Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θες φανταζομαι και τα καταλληλα εργαλεια

καποιο τετοιο πακετο φανταζομαι θα ναι οκ

http://www.ebay.com/itm/NEW-Genuine-OEM-BL-T7-3000mAhfor-LG-Optimus-G2-D802-D801-VS980-D800-Tools-OEM-/281819844440?hash=item419dc58f58:g:okkAAOSwYudXGn~W

 

παντως στο video φαινεται μπελαλιδικο, δεν ειναι απλα αφαιρω το καπακι

 

καλο χρυσο το g4 αλλα η μη αφαιρουμενη μπαταρια ειναι σημαντικο μειονεκτημα που ευτυχως εχει λυσει και στο g5

Edited by akaloith
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ έκανα την δουλειά με ένα μαχαιράκι (οχι κοφτερό), ένα σταυροκατσάβιδο και ένα τσιμπιδάκι φρυδιών (το οποίο για να σας προλάβω δεν ήταν δικό μου :lol::lol:)
Bosch Com 509, Ericsson T10s, Ericsson T18s, Nokia 3330, Siemens C35, Panasonic GD67, Sharp GX10, Nokia 3200, Motorola E398, Nokia 9300, Nokia 6085, Motorola W490, Motorola A1200 Ming, LG HB620, Samsung B7300 OmniaLITE, Samsung Galaxy 551, Samsung Nexus S, Iphone 4, Samsung Galaxy Nexus, Motorola Moto G, LG G2 D802, HTC One M9, HTC 10, Nokia X7 (8.1), Nokia 8.3
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,,τελικα τεταρτη εφυγε απο θεσσαλονικη για προκορντια για αλλαγη μπαταριας και δεν ξερω αν χρειαστει και τπτ αλλο λογω μιας υπερθερμανσης που ενοιωθα στα πισω κουμπια!! απο τα ελτα με ειπαν πεμπτη θα βρισκετε αθηνα και πως κανει συνηθως 5-7 μερες για την επιστροφη!!ποτε λετε εσεις απο εμπειρια να το περιμενω?εγω σημερα περιμενα ενα τηλ για μια επικοινωνια πρωτη για το τι θελω στην συσκευη αλλα τπτ!!
Link to comment
Share on other sites

Αν μένεις Αθήνα, πας από κει και σου την αλλάζουν επιτόπου την μπαταρια και το παίρνεις πίσω το τηλέφωνο.

27€ κάνει.

 

-----Procordia-----

Κριμαίας 7-9 Ν.Ψυχικό (τ.Κ. 115 26)

info@procordia.gr

Τηλεφωνο: 2107777076

Ωράριο Λειτουργίας: Δευτέρα εώς Παρασκευή 09.00-17.00

 

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Καλημέρα. Τα 27 ευρώ είναι τελικό κόστος για τον πελάτη (εργασία μαζί με υλικά) ή μόνο το κόστος της μπαταρίας;

NOKIA 8

LG G2 32Gb (DEU)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τα 27 ευρώ είναι τελικό κόστος για τον πελάτη (εργασία μαζί με υλικά) ή μόνο το κόστος της μπαταρίας;

Θα σε γελάσω... Ας σου πει κάποιο παιδί που το έχει στείλει για αλλαγη!!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Link to comment
Share on other sites

θες φανταζομαι και τα καταλληλα εργαλεια

καποιο τετοιο πακετο φανταζομαι θα ναι οκ

http://www.ebay.com/itm/NEW-Genuine-OEM-BL-T7-3000mAhfor-LG-Optimus-G2-D802-D801-VS980-D800-Tools-OEM-/281819844440?hash=item419dc58f58:g:okkAAOSwYudXGn~W

 

παντως στο video φαινεται μπελαλιδικο, δεν ειναι απλα αφαιρω το καπακι

 

καλο χρυσο το g4 αλλα η μη αφαιρουμενη μπαταρια ειναι σημαντικο μειονεκτημα που ευτυχως εχει λυσει και στο g5

 

Και το G4 αφαιρούμενη έχει ;) Μάλλον G2 θα ηθελες να γράψεις :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,,επικοινωνησα με προκορντια σημερα,,και εκει που περιμενω να ακουσω για την μπαταρια μου λενε περιμενουμε πλακετα για αντικατασταση:blink::blink::blink: εννοειτε μεσα στην εγγυηση που νομιζω εκτος ειιναι καλο το μαρουλακι ε? τεσπα τους ειπα να γινει και μια αντικατασταση μπαταριας για να ολοκληρωθει η δουλεια και τωρα περιμενουμε!! με την αλλαγη πλακετας τι παιζει τωρα λειτουργικα? αλλαζουν μεσα τα παντα λογισμικα,ιμει κ.α ?ας με ενημερωσει καποιος!!ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχεις Νεο Ιmei.

Λογικά στην απόδειξη όταν θα σου έρθει θα γράφει το Νεο ιμει

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχεις Νεο Ιmei.

Λογικά στην απόδειξη όταν θα σου έρθει θα γράφει το Νεο ιμει

 

Στάλθηκε από το LG V10 μου.

 

Γνωριζεις και το λογισμικο που θα εχει? το ειχα στην κιτ κατ οταν το εστειλα δεν το ειχα περασα σε λιλιποπ? και για το καινουριο ιμει σαν πλακετα θα εχει καποια εγγυηση εξτρα η συσκευη? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ότι επισκευάζεται στην Procordia έχει εγγύηση.

 

Λογισμικό μάλλον θα σου βάλουν το τελευταίο (Lollipop)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τα 27 ευρώ είναι τελικό κόστος για τον πελάτη (εργασία μαζί με υλικά) ή μόνο το κόστος της μπαταρίας;

Φιλε μου ολα μαζι το εχουμε πει μπαταρια και εργασια.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.υπαρχει κινεζική έκδοση του lg g2 με αποσπώμενη μπαταρία και υποδοχή κάρτες sd?

Το βρήκα σε αγγελία κ λέω μήπως είναι μούφα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά.υπαρχει κινεζική έκδοση του lg g2 με αποσπώμενη μπαταρία και υποδοχή κάρτες sd?

Το βρήκα σε αγγελία κ λέω μήπως είναι μούφα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Κορεάτικη είναι για την ακρίβεια. :)

Η μπαταρία είναι 2650 επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Η κορεατικη έκδοση έχει και κεραια αν δεν κάνω λάθος. Νομίζω!!!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μικρότερη του G2?

 

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Ναι έχει μικρότερη. Δεν είναι μουφα. Απλά υπάρχουν 2 εκδόσεις. Η κορεατικη και η ευρωπαϊκή. Και έχουν διαφορες μεταξύ τους.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς κεραία;

Κεραια εξωτερική για να πιανει τηλεόραση νομίζω. Μια μικρή λεπτή που μπαινοβγαινει (σαν την θήκη για τα πενακια που έχουν μερικά κινητα). Είχε ανεβάσει εδώ φωτο ένα παιδί παλαιότερα αν θυμάμαι καλά και δεν λέω ο,τι νανε

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Κεραια εξωτερική για να πιανει τηλεόραση νομίζω. Μια μικρή λεπτή που μπαινοβγαινει (σαν την θήκη για τα πενακια που έχουν μερικά κινητα). Είχε ανεβάσει εδώ φωτο ένα παιδί παλαιότερα

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Αυτο που λες δεν το'χω ξανακουσει. Ηξερα για την κορεατικη. ΑΠλα αυτα με τετοια κεραια ειναι οι υπερτατες κινεζιες που πωλουταν πριν καμμια 5-6 χρονια και οντως επιαναν τηλεοραση, οταν αυτη ηταν με αναλογικο σημα.

Link to comment
Share on other sites

Koίτα τη φώτο εδώ

 

LOL!! Πραγματικα, κυκλοφορησε αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες δεν το'χω ξανακουσει. Ηξερα για την κορεατικη. ΑΠλα αυτα με τετοια κεραια ειναι οι υπερτατες κινεζιες που πωλουταν πριν καμμια 5-6 χρονια και οντως επιαναν τηλεοραση, οταν αυτη ηταν με αναλογικο σημα.

 

Και όμως η κορεάτικη έκδοση είχε κεραία για τηλεόραση. Έτσι όπως τα λέε η lek88 είναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...