Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το μόνο που έκανα φιλέ μου ήταν να τους πάρω 3-4 φορές να τους Βρισω λίγο γιατί με είχαν αφήσει 10 μέρες χωρίς κιν. Μετά με πήραν μόνοι τους και μου είπαν ότι θα γίνει αντίσταση λόγω έλλειψης αλλά φαίνεται είχαν στείλει πολλά και άλλαξαν ρότα.. :-p

Να πω μια ανανέωση για το GPS σε διαδρομή. Σήμερα είχα το androiTS ανοιχτό σε διαδρομή Γέρακας- δικαστήρια για να δω τι ακριβώς γίνεται. Στο 99% της διαδρομής η ακρίβεια ήταν 3-5 μέτρα και με 10+ κλειδωμένους δορυφόρους. 2 φορές από ότι πρόσεξα έφαγε Σκάλωμα και έχασε όλους τους glonass και έμεινε με 6-8 εκεί η ακρίβεια πήγε στα ~20 μέτρα για 2-3 δεύτερα οπότε αυτό πρέπει να είναι που δείχνει σε κάποιους σαν να χάνει το οποίο κάνει μπαμ ότι είναι θέμα firmware η driver του δεκτή. Στα στενά της κυψέλης ανέβηκε στα 10 μέτρα +-2 λόγω των πυκνών κτηρίων.

 

Αύριο θα πάρω την lg να δω τι θα μου πούνε, σε ευχαριστώ φίλε μου!

Link to comment
Share on other sites

Σέρνεται! :lol:

 

Το S4 βγάζει 28000. Είσαι καλά ή να το πουσάρουμε λίγο;;; :lol:

 

Δεν μ αρέσει δεν μ αρέσει, αν δεν φτάνει τα 40000 σέρνεται!!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μονο;;;εχεις προβλημα, γυρνα το για επισκευη :p

Τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν να το στείλω για επισκευή, αν δεν βγάζει τουλάχιστον 42000 έχει πρόβλημα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Οποιος εχει LG G2 32GB HKG (Hong Kong) ας το συνδεση με το LG SUITE εχει ερθει update η 10D version.Με OTA δεν εχει ερθει ακομα λεει οτι ειναι η 10C version τελευταιο υλικο λογισμικο.Ας δοκιμασει καποιος και ας μου πει για να ειμαι σιγουρος 100% ωστε να προχωρησω στην αναβαθμιση. Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Το dropbox δίνει και σε εμάς 50gb ;πως ; αν Ισχύει. ..

 

50GB δεν δίνει το dropbox αλλά το box: https://support.box.com/hc/en-us/articles/200527128-LG-50GB-Promotion-FAQ

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σήμερα παρέλαβα το κινητό που μπορώ να καταλάβω οτι έχει την ευρωπαική ROM???

Καλοριζικο φιλε.

Settings/General/About phone/Software information/Software version και καπου στη μεση θα εχει τρια αρχικα γραμματα.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ναι, ευρωπαϊκό.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

50GB δεν δίνει το dropbox αλλά το box: https://support.box.com/hc/en-us/articles/200527128-LG-50GB-Promotion-FAQ

 

δεν εχω ασχοληθει και ψαχνωμαι να φτιαξω ενα cloud να εχω καποια βασικα για αρχη οπουδηποτε τα χρειαστω. ποιο site cloud παρεχει δωρεαν την μεγαλυτερη χωρητικοτητα? ολα εχουν την ιδια ταχυτητα στο download σε γενικες γραμμες? υπαρχει σελιδα που να τα εχει ολα μαζεμενα να διαλεξω?

Link to comment
Share on other sites

Διάβασες το λινκ που έδωσα ή μπαααααα; Εκεί δίνει τις οδηγίες για το πώς θα πάρεις τα 50GB με LG κινητό.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Διάβασες το λινκ που έδωσα ή μπαααααα; Εκεί δίνει τις οδηγίες για το πώς θα πάρεις τα 50GB με LG κινητό.

 

φιλε εχεις δικιο δεν ειχα δωσει σημασια στο λινκ, θα του ριξω μια ματια τωρα.... :O:O τα αρχεια παραμενουν στα 250mb?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,κατεβασα και γω το atuntu αλλα μου βγαζει συνολο γυρω στις 26000 σημαίνει κατι αυτο?

 

οχι φιλε δεν σημαίνει τιποτα τρεξε το ξανα οταν η θερμοκρασια του κινητού σου θα ειναι κατω απο 20 βαθμους και μετα δες τα αποτελεσματα!!!και να μην τρεχεις τιποτα απο πίσω εννοείται!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Αν εχει αντι για EUR τον αριθμο 232 τι σημαινει?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Αν εχει αντι για EUR τον αριθμο 232 τι σημαινει?

Οντως σε καποιους δεν εχει γραμματα απ' ό,τι θυμαμαι. Σε αυτην την περιπτωση, δεν ειμαι σιγουρος, αλλα μαλλον ειναι ευρωπαικη γιατι θυμαμαι ενα παιδι που ειχε περασει την open europe και δεν του εβγαζε το EUR.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ασχοληθει και ψαχνωμαι να φτιαξω ενα cloud να εχω καποια βασικα για αρχη οπουδηποτε τα χρειαστω. ποιο site cloud παρεχει δωρεαν την μεγαλυτερη χωρητικοτητα? ολα εχουν την ιδια ταχυτητα στο download σε γενικες γραμμες? υπαρχει σελιδα που να τα εχει ολα μαζεμενα να διαλεξω?

 

 

 

Το box....50gb!!!

 

Νομιζεις!!!

Surdoc 100gb!!!

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όλα αυτά τα cloud που μπορεί να μας φανούν χρήσιμα για το κινητό πέρα από το να αποθηκεύουμε μουσική ή βίντεο;
Link to comment
Share on other sites

να κρατησεις ενα ασφαλες backup. με το ασφαλες εννοω οτι πες πως αυριο μεθαυριο σου καιγεται ο σκληρος, οπως καηκε ο δικος μου και κλαιγα για καμια βδομαδα, στο cloud δεν εχεις τετοια θεματα..

μετα προσβαση στο υλικο σου απο οπουδηποτε, διαμοιρασμος αρχειων κλπ

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

να κρατησεις ενα ασφαλες backup. με το ασφαλες εννοω οτι πες πως αυριο μεθαυριο σου καιγεται ο σκληρος, οπως καηκε ο δικος μου και κλαιγα για καμια βδομαδα, στο cloud δεν εχεις τετοια θεματα..

μετα προσβαση στο υλικο σου απο οπουδηποτε, διαμοιρασμος αρχειων κλπ

 

Οκ ευχαριστώ. Ελπίζω μόνο από ταχύτητες να μην σέρνεται στο download.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι η ταχυτητα, τουλαχιστον στο dropbox και στο drive που χρησιμοποιω..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απο αυριο θα εχω στα χέρια μου επιτέλους κ γω LG G2 32G αν και πρώην κάτοχός samsug για χρόνια ελπίζω να μην δυσκολευτω στην αλλαγή
Poco F2 Pro 8/256
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...