Jump to content

10 χρόνια myphone.gr: 16 Ιουλίου 2003 - 16 Ιουλίου 2013 σε μία εικόνα


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 86
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έλα ρε Myphone!! 10 χρόνια!!! Happy birthday λοιπόν, και να συνεχίσεις να υπάρχεις για πολλά ακόμα χρόνια!

Ωραίο infographic.

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά myphone.gr, Από τα πρώτα μέλη και εγώ (2004) και τυχερός κερδίζοντας το PS Vita στον πρώτο διαγωνισμό.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά Myphone! Ωραίο infographic! Τελικά είμαστε μεγάλη δύναμη στο φόρουμ των Sony (Ericsson)!
Nokia 6510 -> Sony Ericsson W700i -> Sony Ericsson Xperia Ray (LegacyXperia CM11), Nokia 101 -> OnePlus X
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά! Το site μας μεγαλώνει, αυξάνεται, ωριμάζει. Ειναι μεγάλη η χαρά μου διότι ήμουν εδώ από την πρώτη στιγμή!!! Να τα χιλιάσει!!!!!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μας πολλά και καλά, από εποχές Unwired έχω αγαπήσει αυτό το φόρουμ, με τις τότε dial-up συνδέσεις που αγκομαχούσαμε.

Ακόμα θυμάμαι εκείνα τα σουβλάκια που τρώγαμε στην πλατεία της Ν. Σμύρνης!! ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

100 Χρόνια σας εύχομαι!!!!!

Αμα βάλετε και το unwired πάντως είναι περισσότερα απο 10. Siemens SL45 είχα τότε...:)

http://briefcases.pathfinder.gr/download/597036If you are not paying for it, you're not the customer; you're the product being sold.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια μας πολλά και καλά, από εποχές Unwired έχω αγαπήσει αυτό το φόρουμ, με τις τότε dial-up συνδέσεις που αγκομαχούσαμε.

Ακόμα θυμάμαι εκείνα τα σουβλάκια που τρώγαμε στην πλατεία της Ν. Σμύρνης!! ;)

 

Πω πω ρε Βασίλη τί μου θύμησες τώρα... Ακόμα θυμάμαι τη γεύση τους...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά,πόσες όμορφες αναμνήσεις μου περνάνε από το μυαλό εκείνη την χρόνια...

Με γενικό περιεχόμενο...

Αξέχαστα όμως θυμάμαι ότι ήταν Οκτώβριος κι αν θυμάμαι καλά 13 του μήνα πού έκανα ως νέο μέλος την εγγραφή μου τότε.

Δε θυμάμαι τι τηλέφωνο είχα.7650?8310?7210?δε θυμάμαι καλά.θυμάμαι όμως πού προσπαθούσα να βγάλω άκρη με το site.

Ποιος το περίμενε ότι αυτό το γαλάζιο χρώμα σε αυτή την σελίδα πως θα γινόταν το αγαπημένο μου site.

Ανησυχίες τότε,ψάξιμο για νέα κινητά,σπάσιμο προγραμμάτων για symbian,series 40 στα καλύτερα τους,ο ερχομός του t610 με την πρώτη σωστή έγχρωμη οθόνη...πω πω.

Περάσαν τα χρόνια κι αυτή η μπλε σελίδα πού εύχομαι να μην αλλάξει ποτέ χρώμα είναι ακόμα μέσα στην καρδιά μου.

Είναι σαν μία προέκταση του εαυτού μου.

Ένα μόνο με στεναχωρεί,πού χάθηκαν πολλά παλιά μέλη από την κοινότητά,είτε με ban είτε απομακρύνθηκαν.κρίμα.οι παλιοί όπως και να το κάνουμε ήμαστε αλλιώς...πιο ρομαντικοί,αλλά πέρα από αυτό,δώσαμε ψυχή εδώ μέσα και θα συνεχίσουμε να το κάνουμε οι εναπομείναντες.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ενδιαφέροντα τα στατιστικά δεδομένα. Άντε μετά από 10 χρόνια με 1.000.000 χρήστες!
There are 10 kinds of people, those who understand binary and those who don't.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια σας Πολλά παιδιά, καλή επιτυχημένη συνέχεια το αξίζετε!!

Υ.Γ. Λατρεύω το data crunching, το αγάπησα αυτό το topic ακαριαία :)

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα στο myphone!! Να τα εκατοστισει! Και μπραβο σε ολα τα παιδια που δουλευουν για αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά, πρώτα απ' όλα στους ιδρυτές-διαχειριστές και στη συνέχεια σε όλους εμάς που διατηρούμε ζωντανό και ενεργό τον αγαπημένο μας ιστότοπο, που μας έμαθε πολλά και θα μας μάθει ακόμα περισσότερα...
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά unwired...

Κι αν δεν έχω περάσει ώρες... ώρες ατέλειωτες... forum, νέες συσκευές... και ειδικά οι παρουσιάσεις συσκευών!! Πωπωπω τις περίμενα πως και πως!

Χρόνια πολλά και πάλι, εύχομαι ότι καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...