Jump to content

[Επίσημο] LG G2 (D802)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όποιο θες από τα πρώτα 6-7 που βγάζει (τζαμπέ προφανώς), 4G LTE Switch είχα εγώ...

 

Με αυτή την εφαρμογή μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το 4G στο μοντέλο χονγκ κονγκ, χωρίς να βάλουμε ευρωπαϊκή rom;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 22,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγω θελω να ρωτησω για ζελατινα..screen protector..βάλατε?? και αν ναι πιο πήρατε..???

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω να ρωτησω για ζελατινα..screen protector..βάλατε?? και αν ναι πιο πήρατε..???

 

Φίλε μου εγώ τώρα φοράω ένα που είχε μέσα η θήκη που πήρα (nillkin) το οποίο δεν είναι και πολύ καλό και έχω παραγγείλει και περιμένω το OBLIQ*Premium που το έλεγαν εδώ τα παιδιά..

Link to comment
Share on other sites

Με αυτή την εφαρμογή μπορούμε να ενεργοποιήσουμε το 4G στο μοντέλο χονγκ κονγκ, χωρίς να βάλουμε ευρωπαϊκή rom;

 

Ναι, αλλά θα εξακολουθεί να μην φαίνεται η επιλογή και κυρίως να μην "μένει", δηλαδή με το που θα μπεις στα Δίκτυα ή αποσυνδεθεί/συνδεθεί μόνο του, θα γυρίσει σε απλό 3G...

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ τώρα φοράω ένα που είχε μέσα η θήκη που πήρα (nillkin) το οποίο δεν είναι και πολύ καλό και έχω παραγγείλει και περιμένω το OBLIQ*Premium που το έλεγαν εδώ τα παιδιά..

 

εμενα με αφησε ικανοποιημένο παντως αυτο της nillkin. το θεμα ειναι οτι ειχα παραγγείλει και τα crystal clear της spiegen και τωρα τα χω και καθονται..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

εμενα με αφησε ικανοποιημένο παντως αυτο της nillkin. το θεμα ειναι οτι ειχα παραγγείλει και τα crystal clear της spiegen και τωρα τα χω και καθονται..

 

Ναι εντάξει γούστα είναι αυτά :-P

Νομίζω όμως ότι της spigen καλύπτει τους αισθητήρες και ίσως υπάρχει πρόβλημα... Γι αυτο δεν πήρα και εγώ από εκεί γιατί πάντα spigen μεμβράνες έβαζα είτε σε iphone είτε στο nexus4 που είχα και ακόμα είναι άψογες.

 

Ερώτηση : διαβασα ότι δόθηκε η 4.4 για τα g2 απο Κορέα και από ότι θυμάμαι κάποιος εδώ έχει ένα από εκεί? Την πέρασες να μας πεις διάφορες?

Edited by stefanos_ma
Link to comment
Share on other sites

επειδη ειμαι και εγω θεσσαλονικη μου τα πουλας μια που δεν τα χρειαζεσαι.στειλε μου πμ να μιλησουμε
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χτύπησα και εγώ το ψυχολογικό φράγμα των 6 ωρών οθόνης με 19% υπόλοιπο.!! Χρήση wifi και όλα ανοικτά συγχρονισμοι κτλ
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χτύπησα και εγώ το ψυχολογικό φράγμα των 6 ωρών οθόνης με 19% υπόλοιπο.!! Χρήση wifi και όλα ανοικτά συγχρονισμοι κτλ

 

Τι εννοειται ρε παιδια 6 ωρες οθονη?

Εχετε την οθονη συνεχομενα ανοιχτη 6 ωρες?

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα παραλαβω την quickwindow case!Θα ανεβασω φωτογραφιες (εχω λευκο g2 και λευκη θηκη)

Phone : Lenovo Vibe P1 M Stock

Tabs : MLS iQTab Atlas 7''

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ καλη και βολικη..κ εγω την πηρα χθες.το θεμα ειναι οτι δεν νομιζω να το προστατευει και τοσο γιατι το κατω μερος του κινητου περισευει λιγακι εξω απο τη θηκη...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είχαμε μια πτώση με το τηλέφωνο γυμνό. Η αλήθεια είναι ότι μου πέφτει κινητό κάτω ίσως μια φορά στα 2-3 χρόνια. Έσκασε με την πλάτη λοιπόν η συσκευή από το ύψος της τσέπης (όπως το έβγαλα δηλαδή) και ακριβώς παράλληλα με το έδαφος, οπότε έπεσε στο έδαφος και βρήκε όλα η επιφάνεια ταυτόχρονα. Στάθηκα τυχερός γιατί έτσι που έπεσε δεν έπαθε τίποτα απολύτως. Αν είχε βγει κάποια γωνία σίγουρα κάτι θα έσπαγε ενώ αν ήταν το μπροστά μέρος θα έκλαιγα τώρα πάνω από την θρυμματισμενη οθόνη. Περίμενα να δω ίσως σπασμένο το γυαλί της κάμερας αλλά όπως είπα δεν έπαθε το παραμικρό.. Μου έκανε εντύπωση πάντως το πλαστικό στο πίσω μέρος που άντεξε, νόμισα ότι κάτι θα σπάσει.. Ελπίζω μακριά από μας από δω και πέρα :p
Link to comment
Share on other sites

ναι και εγω που την πηρα την αφησα στην ακρη γιατι δεν προστατευει αρκετα.τζαμπα τα 29.90 που εδωσα και δεν θα την βαλω καθολου
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

:wacko::wacko:αμαν ρε φιλε μου μου σφιχτηκε το στομαχι μου και μονο που το ειπες.ευτυχως δεν επαθε τιποτα.βαζε θηκη μην το αφηνεις γυμνο
salonika city :thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις χτύπησα και εγώ το ψυχολογικό φράγμα των 6 ωρών οθόνης με 19% υπόλοιπο.!! Χρήση wifi και όλα ανοικτά συγχρονισμοι κτλ

 

ειδες? μεχρι το 10% ειχες ευκολα αλλα 40-50 λεπτα.

ρε μπας και το κινητο σου ειναι καινουργιο και δεν εχεις κανει τις πρωτες καλες 5-6 φορτισεις?

 

Τι εννοειται ρε παιδια 6 ωρες οθονη?

Εχετε την οθονη συνεχομενα ανοιχτη 6 ωρες?

 

:lol::lol:

την αφηνουμε ανοιχτη να μας φωτιζει στο διαβα μας

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Το πλαισιο ειχε μια σιλικονατη διαφανη με 3,90 ευρω αλλα απο οτι βλεπω τωρα στο site τους δεν υπαρχει.

Δεν ηταν κατι το φοβερο αλλα τετιους ειδους θηκες και φτηνες ειναι αλλα και προστατευουν αρκετα απο πτωσεις.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με βολευει πολυ η quickwindow. Αν στο μελλον υποστηριζει και αλλα widgets θα ειναι ακομα καλυτερη....

Στο σπιτι παντα χωρις θηκη. Εξω ομως παντα!

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

ειδες? μεχρι το 10% ειχες ευκολα αλλα 40-50 λεπτα.

ρε μπας και το κινητο σου ειναι καινουργιο και δεν εχεις κανει τις πρωτες καλες 5-6 φορτισεις?

 

 

 

:lol::lol:

την αφηνουμε ανοιχτη να μας φωτιζει στο διαβα μας

 

Ναι καινούργιο είναι 3 φόρτιση είναι!!

Link to comment
Share on other sites

Καταγεγραμμένη πεζή διαδρομή στα στενά Παγκρατίου-Ν. Κόσμου-Βύρωνα-Καισαριανής με το Endomondo.

Δεν έχει χάσει ούτε στενάκι. Ποτέ δεν έχασε τους δορυφόρους. Και με παλιόκαιρο.

Για τους δύσπιστους!

 

Untitled-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για οσους εχουν την Quickwindow, στη μουσικη που εμφανιζεται μου βγαζει μονο τα 3 κομματια που ειχε ηδη το κινητο. Πως γινεται να προσθεσω να εμφανιζονται και αυτα που εβαλα εγω στο κινητο; ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως που είχα το 4s το φόρτιζα μέρα παρα μέρα, με ανοιχτό συνέχεια το wifi και 6 ωρες χρήσης. για αυτό παραξενεύτηκα με το g2, γιατι άκουγα όλους που λεγαν για την μπαταρία του, και νόμιζα θα έχει τεράστια διαφορά.

 

Για φέρε στο μυαλό σου το χρήση έκανες με το ένα και το με το άλλο.

Εγώ όταν προσπάθησα με το 4s να κάνω χρήση αλλά Note 2 η μπαταρία μ έβγαζε από τις 9 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Για φέρε στο μυαλό σου το χρήση έκανες με το ένα και το με το άλλο.

Εγώ όταν προσπάθησα με το 4s να κάνω χρήση αλλά Note 2 η μπαταρία μ έβγαζε από τις 9 το πρωί μέχρι τις 2 το μεσημέρι.

 

Ακριβώς και εγώ με το 4s κάθε μεσημέρι στο φορτιστή ήταν..

Όλα έχουν να κάνουν με την χρήση..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...