Jump to content

Motorola RAZR V3


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερω φιλε για το δικο σ κινητο , αλλα αυτο που εχει δωσει ενας φιλος μ στον αδελφο μ... δεν κραταει ουτε μισαωρο...:(:ninja: αστα...

 

μηπως εχεις βαλει καμια μπαταρια αλλη?? καλυτερη?...

 

 

ειναι καπως σκαρτη η μπαταρια τους..

:p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 μέρες τουλάχιστον για μένα... Αλλά η χρήση είναι εντατικότατη...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

(και αυτα που σ λεω, λιγα ειναι... καποιοι αλλοι πιο καμενοι... εχουν βρει κι αλλα πολλα....) και γω εχω βρει και κατι ψιλολεπτομεριες.... και με εχουν βοηθησει κυριως τα guides που εχουν γραψει ...

 

και μεσα απο αυτα μπορεις να βρεις κι εσυ, κι αλλα πολλα...:happy:

 

αμα ενδιαφερεσαι ψαξε και μονη σου!!(θα δεις οτι αυτα ειναι μονο τα βασικα);)

 

egw eimai kai psiloasxetoula mwre..pou na kanw tosa pragmata, ase pou 8ewrw vlakeia na anava8misw to skoupidaki mou..apla 8a exw ena anava8mismeno skoupidaki!! :O:O

Pwleitai kinhto Palm Treo 750 axrhsimopoihto, sto kouti tou. Timh 300€, syzhtisimi
Link to comment
Share on other sites

Kανω up date το motorola phone tool και μόλις πάω να κάνω εγκατάσταση μου βγάζουν τα windows ΧΡ μήνυμα οτι υπάρχει πρόβλημα με την εφαρμογή set up και δεν κάνει εγκατάσταση

Ξέρει κανείς γιατί μου το κάνει αυτό και αν μπορώ να το κατεβάσω απο κάποια άλλη ιστιοσελίδα εκτος της motorola?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Kανω up date το motorola phone tool και μόλις πάω να κάνω εγκατάσταση μου βγάζουν τα windows ΧΡ μήνυμα οτι υπάρχει πρόβλημα με την εφαρμογή set up και δεν κάνει εγκατάσταση

Ξέρει κανείς γιατί μου το κάνει αυτό και αν μπορώ να το κατεβάσω απο κάποια άλλη ιστιοσελίδα εκτος της motorola?

 

_http://www.tuttomotorola.eu/Programmi/Mobile%20Phone%20Tools%204.3.6c%20Inglese.rar

Link to comment
Share on other sites

egw eimai kai psiloasxetoula mwre..pou na kanw tosa pragmata, ase pou 8ewrw vlakeia na anava8misw to skoupidaki mou..apla 8a exw ena anava8mismeno skoupidaki!! :O:O

 

μην τα θεωρεις βλακειες... μεσα απο αυτα μπορεις να κανεις το κινητο να πεταει... και μπορεις να εξοικονομισεις χωρο....δλδ μπορεις να εχεις κι αλλο λιγο χωρο στ ν3 σου!!

 

και μην λες οτι θα ναι αναβαθμισμενο.... 1ον θα το χεις ευχαριστιθει που θα το χεις φτιαξει μονη σ... και θα εχεις κανει και καλη δουλεια... και 2ον δεν θα το βαρεθεις....!!:happy:

 

 

παντως σ λεω να κανεις αυτα τα πραγματα και μετρα θα πετας!![ολοι θα ρωτανε πως το κανες];)

 

 

 

(οσο για ερωτησεις...εδω ειμαστε... δεν παμε πουθενα.!! οτι σε μπερδευει στειλε και ξεκαθαριζουμε!!;))

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

_http://www.tuttomotorola.eu/Programmi/Mobile%20Phone%20Tools%204.3.6c%20Inglese.rar

 

Γιατί δεν ανοίγει?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Eυxαριστώ πολύ, αλλα διστυxώς πρέπει να εxω πρόβλημα με κάποιο/κάποιους driver/s ,γιατί όταν παω να κάνω εγκατάσταση μου αναφέρει οτι υπάρχει πρόβλημα στο set up.Χρησιμοποιώ windows xp home edition.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια απλή ερώτηση για το V3.

Αρέσει στην μάνα μου και το θέλει για δώρο Χριστουγέννων.

Δεν έχει κάποιες ιδιαίτερες απαιτήσεις, το θέλει μόνο για κλήσεις.

Είναι αξιόπιστη η συσκευή ή θα μου την φέρει στο κεφάλι μετά από λίγο καιρό; :vava::D

Link to comment
Share on other sites

οπως ολα τα motorola, μετα απο καποιο καιρο ισως σου εμφανισει καποιο προβλημα!! (λευκη οθονη, ισως να μην δουλευει καποια ρυθμιση κλπ) αυτα διορθωνονται... το κακο ομως ειναι πως εχει πολυ αθλια μπαταρια... ειναι κινητο που θελει συνεχως φορτηση... δλδ χανει ευκολα μπαταρια!!θα σου συνιστουσα το ν3i καλυτερα... (εχει και καρτα μνημης) απο design ομως σκιζει!!:D:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

βασικα μην το απορριπτεις τελειως...το μονο κακο ειναι πως δεν εχει αξιοπιστη μπαταρια!! καλυτερα να επαιρνε το v3i ή το v3xx που μοιαζουν στο design και εχει περισσοτερες ικανοτητες!!:)

αν ομως της αρεσει τοσο ας της το παρεις...απλα το βραδυ να το φορτιζει!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

οπως ολα τα motorola, μετα απο καποιο καιρο ισως σου εμφανισει καποιο προβλημα!! (λευκη οθονη, ισως να μην δουλευει καποια ρυθμιση κλπ) αυτα διορθωνονται... το κακο ομως ειναι πως εχει πολυ αθλια μπαταρια... ειναι κινητο που θελει συνεχως φορτηση... δλδ χανει ευκολα μπαταρια!!θα σου συνιστουσα το ν3i καλυτερα... (εχει και καρτα μνημης) απο design ομως σκιζει!!:D:D

 

Ρε φίλε τι λες; Καλύτερη αυτονομία το V3i από το V3; No way. Σε μένα η διαφορά αυτονομίας μπορεί να άγγιζε και τη 1 μέρα υπέρ του V3. Επιπλέον καλύτερο ποιοτικά το V3 σε θέμα υλικών, ενώ δεν αντιμετώπισα και τα προβλήματα κολημάτων-restart που αντιμετώπισα με το V3i. Δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει σήμερα τα χαρακτηριστικά των συσκευών αφού το V3 το είχα πάρει πριν από 2,5-3 χρόνια και το V3i πριν πάνω από 1μιση χρόνο, αλλά το άθλια μπαταρία για το V3 το διαβάζω και προσπαθώ να καταλάβω αν μιλάμε για το ίδιο κινητό. :blink:

Alfa Romeo - La cosa piu bella
Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε τι λες; Καλύτερη αυτονομία το V3i από το V3; No way. Σε μένα η διαφορά αυτονομίας μπορεί να άγγιζε και τη 1 μέρα υπέρ του V3. Επιπλέον καλύτερο ποιοτικά το V3 σε θέμα υλικών, ενώ δεν αντιμετώπισα και τα προβλήματα κολημάτων-restart που αντιμετώπισα με το V3i. Δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει σήμερα τα χαρακτηριστικά των συσκευών αφού το V3 το είχα πάρει πριν από 2,5-3 χρόνια και το V3i πριν πάνω από 1μιση χρόνο, αλλά το άθλια μπαταρία για το V3 το διαβάζω και προσπαθώ να καταλάβω αν μιλάμε για το ίδιο κινητό. :blink:

 

αυτο για την μπαταρια , ισχυει...δεν ειναι ικανη!! πεφτει πολυ γρηγορα!! (ισως να μην εκανες μεγαλη χρηση):) το v3i το θεωρω καπως ανωτερο, λογο μπαταριας και καρτα μνημης! για το design, ιδια ειναι... (πανω κατω)!! οσο για τα προβληματα αυτα... συμβαινουν σε πολλα μοντελα των μοτορολα! ισως εσυ να ετυχε να το πηρες ''γερο'' απο την ''μανα'' του!! ο αδελφος μ που το ειχε... τον νευριαζαι, γτ αργουσε κολαγε και ηθελε να το σουταρει!!

 

ομως του το πηρα και τα ''εφτιαξα''!! απο τοτε, το χει καψει!! αλλα το κακο ειναι πως δεν ειχε καρτα μνημης! και το θεμα:μπαταρια!

 

-------------------------

 

οσο για την μητερα σου, ας το παρει οκ! αλλα το θεματακι με την μπαταρια... ειναι ενα προβλημα!!

 

προσωπικα, επειδη ξερω και τα 2 κινητα αν παρει το v3i θα ειναι και πιο αξιοπιστο, με περισσοτερες ικανοτητες!! και στην τελικη εαν αντιμετωπισεις κανα προβλημα, τούθε είμαστε!!:p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μπορεί να μου πεί κάποιος τι περιέχει η συσκευασία? Γιατί δεν βρήκα ούτε θήκη ούτε handsfree. Εχω το μαύρο αν έχει σημασία.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μου πεί κάποιος τι περιέχει η συσκευασία? Γιατί δεν βρήκα ούτε θήκη ούτε handsfree. Εχω το μαύρο αν έχει σημασία.

 

Θήκη και hands free...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Που βρίσκουμε το τελευταίο firmware;

 

42.17R.Πρέπει να είναι χρόνια που έχει βγει.

 

http://www.modmymoto.com/forums/downloads.php?do=file&id=691

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μπορεί να είναι κοτσάνα αλλά γίνεται να μεγαλώσει κάπως η μνήμη του motorola v3?

 

Search is your friend.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να είναι κοτσάνα αλλά γίνεται να μεγαλώσει κάπως η μνήμη του motorola v3?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1822493#post1822493

 

Αρκεί να έχεις νεότερο firmware που έχει εξαρχής 7 mb και όχι 5.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola RAZR V3

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...