Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι καθαρα θεμα hw,απο ελλαδα το εχεις αγορασει?

Σκρουτζομαγαζο.Ή Ελληνική HTC το αναλαμβάνει;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λογικα στην αρβατο θα το πας.

 

Καλά κρασιά..Πάμε για κάνα μήνα χωρίς συσκευή δηλαδη

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως υπάρχει τρόπος να το μειώσεις κάπως.Κάνε μια αναζήτηση στο Google.

Μειωσα το iso στο 100 αλλά πάλι μωβιζει πάνω κάτω

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Τότε δε γλιτώνεις το σέρβις από το οποίο σε παλιότερη συσκευή έχω άριστες εντυπώσεις. Είναι με τα κέφια τους μάλλον!

Πόσο καιρό έχει εγγύηση ή συσκευή και πως βλέπω την ημερομηνία κατασκευής της δικής μου;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό έχει εγγύηση ή συσκευή και πως βλέπω την ημερομηνία κατασκευής της δικής μου;

2 χρόνια είναι η εγγύηση και θα χρειαστείς την απόδειξη.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.εχω γυρισει σε στοκ με reset guru.σημερα εκανα ελεγχο για ενημερωση και μου εβγαλε ληψη για 4.3 και sense 5.5 μολις ολοκληρωθηκε η ληψη μου εβγαλε μηνυμα οτι δεν κανει την αναβαθμιση επειδη επειδη βρεθηκε τροποποιβμενο λογισμικο.τι εννοει;τι πρεπει να κανω;ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,σκέφτομαι να το χτυπήσω το M7 να το κάνω?Τι λετε?

 

Γιατί τι σου έκανε;

 

Φυσικά και να το πάρεις,το τηλέφωνο είναι από τα καλύτερα που έχουν κυκλοφορήσει ποτέ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα εχω ενα Μ7και εδω και μερικες μερες οταν βαζω την καμερα για φωτο παγωνει στο αρχικο σημειο που εχω σκοπευσει

τραβα φωτο αλλα δεν βλεπω τι. Μου το κανει και στο selfie,zoe.Λειτουργει κανονικα μονο στο video. Εαν εχει κανεις καμια ιδεα .Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Οι υπηρεσίες Google play πρέπει να τρέχουν οπωσδήποτε στο background;Θέλω να τις απενεργοποιήσω αλλά δεν ξέρω τις συνέπειες και αν αυτές υπάρχουν.
Link to comment
Share on other sites

Οι υπηρεσίες Google play πρέπει να τρέχουν οπωσδήποτε στο background;Θέλω να τις απενεργοποιήσω αλλά δεν ξέρω τις συνέπειες και αν αυτές υπάρχουν.

Λογικά θα σταματήσει ο συγχρονισμός. Οπότε μάλλον δε θα έχεις επαφές, mail, play store κτλ κτλ.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

2 χρόνια είναι η εγγύηση και θα χρειαστείς την απόδειξη.

 

Εγω εστειλα ενα χωρις αποδειξη μια χαρα μου το εφτιαξαν.

 

 

Παιδιά καλησπέρα,σκέφτομαι να το χτυπήσω το M7 να το κάνω?Τι λετε?

 

Εγώ λέω να μην το χτυπήσεις. Μπορεί να σου βγάλει διάφορα μικρά μεν άλλα ενοχλητικά (για εμενα) θέματα. Λιγο η υπερθερμανση, λιγο η καμερα, λιγο η συναρμολογιση λιγο η οθονη με τις διαφορετικες φωτεινότητες και τις διαφορετικες χρωματικές ευαισθησίες μαζευονται αρκετα μειον τελικα... Μικρα μειον βεβαια αλλα δεν παυουν να ειναι μειον...

Edited by math01141
Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα μείον ήταν σε κάποιες παλαιότερες παρτίδες.Το δικό μου δεν έχει απολύτως κανένα θέμα.

 

Και το δικο μου δεν εχει κανενα θεμα αλλα αυτο δεν λεει κατι. Μονο και μονο οτι το κινητο εχει 3 διαφορετικες οθόνες ειναι αρκετο http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2202869 το αρθρο ισως να μην πειθει καποιους αλλα αν βαλεις 2-3 κινητα διπλα διπλα και τα συκγρινεις θα δεις διαφορα... το ποια οθονη θα εχεις ειναι ουσιαστικα λαχειο...

Edited by math01141
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ακούω πρώτη φορά για να σου πω την αλήθεια.Η ξαδέρφη μου με παρτίδα νεότερη της δικής μου και τα μοντέλα που υπάρχουν για να τεσταρεις σε πλαίσιο, public, και media markt,δεν έχουν διάφορα στην οθόνη.Δεν ξέρω αν κάποιος άλλος το χει ακούσει ή διαπιστώσει.
Link to comment
Share on other sites

Εγω εστειλα ενα χωρις αποδειξη μια χαρα μου το εφτιαξαν.

Εγώ πήρα τηλ την HTC να ρωτήσω για το μωβ της κάμερας και μου είπαν ότι με κάλυπτει η εγγύηση αλλά επειδή είναι Τ mobile θα κάνει ένα μήνα να επισκευαστεί...Είναι δυνατόν;

Επίσης επειδή είμαι ενθουσιασμένος από το κινητό αν και προηγουμενης χρονιάς σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω ένα ίδιο από ποια παρτίδα και μετά είναι απροβληματιστα;

Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τηλ την HTC να ρωτήσω για το μωβ της κάμερας και μου είπαν ότι με κάλυπτει η εγγύηση αλλά επειδή είναι Τ mobile θα κάνει ένα μήνα να επισκευαστεί...Είναι δυνατόν;

Επίσης επειδή είμαι ενθουσιασμένος από το κινητό αν και προηγουμενης χρονιάς σκέφτομαι να το δώσω και να πάρω ένα ίδιο από ποια παρτίδα και μετά είναι απροβληματιστα;

 

Βασικα υποτιθεται οτι τα κινητα τα στελνουν γερμανια αν δεν ειναι απο ελλαδα αλλα να σου πω την αληθεια αμφιβαλω αν φευγουν απο ελλαδα... Ο χρονος ειναι εκει περιπου εμενα για αντικατασταση καμερας εκαναν 2 εβδομαδες για κινητο απο γερμανια.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα υποτιθεται οτι τα κινητα τα στελνουν γερμανια αν δεν ειναι απο ελλαδα αλλα να σου πω την αληθεια αμφιβαλω αν φευγουν απο ελλαδα... Ο χρονος ειναι εκει περιπου εμενα για αντικατασταση καμερας εκαναν 2 εβδομαδες για κινητο απο γερμανια.

 

T mobile?Για το θέμα των παρτίδων ξέρεις ποιές είναι απροβληματιστες;

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

T mobile?Για το θέμα των παρτίδων ξέρεις ποιές είναι απροβληματιστες;

 

Από Οκτώβριο και μετά είναι ο κανόνας. Πάρε όσο πιο πρόσφατη μπορείς.

Link to comment
Share on other sites

Από Οκτώβριο και μετά είναι ο κανόνας. Πάρε όσο πιο πρόσφατη μπορείς.

 

Συμφωνω και ισως το κοκκινο ή το μπλε ειναι ποιο ασφαλες.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω και ισως το κοκκινο ή το μπλε ειναι ποιο ασφαλες.

Παιδιά με μπερδεψατε.Από τον Οκτώβριο και μετά είναι σόι δηλαδή?Ξέρουμε τα καλά imei?

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με μπερδεψατε.Από τον Οκτώβριο και μετά είναι σόι δηλαδή?Ξέρουμε τα καλά imei?

 

Απο τον Οκτώβριο και μετα θεωρουνται οκ. Το κοκκινο και το μπλε κυκλοφόρησαν μετα τον Οκτώβριο αρα μαλλον ειναι οκ. Για το θεμα με τις διαφορετικες οθονες δεν ξερω τι συμβαινει.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...