Jump to content

ZTE V975 geek


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρηκα και αυτο που λες και δε δινει καπακι,φανταζομαι γινεται χωρις και με πολυ λιγοτερα λεφτα. αν και προσωπικα αφου μου βγαζει τη μερα δε με πειραζει το καρφωμα:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Για μια νορμαλ τιμη 15-20 δολλαριακια το συζηταμε, οχι παραπανω ομως, επειδη δεν ειναι και κατι απαραιτητο.

Προυποθεση παντα να μην χοντρηνει το τηλεφωνο..:wacko:

Εχεις υπ οψη σου αν και πως βαζουμε widgets στην lock screen? Θελω να κανω την ημερομηνια να φαινεται μεγαλη.

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Βαλε ενα τετοιο http://www.aliexpress.com/item/Geek-IMAK-Crystal-Transparent-Hard-Case-for-ZTE-Geek-V975-Clear-Back-Cover-High-Quality-PC/1612432442.html διαφανες καπακι που το κλεινει σαν..ταπερ να γλυτωσεις τα τριξιματα και οταν με το καλο βρουμε πισω πλατη παιρνουμε.

Σε τετοια τιμη θα βρεις μονο σε ΜΤΚ που και χειροτερα χαρακτηριστικα θα εχει και λιγοτερο αξιοπιστο θα ειναι, οποτε..ενα ειναι το κινητο, ZTE V975 κι αν θες κατι καλυτερο, παρε το..ZTE V975..:)

 

Υ.Γ. Κι αν το παρεις απο minideal θα ειναι root με Google Play εγκατεστημενο με πιθανοτητα να εχει την τελευταια ΡΟΜ (Β06) αφου ειναι νεα παραλαβη. Βεβαια μπορεις και να τους ρωτησεις..

 

η θήκη αυτή που λες πολύ καλή

 

----- προσθήκη μηνύματος 89 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παιδιά γνωρίζει κανείς τι παίζει με το instagram? μου λέει όταν ανοίγω τους χάρτες του instagram ότι google maps api is missing

Link to comment
Share on other sites

παιδια καπου ειχα διαβασει οτι σταματησε η παραγωγη του?αληθευει ?βλεπω παλι stock στα μαγαζια

για 4.4 ακουστηκε τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ενα θεματάκι με το κινητό. Μετά απο λίγη ώρα που είναι αναμμένη η οθόνη ή σε σερφάρισμα ή οπουδήποτε πέφτει μόνη της η φωτεινότητα. Εγώ το έχω ρυθμίσει στα 3/4 και όταν γίνεται αυτό πάει στην μέση περίπου. Όταν πάω στις ρυθμίσεις είναι η στα 3/4 ο δείκτης αλλά όσο και να το ανεβοκατεβάζω αλλάζει μόνο απο την μέση και κάτω. Μετά απο λίγο αν του κλείσω την οθόνη επανέρχεται όπως ήταν. Είναι λογικό αυτό; Αυτό μου το έκανε απο την αρχή.
Link to comment
Share on other sites

η θήκη αυτή που λες πολύ καλή
Πηρα δυο και ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Εξ αλλου με αυτη τη θηκη φαινεται και η ομορφη πλατη του..

παιδια καπου ειχα διαβασει οτι σταματησε η παραγωγη του?αληθευει ?βλεπω παλι stock στα μαγαζια
Για να βλεπεις ξαναστοκαρισμα μαλλον παραμυθι ητανε..

Καλησπέρα. Έχω ενα θεματάκι με το κινητό. Μετά απο λίγη ώρα που είναι αναμμένη η οθόνη ή σε σερφάρισμα ή οπουδήποτε πέφτει μόνη της η φωτεινότητα. Εγώ το έχω ρυθμίσει στα 3/4 και όταν γίνεται αυτό πάει στην μέση περίπου. Όταν πάω στις ρυθμίσεις είναι η στα 3/4 ο δείκτης αλλά όσο και να το ανεβοκατεβάζω αλλάζει μόνο απο την μέση και κάτω. Μετά απο λίγο αν του κλείσω την οθόνη επανέρχεται όπως ήταν. Είναι λογικό αυτό; Αυτό μου το έκανε απο την αρχή.
Εγω προσωπικα διαβασα, ξαναδιαβασα, δεν καταλαβα ακριβως το προβλημα σου.. Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παράγγειλα και εγώ το κινητό από minideal, μου είπαν ότι θα έχουν ελληνική γλώσσα και playstore θα τα κάνουν οι ίδιοι εγκατάσταση. Ήθελα να ρωτήσω αν θα έχει και τα google apps ενσωματωμένα η θα πρέπει να τα βάλω εγώ. Με ενδιαφέρει πιο πολύ αν θα μπορέσουν να συνχρωνιστουν οι επαφές από το gmail . Οποίος μπορεί να μου δώσει τα φώτα του , ευχαριστώ εκ το πρωτερον
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πότε το παράγγειλες από to2c;

 

 

Καλημερα!!Νομιζω το εχει και εδω..http://www.minideal.net/zte-geek-v975-smartphone-item-atomz2580-cpu-2gb-ram-8mp-camera-with-5-0inch-ogs-screen.html

Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τιποτα συμβατα in ear ακουστικα για το κινητο μας πηρε κανενας σας? Τα δικα του βγαζουν αξιοπρεπη ηχο αλλα δεν ειναι in ear και μου πεφτουν απο τα αυτια.

Πειτε κατι γιατι ετοιμος ειμαι να τα κοψω και να κολλησω ενα ζευγαρι Sony in ear που εχω..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τιποτα συμβατα in ear ακουστικα για το κινητο μας πηρε κανενας σας? Τα δικα του βγαζουν αξιοπρεπη ηχο αλλα δεν ειναι in ear και μου πεφτουν απο τα αυτια.

Πειτε κατι γιατι ετοιμος ειμαι να τα κοψω και να κολλησω ενα ζευγαρι Sony in ear που εχω..

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.009664&sid=1

παρτα και θα με θυμηθεις

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω ενα θεματάκι με το κινητό. Μετά απο λίγη ώρα που είναι αναμμένη η οθόνη ή σε σερφάρισμα ή οπουδήποτε πέφτει μόνη της η φωτεινότητα. Εγώ το έχω ρυθμίσει στα 3/4 και όταν γίνεται αυτό πάει στην μέση περίπου. Όταν πάω στις ρυθμίσεις είναι η στα 3/4 ο δείκτης αλλά όσο και να το ανεβοκατεβάζω αλλάζει μόνο απο την μέση και κάτω. Μετά απο λίγο αν του κλείσω την οθόνη επανέρχεται όπως ήταν. Είναι λογικό αυτό; Αυτό μου το έκανε απο την αρχή.

 

έχει συμβεί σε κάποιον άλλο..ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/product?id=TEL.009664&sid=1

παρτα και θα με θυμηθεις

Θα σε εμπιστευτω και θα τα παρω. Ομως πες μου,

1)Λειτουργουν ολες οι normal functions?

2)Ο ηχος ειναι δυνατος οπως τα original?

3)Ισχυουν επι πλεον και αυτες οι special functions που αναφερει το e-shop?

4)Στεκονται σταθερα στα αυτια?

Σ'ευχαριστω

 

Ξερει κανεις εαν εχει otg;Εχει βγει σε προσφορα.
Εννοειται πως εχει OTG.

 

έχει συμβεί σε κάποιον άλλο..ευχαριστώ
Μεχρι τωρα κανεις δεν ανεφερε τετοιο προβλημα.

Οπως και κανεις δεν ανεφερε το προβλημα που εχω εγω, δυο κινητα με δυο διαφορετικες SD σε καποιες στιγμες να χανουν την επαφη.

Τι να πω, μαλλον ειμαστε γκαντεμηδες..

Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε για την πληροφορια

 

Θα σε εμπιστευτω και θα τα παρω. Ομως πες μου,

1)Λειτουργουν ολες οι normal functions?

2)Ο ηχος ειναι δυνατος οπως τα original?

3)Ισχυουν επι πλεον και αυτες οι special functions που αναφερει το e-shop?

4)Στεκονται σταθερα στα αυτια?

Σ'ευχαριστω

 

Εννοειται πως εχει OTG.

 

Μεχρι τωρα κανεις δεν ανεφερε τετοιο προβλημα.

Οπως και κανεις δεν ανεφερε το προβλημα που εχω εγω, δυο κινητα με δυο διαφορετικες SD σε καποιες στιγμες να χανουν την επαφη.

Τι να πω, μαλλον ειμαστε γκαντεμηδες..

wifi planet
Link to comment
Share on other sites

Θα σε εμπιστευτω και θα τα παρω. Ομως πες μου,

1)Λειτουργουν ολες οι normal functions?

2)Ο ηχος ειναι δυνατος οπως τα original?

3)Ισχυουν επι πλεον και αυτες οι special functions που αναφερει το e-shop?

4)Στεκονται σταθερα στα αυτια?

Σ'ευχαριστω

Στα προτεινω καθαρα λογω αποδοσης ηχου και τιμης. τα κουμπια θα τα τσεκαρω το απογευμα και θα σου πω ( το τηλ. ειναι της συζυγου μου) αλλα απο ηχο θεωρουνται κορυφαια. εχουν αρκετα σετ απο σιλικονες για να δεις πιο ταιριαζει στο αυτι σου. αν θες δες εδω και εδω για +/-

Edited by kontz

Τηλέφωνο: SAMSUNG OMNIA->HUAWEI 8800->ZTE V967S-> NUBIA Z5S MINI-> Χiaomi Mi3 16gb White->ZTE GEEK V975>XIAOMI REDMI NOTE 2->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO->XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO SE-> POCO F1

Tablet: Pipo M2 Mix->CHUWI HI8->GHUWI HI10

TVBOX:RPI3-> UGOOS AM7

Link to comment
Share on other sites

Στα προτεινω καθαρα λογω αποδοσης ηχου και τιμης. τα κουμπια θα τα τσεκαρω το απογευμα και θα σου πω ( το τηλ. ειναι της συζυγου μου) αλλα απο ηχο θεωρουνται κορυφαια. εχουν αρκετα σετ απο σιλικονες για να δεις πιο ταιριαζει στο αυτι σου. αν θες δες εδω και εδω για +/-
Τα παραγγειλα κι εγω. Οταν τα τσεκαρεις, γραψε καμμια κουβεντα. Thanks

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το εχετε ειστε ικανοποιημενοι απο τη καμερα? Αξίζει? Ψήνομαι πολύ σοβαρα να το παρω. Δε ξερω γιατί αλλά ρχω φαει κόλλημα με τη συγκεκριμένη συσκευή? Εχω το thl w100 κι απο φωτο...... μηδέν. Είμαι μεταξυ αυτου και του t11. Όποιος μπορεί ας βοηθήσει. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλα θα ηταν, αλλα εδω τουλαχιστον κανεις δεν εχει αναφερει κατι σχετικο.

Ουτε στους xda πηρε το ματι μου κατι.

Μονη μας ελπιδα μηπως εχει καμμια πληροφορια στο Ρωσσικο η στο Ισπανικο οπου δεν εχω εγω κοιταξει αν και χλωμο το βλεπω..

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι δεν είναι το κατάλληλο thread αλλά θα εκτιμούσα μια σύντομη απάντηση:Μεταξύ αυτού και του Thl T11 ποιο προτείνετε?Έχει το ZTE κάποιο σοβαρό πρόβλημα?Εννοώ τόσο καιρό που το χειρίζεστε έχετε αντιμετωπίσει κάτι σοβαρό?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παρόμοιες ερωτήσεις και εγώ, ερχόμενος από ένα Samsung Galaxy S. Για την κυρά είχα πάρει τα χριστούγεννα ένα V967S. Τόσο καλό και γρήγορο που ήθελα να πετάξω το Nexus 7 tablet μου.

 

Το μόνο που με απασχολεί βασικά είναι η διάρκεια μπαταρίας. Ο Atom στα 2 δεν το στεγνώνει εξαιρετικά γρήγορα;

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μου τη μερα τη βγαζω ευκολα, πριν κοιμηθω εχει 20% περιπου και το βαζω να φορτισει. Χρηση αρκετη, αρκετες ωρες οθονη ανοιχτη΄. Μονο οταν δουλεψω gps τα πραγματα δυσκολευουν.
Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μου τη μερα τη βγαζω ευκολα, πριν κοιμηθω εχει 20% περιπου και το βαζω να φορτισει. Χρηση αρκετη, αρκετες ωρες οθονη ανοιχτη΄. Μονο οταν δουλεψω gps τα πραγματα δυσκολευουν.

Χμμ, με στεναχωρείς... Άρα σε μια μέρα στεγνώνεις.

 

Χειρότερο είναι αυτό που μου αναφέρεις όμως για το GPS. Κάνω τρέξιμο αρκετή ώρα (έως και 3ωρο) και άμα δεν αντέχει με GPS tracking για αυτόν τον χρόνο τότε μάλλον δεν κάνει για μένα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 81 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το hands on που έκανα το είδε κανείς ή μπα;;; :-P

Κανένα link;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...