Jump to content

Real Racing 3: Ο απόλυτος οδηγός επιβίωσης


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επιτέλους τερμάτισα το παιχνίδι.

Δεν μαζεύω άλλα χρυσά, γιατί δεν βλέπω να κόβουν το bug.

Απλά θα περιμένω τις αναβαθμίσεις πλέον.

 

Ο τελευταίος αγώνας του accolade open δεν είναι πλέον αυτός που δίνει τα περισσότερα λεφτά, καθώς ο τελευταίος του Vertex δίνει ελάχιστα περισσότερα (και το 16-3 στο SPA ελάχιστα λιγότερα).

Γενικά η σειρά Vertex έχει πολύ ωραία cup.

 

Οντως εχει ενδιαφερον η vertex. Δεν εχει maximun 2 η 3 γυρους στην πιστα. Εχει και εντυπωσιακοτατα αυτοκινητα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 811
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

γεια σας και απο εμενα

εχω φαει και εγω κολημα με το RR3....ολες τις γιορτες με αυτο θα τις βγαλω μου φαινεται

 

δυσκολη η αποκτηση αρκετου χρυσου, αρκετες αναβαθμισεις θελουν μονο χρυσα!

 

εχω 300.000R$ και 30χρυσους μονο

 

Σκαλωσα στην Street spec skirmish, ειμαι 99%,..... δεν μπορω με τιποτα να βγω πρωτος στην Endurance πιστα, αν και το BMW μου ειναι πληρως upgraded, κατα λαθος μια φορα βγηκα 2ος, πρωτος με τιποτα :\

και τα θελω πολυ αυτα τα 15 χρυσα του 100%

 

πως στο καλο μαζευετε εσεις τοσα λεφτα και χρυσα ; :)

 

ΥΓ. περα απο το προφιλ που γυρνοβολαει με λεφτα και χρυσα, βλεπω υπαρχει ενα προγραμμα που κανει και καλα patch, το οποιο πρεπει να ειναι μουφα και δεν το περνεις ποτε, απο τις σελιδες που και καλα το δινουν. Πρεπει και καλα να συμμετασχεις σε καποια ερωτηματολογια. ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ!!! ΠΡΟΣΟΧΗ γιατι ζητανε καρτες, κινητα, και χρεωνουν αβερτα, χωρια τους ιους που μπορει να φας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε guys αλλάζω ημερομηνία, είμαι εκτος σύνδεσης, μου βγάζει το εκαστοτε αμάξι που λεμε πιο πάνω στον κατάλογο,πχ Mclaren F1, αλλα χωρίς εκπτωση 50%. Τι κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

@anzac

Κλείσε το wi-fi για να παίξεις το enturance και θα το κερδίσεις πανεύκολα.

Για το πως κερδίζουμε χρυσό δες τις προηγούμενες σελίδες.

 

@left16 το αμάξι που έχει για feature race δεν είναι πάντα το ίδιο με αυτό που είναι σε προσφορά

Edited by mathripper
Samsung galaxy S4, Samsung Ativ s, Samsung Galaxy Note 10.1 2014 edition, Asus Transformer Prime
Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια σε ολους σας παιδια

 

σκαλωσα στo V8 level......μιας και μου ζηταει να αγορασω την Shelby με 180 χρυσα !!!!! που να τα βρω οεο ; ειχα μονο 90

 

βλεπω να το παραταω.....κλαψ

Link to comment
Share on other sites

Φτάνω και εγώ στο τέλος. Είχα μαζέψει 620 χρυσά και 1.400.000 αλλά άνοιξα το accolade open και σχεδόν όλα πήγαν περίπατο. Έμεινα με 240 και 380 χιλιάδες.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως φίλοι μου που είδα τώρα τα μηνύματά σας και προσπάθησα να κάνω αυτό που είπατε για τα χρυσά νομίσματα δεν δουλεύει. Να σημειώσω ότι είχα την έκδοση με τα 73 αυτοκίνητα και αναβάθμισα τώρα στα 79 αυτοκίνητα. Δεν νομίζω να κάνω κάτι λάθος άρα μάλλον θα σταμάτησε το bug.
Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως φίλοι μου που είδα τώρα τα μηνύματά σας και προσπάθησα να κάνω αυτό που είπατε για τα χρυσά νομίσματα δεν δουλεύει. Να σημειώσω ότι είχα την έκδοση με τα 73 αυτοκίνητα και αναβάθμισα τώρα στα 79 αυτοκίνητα. Δεν νομίζω να κάνω κάτι λάθος άρα μάλλον θα σταμάτησε το bug.

 

Κατι δεν κανεις σωστα. Υπαρχει ακομα το bug. Εχεις κανει log out apo game center, facebook και τα συναφη;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όντως κάτι δεν έκανα σωστά αλλά να ρωτήσω κάτι ακόμα, διαπόστωσα οτι για να μένεις στο 97% πρέπει να έχεις ανοιχτό wifi. Όταν το κλείνω και τρέχω την πίστα τότε με πηγαίνει στο 100% και πρέπει πάλι να κάνω όλη την διαδικασία με τα facebook κτλ. Και εσεις online είστε όταν παίζετε ??? Ευχαριστώ !!!
Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμιση του s3 μου δεν κρατησα backup και οταν ξαναβαλα τι παιχνιδι εκανα sign in με google plus και δεν με φερνει εκει που εμεινα... στο παιχνιδια play υπαρχουν τα επιτευγματα μου... υπαρχει τροπος να το φερω εκει που ειχα μεινει?
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όντως κάτι δεν έκανα σωστά αλλά να ρωτήσω κάτι ακόμα, διαπόστωσα οτι για να μένεις στο 97% πρέπει να έχεις ανοιχτό wifi. Όταν το κλείνω και τρέχω την πίστα τότε με πηγαίνει στο 100% και πρέπει πάλι να κάνω όλη την διαδικασία με τα facebook κτλ. Και εσεις online είστε όταν παίζετε ??? Ευχαριστώ !!!

 

Ναι. Πρεπει να εισαι παντα online

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετα την αναβαθμιση του s3 μου δεν κρατησα backup και οταν ξαναβαλα τι παιχνιδι εκανα sign in με google plus και δεν με φερνει εκει που εμεινα... στο παιχνιδια play υπαρχουν τα επιτευγματα μου... υπαρχει τροπος να το φερω εκει που ειχα μεινει?

 

Ακυρο. Το βρηκα. Ειχα ξεχασει το cloud save.

Link to comment
Share on other sites

Στους φίλους που το τερμάτισαν ή βρίσκονται πολύ κοντά, πόσα $ χρειαστήκατε και πόσα χρυσά νομίσματα για αγορές και αναβαθμίσεις αυτοκινήτων ;
Link to comment
Share on other sites

Στους φίλους που το τερμάτισαν ή βρίσκονται πολύ κοντά, πόσα $ χρειαστήκατε και πόσα χρυσά νομίσματα για αγορές και αναβαθμίσεις αυτοκινήτων ;

 

10.000 και 90.000.000 αλλα ειναι σχετικο. Μπορεις και με λιγοτερα και με περισσοτερα. Καιωοταν ξεκινησα το παιχνιδι δεν υπηρχε pr. Σημαντικη παραμετρος.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΣΑς κάνει και σας "χαζά" με το cloud save;

Τις περισσότερες φορές γράφει profiles not found και δεν μπορείς να κάνεις restore.

Ναι υπάρχει θέμα κάποιες φορές.;)

Επιτέλους τερμάτισα το παιχνίδι.

Δεν μαζεύω άλλα χρυσά, γιατί δεν βλέπω να κόβουν το bug.

Απλά θα περιμένω τις αναβαθμίσεις πλέον.

 

Ο τελευταίος αγώνας του accolade open δεν είναι πλέον αυτός που δίνει τα περισσότερα λεφτά, καθώς ο τελευταίος του Vertex δίνει ελάχιστα περισσότερα (και το 16-3 στο SPA ελάχιστα λιγότερα).

Γενικά η σειρά Vertex έχει πολύ ωραία cup.

Μια από τα ίδια!! Επιτέλους το τέλειωσα για να ηρεμήσουμε λίγο!!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Νεος στο παιχνιδι αλλα εμπειρος σε racing. Εχω κανει 4-5 αγωνες και δεν μπορω να απενεργοποιησω το αυτοματο φρεναρισμα. Απο που γινεται αυτο; παω στις ρυθμισεις και εχω επιλεγμενη την πρωτη επιλογη χειρισμου αλλα λεει εκει manual brake! Ειναι καποιο bug?
Link to comment
Share on other sites

http://i1194.photobucket.com/albums/aa369/furious555/diafora/Screenshot_2014-01-10-19-43-23_zpss2sysvqv.png τι εγινε και ξαφνικα εχω τοδα πολλα χρηματα και τοσα πολλα χρυσα?
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε και ξαφνικα εχω τοδα πολλα χρηματα και τοσα πολλα χρυσα?

 

Δες μερικά ποστς πιο πίσω..;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Νεος στο παιχνιδι αλλα εμπειρος σε racing. Εχω κανει 4-5 αγωνες και δεν μπορω να απενεργοποιησω το αυτοματο φρεναρισμα. Απο που γινεται αυτο; παω στις ρυθμισεις και εχω επιλεγμενη την πρωτη επιλογη χειρισμου αλλα λεει εκει manual brake! Ειναι καποιο bug?

 

μηπως εχει θεμα η συσκευη σου? γιατι κι εγω στην πρωτη επιλογη το εχω αλλα δν φρεναρει μονο του...

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει θεμα η συσκευη σου? γιατι κι εγω στην πρωτη επιλογη το εχω αλλα δν φρεναρει μονο του...

 

Το ρυθμισα τελικα. Στους πρωτους αγωνες σου βγαζει επιλογη στα δεξια στην οθονη κατα την εκκινηση του αγωνα για τα assists.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...