Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έβαλα και στις τροποποιήσεις το έβαλα και εδώ συγνώμη

Καλημέρα σας

Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το κινητό σε αλλαγές διότι δεν γνωρίζω. Επειδή δεν έχω χρόνο να ψάχνω σας παρακαλώ μπορεί κάποιος να μου προτείνει τις σελίδες για να του αλλάξω την stock rom 5.1 γιατί μου την έχει σπάσει και μου τρώει μπαταρία. Σας παρακαλώ για κάτι σταθερό σε rom γιατί είναι επαγγελματικό το τηλέφωνο και να μην είναι φορτωμένη με διάφορα και να δουλεύουν όλες οι λειτουργίες του κινητού, διπλό χτύπημα άνοιγμα κτλ. Σας παρακαλώ και τα λινκ απο την σελίδα πως την εγκαθιστούμε. Όπως σας είπα δεν έχω ασχοληθεί ποτέ. Σας ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σας.

 

Η στοκ ρομ δεν ειναι αυτη αλλα η 4.4.2 καποιος σου εχει περσαι την 5.0 η εσυ η οποια γινεται μονο μεσω λαπτοπ και οχι ΟΤΑ.:)

 

----- προσθήκη μηνύματος 106 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

1-2 ωρες οθονη ειναι συνηθη/μετρια χρηση οταν μιλαμε για 1 ημερα... οχι για 4 :p . Αυτο που λεει ο φιλος ειναι light χρηση. Και καλα κανει βεβαια :)

 

Τα 50 ευρω που θα σου παρουν για να την αλλαξουν προληπτικα (χωρις ουτε καν να χει πεσει αισθητα η μπαταρια) τα θεωρω πεταμενα χρηματα. Αλλωστε ο φιλος εχει το 1/4 των κυκλων φορτισης που εχει κανει ο μεσος χρηστης. Οποτε σε φθορα η μπαταρια του ειναι σαν 1 ετους σε σχεση με τον μεσο ορο. (εκτος εαν το αδειαζε φουλ)

 

Δεν εχει 50 ευρω υπερβαλλεις 27 ευρω εχει εντος 24μηνου, και 37 ευρω μετα 24μηνου με τα εργατικα.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν εχει 50 ευρω υπερβαλλεις 27 ευρω εχει εντος 24μηνου, και 37 ευρω μετα 24μηνου με τα εργατικα.:)

 

Δεν το γνωριζα. Ειχε τυχει καποις να γραψει για 50αρη εδω μεσα και για αυτο το ειπα. :O

 

Εν πασει περιπτωσει στη θεση του φιλου ουτε 20 ευρω δεν θα δινα αφου σιγουρα ειναι σε καλη κατασταση η μπαταρια του βασει αυτων που γραφει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το γνωριζα. Ειχε τυχει καποις να γραψει για 50αρη εδω μεσα και για αυτο το ειπα. :O

 

Εν πασει περιπτωσει στη θεση του φιλου ουτε 20 ευρω δεν θα δινα αφου σιγουρα ειναι σε καλη κατασταση η μπαταρια του βασει αυτων που γραφει.

 

χαχαχαχαχα καλα εδω μεσα θα διαβασεις απο ανακριβειες και δρακους, αλλα φυσικα και σωστες αποψεις εδω το τζι 2 που ειναι το κινητο των κινητων τηρουμενων των αναλογιων λενε διαφορα γιατι εγω δεν εχω δει τιποτα 30 μηνες τωρα.:):):):)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ μετά από 4 ημέρες ακριβώς (96h08m) είχα 19% μπαταρία με 1h47m οθόνη.

Αυτή ήταν περίπου η αυτονομία του κινητού από όταν ήταν καινούριο από όσο θυμάμαι.

 

Θα ξαναενημερώσω μετά από μερικούς κύκλους φόρτισης, αν εξακολουθεί η ''σωστή'' αυτονομία.

 

Απλά σας ανέφερα όλο το σκηνικό γιατί την προηγούμενη Δευτέρα νόμιζα τα εξής από όσο είχα διαβάσει στο νήμα αυτό:

- Ότι η μπαταρία του κινητού ήταν σχεδόν νεκρή (ούτε 50%)

- Ότι το κινητό είχε πρόβλημα με τη μητρική πλακέτα (πρόβλημα με bluetooth και Wifi χώρια κάτι κολλήματα).

 

Με δεδομένο το κόστος αν υπάρχουν τα ανταλλακτικά στο service, ήθελα 150 ευρώ και δεν άξιζε παρά να έπαιρνα ένα καινούριο φθηνότερο τηλέφωνο.

 

Με το backup-image από το ''προβληματικό'' τηλέφωνο και επαναφορά, γλύτωσα τα έξοδα, την ταλαιπωρία και μέσα σε μια ώρα ήταν το τηλέφωνο έτοιμο όπως το είχα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος φιλε μου. Θα σε συμβουλευα παντως να μη αφηνεις να πεφτει τοσο πολυ η μπαταρια και να το φορτιζεις οταν πεφτει κατω απο 50% ωστε να "ζησει" περισσοτερο η μπαταρια σου.

 

Γενικα η ιδανικη φορτιση ειναι 50-80... στη πραξη βεβαια μπορει να ξεφευγουμε λιγο. :p Αν το φορτιζεις με αυτο το τροπο, θα το αφηνεις μια φορα το μηνα να πεφτει κατω απο 10% και μετα φουλ φορτιση για να ξανασεταρεις τη μπαταρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, θα ηθελα τα φωτα σας!, σημερα έπειτα από5μιση μηνες που εχω την συσκευή προκορντια με την μητρικη και εχω φτασει στο αμην,, χτύπησε το κινητο μου απο αυτους,ναι καλα διαβασατε! Με ενημερώσανε οτι γινεται χαμός με τα ανταλλακτικά και έλειψη αυτα δηλ που ξερω εως τωρα και η lg μου κάνει αντικατάσταση με το, g4 leather black! Μετα απο τοσο καιρο εγινε αυτη η πρόταση! G2 ειναι g2 και δεν τον χάρηκα καθολου,,, αλλα νομιζω πως αξιζει μετα απο τοση ταλαιπωρία να γινει αυτη η αντικατάσταση! Θα ήθελα τις γνώμες σας ειτε σαν κινηση, είτα σαν κάτοχοι! Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, θα ηθελα τα φωτα σας!, σημερα έπειτα από5μιση μηνες που εχω την συσκευή προκορντια με την μητρικη και εχω φτασει στο αμην,, χτύπησε το κινητο μου απο αυτους,ναι καλα διαβασατε! Με ενημερώσανε οτι γινεται χαμός με τα ανταλλακτικά και έλειψη αυτα δηλ που ξερω εως τωρα και η lg μου κάνει αντικατάσταση με το, g4 leather black! Μετα απο τοσο καιρο εγινε αυτη η πρόταση! G2 ειναι g2 και δεν τον χάρηκα καθολου,,, αλλα νομιζω πως αξιζει μετα απο τοση ταλαιπωρία να γινει αυτη η αντικατάσταση! Θα ήθελα τις γνώμες σας ειτε σαν κινηση, είτα σαν κάτοχοι! Ευχαριστω

 

Καλο κινητο, καλυτερο απο g2 απο καθε αποψη με φοβερη καμερα αλλα με αρκετα υψηλο ποσοστο να βγαζουν bootloop μετα απο κανα χρονο χρησης. Αν σου δινουν ελληνικη εγγυηση προχωρα μιας και στα ελληνικα σε 1-2 βδομαδες τα αντικαταστουνε. Αν σου δινουν οτι ειχες, δηλαδη παραεισαγωγης (οποτε σε τυχον service θες πανω απο μηνα) στην θεση σου θα το περνα και θα το πουλαγα σφραγισμενο ωστε να περνα κατι αλλο.

Edited by Antretng
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους, θα ηθελα τα φωτα σας!, σημερα έπειτα από5μιση μηνες που εχω την συσκευή προκορντια με την μητρικη και εχω φτασει στο αμην,, χτύπησε το κινητο μου απο αυτους,ναι καλα διαβασατε! Με ενημερώσανε οτι γινεται χαμός με τα ανταλλακτικά και έλειψη αυτα δηλ που ξερω εως τωρα και η lg μου κάνει αντικατάσταση με το, g4 leather black! Μετα απο τοσο καιρο εγινε αυτη η πρόταση! G2 ειναι g2 και δεν τον χάρηκα καθολου,,, αλλα νομιζω πως αξιζει μετα απο τοση ταλαιπωρία να γινει αυτη η αντικατάσταση! Θα ήθελα τις γνώμες σας ειτε σαν κινηση, είτα σαν κάτοχοι! Ευχαριστω

 

Ακριβως η ιδια προταση και σε εμενα μετα απο 6 μηνες.Μου δινουν το g4 σε μαυρο δερμα επισης μου ειπαν οτι ειναι κανονικα στο κουτι σφραγισμενο με 2 χρονια εγγυηση.Δεχτηκα και θα το κρατησω μιας και εχει και εγγυηση,σε μια βδομαδα περιπου μου ειπαν θα παω να το παρω.Θα μου λειψει το g2 η αληθεια ειναι το κινητο δε πεζεται!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αποδέχτηκα και εγώ! Σε μια με δυο εβδομάδες ειπαν θα μου το στείλουν! Κριμα για το g2 αιώνια η μνημη του! Δεν θελω να σκέφτομαι οτι θα το πάρει αλλος στα χερια του, ειδικα που δεν το χαρηκα οσο έπρεπε! Μαρεσει που του ειχα βαλει και μπαταρία πριν το καλοκαίρι
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω οτι θα τα δωσουν αλλου μαλλον για φουντο πανε!!

 

H για ανταλλακτικα

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αποδέχτηκα και εγώ! Σε μια με δυο εβδομάδες ειπαν θα μου το στείλουν! Κριμα για το g2 αιώνια η μνημη του! Δεν θελω να σκέφτομαι οτι θα το πάρει αλλος στα χερια του, ειδικα που δεν το χαρηκα οσο έπρεπε! Μαρεσει που του ειχα βαλει και μπαταρία πριν το καλοκαίρι

 

Εγώ έκανα την ίδια μετάβααση οικειωθελώς και πληρώνοντας :)

Ακόμη κι έτσι, το G2 το ξεπερνάς δύσκολα, γιατί έχει πλεονεκτήματα (όπως οι διαστάσεις και η διάρκεια μπαταρίας) που δεν βρίσκεις στο G4. Πάντως το G4 είναι οπωσδήποτε αναβάθμιση και δε νομίζω να σε αφήσει παραπονεμένο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την ίδια μετάβααση οικειωθελώς και πληρώνοντας :)

Ακόμη κι έτσι, το G2 το ξεπερνάς δύσκολα, γιατί έχει πλεονεκτήματα (όπως οι διαστάσεις και η διάρκεια μπαταρίας) που δεν βρίσκεις στο G4. Πάντως το G4 είναι οπωσδήποτε αναβάθμιση και δε νομίζω να σε αφήσει παραπονεμένο...

 

ηταν δυσκολη η αποφαση μιας και δεν ηθελα να αλλαξω συσκευη!! αλλα κοντευουμε 6 μηνες,,κινητο ειμαι με δανεικα απο εδω και απο εκει(ασχετος που ειμαι το τελευταιο 2μηνο με το 6αρι edge του ξαδερφου μου:p ) και απο την στιγμη που δεν φαινεται φως στο τουνελ με τα ανταλλακτικα,,θεωρησα πως επρεπε να το αποδεχτω για να εχω μια συσκευη στα χερια δικη μου!! τωρα αν το πουλησω για να προχωρησω στο 7αρι edge που θελω η να το κρατησω δεν ξερω ακομα,,θα γινει ο συλλογισμος οταν ερθει με το καλο!! διαβαζω πολλα για bootloap και τρομοκρατουμαι για τα G4 Ομως!! και η μπαταρια ναι ειναι ενα θεματακι που δεν κραταει αρκετα!! ιδωμεν

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αποδέχτηκα και εγώ! Σε μια με δυο εβδομάδες ειπαν θα μου το στείλουν! Κριμα για το g2 αιώνια η μνημη του! Δεν θελω να σκέφτομαι οτι θα το πάρει αλλος στα χερια του, ειδικα που δεν το χαρηκα οσο έπρεπε! Μαρεσει που του ειχα βαλει και μπαταρία πριν το καλοκαίρι

 

καλησπερα φιλε.,το ιδιο προβλημα εχω και εγω με το g2 το οποιο παραμενει στο σερβις για 2 μηνα,,αλλα τηλεφωνο δεν με εχουν παρει ακομα.Εκτος απο την επιλογη αντικαστασης με το g4 ,σου εκαναν καποια αλλη προταση?οπως πχ εκδοση πιστωτικου για αγορα τηλεφωνου??

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα φιλε.,το ιδιο προβλημα εχω και εγω με το g2 το οποιο παραμενει στο σερβις για 2 μηνα,,αλλα τηλεφωνο δεν με εχουν παρει ακομα.Εκτος απο την επιλογη αντικαστασης με το g4 ,σου εκαναν καποια αλλη προταση?οπως πχ εκδοση πιστωτικου για αγορα τηλεφωνου??

 

Καλησπερα φιλε μου,, εισαι ακομα φρέσκος γιαυτό ακομα δεν εχουν επικοινωνήσει μαζι σου για αντικατάσταση με κατι αλλο!! Εμενα με ειχαν σίγουρα Στην μολακ Λιστ και θα ήμουν απο τους πρώτους που πήραν τηλ για να δοθεί λύση!! Εξάλλου τους ελεγα συνέχεια για να βρεθει καποια λυση και αβ γινεται αντικατάσταση,, αλλα στο κενο πήγαινε!! Δεν μου είπαν για καποια πίστωση,, αλλα οτι η ενημέρωση που έχουν απο την lg ειναι αντικαταστήση συσκευής με το g4 μπλακ!απο το τπτ νομίζω και έκρινα σωστο να το δεχτώ! Γιατι εξαντλήθηκε η υπομονη μου μετα απο 5μιση μηνες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου,, εισαι ακομα φρέσκος γιαυτό ακομα δεν εχουν επικοινωνήσει μαζι σου για αντικατάσταση με κατι αλλο!! Εμενα με ειχαν σίγουρα Στην μολακ Λιστ και θα ήμουν απο τους πρώτους που πήραν τηλ για να δοθεί λύση!! Εξάλλου τους ελεγα συνέχεια για να βρεθει καποια λυση και αβ γινεται αντικατάσταση,, αλλα στο κενο πήγαινε!! Δεν μου είπαν για καποια πίστωση,, αλλα οτι η ενημέρωση που έχουν απο την lg ειναι αντικαταστήση συσκευής με το g4 μπλακ!απο το τπτ νομίζω και έκρινα σωστο να το δεχτώ! Γιατι εξαντλήθηκε η υπομονη μου μετα απο 5μιση μηνες!!

 

κατι εχω καταλαβει..για αυτο προχωρησα και σε καταγγελια πριν 2 εβδομαδες στον συνηγορο του καταναλωτη ,γιατι δεν αντεχοταν ουτε η κοροιδια ουτε η αναμονη..απλα περιμενω καποια εξελιξη..

σε ρωτησα για το αν υπηρχε καποια εναλλακτικη,γιατι εμενα προσωπικα δεν με καλυπτει να μου δωσει μια συσκευη η οποια αποδεδεγμενα εχει προβλημα και συνεχιζει να παθαινει bootloop ακομα και μετα τις δηθεν καινουριες ενισχυμενες μητρικες .Αν ειναι να εχω τον φοβο μην παθει κατι και μεινω παλι για ενα και δυο μηνες χωρις κινητο ,συγνωμη δεν θα παρω..Για μενα προσωπικα , εταιρια lg δεν υφισταται πλεον μετα την αντιμετωπιση που ειχα ,οπως και εσυ αλλωστε..

Link to comment
Share on other sites

κατι εχω καταλαβει..για αυτο προχωρησα και σε καταγγελια πριν 2 εβδομαδες στον συνηγορο του καταναλωτη ,γιατι δεν αντεχοταν ουτε η κοροιδια ουτε η αναμονη..απλα περιμενω καποια εξελιξη..

σε ρωτησα για το αν υπηρχε καποια εναλλακτικη,γιατι εμενα προσωπικα δεν με καλυπτει να μου δωσει μια συσκευη η οποια αποδεδεγμενα εχει προβλημα και συνεχιζει να παθαινει bootloop ακομα και μετα τις δηθεν καινουριες ενισχυμενες μητρικες .Αν ειναι να εχω τον φοβο μην παθει κατι και μεινω παλι για ενα και δυο μηνες χωρις κινητο ,συγνωμη δεν θα παρω..Για μενα προσωπικα , εταιρια lg δεν υφισταται πλεον μετα την αντιμετωπιση που ειχα ,οπως και εσυ αλλωστε..

 

Παρτο να τελειωνεις ρε αδερφε και πουλα το σφραγισμενο. Δεν αξιζει να χαλας τη ζαχαρενια σου. Με τα λεφτα που θα παρεις αγορασε κανα nexus 5x, redmi note 3 pro ή p9 lite (αναλογως ποσα θα πιασεις) και μη χαλιεσαι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

κατι εχω καταλαβει..για αυτο προχωρησα και σε καταγγελια πριν 2 εβδομαδες στον συνηγορο του καταναλωτη ,γιατι δεν αντεχοταν ουτε η κοροιδια ουτε η αναμονη..απλα περιμενω καποια εξελιξη..

σε ρωτησα για το αν υπηρχε καποια εναλλακτικη,γιατι εμενα προσωπικα δεν με καλυπτει να μου δωσει μια συσκευη η οποια αποδεδεγμενα εχει προβλημα και συνεχιζει να παθαινει bootloop ακομα και μετα τις δηθεν καινουριες ενισχυμενες μητρικες .Αν ειναι να εχω τον φοβο μην παθει κατι και μεινω παλι για ενα και δυο μηνες χωρις κινητο ,συγνωμη δεν θα παρω..Για μενα προσωπικα , εταιρια lg δεν υφισταται πλεον μετα την αντιμετωπιση που ειχα ,οπως και εσυ αλλωστε..

 

Συμφωνώ,, ειναι ρίσκο το 4αρι! Μένω στο οτι το δίνουν ετσι με δυο χρονια εγγυηση σφραγισμένο οποτε καπως μας καλύπτει! Σιγουρα πρωτη μου επιλογη είταν επισκευή του g2 αλλα δεν γινοταν, ποσο μαλλον και αντικατασταση με καινουριο g2! Ειχα γραψει σε νωριτερες σελίδες οτι ειχα προχωρήσει στον συνηγορο του καταναλωτή αλλα δεν ειδα φως στο τούνελ,, και το επιβεβαίωσαν και καποια παιδια απο εδώ μεσα οτι ουτε απο εκει βγάζεις ακρη! Απο το να ειμαι με δανεικες συσκευές αποφάσισα να το δεχτώ και θα δειξει πως θα παει το πράμα!! Ευχομαι να πετύχω οταν ερθει με το καλο παρτίδα μη προβληματική!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα μου έδωσε ένας φίλος το g2 και έχω ένα θέμα πχ στο watchapp όταν με περνούν τηλ δεν μου χτυπάει για να δεχτεί κλήσεις θα πρέπει να έχω ανοιχτή την οθόνη τι παίζει
Link to comment
Share on other sites

watchapp αυτο τι ειναι ρε παιδια εφαρμογη;οχι προγραμμα της κοσμοτε;βλεπω παιδευεστε με αυτο σε πολλες συσκευες διαφορων κατασκευαστων.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα! σημερα μου ηρθε το g4 το οποιο ειναι πλεον αντικατασταση του Πολυαγαπημενου μας g2 το οποιο ως γνωστον το ειχα 6 μηνες προκορντια χωρις να εχει επισκευαστει!!μια ερωτηση θελω να κανω,,,,μεσα στην χαρτουρα που μου εστειλαν,, απο εγγυηση του G2,επισκευη-αντικατασταση,,και ενα χαρτι εκτυπωμενο οτι μου ηρθε το g4 δεν βλεπω καποιο που να λεει εγγυηση!! ποιο χαρτι ειναι της εγγυησης πλεον? βασει ιμει θα εχει εγγυηση η του χαρτιου που ηρθε και λεει αποστολη G4 αλλα με 0 ευρω αγορας!!ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα! σημερα μου ηρθε το g4 το οποιο ειναι πλεον αντικατασταση του Πολυαγαπημενου μας g2 το οποιο ως γνωστον το ειχα 6 μηνες προκορντια χωρις να εχει επισκευαστει!!μια ερωτηση θελω να κανω,,,,μεσα στην χαρτουρα που μου εστειλαν,, απο εγγυηση του G2,επισκευη-αντικατασταση,,και ενα χαρτι εκτυπωμενο οτι μου ηρθε το g4 δεν βλεπω καποιο που να λεει εγγυηση!! ποιο χαρτι ειναι της εγγυησης πλεον? βασει ιμει θα εχει εγγυηση η του χαρτιου που ηρθε και λεει αποστολη G4 αλλα με 0 ευρω αγορας!!ευχαριστω

 

Το imei αρκει. Παρτους και ενα τηλεφωνο βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα! σημερα μου ηρθε το g4 το οποιο ειναι πλεον αντικατασταση του Πολυαγαπημενου μας g2 το οποιο ως γνωστον το ειχα 6 μηνες προκορντια χωρις να εχει επισκευαστει!!μια ερωτηση θελω να κανω,,,,μεσα στην χαρτουρα που μου εστειλαν,, απο εγγυηση του G2,επισκευη-αντικατασταση,,και ενα χαρτι εκτυπωμενο οτι μου ηρθε το g4 δεν βλεπω καποιο που να λεει εγγυηση!! ποιο χαρτι ειναι της εγγυησης πλεον? βασει ιμει θα εχει εγγυηση η του χαρτιου που ηρθε και λεει αποστολη G4 αλλα με 0 ευρω αγορας!!ευχαριστω

 

Λογικά σε συμφέρει το δελτίο αποστολής, δεδομένου ότι θα έχει μεταγενέστερη ημερομηνία από το IMEI. Έχεις 2 χρόνια εγγύηση από την ημερομηνία της αλλαγής. Καλορίζικο!

Link to comment
Share on other sites

Το imei αρκει. Παρτους και ενα τηλεφωνο βεβαια.

 

ναι αυτο θα κανω,,για να σιγουρευτω ;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λογικά σε συμφέρει το δελτίο αποστολής, δεδομένου ότι θα έχει μεταγενέστερη ημερομηνία από το IMEI. Έχεις 2 χρόνια εγγύηση από την ημερομηνία της αλλαγής. Καλορίζικο!

 

ναι και εγω ετσι το σκεφτηκα,,,αν και μονο το ειδα τι περιεχει στο κουτι,,πολυ πιθανον να φυγει προς πωληση;););) θα το ξαναπω,,αρε g2 που να εισαι???!!!:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

εχθές έγινε επίσκεψη στην Procordia 16.00 με κιτρινίλα στην οθόνη, 16.45 είχα φύγει με νέα οθόνη και bonus δωράκι το περίβλιμα όπου είχε κάτι φθορές απο την χρήση.

Μόνο τα καλύτερα έχω να πώ για το Service. :lol:

Να λέμε και τα καλά παιδιά, να μην κράζουμε μόνο.:)

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...