Jump to content

[Επίσημο] Nokia Lumia 925


stendor
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηγα στην νοκια care και λενε δεν γινεται να αφαιρεθει της vodafone ειναι παρανομο!!! Απο μονος μου αμα το αλλαξω χανω εγγυηση?

Επισης δεν μπορω να μπω με τιποτα στον λογαριασμου μου microsoft με wifi

Γραφει Δεν ειναι Δυνατη η συνδεση. Υπαρχει προβλημα με την εισοδο σας. Βεβαιωθειτε οτι εχετε καλη ληψη σηματος Αν εχετε προβλημα ενδεχεται να οφειλεται στην υπηρεσια παροχης

Τι γινεται? Εν τω μεταξυ ταυτοχρονα απο τον υπολογιστη μπαινω κανονικα..

Edited by gilas
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To παρελαβα κ εγω.. Κλασσικα vodafone

Αλλα δεν ειναι αυτο το θεμα..

Το καπακι πισω ειναι ελαχιστα μικροτερο με αποτελεσμα να δημιουργειται ενα μικρο κενο στην κατω πλευρα,, Ειναι φυσιολογικο?

http://oi61.tinypic.com/9pstg5.jpg

Θα εχω θηκη κ δεν ενοχλει, απλα μηπως μπαινουν σκονες κτλ ή υγρασια πιο ευκολα και χαλασει στο μελλον?

Να το γυρισω πισω?

 

Eπισης εχει προεγκατεστημενα angry birds tripadvisor και weather channel ! Σωστα ειναι?

 

Φίλε μου κανονικά αυτό το κενό δεν υπάρχει. Προσωπικά το είχα στείλει αδιάβαστο!

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Αγιούτο!

Πήρα το κουυπόνι δώρου απο τη νοκια μαζί με το 925 και δεν μπορώ να την ενεργοποιήσω.

Πάω στο πορτοφόλι και στις κάρτες επιλέγω άλλες(δηλαδή όχι πιστωτική) και δεν υπάρχει η κάρτα δώρου microsoft.

Tι να κάνω;

Πρέπει να ενεργοποιηθεί έως 15 φεβρουαρίου...

Link to comment
Share on other sites

Αγιούτο!

Πήρα το κουυπόνι δώρου απο τη νοκια μαζί με το 925 και δεν μπορώ να την ενεργοποιήσω.

Πάω στο πορτοφόλι και στις κάρτες επιλέγω άλλες(δηλαδή όχι πιστωτική) και δεν υπάρχει η κάρτα δώρου microsoft.

Tι να κάνω;

Πρέπει να ενεργοποιηθεί έως 15 φεβρουαρίου...

 

κανε την διαδικασία ενώ είσαι σε wifi και ξαναπροσπάθησε. πρέπει να έχεις internet.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Βάλτε αυτή την ROM. Είναι αστέρι έχει data sense και 4G. Την δοκιμάζω 2 ώρες τώρα και το κινητό πετάει σε σχέση με της Vodafone.

 

RM-892 VAR GB EE SL BLACK 059S7G4 ( UNBRANDED + 4G OPTION )

Link to comment
Share on other sites

Έχω την συσκευή εδώ και 20 μέρες θεωρώ ότι η τιμή της ήταν υπερβολικά ψηλή πριν Στα τωρινά επίπεδα είναι οκ .Έχοντας στην κατοχή μου ένα HTC one και ένα note 3 θεωρώ ότι τα wp 8 θέλουν δρόμο ακόμη .Αν έχεις δει όλα τα τελευταία μοντέλα ναυαρχιδες όπως της λέμε στο android λειτουργούν άψογα οι περισσότερες. Μη συγκρίνεται τηλέφωνα τριετίας low budget με τωρινά wp. Τελικά υπάρχει ακόμη έλλειψη σε εφαρμογές αν και έχει εξελιχθεί το μαγαζί των Windows από το 800 που δοκίμασα πέρισυ την άνοιξη.
Link to comment
Share on other sites

ok, σ'ευχαριστώ

 

 

 

ποιο product code επέλεξες φίλε μου, γιατί στην αναζήτηση μου για unbranded firmware, η λίστα είναι ατελείωτη. Και γώ μαύρο 925 16gb vodafone branded:mad:!

 

Αυτά τα δύο έχω κατεβάσει:

059S726 RM-892 VAR IT CV BLACK

059T0B2 RM-892 VAR EURO FR CV BLACK

 

Δεν πήρα απάντηση από παλιούς κατόχους για ποια προτείνουν. Μάλλον θα περάσω τη γαλλική και βλέπουμε. Όπως ξέρω, όλες έχουν 4g και datasense (εκτός των vodafone branded).

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Βάλτε αυτή την ROM. Είναι αστέρι έχει data sense και 4G. Την δοκιμάζω 2 ώρες τώρα και το κινητό πετάει σε σχέση με της Vodafone.

 

RM-892 VAR GB EE SL BLACK 059S7G4 ( UNBRANDED + 4G OPTION )

 

Αυτή πώς είναι unbranded αφού λέει "ΕΕ";; Αυτό είναι πάροχος στην Αγγλία!

Η αγγλική unbranded είναι αυτή:

059S916 RM-892 VAR GB CV BLACK

Xiaomi Redmi Note 3 Pro (kate) [MIUI 10.2.1.0 stable]

Nokia Lumia 925 (windows 10 mobile preview release)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Ευτυχής κάτοχος της συσκευής πλέον και εγώ. Μια ερώτηση έχω, λεξικό που να προτείνει λέξεις κατα την πληκτρολόγηση στα ελληνικά δεν έχω βρει ακόμα, υπάρχει? Αν όχι, υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή να κατεβάσω?

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Ευτυχής κάτοχος της συσκευής πλέον και εγώ. Μια ερώτηση έχω, λεξικό που να προτείνει λέξεις κατα την πληκτρολόγηση στα ελληνικά δεν έχω βρει ακόμα, υπάρχει? Αν όχι, υπάρχει κάποια καλή εφαρμογή να κατεβάσω?

 

Ευχαριστώ.

 

Ρυθμίσεις-πληκτρολόγιο-Ελληνικά-τσεκάρεις το κουτάκι "προτάσεις κειμένου"

Αν δεν έχεις κατεβασει το πακέτο ελληνικών, θα σου προτείνει να το κάνεις τώρα. Το κατεβάζεις, εγκαθιστά (μερικά λεπτά με restart) και είσαι κομπλέ.

Link to comment
Share on other sites

Τα τελευταία 3 μηνύματα που αφορούσαν το Lumia 520 μεταφέρθηκαν στο σωστό θέμα, [Επίσημο] Nokia Lumia 520.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Θα θελα περισσότερη ένταση στο ηχείο ρε παιδιά. Ανοιχτή ακρόαση στο αυτοκίνητο υποφέρω ν ακούσω ρε παιδιά.... Ενώ η πλοήγηση είναι μια χαρά , η συνομιλία είναι χαμηλή... Επιμένω μετά τη black ειδικά...
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

προτείνεται και καμία must have εφαρμογούλα όμως ρε παιδιά, για να φάμε τα 20euros!!

 

proshot για απίθανες φωτογραφίες

HDR PRO για καλό HDR

Phonly ίσως η καλύτερη εφαρμογή feedly και πολύ ωραία

HALO ASSAULT παιχνιδάρα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτά τα δύο έχω κατεβάσει:

059S726 RM-892 VAR IT CV BLACK

059T0B2 RM-892 VAR EURO FR CV BLACK

 

Δεν πήρα απάντηση από παλιούς κατόχους για ποια προτείνουν. Μάλλον θα περάσω τη γαλλική και βλέπουμε. Όπως ξέρω, όλες έχουν 4g και datasense (εκτός των vodafone branded).

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτή πώς είναι unbranded αφού λέει "ΕΕ";; Αυτό είναι πάροχος στην Αγγλία!

Η αγγλική unbranded είναι αυτή:

059S916 RM-892 VAR GB CV BLACK

 

προσωπικά πέρασα την Ιταλική και είμαι μια χαρά και χωρίς προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα με το wifi της συσκευής.

Ενώ το έχω ανοιχτό και είμαι συνδεδεμένος με του σπιτιού μου - της καφετέριας εαν το αφήσω για λίγο απο τα χέρια μ και κλείσει η οθόνη πάει αυτό ηταν, χάθηκε το internet, εαν παω στις ρυθμίσεις μου λέει οτι είναι συνδεδεμένο με το δίκτυο που βρίσκομαι αλλά internet @@, επίσης η επιλογή στις ρυθμίσεις wifi "Να διατηρείται ενεργοποιημένο υο wifi οταν ληγει το χρονικό όριο οθόνης" είναι επιλεγμένο.

Άρα τι στο καλό φταίει γτ μου έχει σπάσει τα νεύρα.. :cry::cry::cry:

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα αντιμετωπίζω σοβαρό πρόβλημα με το wifi της συσκευής.

Ενώ το έχω ανοιχτό και είμαι συνδεδεμένος με του σπιτιού μου - της καφετέριας εαν το αφήσω για λίγο απο τα χέρια μ και κλείσει η οθόνη πάει αυτό ηταν, χάθηκε το internet, εαν παω στις ρυθμίσεις μου λέει οτι είναι συνδεδεμένο με το δίκτυο που βρίσκομαι αλλά internet @@, επίσης η επιλογή στις ρυθμίσεις wifi "Να διατηρείται ενεργοποιημένο υο wifi οταν ληγει το χρονικό όριο οθόνης" είναι επιλεγμένο.

Άρα τι στο καλό φταίει γτ μου έχει σπάσει τα νεύρα.. :cry::cry::cry:

 

Αν έχεις Wind πήγαινε δες τις ρυθμίσεις APN της συσκευής αν είναι σωστές. Μου έτυχε σε ένα android στη δουλειά και τράβαγα τα μαλλιά μου 2 μέρες..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

:lol: ok θα το κοιτάξω, αν και μόλις έκανα restore..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και που έκανα restore τα ίδια μου κάνει, κάποια ρύθμιση είναι, το apn που είναι?

Για άμεση και έγκυρη ενημέρωση mantatanews.gr :happy:
Link to comment
Share on other sites

:lol: ok θα το κοιτάξω, αν και μόλις έκανα restore..

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και που έκανα restore τα ίδια μου κάνει, κάποια ρύθμιση είναι, το apn που είναι?

 

Έλα ντε αυτό ψάχνω κι εγώ τώρα να βρω :D

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έγραψα στο ανάλογο τόπικ για το δικό μου κινητό και ήρθα και εδώ γιατί ενθουσιάστηκα τόσο πολύ με τα windows phone που έπεισα και την κοπέλα μου να πάρει το 925. Το μοναδικό "κόλλημά" μου και η μόνη ερώτηση που με κρατάει από το να τις το πάρω: Θα έχει αναβάθμιση σε windows 8.1 όταν με το καλό βγουν;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έγραψα στο ανάλογο τόπικ για το δικό μου κινητό και ήρθα και εδώ γιατί ενθουσιάστηκα τόσο πολύ με τα windows phone που έπεισα και την κοπέλα μου να πάρει το 925. Το μοναδικό "κόλλημά" μου και η μόνη ερώτηση που με κρατάει από το να τις το πάρω: Θα έχει αναβάθμιση σε windows 8.1 όταν με το καλό βγουν;

 

http://news.softpedia.com/news/Microsoft-Promises-All-Windows-Phone-8-Devices-Will-Be-Upgradeable-to-WP-8-1-IDG-415052.shtml

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

έγραψα στο ανάλογο τόπικ για το δικό μου κινητό και ήρθα και εδώ γιατί ενθουσιάστηκα τόσο πολύ με τα windows phone που έπεισα και την κοπέλα μου να πάρει το 925. Το μοναδικό "κόλλημά" μου και η μόνη ερώτηση που με κρατάει από το να τις το πάρω: Θα έχει αναβάθμιση σε windows 8.1 όταν με το καλό βγουν;

 

Φίλε μου αν είναι αυτό το μοναδικό σου κόλλημα τότε μείνε ήσυχος. Φυσικά και θα τα πάρουνε.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την γρήγορη απάντησή σας, αύριο πάω να το αγοράσω :D Edited by inokishi
Δεν είχα δει ότι απάντησαν δύο άτομα
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ φίλε για την γρήγορη απάντησή σου, αύριο πάω να το αγοράσω :D

 

Καλοτάξιδο και δε θα το μετανιώσεις! :)

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για την γρήγορη απάντησή σας, αύριο πάω να το αγοράσω :D

 

Φίλε από που θα το αγοράσεις; Έχεις βρει; Θέλω κι εγω να το ξάνα-πάρω!

Just because I rock Doesn't mean I'm made of stone...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...