Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy Note 3


chris_pro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιοι απο εδω θα το τιμησουν day 1 (την Παρασκευη δηλαδη, που θα υπαρχει στα καταστηματα - ελληνικα και ευρωπαϊκα διαδικτυακα)?

Αυτο που βλεπω ξεκαθαρα, σε σχεση με αλλες χρονιες, ειναι πως δεν υπαρχουν ουτε τα χρηματα, ουτε η δυναμικη μιας συσκευης για να παιρνουν "φωτια" τα νηματα ενος νεου release. Υποτονικο κλιμα και σε αυτο φταινε -μεταξυ αλλων- κι οι μετριοτατες υλοποιησεις των εταιριων...

Day1 θα θέλαμε ολοι οι φίλοι της σειράς αλλά δεδομένων των οικονομικών συγκυριών αλλά και της ιεράρχησης των προτεραιoτήτων στη ζωή μας πολλοί απο εμάς θα το δουμε πιο ψύχραιμα.

Προσωπικά θα κινηθώ όπως ακριβώς πράττω τα τελευταία χρόνια(και δε βγήκα χαμένος μέχρι σήμερα)

Πώληση του ΝΟΤΕ2 συν αναμονή κάποιας προσφοράς της εορταστικής περιόδου.

Φυσικά καταλαβαίνω και τ'"αρρωστάκια" που δεν μπορούν να αντέξουν πέραν της day1 χώρις το νέο toy στα χέρια τους but im not longer one of them.

Με ΝΟΤΕ2 +ΝΟΤΕ8 στα χέρια μου θα κάνω πέτρα την καρδιά και θα το ξεπεράσω.;)

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ το μόνο που φοβάμαι είναι μη το φορτώσουν όλο το bloat στο μελλοντικό update και μου χαλάσουν αυτό που απολαμβάνω τώρα με το note 2 που στη ΠΡΆΞΗ και όχι στη θεωρία παρ ότι έχει πιο αδύναμο hardware απ το S4 μου, δουλεύει πιο στρωτά και όμορφα ότι και να του κάνω.

Επίσης ένας άλλος βασικός λόγος που δε θα το πάρω day1 είναι ότι βαρέθηκα να χανω 300αρες καθώς η εμπειρία μου με έμαθε πλέον ότι η καλή μας Σάμμυ έχει και καλή (οικονομική) απαξίωση στα τοπ μοντέλα της μετά από λίγους μήνες σε αντίθεση με τη μηλομάνα που θέλει να αντιγράψει σε πολλά οπότε μένω εδώ που είμαι προς το παρόν!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγω πάντως το εχω ξαναπεί. Πιστεύω πως θα χαλάσει λιγο η λειτουργία του 2.

Η Samsung κακώς αντιγράφει στα πάντα (περα απο το λειτουργικό σύστημα) την Apple.

 

Έτσι για τους προφανείς λόγους σε εμας με το 2 η νεα έκδοση ίσως φέρει μερικά προβλήματα. Ισως κεω δεν ξέρω. Καλημέρα σας:p

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Η full hd κουράζει επεξεργαστές και gpu όπως και το bloatware, αλλά το θέμα είναι ότι το 3 θα έχει το πιο δυνατό soc που έχει βγει στην αγορά οπότε δε το φοβάμαι όπως το S4 που το βλέπεις και δεν έχει τον αέρα που έπρεπε βάση των specs του.

Στο noteli 2 λοιπόν φοβάμαι μη κάνουν το λάθος(εσκεμμένα ή μη) και το φορτώσουν με πολύ bloat πιστεύω θα χάσει το smooth δούλεμα k τη σπιρτάδα του και θα μας σπρώχνει έναν έναν στο 3 το οποίο προσωπικά δε θα πάρω αν δε λυθεί το πρόβλημα με το knox.

Αυτές τις σκέψεις κάνω και έχω μπερδευτεί είναι η αλήθεια καθώς λατρεύω το noteli μου, τα έχω αγοράσει πολλές φορές και το πρώτο και το δεύτερο γιατί δε κάνω χωρίς τέτοια συσκευή αλλά δυστυχώς μας χαλάει τη συνταγή σιγά σιγά η καλή μας Samsung

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Και εγω φίλος τα ίδια σκέφτομαι πλέον. Και τώρα ακόμα περισσότερο μιας και εχω βρει την υγεια μου με το root κλπ.

Ηδη ετοιμάζομαι για αγορά note 8.0 γιατι θελω παντού το spen.

Δεν ξέρω μακάρι να μην ισχύσει τίποτα απο αυτα και να μείνουνε με το 2 μεχρι να πέσουν οι τιμές αρκετά.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μη μας χαλάσουν τη ποιότητα λειτουργίας του note μας.

Θα το παλέψω και εγώ πάλι λίγο καιρό σε συνδιασμό και με ταμπλετ να δω αν θα μου βγει αν και δε το νομίζω.

Όσο για τις τιμές θα πέσουν σίγουρα στο 3 αλλά δυστυχώς θα πέσουν και στο 2 σα μεταχειρισμενο αν και λιγότερο βεβαίως.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Κι εγώ εύχομαι να μην χαλάσει η απροβλημάτιστη λειτουργία του 2 με την έλευση των επόμενων updates. Αν το κάνει αυτό η Samsung θα είναι μεγάλη απογοήτευση... Όσοι είχατε τα S2 και S3, έγινε ποτέ κάτι τέτοιο; Δηλαδή οι τελευταίες ROMs των S2 και S3 έφεραν προβλήματα που δεν υπήρχαν παλιότερα; Δεν είχα ποτέ μου άλλο Galaxy εκτός του Note 2 και δεν ξέρω.

 

Εύχομαι πάντως να σεβαστούν τους πελάτες τους και να μην κάνουν τέτοια πατάτα. Στην τελική ας μην πάρουμε όλα τα καλούδια του 3, δεν με χαλάει, ούτε και μου λείπουν ιδιαίτερα...

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω σκοπευω να το αγορασω αλλα σιγουρα οχι day 1.

 

Ο λογος ειναι καθαρα η τιμη διοτι οντας στο εμποριο πανω απο 10ετια θεωρω κοροιδια (για μενα, γιατι κατα τ'αλλα ετσι λειτουργει το εμποριο, πουλαω στη Χ τιμη, αν θελεις αγοραζεις κανενα προβλημα με αυτο) να δωσω τοσα χρηματα απο τη στιγμη που ξερω πως στο 2μηνο/3μηνο θα εχει πεσει κοντα στα 200 ευρω. Ειναι θεμα φιλοσοφιας μου και κατοχης του Note 2 βασικα. Αν χρειαζομουν συσκευη αμεσα, το Note 3 θα ηταν αυτη που θα αγοραζα day 1 :)

 

Βεβαια οπως ειπαν και οι φιλτατοι παραπανω, το 2 καλυπτει ακομα ανετα το χρηστη του σε γενικες γραμμες. Απλα ειναι το κλασικο μικροβιο που εχουμε οι gadgetακηδες κατα τη γνωμη μου. Ειναι χομπι, αλλοι δινουν τοσα χρηματα ανετα για εξοπλισμο του αγαπημενου τους σπορ πχ, εμεις τα δινουμε για την αποκτηση του latest gadget.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

@DrMobile Καλημερα Κωστα.Κοιτα, η αληθεια ειναι οτι η σαμυ δεν σεβεται τους πελατες της αλλα δεν μπορουμε να μπουμε και στο τρυπακι του να μας καθοδηγει καθε χρονο για το τι πρεπει να παρουμε.Για το s2 που ρωτησες οταν ειχε βγει ηταν με gingerbread και πεταγε.Στην συνεχεια με ics το εκαναν το μαυρο του το χαλι (κινητο προβλημα δηλαδη και ολοι γυρνουσαμε σε gb) αλλα με την jb που του εδωσε στο τελος τα πραγματα διορθωθηκαν.Δεν ειχε ποτε τον αερα που ειχε με την gb αλλα ας μην ξεχναμε οτι ηταν και παναλαφρη.Για το s3 το οποιο ειχε μεχρι προσφατα ο πιτσιρικας μου πριν το αλλαξει με το xperia z,να πω οτι μεχρι που το εδωσα και με τα τελευταια updates δουλευε υποδειγματικα και σαφως καλυτερα απο οταν πρωτοβγηκε.Αφου δεν εκαψε το s3 λογω χαμηλων πωλησεων του s4 δεν νομιζω να μας το χαλασει με το νοτελι μας.Παντως, οπως ειχε γραψει καπου και ο Βαγγελης και το συζητω κι εγω εδω και καιρο με φιλους στα prive,δεν βλεπω μεγαλο ενδιαφερον για το note 3. Σε αυτο το νημα 10 ανθρωποι ποσταρουν συνεχως, οι ιδιοι και οι ιδιοι, ειναι και η οικονομικη κατασταση ολων μας πλεον που δεν μας παιρνει να αλλαζουμε κινητα καθε τρεις και λιγο για την πλακα μας οπως καναμε πριν.Απο την αλλη οι πιο εμπειροι γνωριζουν πολυ καλα πως ασχετως των αναγραφομενων specs το note 3 στην πραξη δεν θα ειναι το <ουαου> σε σχεση με το note 2.Δεν αποκλειω οτι μπορει να το παρω, τον ιανουαριο εχω την επιδοτηση και αν δω οτι ειναι τοσο καλο και χωρις προβληματα στην χρηση του μπορει να το χτυπησω,διαφορετικα θα παρω ενα ipad του μικρου για να μην χασω τα λεφτα και τελος.Με το note 2 δεν μου λειπουν τα specs,το κινητο συνεχιζει να ειναι κορυφη,σοβαρες εφαρμογες μου λειπουν!!! Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Πάρη ,το νήμα του note 3 θα αρχίσει να "ζεσταίνεται " όταν θα πέσει και η τιμή του .Είναι πολλά τα λεφτά για τις σημερινές συνθήκες που επικρατούν ,και γνωρίζοντας πολύ καλά οτι αν περιμένεις κάνα δίμηνο ίσως να κερδίσεις κάνα 200 .

Λίγοι είναι πλέον αυτοί που μπορούν και κάνουν το χόμπι τους αλλάζοντας συνέχεια συσκευές απο την πρώτη μέρα της κυκλοφορίας τους δίνοντας κάθε φορά 700-800 ευρώ .

Πάντως εγώ αν είχα ακόμα το note 2 δεν θα το άλλαζα ,αστέρι το 3 αλλά δεν μου έκανε αυτό το κλικ όπως το 2 .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως Μιχαλη, απο την μια η οικονομικη συγκυρία και απο την αλλη δεν υπαρχει εκεινο το ατιμο το "κλικ" που ειχαμε με το note 2
Link to comment
Share on other sites

Για μενα δεν ειναι για 800 ευρω . Για ενα 650 βλεπουμε πουλωντας το s4 βεβαια και βαζοντας την διαφορα. Αλλα με τιποτα day1 φεν ξανακανω αυτο το λαθος που εκανα παλιοτερα. Απο θεμα το ποσο θα παει πιστευω οτι μεγαλο ρολο θα παιξει και η ιστορια με το knox. Αν δεν υπηρχε αυτο θα ειχε πιο πολυ κινηση και το νημα εδω και γενικα.
~~ΧΡΗΣΤΟΣ~~:X
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ παιδιά, πέραν του ότι το 2 είναι υπέρ-επαρκές και απροβλημάτιστο, οπότε η λογική λέει όχι στο 3, δεν υπάρχει και αυτό το "κλικ" που θα μας έσπρωχνε να κάνουμε το λογικό άλμα και να πάμε στο 3. Η 1080p pentile οθόνη; Τη θεωρώ περιττή/υπερβολική (προς το παρόν τουλάχιστον). Το πίσω καπάκι; Δεν νομίζω. Τα 3 GB RAM; Το 2 έχει 2 GB που τα θεωρώ υπέρ-αρκετά για αυτό το είδος της συσκευής. Γενικά δεν υπάρχει αυτό το "wow" που θα σε κερδίσει με την πρώτη ματιά. Κακά τα ψέμματα, αυτό το "wow" το ένιωσα μόνο μία φορά στη ζωή μου και ήταν στην παρουσίαση του iPhone 4. Ήταν πραγματικά η πιο ποθητή συσκευή που είχα δει ποτέ μου.

 

Το Note 3 μου φάνηκε απλά η "φυσική συνέχεια" του 2, προβλέψιμο και χωρίς εκπλήξεις, χωρίς βέβαια αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι το καλύτερο phablet στον κόσμο αυτή τη στιγμή.

 

@truckman: Ευχαριστώ για την απάντηση Πάρη. Θέλω να πιστεύω πως τα προβλήματα του S2 στη μετάβαση από GB σε ICS δεν ήταν εσκεμμένα απ' τη Samsung, αλλά ίσως ήταν παιδικές ασθένειες της ICS και απλά δεν "κούμπωσε" καλά με τη συσκευή, πράγμα που φάνηκε στην καλή υλοποίηση της JB όπως λες. Αν είναι όπως τα περιγράφεις για το S3, τότε λογικά δεν θα έχουμε πρόβλημα με τις επόμενες ROMs του Note 2. Το h/w υπάρχει και είναι κορυφαίο, δεν μπορώ να φανταστώ κάτι στο 3 που να μη μπορεί να το σηκώσει το 2. Λογικά η νέα ROM θα έρθει αρχές του επόμενου έτους. Ελπίζω να είναι OK. Θα δείξει...

Edited by DrMobile

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Doctor θα διαφωνήσω μαζί σου.. Πιστεύω ότι αν το δεις από κοντά, live, θα αλλάξεις γνώμη.. Πότε δεν με έχει εντυπωσιάσει Samsung συσκευή από την επίσημη παρουσίαση της.

Νικος

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Θα βγω λίγο offtopic. @DrMobile Κώστα το θέμα είναι πως το note 2 ηταν και είναι απροβληματιστη συσκευή out of the box.

Δεν νομίζω πως ίσχυε κάτι τέτοιο με το s3.

 

Δηλαδή το note 2 μην πάει από το καλό στο χειρότερο.

Πάντως εμένα το 3 μου αρέσει και εννοείται πως θα το ήθελα. Θα προτιμούσα τις καμπύλες του 2 βέβαια.

Έχω συμβιβαστεί με την μεταπωλητικη αξία των συσκευών μας και έτσι αν είναι να παρω κάποτε το 3 δεν θα δώσω το 2. Χαμένο δεν θα παει

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Doctor θα διαφωνήσω μαζί σου.. Πιστεύω ότι αν το δεις από κοντά, live, θα αλλάξεις γνώμη.. Πότε δεν με έχει εντυπωσιάσει Samsung συσκευή από την επίσημη παρουσίαση της.

Νίκο ίσως έχεις δίκιο, δεν θέλω να είμαι απόλυτος. Έτσι έλεγα και για το S4 και όταν το έπιασα στα χέρια μου το ερωτεύτηκα (και θα το έπαιρνα αν δεν είχα συνηθίσει τα καλούδια του Note 2). Ας το δούμε από κοντά και κρίνουμε.

 

Θα βγω λίγο offtopic. @DrMobile Κώστα το θέμα είναι πως το note 2 ηταν και είναι απροβληματιστη συσκευή out of the box.

Δεν νομίζω πως ίσχυε κάτι τέτοιο με το s3.

 

Δηλαδή το note 2 μην πάει από το καλό στο χειρότερο.

Καταλαβαίνω πώς το σκέφτεσαι... Λες ότι το S3 είχε τα θεματάκια του απ' την αρχή και στη συνέχεια έστρωσε, ενώ το Note 2 ήταν εκ αρχής απροβλημάτιστο, άρα υπάρχει το ενδεχόμενο να χειροτερέψει μετά. Έχει λογική αυτό που λες... Θα κάνουμε υπομονή και θα δούμε. Πάντως πιστεύω πως δεν θα απογοητευτούμε.

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά περαν της υψηλής τιμής και του ότι ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει στα μαγαζιά, μην ξεχνάμε ότι το note ανήκει σε μια κατηγορία συσκευών (phablets) που δεν απευθύνεται στο μέσο χρήστη. Τα phablets θέλουμε δεν θέλουμε είναι λιγότερο βολικές συσκευές και απευθύνονται σε αυτούς που προτίθενται να θυσιάσουν την άνεση στη μεταφορά και στη χρήση προκειμένου να μπορούν όπου και αν βρίσκονται να έχουν μαζί τους ένα επαγγελματικό εργαλείο. Αυτομάτως λοιπόν, λόγω μεγέθους και βάρους, χάνει ένα σημαντικό ποσοστό υποψηφίων πελατών.

 

Πάντως για να κάνουμε μια σύγκριση και το [Προς κυκλοφορία] νήμα του Note 2 πέρσι τέτοια μέρα, την ίδια ακριβώς συμμετοχή είχε.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Θα το πάρω την 1η ημέρα κυκλοφορίας στο Πλαίσιο ή στη Vodafone. Είναι ακριβώς η επιδότηση που δικαιούμαι. Αν δεν την είχα την επιδότηση πάλι θα το αγόραζα την 1η ημέρα. Και πάλι από τα ίδια καταστήματα. Δεν έχω αγοράσει ποτέ από άλλα μαγαζιά, γιατί δεν τα εμπιστεύομαι, και από την άλλη το Πλαίσιο έχει πολλούς υπαλλήλους, και έχει επενδύσει πολλά στην Ελλάδα.
Link to comment
Share on other sites

Μακαρι η Samsung να βγαλει καμια προσφορα οπως με το ΙΙ με μειωμενη τιμη μπας και το παρουμε γιατι αλλιως δεν το βλεπω...
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως Μιχαλη, απο την μια η οικονομικη συγκυρία και απο την αλλη δεν υπαρχει εκεινο το ατιμο το "κλικ" που ειχαμε με το note 2

 

Εμένα Πάρη μου κάνει περισσότερο το κλικ απο ότι μου το έκανε το note 2. Αν το καλοσκεφτείς το note 2 ήταν ένα S3 με μεγαλύτερη μνήμη και ελαφρώς υπερχρονισμένο επεξεργαστή. Η δε GPU του είχε πρωτοκάνει την εμφάνισή της στο παρωχημένο S2. Hardware-wise λοιπόν δεν μου έλεγε πολλά την στιγμή που το αρκετά πιο φθηνό nexus 4 για παράδειγμα έβγαινε τότε με krait επεξεργαστή (μικρότερης λιθογραφίας) και την πολύ ανώτερη adreno 320. Ο λόγος που επέλεξα το note δεν ήταν ούτε το hardware, ούτε φυσικά η μάρκα (αφού όπως και εσύ, έτσι και εγώ δεν συμπαθώ τις τακτικές της Samsung). Ηταν η μεγάλη οθόνη. Ηθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό και το έκανα (και φυσικά δεν το μετάνιωσα)

 

Το Note 3 απο την άλλη δεν είναι απλά ένα φουσκωμένο S4. Αλλος επεξεργαστής, άλλη GPU (ολα state of the art) σε συνδυασμό με μεγαλύτερη και πάλι μνήμη, με ακόμα μεγαλύτερη μπαταρία, είναι μεγάλος πειρασμός.

 

Για να το θέσω πιο απλά, πέρσι έβλεπα συχνά το ερώτημα αν αξίζει κάποιος να πάει απο το S3 στο Note2. Φέτος νομίζω η αντίστοιχη ερώτηση (S4 vs Note3) θα γίνει λιγότερες φορές, αφού η απάντηση είναι πιο προφανής.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το S2 το χάλασε η google με το ICE Cream, όχι η samsung.

Θυμάστε πόσο γρήγορος ήταν ο dialer?

 

Γι αυτό φωνάζω ότι το android χρειάζεται βελτίωση πρώτα από την google.

Όταν θα απαγορεύσουν στις εφαρμογές να ξεκινούν μονές τους με το boot, θα μπορέσουν να δουλέψουν σωστά και οι μεσαίες-φθηνές συσκευές.

Με το start boot πρέπει να ανοίγουν συγκεκριμένες εφαρμογές μόνο, όπως ο dialer, mail, browser κλπ.

Θα πρέπει όμως να φτιάξουν δικο τους notification center από όπου θα περνούν όλες οι ειδοποιήσεις ακόμα και όταν είναι κλειστή η εφαρμογή που την δέχεται. Όπως στο ios.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το S2 το χάλασε η google με το ICE Cream, όχι η samsung.

Θυμάστε πόσο γρήγορος ήταν ο dialer?

 

Γι αυτό φωνάζω ότι το android χρειάζεται βελτίωση πρώτα από την google.

Όταν θα απαγορεύσουν στις εφαρμογές να ξεκινούν μονές τους με το boot, θα μπορέσουν να δουλέψουν σωστά και οι μεσαίες-φθηνές συσκευές.

Με το start boot πρέπει να ανοίγουν συγκεκριμένες εφαρμογές μόνο, όπως ο dialer, mail, browser κλπ.

Θα πρέπει όμως να φτιάξουν δικο τους notification center από όπου θα περνούν όλες οι ειδοποιήσεις ακόμα και όταν είναι κλειστή η εφαρμογή που την δέχεται. Όπως στο ios.

 

Κώστα αυτό είναι ένα απ τα πιο σωστά ποστ!

Είναι απαράδεκτο σε συσκευές που θέλουν να λέγονται και τηλέφωνα να έχει τέτοια συμπεριφορά ο dialer τέλος!

Ακόμα και το αρχαίο symbian στη τελευταία του version που το είχα στο 808 άνοιγε αστραπιαία το dialer ότι και να του είχες φορτώσει, γιατί? Απλά γιατί ήταν προγραμματισμενος να το κάνει και όχι να κλείνει σα κοινή εφαρμογή και να βασίζετε στους πυρήνες για να ανοίξει.

Που συν τοις άλλοις σου χαλάει τελείως και το όποιο smooth δούλεμα που πρέπει πλέον να έχει ΚΑΙ το Android με τέτοια specs.

Γιατί δε κλείνει στο ios,στα Windows Phone, ακόμα και στο symbian και σε συσκευή που είναι αλλού από δύναμη όπως στο s4 να έχει αυτό το lag ο μαμά dialer, απαράδεκτο!

Και για τα notifications συμφωνώ απολύτως, έτσι πρέπει να δουλεύουν.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδιά σε μια νέξους συσκευή ο dialer ανοίγει τόσο αργά όσο στις συσκευές της Samsung?
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδιά σε μια νέξους συσκευή ο dialer ανοίγει τόσο αργά όσο στις συσκευές της Samsung?

 

Ανοίγει πιο γρήγορα στο Nexus αλλά δεν είναι καθόλου φορτωμένος. Επίσης και στο nexus s με ics έγινε πιο αργός απ οτι πριν.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ρε παιδιά σε μια νέξους συσκευή ο dialer ανοίγει τόσο αργά όσο στις συσκευές της Samsung?

 

Στο nexus 4 όλο το μενού είναι πιο γρήγορο και κυρίως πιο smooth και αλαγκαριστο απ το note 2.

Όχι ότι οι εφαρμογές οι βαριές ή οι τρίτες ανοίγουν πιο γρήγορα, μιλάω για το μενού,dialer k τέτοια

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...