Jump to content

[Επίσημο] HTC One (M7)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωρίζει κάποιος πως λύνεται αυτό; Όποιος μπορεί ας βοηθήσει. ;)

 

Στα λινκς που έβαλες υπάρχουν κάποιες λύσεις, τις δοκίμασες; Στο ένα λέει ότι δούλεψε.

Επίσης τι ακριβώς θέλεις να κάνεις;

Να βλέπεις άλλες φωτογραφίες από το DB στο κινητό σου ή μιλάμε για τις φωτό που έχεις τραβήξει ο ίδιος;

 

Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα πως λειτουργούν αυτές οι λύσεις που λένε στα links που έδωσα και δεν τις έκανα, η μάλλον προσπάθησα να τις κάνω αλλά δεν βρήκα άκρη. Θέλω όταν μπαίνω στην Gallery του HTC One μου και πατάω είτε πάνω στο Dropbox είτε πάνω στο Google Drive να μου εμφανίζει τις φωτογραφίες και τα videos που έχω ανεβάσει και θα συνεχίσω να ανεβάζω στο Dropbox και στο Google Drive αντίστοιχα. Πριν κάνω επαναφορά ρυθμίσεων το HTC One μου λειτουργούσαν όλα κανονικά και έμπαινα στην Gallery του κινητού και πατούσα είτε πάνω στο Dropbox είτε στο Google Drive και μου έβγαζε κανονικά τις φωτογραφίες που είχα ανεβάζει από πριν και μπορούσα να τις δω ακουμπώντας πάνω τους. Τώρα μετά την επαναφορά ρυθμίσεων που έγινε όταν μπαίνω στην Gallery και πατάω πάνω στο Dropbox μου λέει: "Ο χρήστης δεν διαθέτει album προς εμφάνιση" ενώ έχω ανεβάσει φωτογραφίες στο Dropbox τις οποίες δεν εμφανίζει, το ίδιο γίνεται και στο Google Drive.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χθες πήρα άλλη μια καινούρια συσκευή μετά το κατεστραμμένο digitizer. Η αρβατο έκανε λιγότερο από δύο εβδομάδες να μου κάνει την αλλαγή κι αυτό για μένα ήταν μια ευχάριστη έκπληξη (αφού οι χρόνοι ως τώρα ήταν μεγαλύτεροι). Και επιτελους πήρα στα χέρια μου μια τέλεια συσκευή. Χωρίς ροζ, χωρίς κατασκευαστικές αστοχίες. Από χθες το φτύνω (να μην το ματιάσω). Και μετά από μήνες με συσκευή με ροζ φωτογραφική πήρα μια συσκευή με σωστή φωτογραφική. Και είδα ξανά την ανωτερότητα της ultrapixel σε νυχτερινές (που είχα να δω από τον Σεπτέμβριο). Την ανωτερότητα και την υπερβολή συγχρόνως αφού ο φακός βλέπει φως ακόμα κι εκεί που δεν υπάρχει αφού χθες σε μια φωτογραφία που τράβηξα μου έβγαλε τον νυχτερινό ουρανό σαν καφέ ανοιχτό (τραβώντας φως από τα δημόσια φώτα). Σε τέτοιες καταστάσεις προφανώς θέλει περισσότερες ρυθμίσεις ή hdr.

Ελπίζω να μην έχω άλλες αρνητικές εκπλήξεις τώρα που βρήκα μια συσκευή όπως έπρεπε να είναι (τουλάχιστον ως τώρα).

 

Μπράβο ρε bouss τέλος καλό όλα καλα..σε ζηλεύω λίγο για τη φωτογραφική..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

καταργεί την μαμά εφαρμογή των sms? και αλλάζει και το εικονίδιο κάτω στην μπάρα?

 

Όχι Βασίλη. Δεν καταργεί και δεν αλλάζει τίποτα. Είναι απλώς μια εφαρμογή που θα τρέχει από πίσω, αόρατη, που όταν θα σου στέλνουν ένα μήνυμα θα ξυπνάει το κινητό και θα σου εμφανίζει στην lockscreen τον αποστολέα και το μήνυμα κοκ. Κατέβασε το φίλε μου, τζάμπα είναι, τρέξτο και στείλε από κάποιον ένα μήνυμα να δεις πώς λειτουργεί. Εγώ έχω ξεχάσει ότι το έχω κιόλας.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια του outdated θέματος (αν και λίγο offtopic) θα συμφωνήσω με τον stabill κυρίως στο ότι δεν μπορώ να φανταστώ (πέρα από τις δυνατότητες της κάμερας) τι θα ήταν αυτό πια που σε 2-3 χρόνια το κινητό μας, αν λειτουργεί σχεδόν όπως τώρα, λόγω "κόπωσης ", δεν θα μπορεί να κάνει. Υπολογιστική δύναμη ζητάν τα παιχνίδια, και τόσο πολύπλοκα παιχνίδια, τουλάχιστον για μένα, θα θέλουν την οθόνη της τηλεόρασης και pc και όχι τις 6max ίντσες 4K ανάλυσης ενός smartphone.

Υπάρχει και η άλλη λογική βέβαια, του ότι αν δεν δημιουργήσουν την "ανάγκη" για αγορά, τότε θα ρημάξουν αφού δίνουν τόσο πια βάση στη παρουσίαση του καινούριου τους μοντέλου.

Κάτι άσχετο τώρα αλλά Ontopic. Τα data που καταβάζουμε για παράδειγμα στο update ή και στην εγκατάσταση ενός προγράμματος/παιχνιδιού, διαγράφονται αυτόματα αμέσως μετά κάτι σαν temporary files?

"Ο θόρυβος δεν αποδεικνύει τίποτα. Συχνά, η κότα που έκανε απλά ένα αβγό κακαρίζει λες και έχει γεννήσει έναν αστεροειδή."
Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο το One. Όντως ευχάριστη έκπληξη ο γρήγορος χρόνος αντίδρασης της arvato.
http://imageshack.com/a/img854/9724/9yva.jpg

Link to comment
Share on other sites

Όχι Βασίλη. Δεν καταργεί και δεν αλλάζει τίποτα. Είναι απλώς μια εφαρμογή που θα τρέχει από πίσω, αόρατη, που όταν θα σου στέλνουν ένα μήνυμα θα ξυπνάει το κινητό και θα σου εμφανίζει στην lockscreen τον αποστολέα και το μήνυμα κοκ. Κατέβασε το φίλε μου, τζάμπα είναι, τρέξτο και στείλε από κάποιον ένα μήνυμα να δεις πώς λειτουργεί. Εγώ έχω ξεχάσει ότι το έχω κιόλας.

 

το έκανα εγκατάσταση, όλα οκ. Απλά στο πρώτο μύνημα έβγαλε αν θέλω να αγοράσω την pro έκδοση, αλλά δεν κατάλαβα τι διαφορές έχει η απλή με την pro. Ευχαριστώ πάντως για το tip :)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά νομίζω θα περιμένω για το HTC One 2014, αν είναι γύρο στα 550-600 μπορεί να τα διαθέσω αν όντως η camera του είναι κάτι καινούργιο και innovative. αν όχι, μέχρι τότε το htc one θα έχει πέσει γύρο στα 380-400 και θα παο για αυτό γιατί πιστεύω το LG G2 16GB θα με περιορίζει πολύ.

 

απλά το μονο που μένει είναι η "αρβατο" να μην μας κρεμάσει in case που γίνει οτιδήποτε

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα επαναφορά ρυθμίσεων το HTC One μου αλλά μετά την επαναφορά αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την γκαλερί του κινητού, όταν πατάω πάνω στο Dropbox για να δω τι έχω ανεβάσει δεν μου εμφανίζει τίποτα, το ίδιο συμβαίνει και στο Google Drive και στα δυο μου βγάζει αυτό το μήνυμα: "Ο χρήστης δεν διαθέτει album προς εμφάνιση". :confused: Γιατί συμβαίνει αυτό, αντιμετωπίζει κανείς το ίδιο πρόβλημα και πως μπορεί να λυθεί;

 

http://forums.androidcentral.com/htc-one/276130-dropbox-photos-not-showing-gallery.html

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1927166

 

Να σημειώσω ότι πριν την επαναφορά λειτουργούσαν κανονικά. :wacko:

 

Για να είμαι ειλικρινής δεν κατάλαβα πως λειτουργούν αυτές οι λύσεις που λένε στα links που έδωσα και δεν τις έκανα, η μάλλον προσπάθησα να τις κάνω αλλά δεν βρήκα άκρη. Θέλω όταν μπαίνω στην Gallery του HTC One μου και πατάω είτε πάνω στο Dropbox είτε πάνω στο Google Drive να μου εμφανίζει τις φωτογραφίες και τα videos που έχω ανεβάσει και θα συνεχίσω να ανεβάζω στο Dropbox και στο Google Drive αντίστοιχα. Πριν κάνω επαναφορά ρυθμίσεων το HTC One μου λειτουργούσαν όλα κανονικά και έμπαινα στην Gallery του κινητού και πατούσα είτε πάνω στο Dropbox είτε στο Google Drive και μου έβγαζε κανονικά τις φωτογραφίες που είχα ανεβάζει από πριν και μπορούσα να τις δω ακουμπώντας πάνω τους. Τώρα μετά την επαναφορά ρυθμίσεων που έγινε όταν μπαίνω στην Gallery και πατάω πάνω στο Dropbox μου λέει: "Ο χρήστης δεν διαθέτει album προς εμφάνιση" ενώ έχω ανεβάσει φωτογραφίες στο Dropbox τις οποίες δεν εμφανίζει, το ίδιο γίνεται και στο Google Drive.

 

Γνωρίζει τελικά κανείς τι πρέπει να κάνω για να λυθεί αυτό το πρόβλημα; έψαξα παντού αλλά δεν βρήκα κάτι, όποιος γνωρίζει πως μπορώ να λύσω αυτό το θέμα ας βοηθήσει. :O

Link to comment
Share on other sites

το έκανα εγκατάσταση, όλα οκ. Απλά στο πρώτο μύνημα έβγαλε αν θέλω να αγοράσω την pro έκδοση, αλλά δεν κατάλαβα τι διαφορές έχει η απλή με την pro. Ευχαριστώ πάντως για το tip :)

 

Χαίρομαι που όλα καλά και που βοήθησα. Να σου πω την αλήθεια ούτε εγώ θυμάμαι τι διαφορές έχει η προ. Ξέρω πάντως ότι η απλή κάνει άψογα την δουλειά της οπότε καλύτερα για εμάς.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα κατοχος μπλε One,εχω πολλες αποριες και ελπιζω στην βοηθεια σας.Στην αρχικη οθονη ειχε εφαρμογες που δεν τις ηθελα,τις εβγαλα και δεν μπορω να βαλω αλες,τι κανω?ειναι ουγγρικο....
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα..απλα πατας παρατεταμένα μια εφαρμογή που βρίσκεται στο συρτάρι εφαρμογών σου και τη σέρνεις προς τα πάνω μέχρι να πάει στην αρχική οθόνη..εναλλακτικά πατα παρατεταμένα πάνω στην αρχική οθόνη και θα σου βγάλει διαφορες επιλογές για να προσθέσεις αρχικές οθόνες, widget κλπ..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα κατοχος μπλε One,εχω πολλες αποριες και ελπιζω στην βοηθεια σας.Στην αρχικη οθονη ειχε εφαρμογες που δεν τις ηθελα,τις εβγαλα και δεν μπορω να βαλω αλες,τι κανω?ειναι ουγγρικο....

 

μεγειες καλορίζικο και να το χαρείς το One σου :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα!

 

Διαβαζω ολα τα παραπανω για τα outdated κινητα και θα ηθελα κι εγω να πω μια γνωμη, αν και κινδυνευουμε να ξεφυγουμε απο το ολο θεμα...

 

Θεωρω οτι στο σημειο που εχει φτασει η τεχνολογια, εχουμε "ακουμπησει ταβανι" που λενε. Δεν καταλαβαινω πραγματικα ΠΟΙΟΣ βλεπει τις διαφορες μεταξυ Snapdragon 600 & Snapdragon 800. Κανενας! Καθαρα ψυχολογικο ειναι!

 

Εκτος κι αν καποιοι θεωρουν "καλυτερη συσκευη" αυτη που ειναι γεματη αισθητηρες, θερμομετρα, καμερες που "παρακολουθουν" τα ματια ή τις παλαμες, αναγνωρισεις δαχτυλων, πατουσας κλπ.κλπ.

 

Το να βγει μια συσκευη η οποια θα μπορει να παιζει παιχνιδια XBOX ή Playstation 4 ή τουμπανου-PC δεν μου λεει τιποτα, αφου η εμπειρια gaming, κακα τα ψεμματα, ΔΕΝ μπορει να μεταφερθει σε μια συσκευη χειρος, οσο μεγαλη κι αν ειναι η οθονη της. Κι αυτο το ξερουν οσοι ΠΑΙΖΟΥΝ ΗΔΗ παιχνιδια, χρονια τωρα, πριν βγει το Android & το iOs... Οι υπολοιποι, αυτοι που "ανακαλυψαν τωρα την Αμερικη", μπορει να ενθουσιαζονται με τα 3D παιχνιδια στις οθονες της συσκευης τους, μια και τα βλεπουν για πρωτη φορα... (εχω προσωπικο παραδειγμα για αυτο που γραφω και δεν προκειται για πιτσιρικι!!!)

 

Οπως επισης θεωρω ανουσιες τις 2Κ αναλυσεις και τα εξωπραγματικα ppi αφου το ανθρωπινο ματι, δυσκολα μπορει να τα αντιληφθει ολα αυτα...

 

Αρα, σε 2 χρονια, το HTC μας μια χαρα θα ειναι. Οποιος θα θελει να αγορασει καποιο αλλο (ισως κι εγω) θα το κανει καθαρα επειδη θα το γουσταρει κι οχι γιατι η συσκευη του "δεν θα πηγαινει πια καλα"...

 

Κι οσο για τα Android updates, ας γελασω... Θα παρουμε οσα παρουμε και μετα θα παιξουν custom-ιες... Σιγα το προβλημα!!! Μια χαρα φλασαρα οσο ειχα το... outdated Galaxy S2!!!!! Χορτασα Cyanogen!!!!!! :lol::lol::lol:

 

Ολα τα παραπανω, παντα φιλικα!!!

 

Σταυρος

 

Φίλε Σταύρο επίτρεψέ μου να διατυπώσω μια διαφορετική άποψη.

 

Εικάζω ότι είμαι πολύ μεγαλύτερός σου ηλικιακά, πράγμα που μου επιτρέπει να έχω δει το ρυθμό εξέλιξης και υιοθέτησης των τεχνολογιών για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.

 

Αυτό που αναφέρεις, και ίσως είναι και θέση πολλών, ότι «στο σημείο που έχει φτάσει η τεχνολογία, έχουμε ακουμπήσει ταβάνι», στην πραγματικότητα δεν ισχύει.

 

Στο παρελθόν, όποιος επικαλέστηκε το παραπάνω, σε οποιοδήποτε κλάδο ή αντικείμενο, πολύ σύντομα διαψεύστηκε παταγωδώς. Θα μπορούσε βέβαια να έχουμε πλέον μια αλλαγή στα πράγματα και πλέον να ισχύει αυτή η άποψη, αλλά κατά μεγάλη πιθανότητα δεν είναι έτσι.

 

Πριν βγουν τα smartphones, όταν είχαμε τα απλά κινητά, πολλοί θεωρούσαν ότι ό,τι ήταν να δούμε σε φορητές συσκευές, το είχαμε δει, και οι εξελίξεις θα ήταν οριακές πλέον. Αλλά απ’ ότι φάνηκε τελικά, δεν ήταν έτσι.

 

Αν προσπαθούσαμε τώρα να δούμε σε ποιο σημείο της τεχνολογίας είμαστε, εξετάζοντας τους ρυθμούς εξέλιξης θα λέγαμε ότι όχι μόνο δεν έχουμε πιάσει ταβάνι αλλά ότι είμαστε ακόμα στα σπάργανα.

 

Δεν είναι δηλαδή ένας τομέας της τεχνολογίας που έχει ωριμάσει, που έχει δώσει ότι ήταν να δώσει, και πλέον οι ρυθμοί αλλαγών πέφτουν. Ο ρυθμός των αλλαγών στην πραγματικότητα αυξάνεται. Βέβαια, όντας μέσα στις αλλαγές, είναι δύσκολο να το συνειδητοποιήσουμε, αλλά τα πράγματα δείχνουν να είναι έτσι.

 

Μπορεί να μην ξέρουμε πως θα είναι τα πράγματα σε δυο χρόνια, αλλά αυτό που γνωρίζουμε με βεβαιότητα κοιτάζοντας τις τάσεις, είναι ότι τα πράγματα θα είναι πολύ διαφορετικά.

 

Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα μπορείς να κάνεις αυτά που κάνεις τώρα με την ίδια συσκευή, αλλά θα είναι παρωχημένη σε σχέση με τα τότε δεδομένα, δηλαδή σε σχέση με τα χαρακτηριστικά των συσκευών που θα υπάρχουν τότε, με τις απαιτήσεις των λειτουργικών και των εφαρμογών που θα έχουν βγει τότε, και με το τι μπορούν να κάνουν και πόσο γρήγορα οι χρήστες των νέων συσκευών. O Snapdragon 800/900/1000, μπορεί να προσφέρει τέτοια υπολογιστική δύναμη που να επιτρέπει την ανάπτυξη εφαρμογών που τώρα δεν υφίστανται.

 

Αν κρατήσουμε το ONE με το ίδιο λειτουργικό και τις ίδιες εφαρμογές, θα είναι το ίδιο γρήγορο όσο είναι τώρα, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν θα είναι παρωχημένο. Και όσοι πήραμε το ONE αντικαθιστώντας μια προηγούμενη συσκευή, όταν είχαμε πάρει την προηγούμενη συσκευή, ήταν και αυτή στην αιχμή της τεχνολογίας, αλλά παρόλα αυτά είναι παρωχημένη σε σχέση με το ONE. Τα πράγματα μπορούν να συνεχίσουν με την ίδια λογική για πολύ καιρό.

 

Δεν ξέρουμε προς ποια κατεύθυνση θα είναι οι αλλαγές, αλλά αλλαγές θα υπάρξουν. Ο παράγοντας που περιορίζει τώρα τις συσκευές σε δύναμη (και κατά συνέπεια σε εφαρμογές) είναι η μπαταρία, η οποία είχε κάποια breakthroughs την δεκαετία του ‘90 (από NiCad σε NiMH και σε Li-ion μετά) αλλά μετά οι βελτιώσεις ήταν μικρές. Αν βρεθούν νέες τεχνολογίες στην μπαταρία (σε χωρητικότητα/μέγεθος), θα αλλάξει τελείως το τοπίο. Και μέσα σε δυο χρόνια μπορεί να έχουμε αλλαγές σε πολλά ασύρματα πρωτόκολλα με Blootooth 6, SuperNFC, WiFi200, όπως και να ονομάζονται, που θα σου επιτρέπουν με την συσκευή σου να εκκινείς το αυτοκίνητο, να ξεκλειδώνεις το σπίτι σου, να καταργηθούν πλήρως τα μετρητά και να κάνεις όλες τις πληρωμές σου με τη συσκευή σου, να ρυθμίζεις όλες τις συσκευές του σπιτιού σου από το κινητό. Μπορεί να έχουν αλλάξει οι τεχνολογίες μνήμης, οι τεχνολογίες των επεξεργαστών, οι τεχνολογίες των οθονών, τα διαθέσιμα υλικά, μπορεί το κινητό να διπλώνει και πολλά άλλα. Πολύ πιθανό η επόμενη συσκευή σου να μην έχει καν το σχήμα που έχει τώρα. Μπορεί το Google Glass να αποδειχθεί τελείως ανατρεπτικό και το επόμενο Google Glass II να είναι η συσκευή που θα εκτοπίσει τα smartphones. Και το Glass να μιλάει με το ρολόι σου, το παπούτσι σου και ότι άλλο φαντάζεσαι ή δεν φαντάζεσαι.

 

Ας περιμένουμε και θα δούμε …

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μήπως θυμάται κάποιος να μου πει από 32 GB που έχει η συσκευή πόσα είναι διαθέσιμα?

Επίσης στις Ρυθμίσεις/Αποθηκευτικός Χώρος όπου σου δείχνει τι έχεις που, έχει μια επιλογή Άλλο, εκεί εμένα μου λέει 7GB, τι περιλαμβάνει αυτό το άλλο?

πίσω από κάθε επιτυχημένο άντρα, κρύβεται...η μαμά του που τον ξεματιάζει :lol: !
Link to comment
Share on other sites

25gb..τα 7gb ειναι χωρος για το λειτουργικο

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

για αυτό το κάνεις ένα root και διώχνεις όλη την σαβούρα από μέσα.:D Πιστεύω ότι μετά το root που θα κάνω(Αντώνη θέλοντος) να φτάσω να έχω 27-28gb καθαρά :)
Link to comment
Share on other sites

τσαμπα ελπιζεις Μπιλυ..τα 7gb ειναι δεσμευμενα απο το συστημα..περαν απο αυτο τα 2 apps που θελεις να διωξεις εσυ και κατι gapps αντε να ναι και 100ΜΒ

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

τσαμπα ελπιζεις Μπιλυ..τα 7gb ειναι δεσμευμενα απο το συστημα..περαν απο αυτο τα 2 apps που θελεις να διωξεις εσυ και κατι gapps αντε να ναι και 100ΜΒ

 

πας στοίχημα ότι θα φύγουν πάνω από 100mb?;)

Link to comment
Share on other sites

αντε να φυγουν και 200.τα 2,3 γιγα που θα τα βρεις;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

αντε να φυγουν και 200.τα 2,3 γιγα που θα τα βρεις;

 

μόλις έκανα ένα υπολογισμό και μόνο οι εφαρμογές της Google, εκτός gmail,play store,google services ,youtube πιάνουν 348,57mb. θα δω αν μπορώ να δω και την χωρητικότητα των εφαρμογών που έχει η HTC :)

Edited by vassilis018
Link to comment
Share on other sites

μόλις έκανα ένα υπολογισμό και μόνο οι εφαρμογές της Google, εκτός gmail,play store,google services ,youtube πιάνουν 348,57mb. θα δω αν μπορώ να δω και την χωρητικότητα των εφαρμογών που έχει η HTC :)

 

Κάνε όσους υπολογισμούς θέλεις, αυτό που λες δεν στέκει.. Όσες εφαρμογές συστήματος και να διαγράψεις το μέγεθος της μνήμης δεν θα αυξηθεί.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.ημουν κατοχος htc desire hd,για 2 χρονια,η συσκευη ηταν απο τις καλυτερες που εχω συμβιωσει.Μετα γυρισα σε windows με το lumia 820,πρεπει να πω οτι γενικα ειμαι πολυ ευχαριστημενος,περασα για λιγο απο το 925,πολυ καλο τηλ,και επεστρεψα se htc one. kai η γυναικα μου htc one mini.Το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι ενα καταπληκτικο τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παίδες,έγινα πρόσφατα κάτοχος ενός htc one red. μη ξέροντας να το ψάξω (και διορθώστε με αν κάνω λάθος) το ευρωπαικό μοντέλο είναι το 801n. Εγώ πήρα μια rooted συσκευή 801s, απ'ότι διάβασα είναι για Hong kong Κλπ.

 

Η ερώτηση μου είναι η εξής. πως μπορώ να βάλω ξανα την official rom και τι ruu θα επιλέξω εφ'όσων δεν ξέρω τι έχει κάνει ο προηγούμενος?

 

επίσης το 801s και το 801n χρησιμοποιούν το ίδιο λογισμικό και αν το κάνω Unroot Θα δουλεύει κανονικά στα Ελληνικά Δίκτυα?

Edited by Red_Tiby
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε απ το play store την εφαρμογή cid getter και πες μας τι σου λέει πάνω πάνω στο CID

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε απ το play store την εφαρμογή cid getter και πες μας τι σου λέει πάνω πάνω στο CID

 

 

htc_622

καλό είναι αυτό? :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...