Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] Samsung Galaxy Note 3


chris_pro
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το galaxy note 1 έκανα την μετάβαση σε asus padfone,asus padfone 2 και τώρα στο asus padfone infinity και είπα να ξαναγυρίσω στα παλιά λημέρια του galaxy note 3 το οποίο έχω παραγγείλει από expansys η οποίοι με ενημέρωσαν πως παραλαμβάνουν αύριο.

Εύχομαι να μην μετανιώσω την μετάβαση :rolleyes:

 

Καλορίζικο φίλε ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από το Clove γιατί δεν υπήρχε πουθενά Ελλάδα.

 

Από το site της Sony λέει πως αποθηκεύει.

 

 

ΣΤο manual που κατέβασα δεν λέει κάτι τέτοιο.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα site όμως της Sony λέει αυτό:

 

Save your favourite radio stations and enjoy real time entertainment wherever you are.

 

Βασικά θα ήταν λίγο απίθανο τέτοια συσκευή να μην έσωνε σταθμούς..

 

Από το galaxy note 1 έκανα την μετάβαση σε asus padfone,asus padfone 2 και τώρα στο asus padfone infinity και είπα να ξαναγυρίσω στα παλιά λημέρια του galaxy note 3 το οποίο έχω παραγγείλει από expansys,οι οποίοι με ενημέρωσαν πως παραλαμβάνουν αύριο.

Εύχομαι να μην μετανιώσω την μετάβαση :rolleyes:

 

Πήρα και εγώ τηλ εκεί στο Ελληνικό τηλέφωνο και μου βγήκε μια Αγγλίδα και μου είπε πως όντως παραλαμβάνουν αύριο αλλά θέλει 3-5 ημέρες να φτάσει στο υποκατάστημα της Αθήνας.... :wacko:

 

Εσύ που πήρες τηλ?

Edited by BlueChris

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και εγώ τηλ εκεί στο Ελληνικό τηλέφωνο και μου βγήκε μια Αγγλίδα και μου είπε πως όντως παραλαμβάνουν αύριο αλλά θέλει 3-5 ημέρες να φτάσει στο υποκατάστημα της Αθήνας.... :wacko:

 

Εσύ που πήρες τηλ?

 

Δεν υπάρχει υποκατάστημα στην Αθήνα φίλε μου.Το στέλνουν απευθείας από Αγγλία με DHL και είναι παραδοτέο συνήθως σε 1-2 ημέρες.

Η λάθος κατάλαβες ή άσχετη ήταν.Η αλήθεια έιναι πως ούτε εγώ μπορώ να τους καταλάβω καλά με την συγκεκριμένη προφορά που έχουνε,χρειάζομαι translator :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει υποκατάστημα στην Αθήνα φίλε μου.Το στέλνουν απευθείας από Αγγλία με DHL και είναι παραδοτέο συνήθως σε 1-2 ημέρες.

Η λάθος κατάλαβες ή άσχετη ήταν.Η αλήθεια έιναι πως ούτε εγώ μπορώ να τους καταλάβω καλά με την συγκεκριμένη προφορά που έχουνε,χρειάζομαι translator :lol:

 

Οκ ούτε εγώ καταλάβαινα τι έλεγε η κοπελιά στο τηλ.. σαν να είχε καπνίσει το Βόσπορο ακουγόταν.. τεσπα... εντέλει.. αν φύγει αύριο από εκεί βάλε και 2 ημέρες DHL... πάει κοντά Δευτέρα.. οκ μένω στο ότι το Πλαίσιο θα το έχει Δευτέρα :D

 

Υ.Γ. Αυτή η διεύθυνση που έχουν στο site είναι απάτη δηλαδή?

EXPANSYS Greece

166A Kifissias

15126

Marousi

Athens

Greece

There's no substitute for Experience

Admin CorollaClub.com

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και τρίτη λύση που κάνω εγώ. Παίρνεις ένα ζευγάρι παλιά ακουστικά και κόβεις το καλώδιο στα 5 εκατοστά από το βύσμα. Και να δεις πόσο όμορφα θα παίξει το ραδιόφωνο...

 

μου έκλεψες την πατέντα:D...αυτό έκανα και εγώ απο την εποχή του πρώτου ΝΟΤΕ και είχα λύση το θέμα απαξ και δια παντός...ουτε μπλέκεις με καλώδια ακουστικών ούτε τίποτε...σχεδόν ασύρματη κεραία:p...τώρα τι κάνουμε...

Xiaomi Mi Max3 4/64
Link to comment
Share on other sites

Οκ ούτε εγώ καταλάβαινα τι έλεγε η κοπελιά στο τηλ.. σαν να είχε καπνίσει το Βόσπορο ακουγόταν.. τεσπα... εντέλει.. αν φύγει αύριο από εκεί βάλε και 2 ημέρες DHL... πάει κοντά Δευτέρα.. οκ μένω στο ότι το Πλαίσιο θα το έχει Δευτέρα :D

 

Υ.Γ. Αυτή η διεύθυνση που έχουν στο site είναι απάτη δηλαδή?

EXPANSYS Greece

166A Kifissias

15126

Marousi

Athens

Greece

 

Ειχαν γραφεια Αθηνα, αλλα εχουν κλεισει. Πλεον το κεντρο εξυπηρετησης (για εμας τους Ελληνες) ειναι στην Αγγλια.

Πιθανοτατα θα παραλαβουν αυριο και αν ειναι γρηγοροι και τα στειλουν οι πρωτοι κατοχοι θα τα εχουν Παρασκευη (για Αθηνα)...

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ειχαν γραφεια Αθηνα, αλλα εχουν κλεισει. Πλεον το κεντρο εξυπηρετησης (για εμας τους Ελληνες) ειναι στην Αγγλια.

Πιθανοτατα θα παραλαβουν αυριο και αν ειναι γρηγοροι και τα στειλουν οι πρωτοι κατοχοι θα τα εχουν Παρασκευη (για Αθηνα)...

 

Και όμως αύριο θα το έχω στα χέρια μου για unboxing.

Από expansys μου ήρθε tracking no και μου χρεώσανε την κάρτα.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Και όμως αύριο θα το έχω στα χέρια μου για unboxing.

Από expansys μου ήρθε tracking no και μου χρεώσανε την κάρτα.

 

Αναμένουμε εντυπωσεις ετσι; :rolleyes::D

Link to comment
Share on other sites

Αναμένουμε εντυπωσεις ετσι; :rolleyes::D

 

Εννοείται. Μόλις έχω κάτι να γράψω θα το κάνω

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Με εξαιρεση το ι9500 για ψυχολογικους κυριως λογους , εστω και το SM-N9005 η εκδοση που θα φερουν στην Ελλαδα δηλαδη , ειναι απο τις πιο εντυπωσιακες συσκευες που εχω χρησιμοποιησει το τελευταιο διαστημα .

 

Οσο για την τιμη του , με δεδομενη την μικρη διαφορα απο το Ζ1 , και με επισης δεδομενο οτι η καμερα του δευτερου δεν ειναι σε καμια περιπτωση τοσο καλυτερη , προσωπικα δεν θεωρω οτι η τιμη του ειναι αδικαιολογητη για αυτα που προσφερει

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται. Μόλις έχω κάτι να γράψω θα το κάνω

 

Μάλλον παραλαμβανεις το Αγγλικό οπότε θα χρειαστείς και έναν ανταπτορα για το καλώδιο φόρτισης...

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και τρίτη λύση που κάνω εγώ. Παίρνεις ένα ζευγάρι παλιά ακουστικά και κόβεις το καλώδιο στα 5 εκατοστά από το βύσμα. Και να δεις πόσο όμορφα θα παίξει το ραδιόφωνο...

Αυτό κάνω και εγώ!

Αν μου βρεις και τρόπο να στέλνει τον ήχο στο Bluetooth θα με σώσεις!!! Διότι αν η συσκευή έχει καρφωμένο βύσματακι το αναγνωρίζει ως ακουστικά που έχουν προτεραιότητα έναντι του Bluetooth οπότε μπορείς να στείλεις ήχο μόνο σε ηχείο ανοιχτής ακρόασης.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον παραλαμβανεις το Αγγλικό οπότε θα χρειαστείς και έναν ανταπτορα για το καλώδιο φόρτισης...

 

Ναι το Αγγλικό είναι.

Μου βαλανε και ανταπτορα αλλά πλεόν με 4 κινητα σπιτι (ultra, z1, s3, note1, ) έχω περίσσευμα φορτιστων.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Ναι το Αγγλικό είναι.

Μου βαλανε και ανταπτορα αλλά πλεόν με 4 κινητα σπιτι (ultra, z1, s3, note1, ) έχω περίσσευμα φορτιστων.

 

Γιωργο ετοιμασε συγκριτικο με φωτογραφιες και εντυπωσεις note 3 vs z ultra...

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο ετοιμασε συγκριτικο με φωτογραφιες και εντυπωσεις note 3 vs z ultra...

 

 

Βαλε τον καφε να κανουμε παρεα αυριο γυρω στις 16:00-17:00 το unboxing και τις συγκρισεις με το ultra

Οσοι πιστοι προσέλθουν.

 

Προτείνω Αιγάλεω στην εκκλησία που εχει πολλές καφετεριες

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Βαλε τον καφε να κανουμε παρεα αυριο γυρω στις 16:00-17:00 το unboxing και τις συγκρισεις με το ultra

Οσοι πιστοι προσέλθουν.

 

Προτείνω Αιγάλεω στην εκκλησία που εχει πολλές καφετεριες

 

Καλορίζικο Γιώργο , εγώ είμαι λίγο μακριά για να έρθω δυστυχως.

Περιμενουμε εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο Γιώργο , εγώ είμαι λίγο μακριά για να έρθω δυστυχως.

Περιμενουμε εντυπώσεις

 

Εννοειται Θανάση. Εσυ ξερεις οτι οι παλιοι δεν γραφουμε ποτέ υπέρ καμιας εταιριας απλα γιατί λεμε τα πραγματα οπως εχουν.

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται Θανάση. Εσυ ξερεις οτι οι παλιοι δεν γραφουμε ποτέ υπέρ καμιας εταιριας απλα γιατί λεμε τα πραγματα οπως εχουν.

 

Αυριο και το δικο μου Γιωργο. Αν μας βγει μετριοτητα ετοιμαζε το z ultra... :lol:

Edited by v@gelis
Link to comment
Share on other sites

Αυριο κι εγω Γιωργο. Αν μας βγει μετριοτητα ετοιμαζε το z ultra... :lol:

 

Το εχω ετοιμο. Ελπιζω να πεσω εξω...

Ο καλύτερος μου φίλος FLEX (9/4/2000 - 19/06/2010).

Θα σε θυμόμαστε για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Οπότε ηρθε η ωρα του επισημου νηματος του νοτελιού 3. Αν δεν κανει κοπο σε καποιο παιδι απ το σταφ ας το ανοιξει :food:
Link to comment
Share on other sites

διαβάζω οτι σε κάποιους εχει αποσταλεί ήδη η παραγγελία απο το expansys. Εχω κάνει κι εγώ προ-παραγγελία το note 3 απο expansys.com.gr πριν 10 μέρες και ακόμα μου λεει αναμένεται απόθεμα και κυκλοφορία στις 26 του μηνός. Πως γίνεται αυτό :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...