Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ την εβαλα και εγω την Πορτογαλικη 20Β...ειναι αψογο σε τοσο βαθμο που καθομαι και αναρωτιεμαι ποσο καλυτερο μπορει να ειναι το επομενο G3 ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γνωριζει κανεις αν εχει κυκλοφορησει η kit-kat για εγγλεζικη εκδοση 6GB;

 

Οχι ακομα...

Link to comment
Share on other sites

Εχω παιδιά την D80210a-262-01 T-Mobile αγορασμένο απο Birdphone , συνδέθηκα τώρα με το PC suite αλλά δεν μου βγάζει κάτι , μήπως την έχει βάλει κανείς ?

 

 

:rolleyes:

 

Εγω βαρεθηκα να περιμενω την tmobile, πέρασα την πορτογαλικη manual με ζόρι αλλά δεν το μετάνιωσα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

Ξαφνικα το χθες το clean master μου εμφανιζεται στην οθονη με πολυ μικρους χαρακτηρες

,γνωριζει καποιος τι μπορει να συμβαινει. Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Για τα 32άρια από Expansys (NEU) λέτε να αργήσει η KK?

Αν σκεφτεις οτι ειμαστε οι μονοι που δεν εχουμε παρει ουτε μια αναβαθμιση και ειμαστε με v10a.......

Αν δε θες να περιμενεις, περνα καποια αλλη ΚΚ.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν σκεφτεις οτι ειμαστε οι μονοι που δεν εχουμε παρει ουτε μια αναβαθμιση και ειμαστε με v10a.......

Αν δε θες να περιμενεις, περνα καποια αλλη ΚΚ.

Δεν είστε οι μόνοι, έχουν κι άλλοι αυτό το "προνόμιο", π.χ. T-Mobile γερμανικό 16GB κι εμείς ακόμα είμαστε με v10a.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βαρέθηκα να περιμένω και πέρασα cloudy stock 1.1 τουμπανοοοοοο 4.4.2 σφαίρα το τηλέφωνο παιδιά. Γιατί τόσο καιρό δεν φλασαρα δεν ξέρω
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Εγώ είχα την Γερμανική 4.2.2 της Vodafone, αλλά πλέον έχω περάσει στη συσκευή την Europe open 4.2.2. Θα ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κάποιος, για το αν θα βγει Europe open 4.4 kit kat ? Κι αν βγει αν θα την πάρω ota ? Βλέπω όλους που βάζουν kit kat κι αναρωτιέμαι αν αξίζει να περάσω ( πχ. την πορτογαλική 4.4 ) ή να περιμένω να βγει η 4.4 Europe open.
Life' s Good 2
Link to comment
Share on other sites

http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

 

Κατεβάζεις την 11.1.185.81 (για Android) και εγκαθιστάς κανονικά το apk αρχείο...

 

 

Τήν έχω εγκαταστήσει την 11.1.185.81 αλλά πάλι συνεχίζω να μην μπορώ να δώ τίποτα . Γιατί ? τι να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

Τήν έχω εγκαταστήσει την 11.1.185.81 αλλά πάλι συνεχίζω να μην μπορώ να δώ τίποτα . Γιατί ? τι να κάνω ?

 

Ποιον browser χρησιμοποιείς? Ο Chrome π.χ. ΔΕΝ υποστηρίζει flash σε αντίθεση με τον stock browser...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά πως καταλαβαίνετε τι προέλευσης είναι το κινητό? Εμένα είναι από σκρουτζομάγαζο, απείραχτο, 401 παρτίδα και φοράει v10f....
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά πως καταλαβαίνετε τι προέλευσης είναι το κινητό? Εμένα είναι από σκρουτζομάγαζο, απείραχτο, 401 παρτίδα και φοράει v10f....

 

Κοίτα πάνω στο κουτί. Ο κωδικός προέλευσης έχει 3 γράμματα: Π.χ. SEA (SouthEastAsia)...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πάνω στο κουτί. Ο κωδικός προέλευσης έχει 3 γράμματα: Π.χ. SEA (SouthEastAsia)...

 

Αααα οκ. Εμένε γράφει RO οπότε λογικά θα είναι Ρουμανίας. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τήν έχω εγκαταστήσει την 11.1.185.81 αλλά πάλι συνεχίζω να μην μπορώ να δώ τίποτα . Γιατί ? τι να κάνω ?

 

Με τον dolfin browser και το hack flash player θα παίζει θα πρέπει να ενεργοποιήσεις απο τις ρυθμίσεις περιεχόμενο διαδυκτιου >flash player >πάντα ενεργο και απο εδω κατεβαζεις το flash player hack: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2548001 (για 4.4.2)

Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα πάνω στο κουτί. Ο κωδικός προέλευσης έχει 3 γράμματα: Π.χ. SEA (SouthEastAsia)...

 

Παρόλο που είναι Ρουμανικό...ούτε λόγος για kit kat μέχρι τώρα παρόλο που λένε ότι έχει βγει η αναβάθμιση για Ρουμανία....

Link to comment
Share on other sites

Ετσι λενε και για την Τσεχια αλλα καμμια αναβαθμιση δεν υπαρχει.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μας κανένα update, πως πάει από lag?

Πάντως πιστεύω ότι μια συσκευή με πειραγμένο Android λίγο πολύ θα έχει lag, και όσο περνάει ο καιρός το lag θα αυξάνεται. Αυτή είναι γνώμη μου από την πείρα που έχω μέχρι τώρα (Samsung HTC)

Oneplus A6013
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς? Το default view ειναι βάση ημερομηνίας, και εχει επιλογή για φίλτρο εισερχομενες/εξερχομενες/αναπαντητες

 

Αν έχεις απο την ίδια επαφή 3 κλίσεις (π.χ. 1 αναπαντητη και 2 εξερχόμενες) σου δείχνει μόνο την τελευταία ή όλες;

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Τήν έχω εγκαταστήσει την 11.1.185.81 αλλά πάλι συνεχίζω να μην μπορώ να δώ τίποτα . Γιατί ? τι να κάνω ?

 

Εγώ γιατί δεν βλέπω καμία 11.1.185.... κάτι έχουν τα μάτια μου;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα βγήκε 4.4.2 Hong Kong 32G :http://csmgdl.lgmobile.com/dn/downloader.dev?fileKey=FW015395432109876543213/D80220A_00.kdz

Καλημερα.Θελω να μου πει καποιος που να περασε την Hong Kong Kitkat αν στα δικτυα εχει επιλογη LTE (4G);

Γιατι οι προηγουμενες εκδοσεις σε 4.2.2 Jelly Bean δεν ειχαν.

Αδικια καθισα το Σαββατο και παιδευτηκα για να περασω στο LG G2 μου που ειναι προελευσης Hong Kong την Kitkat Γερμανιας και τωρα 2 μερες μετα παει και την βγαζει.:X

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...