Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δεν άντεξα να την περάσω εκείνη την ώρα, οπότε το κάνω τώρα.. :p

 

χαχαχαχαχαχαχα με το καλό. το widget του καιρού στο sense από μαύρο έγινε λευκό, ψιλοξενέρωσα :p

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχαχαχα με το καλό. το widget του καιρού στο sense από μαύρο έγινε λευκό, ψιλοξενέρωσα :p

 

Παίζει να αλλάζει χρώμα τη διάρκεια της μέρας και να γίνεται μαύρο το βράδυ. Αν ισχύει κάτι τέτοιο πες το και σε μας.

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχεις ενεργό το συγχρονισμό (backup) της Google. Δεν μπορούν να δουλέψουν μαζί αυτά. ;)

 

Και να μην το έχεις πάλι αυτό συμβαίνει.

Το backup της ΗΤC είναι καλύτερο γιατί κρατάει κάποια παραπάνω πράγματα και settings, αλλά είναι πιο περιορισμένο αν θες να αλλάξεις κινητό.

 

Κατά διαβολική σύμπτωση έκανε update το HTC Backup σήμερα:

 

http://htcsource.com/wp-content/uploads/2014/03/wpid-wp-1395456909139-700x393.png

 

Από ότι γράφουν μπορείς πλέον να το χρησιμοποιείς με το google account σου

Edited by Sotnem
Link to comment
Share on other sites

Παίζει να αλλάζει χρώμα τη διάρκεια της μέρας και να γίνεται μαύρο το βράδυ. Αν ισχύει κάτι τέτοιο πες το και σε μας.

 

bouss δεν πήγε το μυαλό μου εκεί. το βράδυ αν αλλάξει και γίνει μαύρο θα ενημερώσω. :)

Link to comment
Share on other sites

Και να μην το έχεις πάλι αυτό συμβαίνει.

Το backup της ΗΤC είναι καλύτερο γιατί κρατάει κάποια παραπάνω πράγματα και settings, αλλά είναι πιο περιορισμένο αν θες να αλλάξεις κινητό.

 

Κατά διαβολική σύμπτωση έκανε update το HTC Backup σήμερα:

 

http://htcsource.com/wp-content/uploads/2014/03/wpid-wp-1395456909139-700x393.png

 

Από ότι γράφουν μπορείς πλέον να το χρησιμοποιείς με το google account σου

 

Το είδα κι εγώ το update και το έκανα αλλά δεν κατάλαβα κάποια διαφορά. Και πριν ακριβώς τις ίδιες ρυθμίσεις είχα.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

bouss τελικά αλλάζει το χρώμα. Λευκό την ημέρα, μαύρο μετά την δύση

 

Γελάω γιατί κάτι τέτοιες λεπτομέρειες έχουν σημασία. Σημαίνει ότι δεν αφήνουν τίποτα που να μην το ψάχνουν.

Ψάξε στις ρυθμίσεις του Widget μήπως γίνεται να μένει σταθερό.

Edited by bouss
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Βασικά από ότι κατάλαβα ο χρωματισμός αλλάζει σύμφωνα με την ανατολη-δύση που έχει το accuweather του widget Edited by vassilis018
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορεί κάποιος από αυτούς που πρόλαβαν και κατέβασαν τη SixthSense να μοιραστεί ένα link (έστω και μεσώ PM) γιατί έχουν κατεβεί όλα και το μόνο που βρήκα να λειτουργεί δίνει 5kb/s ? Σε αναμμένα κάρβουνα είμαι από το πρωί!
Link to comment
Share on other sites

αν γνωρίζει κάποιο παιδί πως μπορώ να ανεβάσω το αρχείο, για να μπορέσουν να το κατεβάσουν όσα παιδιά θέλουν:) απλά με upload 120kb/sec μην περιμένετε και πολλά :p
Link to comment
Share on other sites

αν γνωρίζει κάποιο παιδί πως μπορώ να ανεβάσω το αρχείο, για να μπορέσουν να το κατεβάσουν όσα παιδιά θέλουν:) απλά με upload 120kb/sec μην περιμένετε και πολλά :p

Στο dropbox.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

μέχρι να ανέβει η sense 6 ας ποστάρω μερικά screenshots

 

Με την ευκαιρία των screenshots, μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι αυτό το σύμβολο δίπλα από το πρόγραμμα εξοικονόμησης ενέργειας;

By the way ωραίο φαίνεται το 6

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία των screenshots, μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι αυτό το σύμβολο δίπλα από το πρόγραμμα εξοικονόμησης ενέργειας;

By the way ωραίο φαίνεται το 6

 

Verification OTA update μου θυμιζει

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Verification OTA update μου θυμιζει

 

Είχα ρωτήσει και πριν καμιά 10ρια σελίδες. Εμένα το βγάζει και στη λειτουργία car.

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με την ευκαιρία των screenshots, μπορεί κάποιος να μου πει τι είναι αυτό το σύμβολο δίπλα από το πρόγραμμα εξοικονόμησης ενέργειας;

By the way ωραίο φαίνεται το 6

 

στο δικό μου γράφει Συσκευή πολυμέσων ΜΤΡ

Link to comment
Share on other sites

Είχα ρωτήσει και πριν καμιά 10ρια σελίδες. Εμένα το βγάζει και στη λειτουργία car.

 

Θυμαμαι αυτο το συμβολο οταν ειχε κατεβασει το update σε 4.4.2 και οταν ειχα κατεβασει τη "κουρτινα" το εδειχνε παλι και εγραφε Verification of sytem update (ή καπως ετσι).Τωρα αν το βγαζει και σε λειτουργια μαλλον κανω λαθος

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

στο δικό μου γράφει Συσκευή πολυμέσων ΜΤΡ

 

Όταν το συνδέσεις στο pc σωστά;

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Aκριβώς Fick :)

 

Οκ. Ευχαριστώ. Οπότε στο car ανοίγει γιατί προφανώς περιμένει κάποια σύνδεση σε dock κτλ με την ίδια λογική που ανοίγει και το Bluetooth. Λύθηκε το μυστήριο!

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οκ. Ευχαριστώ. Οπότε στο car ανοίγει γιατί προφανώς περιμένει κάποια σύνδεση σε dock κτλ με την ίδια λογική που ανοίγει και το Bluetooth. Λύθηκε το μυστήριο!

Nα σαι καλά:) Το συγκεκριμένο εικονίδιο το έχω δει και σε προηγούμενες συσκευές που είχα στην κατοχή μου

Link to comment
Share on other sites

Nα σαι καλά:) Το συγκεκριμένο εικονίδιο το έχω δει και σε προηγούμενες συσκευές που είχα στην κατοχή μου

 

Ισχύει αυτό, ναι. Απλώς δε μου κατέβαινε τίποτα!

United we stand, divided we fall

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...