Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει καποιος τροπος για να βγαλω screenshot εκτος απο το quick memo?

Επίσης προσπαθησα με τα πισω κουμπια να βγαλω screenshot αλλα δεν γινεται...

Πατάς ταυτόχρονα power button και volume down.

Είναι πολύ εύκολος τρόπος, αρκεί να μάθεις να συγχρονίζεις τα πατήματα!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά ειμαι με lollipop και σήμερα ξαφνιάστηκα ευχάριστα...ανέβαινε στο Dropbox ένα βίντεο που έβγαλα 220mb και μου πέταξε ειδοποίηση σε κάποια φάση ότι η εφαρμογή Dropbox καταναλώνει πολύ μπαταρία και αν θέλω να την σταματήσω..σας έχει τύχει εσάς??

 

Και εμένα με το spotify..

Link to comment
Share on other sites

Πατάς ταυτόχρονα power button και volume down.

Είναι πολύ εύκολος τρόπος, αρκεί να μάθεις να συγχρονίζεις τα πατήματα!

 

Μετα απο πολυ προσπαθεια τα καταφερα... Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ προσπαθεια τα καταφερα... Ευχαριστω!

 

Εγώ έχω το Quick Boot και μπαίνω άνετα....!!!;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το Quick Boot και μπαίνω άνετα....!!!;)

 

Ρε dj τη διάβασες την ερώτηση?:confused::dizzy:

 

Για screenshot ρωτάνε...:clap::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε dj τη διάβασες την ερώτηση?:confused::dizzy:

 

Για screenshot ρωτάνε...:clap::lol::lol::lol:

 

ΡΕ sory.....!!!!μην :chair:

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες ξερουμε ποτε θα παρουμε lollipop? εχει ακουστει καμοια ημερομηνια?

 

μαλλον θα εχεις καιρο να μπεις στο φορουμ ε?εδω κ ενα μηνα εχει ξεκινησει η διανομη της λολιποπ.συνδεσε το κινητο με το πισι ανοιξε το lg pc suite κ πατα ελεγχο για αναβαθμηση.εαν σου βγαλει οτι υπαρχει διαθεσιμη κατεβασε την κ ασε να τα κανει μονο του.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες ημέρες έκανα την αναβάθμιση και χωρίς να είμαι σχετικός με την τεχνολογία....ΔΕΝ ΄εχω κανένα πρόβλημα με το κινητό. Όλα δούλεψαν μια χαρά. ΕΡΩΤΗΣΗ θα έπρεπε να κάνω και hard reset ???? Αν ναι ..και κάνω..θα χαθεί τίποτε και θα χρειαστεί να κάνω backup????
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζουμε τίποτα για 5.1 lollipop ( ημερομηνία διάθεσης;)
Link to comment
Share on other sites

Oχι. Δεν είναι σίγουρο αν θα την πάρει καν.

 

Xaxaxaxaxa ρε παιδιά ξέρει κανείς αν βγήκε η λολιποπ για το g2? :P :P

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω παρατηρησει μερικες φορες οταν ανοιγω την συσκευη μου πριν να πληκτρολογισω το pin μου εμφανιζει ενα παραθυρακι το οποιο λεει "Αναβαθμιση Android εκκινηση εφαρμογων" τι ειναι αυτο; εγκατασταθηκε λανθασμενα το android και μου πεταει αυτο το μηνυμα; οπως γραφω δεν το εμφανιζει καθε φορα που ενεργοποιω την συσκευη αλλα μερικες φορες.
Motorola Z8 , Motorola Razr Xt910 ,Lg G2 32gb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω παρατηρησει μερικες φορες οταν ανοιγω την συσκευη μου πριν να πληκτρολογισω το pin μου εμφανιζει ενα παραθυρακι το οποιο λεει "Αναβαθμιση Android εκκινηση εφαρμογων" τι ειναι αυτο; εγκατασταθηκε λανθασμενα το android και μου πεταει αυτο το μηνυμα; οπως γραφω δεν το εμφανιζει καθε φορα που ενεργοποιω την συσκευη αλλα μερικες φορες.

 

Δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και λίγες ημέρες έκανα την αναβάθμιση και χωρίς να είμαι σχετικός με την τεχνολογία....ΔΕΝ ΄εχω κανένα πρόβλημα με το κινητό. Όλα δούλεψαν μια χαρά. ΕΡΩΤΗΣΗ θα έπρεπε να κάνω και hard reset ???? Αν ναι ..και κάνω..θα χαθεί τίποτε και θα χρειαστεί να κάνω backup????

 

Ας μην έκανες Δεν πειράζει. Αφού δεν έχεις προβλήματα Δεν χρειάζεται. Αν όμως αποφασίσεις να κάνεις να ξέρεις ότι δεν θα μείνει τίποτα μέσα στο κινητο. Θα τα χάσεις ολα!! Γι αυτό πρώτα περνάς ότι θες στον υπολογιστή σου ή σε κάποιο σύννεφο Ουτοσωστε να τα έχεις κάπου κρατημενα.

 

 

Κανονικά το γυρίζουμε εργοστασιακές ρυθμίσεις πριν και μετά την αναβάθμιση για να "κάτσει " καλύτερα η αναβάθμιση και να μειώσουμε τις πιθανότητες προβλημάτων . Ούτε κ εγώ έχω κάνει..... Αφού δεν έχεις προβλήματα μην το σκέφτεσαι

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τίποτα μην ανησυχείς

 

ετσι κανει σε ολους σας; η προηγουμενη μου συσκευη δεν το εμφανιζε καθολου αυτο το μηνυμα γι αυτο ρωταω.

Motorola Z8 , Motorola Razr Xt910 ,Lg G2 32gb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχω παρατηρησει μερικες φορες οταν ανοιγω την συσκευη μου πριν να πληκτρολογισω το pin μου εμφανιζει ενα παραθυρακι το οποιο λεει "Αναβαθμιση Android εκκινηση εφαρμογων" τι ειναι αυτο; εγκατασταθηκε λανθασμενα το android και μου πεταει αυτο το μηνυμα; οπως γραφω δεν το εμφανιζει καθε φορα που ενεργοποιω την συσκευη αλλα μερικες φορες.

Και σε μένα το κάνει μετά που βάζω το pin. Δεν είναι τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση μου χάλασε το wifi (όπως είχα αναφέρει σε προηγούμενο ποστ) και στο σερβίς μου είπαν πως έχει χαλάσει η πλακέτα. Στάλθηκε λοιπόν στην αντιπροσωπεία και αναμενω αντικατάσταση... Έχει τύχει σε κανέναν άλλο ή είμαι ο γκαντεμης της υπόθεσης;
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου παρουσιάστηκε πρόβλημα!!!!! Δεν έχω ήχο από τα ακουστικα!! Ενώ μέχρι τώρα ήταν μια χαρά, ξαφνικά Δεν έχω ήχο όταν πάω να ακούσω τραγούδια από το γιουτιουμπ η από το ιντερνετικο Ραδιόφωνο που προσπαθώ να ακουσω. Μονο τα mp3 που έχω στην συλλογή της μουσικής ακούω κανονικά. Δοκίμασα με 3-4 διαφορετικά ακουστικά και το αποτέλεσμα είναι το ίδιο. Ξέρει κανείς τι να κάνω? Είμαι με lollipop

 

Δοκίμασα να ακούσω με το ηχείο χωρίς ακουστικά κ είναι οκ.

Με το που βάζω τα ακουστκα σταματάει ο ηχος

Link to comment
Share on other sites

Επανεκινηση αρχικα και αν δε πιασει κανε μια επαναφορα.

Έχω κάνει αρκετές αλλά τίποτα..... Μα στα καλά καθουμενα!!!!

Δεν υπάρχει άλλη λύση Ε??

Στο κρυφό μενου δεν θα βρω κάτι ?

 

Edit: Τώρα ακούγεται πολύ χαμηλά Ο ήχος και είναι πολύ παραμορφωμένος . το έχω στο τέρμα κ ίσα που ακούγεται.

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει αρκετές αλλά τίποτα..... Μα στα καλά καθουμενα!!!!

Δεν υπάρχει άλλη λύση Ε??

Στο κρυφό μενου δεν θα βρω κάτι ?

 

Edit: Τώρα ακούγεται πολύ χαμηλά Ο ήχος και είναι πολύ παραμορφωμένος . το έχω στο τέρμα κ ίσα που ακούγεται.

 

Τι αρκετές? Επανεκινήσεις?

 

Αν δεν κάνεις hard reset δεν πρόκειται να φτιάξουν τα προβλήματα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...