Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Device serial number τα πρώτα αλφαριθμητικα πχ FA42xxxxxx

Λεπτομερειες έχουν γραφτεί στο νήμα.

 

συμφωνα με το παρακατω site και s/n fa3clw?????? βγαινει οτι ειναι 20/12/13

http://sndeep.info/en

το http://219.80.249.25/IMEIQuery/IMEIQuery.aspx?ct=zh-CN

δεν βγαζει κατι...

επισης διαβαζοντας ειδα οτι το κινητο μου εχει gap οπως φαινεται στο βιντεο αλλα σε μικροτερο βαθμο...(δεν το ειχα παρατηρησει)

ειναι κατι σοβαρο για να περασει εγγυηση η να το αφησω ετσι?εσεις το εχετε?

(δεν θελω να μεινω χωρις κινητο για κανα μηνα...)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

συμφωνα με το παρακατω site και s/n fa3clw?????? βγαινει οτι ειναι 20/12/13

http://sndeep.info/en

 

Σωστό μου φαίνεται.

Will go to heaven for the climate, to hell for the company...
Link to comment
Share on other sites

Σωστό μου φαίνεται.

 

οσο αφορα το πολυ μικρο gap αξιζει να ασχοληθω η ειναι συχνο και υπαρχει πιθανοτητα εαν τελικα παω για αλλαγη να ξαναπεσω σε παρομοιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η δόνηση δεν απενεργοποιείται όταν μπαίνει σε εξοικονόμηση όπως λέει.Αυτό είναι γνωστό.Τώρα παρατήρησα ότι αν θέλω να το χω μόνο με ήχο ,πάλι δεν απενεργοποειται ακόμα και αν το επιλέξω από τις ρυθμίσεις του ήχου.Η δόνηση δηλαδή μένει πάντα.Έχετε και εσείς το ίδιο;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Κάποιος που έχει ασχοληθεί μπορεί να μου δώσει ένα λινκ για να αγοράσω καπάκι γνήσιο σε μαύρο χρώμα απεξω;Ρώτησα στην αρβατο και με έπιασε εγκεφαλικό μόλις μου είπαν τιμη... Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..Κάποιος που έχει ασχοληθεί μπορεί να μου δώσει ένα λινκ για να αγοράσω καπάκι γνήσιο σε μαύρο χρώμα απεξω;Ρώτησα στην αρβατο και με έπιασε εγκεφαλικό μόλις μου είπαν τιμη...

 

το μεταλλικό πίσω μέρος εννοείς?

http://www.amazon.com/Genuine-Original-Housing-Camera-Chassis/dp/B00E0DPA58

 

κοίτα και σε κανά ebay όλο και κάτι θα έχει

Link to comment
Share on other sites

το μεταλλικό πίσω μέρος εννοείς?

http://www.amazon.com/Genuine-Original-Housing-Camera-Chassis/dp/B00E0DPA58

 

κοίτα και σε κανά ebay όλο και κάτι θα έχει

 

Ωραίο φαίνεται για αλλαγή.

Αλλά ποιος το τοποθετεί? Μόνοι μας?

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/Original-Black-Battery-Housing-HTC/dp/B00DTLLU3I/ref=pd_cp_cps_0

 

και αυτό βρήκα, δεν ξέρω για αλλαγή αν είναι μπελαλίδικο ή όχι. καλύτερα να το αλλάξει κάποιο μαγαζί που ασχολείται με κινητά

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.com/Original-Black-Battery-Housing-HTC/dp/B00DTLLU3I/ref=pd_cp_cps_0

 

και αυτό βρήκα, δεν ξέρω για αλλαγή αν είναι μπελαλίδικο ή όχι. καλύτερα να το αλλάξει κάποιο μαγαζί που ασχολείται με κινητά

Κάτι τέτοιο εννοώ αλλά original ομως γιατί βρήκα μαγαζι που το τοποθετεί με 25 ευρώ αλλά μόνο αν είναι γνήσιο γιατί μου ειπαν Ότι τα ιμιτασιον δημιουργούν προβλήματα στην τοποθέτηση και στην λειτουργία του κινητού..

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω δυο απορίες που έχω καθώς δεν είχε τύχει να χρησιμοποιήσω μέχρι τώρα:

 

1) Δεν είχα σήμερα μαζί το OTG καλώδιο και ήθελα να πάρω ένα αρχείο. Στο LG G Pad βρήκα την επιλογή Ασύρματος Αποθηκευτικός Χώρος απο όπου μπόρεσα να δω απο υπολογιστή την SD. Έχει το One κάτι αντίστοιχο και δεν το βρήκα;

 

2) Εχει χρησιμοποιήσει κανείς το Mocana KeyVPN που έχει προεγκατεστημένο; Δημιούργησα VPN και δεν συνδέεται. Με τα ίδια στοιχεία απο Ρυθμίσεις->Περισσότερα->VPN συνδέεται, αλλά δεν μπορώ να δημιουργήσω συντόμευση γι'αυτό

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η δόνηση δεν απενεργοποιείται όταν μπαίνει σε εξοικονόμηση όπως λέει.Αυτό είναι γνωστό.Τώρα παρατήρησα ότι αν θέλω να το χω μόνο με ήχο ,πάλι δεν απενεργοποειται ακόμα και αν το επιλέξω από τις ρυθμίσεις του ήχου.Η δόνηση δηλαδή μένει πάντα.Έχετε και εσείς το ίδιο;

Η δόνηση έχω την εντύπωση ότι φεύγει μόνο όταν είναι σε σιγαση το κινητό,δηλαδή όταν δεν έχει ήχο μπορείς να βγάλεις και τη δόνηση..

Link to comment
Share on other sites

Η δόνηση έχω την εντύπωση ότι φεύγει μόνο όταν είναι σε σιγαση το κινητό,δηλαδή όταν δεν έχει ήχο μπορείς να βγάλεις και τη δόνηση..

 

Ναι αυτό το γνωρίζω.Εγώ ήθελα να έχω ήχο μόνο και όχι δόνηση και δεν γίνεται!Απαράδεκτο να μην το χουν διορθώσει με τόσα updates.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω δυο απορίες που έχω καθώς δεν είχε τύχει να χρησιμοποιήσω μέχρι τώρα:

 

1) Δεν είχα σήμερα μαζί το OTG καλώδιο και ήθελα να πάρω ένα αρχείο. Στο LG G Pad βρήκα την επιλογή Ασύρματος Αποθηκευτικός Χώρος απο όπου μπόρεσα να δω απο υπολογιστή την SD. Έχει το One κάτι αντίστοιχο και δεν το βρήκα;

 

2) Εχει χρησιμοποιήσει κανείς το Mocana KeyVPN που έχει προεγκατεστημένο; Δημιούργησα VPN και δεν συνδέεται. Με τα ίδια στοιχεία απο Ρυθμίσεις->Περισσότερα->VPN συνδέεται, αλλά δεν μπορώ να δημιουργήσω συντόμευση γι'αυτό

 

Μόνο για το πρώτο ξέρω να σου απαντήσω. Δοκίμασε την εφαρμογή airdroid.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η δόνηση δεν απενεργοποιείται όταν μπαίνει σε εξοικονόμηση όπως λέει.Αυτό είναι γνωστό.Τώρα παρατήρησα ότι αν θέλω να το χω μόνο με ήχο ,πάλι δεν απενεργοποειται ακόμα και αν το επιλέξω από τις ρυθμίσεις του ήχου.Η δόνηση δηλαδή μένει πάντα.Έχετε και εσείς το ίδιο;

Αν ξετικάρεις τη δόνηση στις κλήσεις συνεχίζει και δονείται; Εμένα δε δονείται

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αν ξετικάρεις τη δόνηση στις κλήσεις συνεχίζει και δονείται; Εμένα δε δονείται[/quote

Πάω ρυθμίσεις-ήχος και ξετικαρω τη δόνηση ναι. συνεχίζει να δονείται σε κλήσεις παρόλα αυτά...

Link to comment
Share on other sites

Αν ξετικάρεις τη δόνηση στις κλήσεις συνεχίζει και δονείται; Εμένα δε δονείται[/quote

Πάω ρυθμίσεις-ήχος και ξετικαρω τη δόνηση ναι. συνεχίζει να δονείται σε κλήσεις παρόλα αυτά...

Και αυτό συμβαίνει σε όλους; Εγώ είμαι ο τυχερός δηλαδή;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό συμβαίνει σε όλους; Εγώ είμαι ο τυχερός δηλαδή;

 

Στην εξοικονόμηση ενέργειας δεν απενεργοποιείται σε κανέναν.Στις κλήσεις σε μένα κάτι έκανα και έγινε τώρα.Έκανα και reboot. Κάτι πείραξαν από τις λειτουργίες τσέπης κλπ και διορθώθηκε. Άμα κάτσει δλδ δουλεύει!

Link to comment
Share on other sites

Και αυτό συμβαίνει σε όλους; Εγώ είμαι ο τυχερός δηλαδή;

 

Σε μένα δε συμβαίνει, όλα δουλεύουν όπως πρέπει.

Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα - bug καποιες φορές αρκετά συχνά όταν καλέσω κάποιον Δεν ακούω τίποτα ακόμα κ αν τ βάλω σε ανοιχτή ακρόαση , το κινητό δονείται όταν συνδεθεί με τον άλλον αλλά δεν ακούς τίποτα! Το κάνει κάποιες φορές Και είναι αρκετά σπαστικό! γιατί αν περιμενεις σημαντικό τηλεφώνημα και τ παθει είναι πρόβλημα.

Παρουσιαζετε σε κανέναν από εδώ μέσα το ίδιο bug ? Έχω την 4.4.3 , 6 sense. Vodafone edition.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει όμως να γίνει κατι γτ εμένα 2 στα 5 τηλεφώνηματα που κάνω παρουσιάζουν αυτό τ πρόβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...