Jump to content

Sony Xperia Z Ultra


vezyro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα πήγα σημερα και το αλλαξα το κινητο στα mediamarkt και μολις τωρα το ανοιξα αλλα δυστυχώς και αυτο το ίδιο πραγμα εχει οχι βέβαια όπως το αλλο. κανενας αλλος δεν το εχει δει αυτό?

 

Επιστροφή και πάλι Δημήτρη

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

- Ποιό μοντέλο κυκλοφορεί στην Ελλάδα; το C6802,c6833,c6843,c6806 .. απ' ότι έχω καταλάβει το 02 είναι μόνο 3G ενώ τα υπόλοιπα 4G(lte). Αναγράφεται ο κωδικός πάνω στο κουτί; Υπάρχει διαφορά στην τιμή; Edited by hitech
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Σκάλωσα τώρα με το μολύβι. ΟΚ, ο γραφίτης είναι αγώγιμος. Το ξύλο που περιβάλλει το γραφίτη στο μολύβι και έρχεται σε επαφή με το χέρι, δεν είναι. Πως στο καλό καταλαβαίνει η capacitive ότι την ακουμπάς;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

- Ποιό μοντέλο κυκλοφορεί στην Ελλάδα; το C6802,c6833,c6843,c6806 .. απ' ότι έχω καταλάβει το 02 είναι μόνο 3G ενώ τα υπόλοιπα 4G(lte). Αναγράφεται ο κωδικός πάνω στο κουτί; Υπάρχει διαφορά στην τιμή;

 

Ο κωδικος c6802 ειναι το 3g για ασιατικες αγορες. Για ελλαδα 4g ειναι 6833 αν θυμαμαι καλα. Το κουτι γραφει επανω κωδικο. Το 3g πωλειται φθηνοτερα και η εγγυηση ειναι μονο απο το καταστημα που το αγορασες. Δεν στο αναγνωριζει η σονυ ελλας!

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Μου ερχεται να το σπασω . Τωρα εχει κολλησει η οθονη και δεν κλεινει δεν ξερω τι να κανω .
:p
Link to comment
Share on other sites

Μου ερχεται να το σπασω . Τωρα εχει κολλησει η οθονη και δεν κλεινει δεν ξερω τι να κανω .

 

Είναι ανοιχτά ακόμα. Πάνε ξαμα άλλαξε το και τσέκαρε αν το επόμενο είναι εντάξει στο κατάστημα

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η τιμή στο mediamarkt άλλαξε προς τα πάνω και συγκεκριμένα 739€. Πρόλαβα και χτύπησα όμως ένα κομμάτι στα 649 € με ένα κάρο εγκρίσεις σε μαύρο χρώμα το απόγευμα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απ το άχαρο Νοσοκομείο Αγ. Αναργυροι :(

http://imageshack.us/a/img546/286/rxci.jpg

http://imageshack.us/a/img802/4314/1v22.jpg

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απ το άχαρο Νοσοκομείο Αγ. Αναργυροι :(

http://imageshack.us/a/img546/286/rxci.jpg

http://imageshack.us/a/img802/4314/1v22.jpg

 

Πωωωωωω τι είναι αυτά;; :eek:

 

Edit : Περαστικά ;)

Edited by dimitrissa
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Πωωωωωω τι είναι αυτά;; :eek:

 

Edit : Περαστικά ;)

Σε ευχαριστώ ,δεν είμαι εγώ αλα ο πατέρας μου με καρκίνο στον προστάτη:(:cry:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

περαστικά στον πατέρα σου αλλά δεν μπορώ να μην σχολιάσω...9 ωρες οθόνη;;;;wtf???

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Στο Skroutz παίζει ένα κατάστημα που το δίνει στα 415 ευρώ! Best buy!

Βρε παιδιά ειναι δύσκολο να καταλάβετε οτι πρόκειται περί λάθους ? εκτός και αν πιστεύεται οτι ξαφνικά ενα κατάστημα θα βάλει την συσκευή 215 ευρώ κατω απ τα λοιπά σκρουτζομαγαζα και 330 απ τα γνωστά καταστήματα ...ετσι απλά :lol:

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά ειναι δύσκολο να καταλάβετε οτι πρόκειται περί λάθους ? εκτός και αν πιστεύεται οτι ξαφνικά ενα κατάστημα θα βάλει την συσκευή 215 ευρώ κατω απ τα λοιπά σκρουτζομαγαζα και 330 απ τα γνωστά καταστήματα ...ετσι απλά :lol:

 

Πάντως βλέπω ότι η τιμή αρχίζει να πέφτει τα 600

 

http://www.i-buy.gr/index.php?target=products&product_id=74298

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι για να γίνουμε πολλοί. 2 ημέρες τώρα με το ultra είμαι απόλυτα ευτυχής μιας και είναι αυτό που περιμενα. Τα καλά και τα κακά τα έχουμε πει. Η συσκευή κατά εμένα είναι ότι καλύτερο στην κατηγορία της. Να αναφέρω επίσης ότι παρατήρησα πως αν η θερμοκρασία περάσει τους 45c δεν ανοίγει η εφαρμογή της κάμερας και βγάζει μήνυμα. Πιστεύω να λύνεται σε μελλοντικό update. Ήδη κυκλοφορούν 2 αναβαθμίσεις της οποίες δεν έχουν πάρει η ευρωπαϊκές συσκευές ακόμα.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι για να γίνουμε πολλοί. 2 ημέρες τώρα με το ultra είμαι απόλυτα ευτυχής μιας και είναι αυτό που περιμενα. Τα καλά και τα κακά τα έχουμε πει. Η συσκευή κατά εμένα είναι ότι καλύτερο στην κατηγορία της. Να αναφέρω επίσης ότι παρατήρησα πως αν η θερμοκρασία περάσει τους 45c δεν ανοίγει η εφαρμογή της κάμερας και βγάζει μήνυμα. Πιστεύω να λύνεται σε μελλοντικό update. Ήδη κυκλοφορούν 2 αναβαθμίσεις της οποίες δεν έχουν πάρει η ευρωπαϊκές συσκευές ακόμα.

 

Είναι ακριβώς το ίδιο που κάνει και το z1. Πιστεύω να λυθεί σύντομα γιατί είναι μεγάλο bug

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

- Παιδιά αν είστε εδώ θα ήθελα την άποψή σας για το ακουστικό? Μπορείτε να μου δώσετε μια εικόνα; ακούγεται όπως π.χ του μεγα (που γ...ει και δέρνει) ή δεν θα καταλαβαίνω τι μου λένε; Είναι το μόνο σημαντικό σημείο το οποίο δεν έχω δοκιμάσει.
- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Παιδιά αν είστε εδώ θα ήθελα την άποψή σας για το ακουστικό? Μπορείτε να μου δώσετε μια εικόνα; ακούγεται όπως π.χ του μεγα (που γ...ει και δέρνει) ή δεν θα καταλαβαίνω τι μου λένε; Είναι το μόνο σημαντικό σημείο το οποίο δεν έχω δοκιμάσει.

 

Η ποιότητα συνομιλίας είναι εξαιρετική. Δυνατός και καθαρός ήχος από το ακουστικό.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

- Παιδιά αν είστε εδώ θα ήθελα την άποψή σας για το ακουστικό? Μπορείτε να μου δώσετε μια εικόνα; ακούγεται όπως π.χ του μεγα (που γ...ει και δέρνει) ή δεν θα καταλαβαίνω τι μου λένε; Είναι το μόνο σημαντικό σημείο το οποίο δεν έχω δοκιμάσει.

 

Πολυ καλη ποιοτητα συνομιλιας (μην ξεχασετε να τσεκαρετε τη ρυθμιση που εχω γραψει σε προηγουμενο ποστ για τον ισοσταθμιστη) και στο ακουστικο και στο μικροφωνο. Βαλε και το εξαιρετικο σημα gsm και εχετε ενα απο τα καλυτερα κινητα στο θεμα συνομιλια που εχουν βγει ποτε (ναι, ναι, χωρις καμια υπερβολη).

Η καμερα δεν ειναι το δυνατο σημειο της συσκευης, καθως η ελλειψη φλας ειναι -διχως αλλο- προβλημα. Την ημερα, παντως, οι φωτο ειναι πολυ καλες...

Χρηστο (vezyro), καλοριζικο.

3 μηνες περιμενες αυτο το κινητο, ανταποκρινεται στις προσδοκιες σου?

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη άξιζε η αναμονή για το τηλέφωνο αυτό. Έχει κορυφαία οθόνη όμορφα και ζωντανά χρώματα , χορταστική οθόνη, ταχύτητα, και smooth. Πραγματικά έχω μια ευχαρίστηση ζωγραφισμένη στα χείλη μου όταν ανοίγω την συσκευή και κανω χρήση. Επιτέλους μετά από καιρό βρήκα την συσκευή την οποία θα αράξω για τουλάχιστον μέχρι να βγει ο αντικαταστάτης αυτής. Επίσης σκοπεύω να αγοράσω σχεδόν όλα τα αξεσουάρ που έχουν σχέση με αυτό.

KNIGHT RIDER

One man can make a difference

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ετσι κ ειχαν προσεξει κ λιγο την καμερα του θα ηταν κορυφη!

Γιώργος

S24 Ultra | iPhone 15 Pro Max iPad Pro 12.9

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z Ultra

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...