Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαχαχαχα. .Δεν ξέρω τ αλλο μπορεί να είναι. Και εγώ το είχα αυτό το θέμα αλλά το έκανα έτσι όπως σε ειπα

 

Οk thanks anyway! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πρώτες? ?τι εννοείς δεν το κατάλαβα φίλε μυ. Σέρβις δεν το στέλνω γι'αυτό. δεν θα μπω στην διαδικασία.απλά θέλω να δω μήπως είναι γενικότερο το πρόβλημα

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το ίδιο ακριβός θέμα είχα και με το σ3 που ειχα..περίεργο

 

Με το πρώτες εννοώ ερωτήσεις.

Είναι καινούργιο ή το έχεις καιρό; Το έκανε από την αρχή ή μετά;

Δοκίμασέ το με τα ακουστικά της LG μήπως, αν δεν το κάνεις ήδη. Αν χρησιμοποιείς άλλα μπορεί το καρφάκι να είναι πιο κοντό και να μην ταιριάζει καλά (βύσμα).

Γιατί να μην το πας στο σέρβις; Καλύτερο να έχεις χαλασμένη συσκευή;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα πριν λιγες ωρες!!!! Η επιλογη για προγραμματιστες ενεργοποιηθηκε, με το παρατεταμενο κλικ,αλλα που ειναι ακριβως η επιλογη για αλλαγη στο ART??? Ψαχνω εδω και 5 λεπτα, και δε τη βρισκω! Εχω ελληνικη γλωσσα. Το κινητο κομπλε, unbranded Germany, κατασκευη νοεμβριος 2014!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα πριν λιγες ωρες!!!! Η επιλογη για προγραμματιστες ενεργοποιηθηκε, με το παρατεταμενο κλικ,αλλα που ειναι ακριβως η επιλογη για αλλαγη στο ART??? Ψαχνω εδω και 5 λεπτα, και δε τη βρισκω! Εχω ελληνικη γλωσσα. Το κινητο κομπλε, unbranded Germany, κατασκευη νοεμβριος 2014!!

 

Δεν υπάρχει art σε official kitkat στο G2.

Τσάμπα ψάχνεις!

Μόνο σε custom roms θα βρεις την επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει art σε official kitkat στο G2.

Τσάμπα ψάχνεις!

Μόνο σε custom roms θα βρεις την επιλογή.

 

oups:P δεν το ηξερα! λεω κ γω τοση ωρα!! thnks να σαι καλα!!

Link to comment
Share on other sites

oups:P δεν το ηξερα! λεω κ γω τοση ωρα!! thnks να σαι καλα!!

 

Σε λίγους μήνες, εάν όλα πάνε σύμφωνα με το πρόγραμμα, θα πας υποχρεωτικά σε ART :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια η θήκη QuickWindow για προστασια της συσκευης ποσο κοστιζει τωρα; να κοιταξω ebay για καλυτερη τιμη

 

☆☆☆☆☆Συγνωμη. Ας διαγραφει.☆☆☆☆☆

 

Ρωτησα κατι που δεν επρεπε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι το δοκιμάσαμε και αυτό δυστυχώς τίποτα τα ίδια . Για λίγα λεπτά μετά το κλείσιμο της εφαρμογής maps για λίγο φαίνεται οτι φτιάχνει, αλλά μετά από λίγα λεπτά πάλι εμφανίζεται το εικονίδιο του location στην notification bar .
Link to comment
Share on other sites

Ρωτησα κατι που δεν επρεπε;

 

Οχι φιλε μου. Παρεξηγηση.

Οταν ειπα να διαγραφει εννοουσα το δικο μου ποστ.

Σου ειχα απαντησει στην ερωτηση σου αλλα μετα το μετανιωσα καθως καπου εκανα λαθος και το εσβησα. Επειδη ομως δεν μπορουμε να διαγραψουμε τα ποστ μας ζητησα απο καποιον moderator να το διαγραψει τελειως.

Λογικο που νομισες οτι πηγαινε για σενα καθως ειχα αφησει το quote σου και φανηκε σα να το ελεγα σε σενα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι το δοκιμάσαμε και αυτό δυστυχώς τίποτα τα ίδια . Για λίγα λεπτά μετά το κλείσιμο της εφαρμογής maps για λίγο φαίνεται οτι φτιάχνει, αλλά μετά από λίγα λεπτά πάλι εμφανίζεται το εικονίδιο του location στην notification bar .

 

εμενα μου εσκασε μια μερα και με μια επανεκκινηση εφυγε και δεν ξαναματαεπανεμφανιστηκε...ισως τυχαιο,δεν ξερω

2i6fhs-5.png
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πηρα πριν λιγες ωρες!!!!Ψαχνω εδω και 5 λεπτα, και δε τη βρισκω! Εχω ελληνικη γλωσσα. Το κινητο κομπλε, unbranded Germany, κατασκευη νοεμβριος 2014!!

 

περιμενω και εγω αυριο να μου ερθει το 32αρι,unbranded Germany και κατασκευης νοεμβριος του 2014 με αριθμο παρτιδας 411.

ευχαριστημενος, στην συσκευασια υπηρχαν φορτιστης και ακουστικα?

Link to comment
Share on other sites

περιμενω και εγω αυριο να μου ερθει το 32αρι,unbranded Germany και κατασκευης νοεμβριος του 2014 με αριθμο παρτιδας 411.

ευχαριστημενος, στην συσκευασια υπηρχαν φορτιστης και ακουστικα?

 

Φιλε, ναι ολα κομπλε... μεχρι στιγμης. η μονη ενσταση οτι μολις αποπειραθηκα να βγαλω φωτο στο σπιτι χωρις φως, κι η αληθεια ειναι οτι δε βγαζει τοσο καλες οσο την ημερα! επισης σε 2 που τραβηκα σε δωματια του σπιτιου σαν να καφεδιζει φανηκε η φωτο.. ειναι ετσι κι σε αλλους;; Κατι τελευταιο: Το φλας σε αυτοματη λειτουργια το βραδυ, το βγαζει μονο οταν πατας το εικονιδιο της καμερας για να βγει η φωτο; Γιατι οταν πατησα για εστιαση το φλας δεν αναψε..... Αυτα. Περαν αυτου, το κινητο τρεχει βουτυρο!!!:p:happy:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε, ναι ολα κομπλε... μεχρι στιγμης. η μονη ενσταση οτι μολις αποπειραθηκα να βγαλω φωτο στο σπιτι χωρις φως, κι η αληθεια ειναι οτι δε βγαζει τοσο καλες οσο την ημερα! επισης σε 2 που τραβηκα σε δωματια του σπιτιου σαν να καφεδιζει φανηκε η φωτο.. ειναι ετσι κι σε αλλους;; Κατι τελευταιο: Το φλας σε αυτοματη λειτουργια το βραδυ, το βγαζει μονο οταν πατας το εικονιδιο της καμερας για να βγει η φωτο; Γιατι οταν πατησα για εστιαση το φλας δεν αναψε..... Αυτα. Περαν αυτου, το κινητο τρεχει βουτυρο!!!:p:happy:

Το φλας δουλευετο καλυτερα στο ενεργο ή μη ενεργο, στο αυτοματο δε δουλευει τοσο "υποδειγματικα"! Στις βραδυνες φωτο το κινητο ειχε εξ' αρχης ενα θεματακι. Αν ομως ασχοληθεις με root και custom recovery βελτιωνεται ΠΑΡΑ πολυ!

Οταν βρεις χρονο διαβασε τις τελευταιες σελιδες εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=381039

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια εκανα δοκιμη μια φωτο με το φλας στο αυτοματο το οποιο και δεν αναψε παρολα αυτα εστιασε με μολις ενα πορτατιφ σαν μεσο φωτισμου και η φωτο πιστευω ειναι παρα πολυ καλη οποτε δε θεωρω οτι εχει θεμα το φλας το οποιο σε απολυτο σκοταδι δουλευει μια χαρα.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κοιταω για θηκη επισημη QuickWindow γυρω στα 27 με 30 ευρωπουλα. εσεις εχετε παρει;; δεν ειναι πολλα;:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κοιταω για θηκη επισημη QuickWindow γυρω στα 27 με 30 ευρωπουλα. εσεις εχετε παρει;; δεν ειναι πολλα;:wacko:

H επισημη εχει κανει γρατζουνιες στις οθονες πολλων. Δες καμια Νιλλκιν.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κοιταω για θηκη επισημη QuickWindow γυρω στα 27 με 30 ευρωπουλα. εσεις εχετε παρει;; δεν ειναι πολλα;:wacko:

 

οχι καλα ειναι και γω τοσο την εχω παρει απο καταστημα μεσογειων στους αμπελοκηπους.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Το φλας δουλευετο καλυτερα στο ενεργο ή μη ενεργο, στο αυτοματο δε δουλευει τοσο "υποδειγματικα"! Στις βραδυνες φωτο το κινητο ειχε εξ' αρχης ενα θεματακι. Αν ομως ασχοληθεις με root και custom recovery βελτιωνεται ΠΑΡΑ πολυ!

Οταν βρεις χρονο διαβασε τις τελευταιες σελιδες εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=381039

 

Εμένα μου φαίνονται μιά χαρά από πλευράς καθαρότητας και ποιότητας οι βραδυνές φωτογραφίες. Δύο παρατηρήσεις έχω να κάνω όμως. Αργεί να εστιάσει όταν χρησιμοποιώ το φλας και εμφανίζεται έντονη θολούρα σε κινούμενα αντικείμενα, αν και το δεύτερο είναι σχετικά λογικό.

 

Παιδια κοιταω για θηκη επισημη QuickWindow γυρω στα 27 με 30 ευρωπουλα. εσεις εχετε παρει;; δεν ειναι πολλα;:wacko:

 

Εμένα μου την έδωσε μαζί με το κινητό το παιδί από το οποίο το αγόρασα. Μέτρια ποιότητα άσε που μετά από λίγες μέρες χρήσης άρχισε να ραγίζει στις δύο κάτω γωνίες. Τώρα χρησιμοποιώ άλλη.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φαίνονται μιά χαρά από πλευράς καθαρότητας και ποιότητας οι βραδυνές φωτογραφίες. Δύο παρατηρήσεις έχω να κάνω όμως. Αργεί να εστιάσει όταν χρησιμοποιώ το φλας και εμφανίζεται έντονη θολούρα σε κινούμενα αντικείμενα, αν και το δεύτερο είναι σχετικά λογικό.

Αυτο εννοουσα οταν εγραψα οτι εχει ενα "θεματακι"........:p

Link to comment
Share on other sites

H επισημη εχει κανει γρατζουνιες στις οθονες πολλων. Δες καμια Νιλλκιν.

 

Ειναι στα δεδομενα της lg? Η το καλυμμα αφηνει ανοικτο μονο το πισω μερος της καμερας;

 

Ποσο παει;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κοιταω για θηκη επισημη QuickWindow γυρω στα 27 με 30 ευρωπουλα. εσεις εχετε παρει;; δεν ειναι πολλα;:wacko:

 

Αν και υπάρχει νήμα σχετικά με θήκες για το G2, θα σου πρότεινα να δεις και κάτι τέτοιο. Την έχω τη συγκεκριμένη και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Έχει και μαγνήτη στο κλείσιμο για πιο σταθερή και το quick window δουλεύει μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι στα δεδομενα της lg? Η το καλυμμα αφηνει ανοικτο μονο το πισω μερος της καμερας;

 

Ποσο παει;

 

Καλα προφανως αυτοι που εχουν καταφερει να κανουν γρατζουνιες με την γνησια θηκη θα παλευουν με το κινητο εγω την εχω 3 μηνες και μου εχει φαει και 3 σουπες η μια σοβαρη και το κντ δεν εχει τπτ απορω.:):O

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Καλα προφανως αυτοι που εχουν καταφερει να κανουν γρατζουνιες με την γνησια θηκη θα παλευουν με το κινητο εγω την εχω 3 μηνες και μου εχει φαει και 3 σουπες η μια σοβαρη και το κντ δεν εχει τπτ απορω.:):O

 

Το κινητό δεν έχει πάθει τίποτα. Η θήκη άρχισε να ραγίζει...:p

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν έχει πάθει τίποτα. Η θήκη άρχισε να ραγίζει...:p

 

Το καταλαβα και γω για την θηκη λεω η οποια εχει προστατευσει το κινητο μεχρι στιγμης επαρκως.Ισως επεσες σε ελατωματικη παρτιδα?:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

σημερα που επαιξα λιγο με το κινητο δεν εχω λογια.

το κινητο είναι η μερα με την νυχτα σε σχεση με το nexus s.

το μονο θεμα που εχω είναι ότι εχω ξεχασει τον κωδικο συνδεσης του google και δεν ξερω τι να κανω.

και κατι τελευταιο, μπορει καποιος να μου πει πως θα περασω το don't punic από το παλιο τηλεφωνο στο καινουργιο?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...