Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ γιατί δεν βλέπω καμία 11.1.185.... κάτι έχουν τα μάτια μου;

 

Τσέκαρε πάλι από εκεί που λέει "Android 4" και κάτω, είναι χαμηλά...

Κι εγώ το έχω κατεβάσει και δουλεύει κανονικά σε stock browser αλλά και στον Next που χρησιμοποιώ κυρίως.

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ βαρέθηκα να περιμένω και πέρασα cloudy stock 1.1 τουμπανοοοοοο 4.4.2 σφαίρα το τηλέφωνο παιδιά. Γιατί τόσο καιρό δεν φλασαρα δεν ξέρω

 

Υπάρχει κάτι έστω και ασήμαντο που δεν δουλεύει στην cloudy stock 1.1

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει κανενας υποψην καμια καλή pull up case ? Πηρα μια απο ebay και αφηνει μισο εκατοστό έξω το κινητό .. Μου αρεσει που έλεγε οτι προοριζεται για το G2 ..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει κανενας υποψην καμια καλή pull up case ? Πηρα μια απο ebay και αφηνει μισο εκατοστό έξω το κινητό .. Μου αρεσει που έλεγε οτι προοριζεται για το G2 ..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Εγώ έχω αυτή, αλλά κι αυτή αφήνει λίγο. Με τον καιρό παρατηρώ πάντως ότι "ανοίγουν" οι κάτω ραφές και μπαίνει πιο μέσα απ'ότι στην αρχή.

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επειδή προσανατολίζομαι για την αγορά του, η ποιότητα κλήσεων είναι καλή; Επίσης τα 2 ηχεία που βλέπω λειτουργούν στερεοφωνικά ή το δεύτερο το έχει για ομορφιά όπως στο νέξους;
Link to comment
Share on other sites

Επειδή προσανατολίζομαι για την αγορά του, η ποιότητα κλήσεων είναι καλή; Επίσης τα 2 ηχεία που βλέπω λειτουργούν στερεοφωνικά ή το δεύτερο το έχει για ομορφιά όπως στο νέξους;

 

από τη μία είναι το μικρόφωνο και από την άλλη το μοναδικό ηχείο.

My smartphone history:

Nokia E60 -> Nokia E51 -> Apple Iphone 4 32GB Black -> LG G2 32GB Black -> HomTom HT17 Pro -> Xiaomi Mi Max Prime

Link to comment
Share on other sites

Επειδή προσανατολίζομαι για την αγορά του, η ποιότητα κλήσεων είναι καλή; Επίσης τα 2 ηχεία που βλέπω λειτουργούν στερεοφωνικά ή το δεύτερο το έχει για ομορφιά όπως στο νέξους;

 

Δεξί ηχείο, αριστερό μικρόφωνο. Όσο για την ποιότητα εγώ δεν έχω κανένα παράπονο. Κάποιοι που έιχαν, μάλλον έπεσαν σε ελαττωματικές παρτίδες

http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εφτασε η αναβαθμιση για τα SEA! Δεν την εκανα ακομα!! χεχεχε Γιατι δεν ξερω τι θα γινει!!

 

Edit : οποίος μπορεί να με καθοδηγήσει πως να την κάνω με αυτή την καθαρή εγκατάσταση που λένε, γιατί δεν έχω ιδέα. Δεν μπορώ να ξαναπερναω όλα τα προγράμματα από την αρχή

Edited by jimmy_jump24
Καμένος μέχρι το μεδούλι!
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εβαλε κανεις την εκδοση Hong Kong Kitkat που βγηκε σημερα;Θελω να μου πει αν εχει την επιλογη στα δικτυα για το LTE (4G).Σορρυ εχω ρωτηση και ποιο πισω.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει κανενας υποψην καμια καλή pull up case ? Πηρα μια απο ebay και αφηνει μισο εκατοστό έξω το κινητό .. Μου αρεσει που έλεγε οτι προοριζεται για το G2 ..

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

εγώ πήρα μια απο mediamarkt/kotsovolo γύρω στα 12€ αν θυμάμαι. καλούτσικη είναι (μερικές σελίδες πιο πίσω έχω και φώτο)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε πάλι από εκεί που λέει "Android 4" και κάτω, είναι χαμηλά...

Κι εγώ το έχω κατεβάσει και δουλεύει κανονικά σε stock browser αλλά και στον Next που χρησιμοποιώ κυρίως.

 

καλά μεγάλος είμαι, μπορεί τα μάτια μου να έπαθαν.... αλλά και ο mozilla; κάνω εύρεση 11.1.185.81 και δεν βγάζει τίποτε. το πιο φρέσκο είναι το Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81):lol::lol:

μιλάω πάντα για αυτό το λινκ http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

Ευρωπαϊκη ROM εχεις.

Για τα δικτυα πας settings/networks/tethering and networks/mobile networks/network mode. Ή κατεβαζεις το κουρτινακι και πατας παρατεταμενα τον διακοπτη data με τα δυο βελακια πανω κατω.

 

Να σαι καλα φιλε ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Φίλος ενδιαφέρεται για το g2 αφού δεν την παλεύει άλλο με το s3! Έχει κανένας άποψη συγκριτικά με το z1 γιατί είναι ανάμεσα στις δύο αυτές συσκευές?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Φίλος ενδιαφέρεται για το g2 αφού δεν την παλεύει άλλο με το s3! Έχει κανένας άποψη συγκριτικά με το z1 γιατί είναι ανάμεσα στις δύο αυτές συσκευές?

 

Και το z1 είναι καλό,αλλά άτονη η οθόνη στο θέμα χρωμάτων σε σχέση με το g2,το δεύτερό έχει καλύτερή απεικόνισή.

Επίσης,το μέγεθος.

Άνετα έβαζε 5,5 σχεδόν ίντσες το μέγεθος του z1.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βγήκε 4.4.2 Hong Kong 32G :http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW015395432109876543213/D80220A_00.kdz

 

Φίλε μου πως την περνάμε αυτή? Κι εμένα Χονγκ Κονγκ είναι αλλά όταν κανω τον έλεγχο λογισμικού μου λέει ότι χρησιμοποιώ την πιο πρόσφατη έκδοση... Ενώ είμαι με 4.2.2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μολις συνδεθηκα με το ρουτερ ασυρματα,μου βγαλε ειδοποιηση για νεα εκδοση λειτουργικου.Ειναι 520mb...kit kat;;τι πρεπει να κανω;πρωτα format και μετα αναβαθμιση;καποιος που ξερει;
Oneplus One to rule them all!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Μολις συνδεθηκα με το ρουτερ ασυρματα,μου βγαλε ειδοποιηση για νεα εκδοση λειτουργικου.Ειναι 520mb...kit kat;;τι πρεπει να κανω;πρωτα format και μετα αναβαθμιση;καποιος που ξερει;

 

κατευθειαν ληψη φιλε μου,αλλα σερνεται,εχει περασει μια ωρα κ ειναι στο 15%,αστα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια κι εγω μια απο τα ιδια μπαινω ιντερνετ το μεσημεριμου βγαζει ειδοποιση κι ειμαι κοντα μια ωρα κι ειμαι στο 14 γιατι τοσο αργει?..το κατεβαζουνε πολλοι και τα χει παιξει μαλλον??
Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα....τι στην ευχή,από Ιράν είναι?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου πως την περνάμε αυτή? Κι εμένα Χονγκ Κονγκ είναι αλλά όταν κανω τον έλεγχο λογισμικού μου λέει ότι χρησιμοποιώ την πιο πρόσφατη έκδοση... Ενώ είμαι με 4.2.2

 

Καλησπέρα.Κατέβασε το LG Suite στο Pc σου κάντο εγκατάσταση μετά σύνδεσε το κινητό με το usb καλώδιο άνοιξε το LG Suite Και πατά έλεγχος ενημέρωσης για νέο υλικόλογισμικό.Άντε ρε παλικάρι πέρασε την και αν μπορείς πες μου στα δίκτυα σου εμφάνισε την επιλογή LTE 4G.Έχω και εγώ Hong Kong συσκευή αλλά του πέρασα προχθές την Γερμανική έκδοση 4.4.2 kitkat.

Link to comment
Share on other sites

Τι καλό πράμα αργεί να γίνει. Παιδιά πετάει το τηλέφωνο με κιτκατ

 

Όντος παιδιά το κινητό πάει σφαίρα χωρίς ίχνος lag ειδικά με Nova launcher 2.3 prime και η μπαταρία στα ίδια επίπεδα μπορεί και λίγο καλύτερη απο την Jelly bean.Εγώ παντός έκανα hard reset πριν και μετά την έγκατασταση στήνοντας την συσκευή από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, εχω 402 παρτιδα πολλωνικο και μου εσκασε ειδοποιηση για αναβαθμιση, αν εσεις με τη μια ωρα ειστε στο 15% λεω να το βαλω το βραδυ να κατεβαινει γιατι σε καμια ωρα θα φυγω απο το σπιτι.. Edited by some1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...