου κάνει το πουλάω για μικρή χασούρα. Από που λέτε να το πάρω, minideal ή to2c; Το minideal το έχω σε λίγο καλύτερη υπόληψη. Υπάρχει κανένα κουπόνι για να μου κόψουν κανένα ψιλό;
Link to comment
Share on other sites

Εισαι στο σωστο δρομο. Μη βιαζεσαι, σκεψου το κανενα μηνα ακομη μεχρι να ξαναβγει out of stock..:p

Οσο για κουπονι, περιμενε, θα βγει σε δυο χρονια ενα που θα εχει εκπτωση 80Ε, θα ειναι καλη ευκαιρια..

Καλα, εσυ θα μας τρελλανεις..:lol:

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Εισαι στο σωστο δρομο. Μη βιαζεσαι, σκεψου το κανενα μηνα ακομη μεχρι να ξαναβγει out of stock..:p

Οσο για κουπονι, περιμενε, θα βγει σε δυο χρονια ενα που θα εχει εκπτωση 80Ε, θα ειναι καλη ευκαιρια..

Καλα, εσυ θα μας τρελλανεις..:lol:

 

Lol όχι, σήμερα-αύριο κάνω παραγγελία. Αλλά έχω ακούσει ότι δίνουν κωδικούς για μια μικρή έκπτωση αυτά τα μαγαζιά, ακόμη και αν απλά το ζητήσεις μέσα απ'το chat. Είπα να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς. Τώρα πρέπει να διαβάζω και τόσες σελίδες για να βρω ποια είναι η καλύτερη θήκη, screen protector κτλ, έχω δουλειά... :lol:

 

Btw διάβασα στο 4pda ότι, λόγω x86 αρχιτεκτονικής, αν βάλεις στο Geek PSP Emulator παίζει τα παιχνίδια καλύτερα και από Snapdragon 800...

 

PS. Εσύ που έχει παραγγείλει το ίδιο κινητό από τα δύο αυτά καταστήματα είσαι μοναδικά qualified να μου πεις από που είναι καλύτερα να το πάρω... Ομολόγα! :p

Edited by mindtrapper
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα παρέλαβα και εγώ το κινητό το οποίο ειναι φοβερό. Έχω ένα θεματάκι μόνο αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ενώ τα data τα έχω κλειστά μου δείχνει το εικονίδιο του 3G και δεν ξέρω αν ειναι ανοιχτά γιατί δεν θέλω ναού γονατίζει την μπαταρία
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα παρέλαβα και εγώ το κινητό το οποίο ειναι φοβερό. Έχω ένα θεματάκι μόνο αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει; Ενώ τα data τα έχω κλειστά μου δείχνει το εικονίδιο του 3G και δεν ξέρω αν ειναι ανοιχτά γιατί δεν θέλω ναού γονατίζει την μπαταρία

 

Βασικα σου λεει οτι υπαρχει σημα 3g διαθεσιμο οχι οτι εισαι μεσα.Με αλλα λογια σου λεει ποσο καλο σημα εχεις.

Link to comment
Share on other sites

παιδια σαν avatar βρισκετε το geek?

Γιατι το τσιμπησα και ειναι κριμα να εχω αυτη τν μπαχατελα για avatar

Edited by gdimitris

Τα κινητα μου: Motorola Krzr K1m, Samsung SGH-U600, Nokia 2710, Vodafone joy 845, Samsung gte1182, Zte v889s, Zte Geek v975, Xiaomi mi3, Xiaomi Redmi note 3 pro

Xiaomi σημαινει κεχρι

Link to comment
Share on other sites

Εσύ που έχει παραγγείλει το ίδιο κινητό από τα δύο αυτά καταστήματα είσαι μοναδικά qualified να μου πεις από που είναι καλύτερα να το πάρω... Ομολόγα! :p
Κοιτα, και απο minideal και απο To2C, τα κινητα ειναι ολοιδια σε ολα τους. Οταν τα πηρα εγω, το minideal το εστελνε κομπλε (multilang, root, Google play) ενω το To2C τελειως 100% Κινεζικο οποτε χρειαστηκε να το κανω μονος μου. Βεβαια τοτε κανεις απο τους δυο δεν ειχε την τελευταια official ROM (B06). Ισως τωρα το minideal να την βαζει, οποτε αν ναι, δεν εχεις να κανεις τιποτα. Τοτε ειχαν την Β03 και Β04 αντιστοιχα. Οσον αφορα την αξιοπιστια των μαγαζιων, και το To2C σε ερωτηση μου ειχε υποσχεθει root και Google Play αλλα αποδειχτηκαν ψευτες, οποτε minideal και ξερο ψωμι. Ομως σε καθε περιπτωση ενα email εκ των προτερων δεν βλαπτει..

Screen saver πηρα απο εδω http://www.aliexpress.com/item/10X-New-CLEAR-LCD-V975-Screen-Protector-Guard-Cover-Film-For-ZTE-V975-Geek/1222367310.html αλλα βλεπω δεν υπαρχει πια, ψαξε στο A/E, καποιος αλλος θα στελνει δεκαδα σε αυτη την τιμη. Παντως αυτα που πηρα καλα εφαρμοσαν (τωρα που εμαθα καπως να τα περναω..:D)

 

Υ.Γ. Ειδα εκ των υστερων οτι απο minideal παρηγγειλες. Μαλλον η πιο σωστη επιλογη.

 

παιδια σαν avatar βρισκετε το geek?

Γιατι το τσιμπησα και ειναι κριμα να εχω αυτη τν μπαχατελα για avatar

Ολοι μπαχατελες εχουμε..

 

Ρε παιδες, πηρε κανεις σας extra μπαταρια που να του βγηκε καλη? Πηρα μια απο Α/Ε και μου βγηκε πατατα..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

τι λεει το μαγαζι αυτο

http://www.mistertao.com/yext/item/index?iid=26414136688

το βρηκα στο fourm του gsmarena.

επισης ποιο ειναι το πραγματικο πλατος του?

αυτα γραφουν για το πλατος του στο gsmarena

 

This one was the most difficult to find its dimensions.

 

From ZTE China website (only) :

http://www.ztedevice.com.cn/pr...627b72c.html

 

Dimensions : 144 x 71 x 9

Weight : 148g

 

NOTA BENE : An "UNICOM" version exists, and its dimensions are a very little bit different :

http://www.ztedevice.com.cn/pr...d4446bc.html

 

Dimensions : 144 x 71.5 x 9.5

Weight : 148g

 

And, i don't know if its a mistake or not, but a "company" news on the official ZTE website is reporting another dimensions, once again a little bit different :

http://www.ztedevices.com/news...a56478f.html

 

Dimensions : 145 × 70 × 9.5

Weight : 148g

what are the real dimensions?thnxs

Link to comment
Share on other sites

Βασικα σου λεει οτι υπαρχει σημα 3g διαθεσιμο οχι οτι εισαι μεσα.Με αλλα λογια σου λεει ποσο καλο σημα εχεις.

 

 

Οκ ευχαριστώ και κάτι ακόμα αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει . Όταν βγάζω φωτογραφία με φλας μου άσπριζει την φωτογραφία από την μια πλευρά λογο δυνατό φλας μάλλον ειναι κάτι που μπορώ να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολους!

εχω παραγγειλει και εγω το zte geek απο minideal και σε λιγες μερες θα το εχω στα χερια μου!

τους ζητησα να εχει root, multilanguage κτλ. το πηρε καποιος απο εσας και ηταν ηδη root?

διαβασα τα ποστ αλλα δν εβγαλα καποιο συμπερασμα!

αν καποιος παρελαβε προσφατα απο minideal θα ηθελα να με βοηθησει.

επισης θα βοηθουσε πολυ εμας τους αρχαριους ενα βιντεο στο youtube με τη διαδικασια ροοτ για το συγκεκριμενο κινητο.

 

υ.γ Ειμαι καινουριο μελος και αυτο ειναι το πρωτο μου ποστ!

 

θελω να σας συγχαρω για την δουλεια και την απιστευτη βοηθεια που μας προσφερετε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Νεος στο φορουμ ,πρωτο μυνημα αν και διαβαζω καιρο.

Μετα απο τα θετικα σας σχολια για το συγκεκριμενο τηλεφωνο το παρηγγειλα σημερα το Geek απο minideal.

Ειχε μια επιλογη για EMS νομιζω και μια για free shipping. Εγω εβαλα free. Θα εχω trqcking number?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

θα εχει tracking number. απλα περιμενε να το στειλουν 1-2 μερες!

θα ερθει με singapore post

το ιδιο εχω κανει και εγω και το περιμενω!

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

θα εχει tracking number. απλα περιμενε να το στειλουν 1-2 μερες!

θα ερθει με singapore post

το ιδιο εχω κανει και εγω και το περιμενω!

 

Γεια σας παιδια!

Νεος στο φορουμ ,πρωτο μυνημα αν και διαβαζω καιρο.

Μετα απο τα θετικα σας σχολια για το συγκεκριμενο τηλεφωνο το παρηγγειλα σημερα το Geek απο minideal.

Ειχε μια επιλογη για EMS νομιζω και μια για free shipping. Εγω εβαλα free. Θα εχω trqcking number?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα, και απο minideal και απο To2C, τα κινητα ειναι ολοιδια σε ολα τους. Οταν τα πηρα εγω, το minideal το εστελνε κομπλε (multilang, root, Google play) ενω το To2C τελειως 100% Κινεζικο οποτε χρειαστηκε να το κανω μονος μου. Βεβαια τοτε κανεις απο τους δυο δεν ειχε την τελευταια official ROM (B06). Ισως τωρα το minideal να την βαζει, οποτε αν ναι, δεν εχεις να κανεις τιποτα. Τοτε ειχαν την Β03 και Β04 αντιστοιχα. Οσον αφορα την αξιοπιστια των μαγαζιων, και το To2C σε ερωτηση μου ειχε υποσχεθει root και Google Play αλλα αποδειχτηκαν ψευτες, οποτε minideal και ξερο ψωμι. Ομως σε καθε περιπτωση ενα email εκ των προτερων δεν βλαπτει..

Screen saver πηρα απο εδω http://www.aliexpress.com/item/10X-New-CLEAR-LCD-V975-Screen-Protector-Guard-Cover-Film-For-ZTE-V975-Geek/1222367310.html αλλα βλεπω δεν υπαρχει πια, ψαξε στο A/E, καποιος αλλος θα στελνει δεκαδα σε αυτη την τιμη. Παντως αυτα που πηρα καλα εφαρμοσαν (τωρα που εμαθα καπως να τα περναω..:D)

 

Υ.Γ. Ειδα εκ των υστερων οτι απο minideal παρηγγειλες. Μαλλον η πιο σωστη επιλογη.

 

Ολοι μπαχατελες εχουμε..

 

Ρε παιδες, πηρε κανεις σας extra μπαταρια που να του βγηκε καλη? Πηρα μια απο Α/Ε και μου βγηκε πατατα..

 

Ναι από minideal και σήμερα μου έστειλαν tracking οπότε ξεκινάει το περίμενε. :lol:

 

Δε ζήτησα τίποτα εκτός από το να γράψουν gift και 30$ αξία. Τώρα αν έχουν μπει στον αυτόματο πιλότο και όταν βλέπουν Ελλάδα κάνουν root και βάζουν multilanguage rom δε με πολυενδιαφέρει, ένα Ideos X5 Pro και ένα Pipo S2 που έχω τα έχω σκίσει στα φλασαρίσματα, δεν παίζει να μείνει το Geek με αυτό που έχει πάνω (και για λόγους ασφαλείας, που ξέρω εγώ τι βάζουν μέσα στις rom οι Κινέζοι υπάλληλοι). Επίσης όλες οι συσκευές μου πάντα είναι στα Αγγλικά (είναι πολύ πιο εύκολο να ψάξεις για οποιοδήποτε πρόβλημα παρουσιάσουν). Anyway, μάλλον με βλέπω να δοκιμάζω τη rom της Λευκορωσίας και την original B06, rooted με gapps, όποια κάτσει καλύτερα.

 

Στο to2c έχασα εκτίμηση ύστερα από ένα περιστατικό με μούφα Red Rice και κάτι άλλα παράπονα για μηδενικό after sale support. Πιθανόν να είναι παντού τα ίδια αλλά έτσι μου έκατσε.

 

Επειδή εχθές πριν παραγγείλω κάθισα και ξαναδιάβασα τις 70+ σελίδες του forum είδα αυτή τη φλιπ θήκη που μου αρέσει: http://www.aliexpress.com/item/New-Luxury-Flip-PU-Leather-Case-Cover-for-ZTE-V975-With-Card-Slot-and-Stand-Holder/1576711790.html. Πιστεύω σε μεγάλα κινητά καλύτερα να πας σε τέτοια θήκη και να το κρατάς σε στυλ πορτοφόλι. Μπορεί να δοκιμάσω και μια τέτοια: http://www.aliexpress.com/item/Genuine-IMAK-Crystal-series-PC-Ultra-thin-Hard-Skin-Case-Cover-Back-For-ZTE-Geek-V975/1512064575.html. Screen protector να σου πω δεν έχω αποφασίσει αν θα βάλω ακόμα. Και gorilla, dragon, whatever να μην έχει πιστεύω ότι θα κόβει πολύ σε αίσθηση. Στην τελική γιατί να μην το ευχαριστηθώ χωρίς για 1-1.5-2 χρόνια και αν γίνει χάλια να πάρω για 30€ ή και λιγότερο καινούργιο digitizer και να γίνει πένα μετά; :cool:

 

Μπαταρία θα ψάξω και αν μου κάτσει καμιά καλή θα σου πω. Αλλά για sd και μπαταρίες κρατάω πάντα μικρό καλάθι από Κίνα.

 

Για πείτε ποιο είναι το καλύτερο site για tracking Singapore Post;

Edited by mindtrapper
Link to comment
Share on other sites

Για tracking πλεον για ολα τα ταχυδρομεια μπαινω 17track φιλε. Παρα πεντε κανει check το πακετο και 5 φαινεται στη σελιδα. Το εχω δοκιμασει με πολλα πακετα.
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανείς πρόβλημα με με το φλας στην φωτογραφία, εμένα ειναι πολύ δυνατό με αποτέλεσμα να άσπριζει την φωτογραφία. Οποίος μπορεί να βοηθήσει
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...