Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή το έκανε σήμερα για δεύτερη συνεχόμενη μέρα μάλλον θα το πάω για service...:cry:

Θα περιμένω πρώτα να βγει η Lollipop για να του κάνω factory reset μόνο μία φορά και μετά να το πάω...

Θα είναι η δεύτερη φορά που θα πηγαίνει για servce. Την πρώτη φορά έγινε αλλαγή κινητού και απο την ωραία ψυχρή οθόνη που είχα απέκτησα αυτό με το κιτρινισμένο άσπρο...

Άντε να δούμε αυτή τη φορά τι θα κάτσει...

 

Κουράγιο. Εγώ δεν το έχω στείλει ακόμα για το μωβ πέπλο...

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κουράγιο. Εγώ δεν το έχω στείλει ακόμα για το μωβ πέπλο...

 

 

Άμα έχεις την πιο "ψυχρή" οθόνη και δεν βγάζεις πολλές φωτοφραφίες το βράδυ μη το στείλεις. Από αυτά που έχω διαβάσει και στο xda κατά 90% θα πάρεις, όπως και εγώ, κάποιο ανακατασκευασμένο με τη "θερμή" οθόνη.

Όπου ανακατασκευασμένο μάλλον σημαίνει και μεταχειρισμένη μπαταρία... Γιατί το δικό μου είναι 6 μηνών και η μπαταρία έχει συμπεριφορά μπαταρίας 1 χρόνου και 6 μηνών...

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις την πιο "ψυχρή" οθόνη και δεν βγάζεις πολλές φωτοφραφίες το βράδυ μη το στείλεις. Από αυτά που έχω διαβάσει και στο xda κατά 90% θα πάρεις, όπως και εγώ, κάποιο ανακατασκευασμένο με τη "θερμή" οθόνη.

Όπου ανακατασκευασμένο μάλλον σημαίνει και μεταχειρισμένη μπαταρία... Γιατί το δικό μου είναι 6 μηνών και η μπαταρία έχει συμπεριφορά μπαταρίας 1 χρόνου και 6 μηνών...

 

Τί κακό είναι αυτό με το service ρε γ@#&%!

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα rouncube webmail και θέλω να το περάσω στο email app της HTC,όπου έχω τους λογαριασμούς email μου.Γνωρίζει κάποιος πως να το κάνω;Εψαξα αλλά δεν πέτυχε κάτι από αυτά που δοκίμασα.Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα rouncube webmail και θέλω να το περάσω στο email app της HTC,όπου έχω τους λογαριασμούς email μου.Γνωρίζει κάποιος πως να το κάνω;Εψαξα αλλά δεν πέτυχε κάτι από αυτά που δοκίμασα.Ευχαριστώ

Για δοκίμασε το mymail. Πλέον αυτή χρησιμοποιώ κ δεν έχω κανένα θέμα, κ όποτε τους έχω στείλει μειλ μου έχουν απαντήσει άμεσα! Τις ρυθμίσεις για το bluehost mail που έχω μου τις έχει περάσει αυτόματα!

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε το mymail. Πλέον αυτή χρησιμοποιώ κ δεν έχω κανένα θέμα, κ όποτε τους έχω στείλει μειλ μου έχουν απαντήσει άμεσα! Τις ρυθμίσεις για το bluehost mail που έχω μου τις έχει περάσει αυτόματα!

Σ ευχαριστώ πολύ και εκεί θα καταφυγω αν δεν καταφέρω να το περάσω στο app της HTC.Απλά μου αρέσει και τα χω οργανώσει εδώ και θα θελα να περάσω και αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Το Μ8 πήρε σήμερα την αναβάθμιση! Κάνα νέο για εμάς???

Εμείς ακούγεται ότι θα πάρουμε την 5.0.2, η οποία ίσως και να είναι η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρουμε.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Το Μ8 πήρε σήμερα την αναβάθμιση! Κάνα νέο για εμάς???

Αν μπεις εδώ θα δεις ότι είμαστε ακόμα στο Stage 1, οπότε πιστεύω ότι έχουμε κάποιες εβδομάδες ακόμα μέχρι να το πάρουμε. Ίσως να είναι καλύτερα έτσι, για να αποφύγουμε και όποιες "παιδικές ασθένειές" ίσως παρουσιαστούν στο M8.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς ακούγεται ότι θα πάρουμε την 5.0.2, η οποία ίσως και να είναι η τελευταία αναβάθμιση που θα πάρουμε.

Έτσι ακριβώς, αλλά μιας και το M8 είναι πολύ κοντά από θέμα χαρακτηριστικών με το M7 φαντάζομαι ότι custom rom θα δούμε αρκετές, ακόμη και με Sense 7..

Αν μπεις εδώ θα δεις ότι είμαστε ακόμα στο Stage 1, οπότε πιστεύω ότι έχουμε κάποιες εβδομάδες ακόμα μέχρι να το πάρουμε. Ίσως να είναι καλύτερα έτσι, για να αποφύγουμε και όποιες "παιδικές ασθένειές" ίσως παρουσιαστούν στο M8.

Έχει ήδη βγει η 5.0.2 απλά για κάποιο λόγο η HTC δεν έχει δώσει ακόμη το OTA.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν έστειλα το M7 στην Arvato για το θέμα με τη μωβ κάμερα...το στείλανε στο εξωτερικό μου είπανε..........ήταν από Expansys ΟΚ.

 

Στο κινητό είχε χαθεί η ένταση του led ειδοποιήσεων και τους το επισήμανα αυτό......υποθέτω είναι από τη σκόνη......Ερώτηση,μιας και θα το ανοίξουν θα το καθαρίσουνε αν είναι θέμα σκόνης ?

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω για την περίπτωση σου, αλλά έχω διαβάσει μία-δύο περιπτώσεις όπου το στείλανε για μωβ κάμερα και τους ήρθε πίσω με καθαρισμένα (ή ολοκαίνουρια) τα grill των ηχείων.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

Άμα έχεις την πιο "ψυχρή" οθόνη και δεν βγάζεις πολλές φωτοφραφίες το βράδυ μη το στείλεις. Από αυτά που έχω διαβάσει και στο xda κατά 90% θα πάρεις, όπως και εγώ, κάποιο ανακατασκευασμένο με τη "θερμή" οθόνη.

Όπου ανακατασκευασμένο μάλλον σημαίνει και μεταχειρισμένη μπαταρία... Γιατί το δικό μου είναι 6 μηνών και η μπαταρία έχει συμπεριφορά μπαταρίας 1 χρόνου και 6 μηνών...

 

Δεν ξέρω για την περίπτωση σου, αλλά έχω διαβάσει μία-δύο περιπτώσεις όπου το στείλανε για μωβ κάμερα και τους ήρθε πίσω με καθαρισμένα (ή ολοκαίνουρια) τα grill των ηχείων.

 

Ας ελπίσουμε....θα ενημερώσω.

 

Αυτό με το ανακατασκευασμένο δε το κατάλαβα .....δηλαδή χωρίς να με ρωτήσουνε θα μου στείλουνε άλλο κινητό ίσως ??

 

Θα δούμε..

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

htc arvato και ********.πιγα σημερα στην smartec ενα samsung του πατερα μου,ωρα παραδοσης 10 το πρωι και μου ειπανε μεχρι της 2 το μεσημερι θα ειναι ετιμο.μπορει κ ποιο νωρις.(αλλαγη πλακετας) εγω την εκανα την ******* κ το περασαν στην εγγυηση..
Link to comment
Share on other sites

προταση παιδια..να αγορασω το htc desire 816 η να παρω μεταχειρισμενο το htc one m7 στα 240;;

ευχαριστωω

 

Τέτοιες ερωτήσεις παρακαλώ να γίνονται αποκλειστικά και μόνο στους Διαξιφισμούς

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα iPhone 5 αξίζει παιδιά το Μ7 ακόμα η όχι βρε παιδιά;

Έλεος.....

Τέτοιες ερωτήσεις παρακαλώ να γίνονται αποκλειστικά και μόνο στους Διαξιφισμούς

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

δεν συγκρινα,,το iphone με το Μ7...ρωτησα αν αξιζει ακομα το κινητο...ΕΛΕΟΣ !!!!!!!!!!!! ΤΡΟΙΚΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.....:(

 

Φιλε μου η ποιότητα του ειναι απιστευτη.. Το sense ειναι παναλφρο.. Δεν κολλάει πουθενα και με 2gb ram /32 gb rom και lollipop update προσεχως ναι αξιζει. Αν το πιασεις στο χερι το ερωτευεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου η ποιότητα του ειναι απιστευτη.. Το sense ειναι παναλφρο.. Δεν κολλάει πουθενα και με 2gb ram /32 gb rom και lollipop update προσεχως ναι αξιζει. Αν το πιασεις στο χερι το ερωτευεσαι!

 

μαλιστα...αυτο ηθελα.....να ξερω.....απλως μου εκαναν προταση ανταλλαγης.....:)

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

μαλιστα...αυτο ηθελα.....να ξερω.....απλως μου εκαναν προταση ανταλλαγης.....:)

 

Μην το σκέφτεσαι καθόλου.. Καντο! Δεν θα το μετανιώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Μην το σκέφτεσαι καθόλου.. Καντο! Δεν θα το μετανιώσεις!

 

ευχαριστω:happy:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Και συνεχίζει χωρίς το παραμικρό κόμπιασμα...
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Και το κάναμε διαξιφισμούς εδώ μέσα.

Ο επόμενος έχει φύγει για ποινή.

Ευχαριστώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Πλέον βρίσκει μόνο αυτά τα δίκτυα WiFi που έχω περασμένα.Δεν βρίσκει άλλα.Ενώ μέσω του Greek wpa τα βρίσκει.Τι τρελα το χει πιάσει ;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...