Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπαρχει πολυ "πραμα" στο Play, φανταζομαι ομως οτι θα πρεπει να δοκιμασεις αν λειτουργουν με το dvd σου, εκτος κι αν καποιος εχει το ιδιο μ'εσενα κι εχει πιο σαφη αποψη... ;)

 

Έχουν σπάσει τα νεύρα μου, δεν δουλεύει κανένα. Βρήκα στο ιντερνετ ένα που λεει ονε ιρ , αλλά έχει 9,50 ευρώ. Δεν παίρνω καινούριο τηλεχειρηστήριο καλύτερα?

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχουν σπάσει τα νεύρα μου, δεν δουλεύει κανένα. Βρήκα στο ιντερνετ ένα που λεει ονε ιρ , αλλά έχει 9,50 ευρώ. Δεν παίρνω καινούριο τηλεχειρηστήριο καλύτερα?

πως λέγεται αυτό που βρήκες στα 9,50 ευρώ? μπας και μπορέσω να στο στείλω ;)

Link to comment
Share on other sites

το κινητο μου ειναι μοντελο του Αυγουστου 2013 και παρουσιαζει εντανα το προβλημα με τη καμερα και το μωβ πεπλο.

Ειναι αγορασμενο απο expansys.... τι μου προτεινετε ?

Να το πανω στην arvato ή οχι , θα το δεχοτυν ?

Link to comment
Share on other sites

το κινητο μου ειναι μοντελο του Αυγουστου 2013 και παρουσιαζει εντανα το προβλημα με τη καμερα και το μωβ πεπλο.

Ειναι αγορασμενο απο expansys.... τι μου προτεινετε ?

Να το πανω στην arvato ή οχι , θα το δεχοτυν ?

γιατί να μην το δεχτούν? αφού το γνωρίζουν το πρόβλημα με το μωβ πέπλο

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα DVD player Toshiba και θέλω να το χειρίζομαι από το κινητό. Με το g2 το δούλεψα άνετα με την μαμισια εφαρμογή που έχει. Το one δεν έχει για DVD, ξέρετε κάποια εφαρμογή από το μάρκετ που να δουλεύει;

 

Για υπέρυθρες κοιτάς ή μέσω lan? Την ενσωματωμένη εφαρμογή TV της HTC, την έχεις δοκιμάσει? Το δικό μου avr το χειρίζεται, πέρα από τις τιβί

Link to comment
Share on other sites

γιατί να μην το δεχτούν? αφού το γνωρίζουν το πρόβλημα με το μωβ πέπλο

 

επειδη ειναι απο expansys ...

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειναι απο expansys ...

έχεις διαβάσει καθόλου το νήμα του Μ7? ή απλά γράφεις για να λες ότι γράφεις.

Link to comment
Share on other sites

300 σελιδες δε διαβαζονται ευκολα... σορυ.

 

μια συνήθεια είναι. σιγά σιγά και λύνοντε όλες οι απορίες σου :) πάντως για το θέμα της εγγύησης μην κολλάς. και εγώ από expansys το είχα αγοράσει ;)

Link to comment
Share on other sites

300 σελιδες δε διαβαζονται ευκολα... σορυ.

 

Είναι εντελώς λάθος η αντίληψή σου.. Δεν γίνεται να ρωτάμε σε ένα θέμα όλο τα ίδια και τα ίδια, για αυτό και υπάρχει και η αναζήτηση.

Κάνεις μια αναζήτηση με τους όρους που θέλεις να βρεις και αμέσως θα λυθούν όλες σου οι απορίες.. Και στην τελική μπορείς κάλλιστα να κάνεις ένα τηλέφωνο στην htc και να ρωτήσεις.

 

Μερικοί εδώ μέσα νομίζουν ότι είμαστε support forum της htc και είμαστε υποχρεωμένοι να απαντάμε συνεχώς στα ίδια και τα ίδια και να να τους δίνουμε την απάντηση στο πιάτο. Δυστυχώς τα forum δεν είναι γι' αυτό το λόγο. Πρώτα ψάχνουμε, μετά διαβάζουμε και αν στο τέλος ακόμα έχουμε απορίες τότε ρωτάμε στο forum.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα DVD player Toshiba και θέλω να το χειρίζομαι από το κινητό. Με το g2 το δούλεψα άνετα με την μαμισια εφαρμογή που έχει. Το one δεν έχει για DVD, ξέρετε κάποια εφαρμογή από το μάρκετ που να δουλεύει;

 

Γιατί δεν δοκιμάζεις να το εκπαιδεύσεις. Μπορείς να αντιστοιχήσεις λειτουργίες σε κουμπιά στην εφαρμογή που έχει η συσκευή.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν δοκιμάζεις να το εκπαιδεύσεις. Μπορείς να αντιστοιχήσεις λειτουργίες σε κουμπιά στην εφαρμογή που έχει η συσκευή.

 

Για να γίνει αυτό αν δεν κάνω λάθος, πρέπει να έχεις και το τηλεχειριστήριο για να του δώσεις την εντολή εκμάθησης με τις υπέρυθρες. Εγώ δεν το έχω και το ρημάδοDVD δεν έχει κουμπιά πάνω του.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να χτυπήσω το κινητό καινούργιο μιας και οι νέες ναυαρχίδες δεν με κάλυψαν κυρίως λόγω μεγέθους.. Απλά δεν ξέρω το χρώμα.. Είμαι ανάμεσα σε κόκκινο που μου αρέσει και χρυσάφι που ταιριάζει με το χρώμα του αυτοκινήτου.. Έχουμε μάθει τι θα πάρει το 7 αριθμό από το 8αρι;; εκτός του πέπλο και της συναρμογης στα πρώτα μοντέλα, κάποιο άλλο πρόβλημα;; γενικά πιστεύεται αξίζει;;

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο παιδι είχε postarei πριν απο κανα μήνα περίπου ενα official app που έχει τις ρυθμίσεις για 3g & mms για όλους τους παρόχους. Θυμάται κανείς πιο είναι?
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο παιδι είχε postarei πριν απο κανα μήνα περίπου ενα official app που έχει τις ρυθμίσεις για 3g & mms για όλους τους παρόχους. Θυμάται κανείς πιο είναι?

 

Βρήκα μια που λέγεται apn settings αλλά δεν είμαι σίγουρος για την εγκυρότητα των στοιχείων που δίνει

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο παιδι είχε postarei πριν απο κανα μήνα περίπου ενα official app που έχει τις ρυθμίσεις για 3g & mms για όλους τους παρόχους. Θυμάται κανείς πιο είναι?

 

tweakker λέγεται

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ δε μπορώ να βρω ανακοίνωση της t mobile για το πότε θα έρθει επιτέλους η κιτκατ;Ψάχνω νονους για τα δίδυμα,θα γεννήσω...
Link to comment
Share on other sites

Γερμανική t-mobile?

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγώ δε μπορώ να βρω ανακοίνωση της t mobile για το πότε θα έρθει επιτέλους η κιτκατ;Ψάχνω νονους για τα δίδυμα,θα γεννήσω...

 

Εξέτασε να κάνεις ένα debranding, γιατί αν δεν έχει έρθει μέχρι τώρα, μπορεί να αργήσει πολύ

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται θα πάρουμε Sense 6 μία κι έξω εμείς με τα T-mobile...

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...